Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 98 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 35 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 39,1%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,6%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 22 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    317

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Αποκαλυπτικός ο Μάικ Μπατίστ
Μάικ Μπατίστ ήταν αυτήν την Παρασκευή (15/05) ο καλεσμένος του Live Press Room στην επίσημη ιστοσελίδα της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, απαντώντας σε όλες τις ερωτήσεις που του τέθηκαν από τους φιλάθλους.

-Ο κόσμος στην Ελλάδα ήδη σε αποκαλεί Μιχάλη, γιατί νιώθουμε ότι είσαι ένας από εμάς, ότι είσαι… Έλληνας. Νιώθεις το ίδιο; Έχεις αποκτήσει κάποιες ελληνικές συνήθειες;

«Με κάποιο τρόπο, ναι, νιώθω έτσι. Ελληνικές συνήθειες; Δεν μπορώ να είμαι ακριβής, αλλά όταν μένεις σε μία χώρα τόσα πολλά χρόνια είναι δύσκολο να μην υιοθετήσεις τον τρόπο ζωής. Έτσι οδηγώ λίγο πιο γρήγορα, λίγο πιο τρελά… (γελώντας). Στις ΗΠΑ υπάρχουν πολλοί κανόνες. [size=16pt]Μου αρέσει να πίνω φραπέ, καπουτσίνο… Θα έλεγα ότι προσαρμόστηκα μάλλον εύκολα[/size]. Η οικογένειά μου έχει έρθει αρκετές φορές και είναι ενθουσιασμένοι από τον κόσμο, την πόλη της Αθήνας, την ιστορία που τη συνοδεύει, την παράδοση και όποτε έρχονται έχουν τόσα πράγματα να κάνουν. Βλέπουν τα αξιοθέατα, έχουν περίπου 100.000 ιστορίες να πουν και αυτό με κάνει ευτυχισμένο, όταν η οικογένειά μου έρχεται εδώ και χαίρεται με το που βρίσκομαι, έχοντας την ευκαιρία να δουν τι κάνω καθημερινά, που ζω».

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραία συνέντευξη. :thumbsup:
Ο Μπατίστ είναι τύπος. :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
αποκλείεται. πριν λίγο καιρό δεν ήξερε βασικούς κανονισμούς του ποδοσφαίρου. εκτός κι αν ξεκίνησε να βλέπει μπάλα στα 44
ποσα αστερια εχει μωρη ρομπα η ρεαλ;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρομπαααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
ποσα αστερια εχει μωρη ρομπα η ρεαλ;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρομπαααααααααααααααααααααααααααααααααα

χαχαχα! τι βλάκας! ανέβασα κι άλλες φανέλες με αστέρια. ακόμα να βρεις τι σημαίνουν;
μα τόσο ηλίθιος που δεν έχεις ακόμη καταλάβει το νόημα του να ανεβάζω φανέλες με αστέρια;
σε λίγο θα ανεβάσω και την αστερόεσσα που μάλλον είχαν κόμπλεξ με το αστέρι του Ισραήλ και γι' αυτό της έβαλαν 50.
κάτσε ρε δες κανέναν αγώνα να μάθεις πότε είναι ο παίχτης σε προφανή θέση για γκολ κι άσε τις παπαροεξυπνάδες σου
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
είσαι δάσκαλος τελικά. αφού μας πληροφόρησες για το ποδόσφαιρο ότι η Βραζιλία έχει πάρει 10 μουντιάλ, συνεχίζεις το θεόπνευστο έργο σου και στο μπάσκετ. να και η απόδειξη στα γραφόμενά σου: ο Λάζαρος και ο Χόσλεϊ φοράνε την ποδοσφαιρική φανέλα της Ρεάλ (την καλοκαιρινή, την αμάνικη) με τα 7 αστέρια λόγω της κατάκτησης των... 70 πρωταθλημάτων.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ωραίος! έγραψες 4-5 γεμάτα πάθος ποστς, με μπόλικη δόση ειρωνείας και δηκτικότητας για να αποδείξεις μια μαλακία που σκαρφίστηκες και μόλις στριμώχνεσαι το ρίχνεις στην τρελίτσα.

τελικά ο δοκησίσοφος είναι πιο επικίνδυνος από τον απλό ανόητο.



χαχαχα! τι βλάκας! ανέβασα κι άλλες φανέλες με αστέρια. ακόμα να βρεις τι σημαίνουν;
μα τόσο ηλίθιος που δεν έχεις ακόμη καταλάβει το νόημα του να ανεβάζω φανέλες με αστέρια;
σε λίγο θα ανεβάσω και την αστερόεσσα που μάλλον είχαν κόμπλεξ με το αστέρι του Ισραήλ και γι' αυτό της έβαλαν 50.
κάτσε ρε δες κανέναν αγώνα να μάθεις πότε είναι ο παίχτης σε προφανή θέση για γκολ κι άσε τις παπαροεξυπνάδες σου

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....................

γεια σου δοκησισοφε..................
τα γραπτα μενουν ΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................


ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
:tickedoff:
 

Συνημμένα

  • zougla.jpg
    zougla.jpg
    177,6 KB · Εμφανίσεις: 15

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αρχισε τις παπαριες ο βρωμοφυλλαδα...
να δημιουργησει οπως παντα κλιμα.. ερε βρεγμενη σανιδα που θελουνε ολοι εκει μεσα!! :s&m_1:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Και τώρα ξαναέρχεται ο πελάτης μας.....πόσο να του το δώσουμε  :fuck1:  :fuck2:  :zfuck: το 3ple CROWN???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....................

γεια σου δοκησισοφε..................
τα γραπτα μενουν ΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................


ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι..
αυτή η σημαία ΔΑΣΚΑΛΕ τι σημαίνει; ότι έχουν κερδίσει οι αμερικανοί 500 πολέμους? (1 αστέρι για κάθε 10 πολέμους)
έχεις γίνει το αγαπημένο μου παιχνίδι  :2funny: :2funny: :2funny:


 

Συνημμένα

  • usa.gif
    usa.gif
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 21

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
Η διοίκηση της Μπάμπης Βωβός - Διεθνής Τεχνική Α.Ε. Καλεί τις αρμόδιες υπηρεσίες να μην προχωρήσουν στην χορήγηση αδείας εργασιών για το γήπεδο του Παναθηναϊκού προ της εκδόσεως της οριστικής απόφασης για το εμπορικό κέντρο από το ΣτΕ...

Αναλυτικά, όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, η διοίκηση της "Μπάμπης Βωβός - Διεθνής Τεχνική Α.Ε." απέστειλε προς τις αρμόδιες υπηρεσίες του Υ.ΠΕ.ΧΩ.Δ.Ε. εξώδικη δήλωσή της, με την οποία, επιφυλασσόμενη παντός νομίμου δικαιώματός της, τις καλεί να μην προχωρήσουν στην χορήγηση αδείας εκσκαφών, αντιστηρίξεων και λοιπών οικοδομικών εργασιών για το γήπεδο του Παναθηναϊκού προ της εκδόσεως της οριστικής αποφάσεως του Συμβουλίου της Επικρατείας, με την οποία θα κρίνεται επιτρεπτή η κατασκευή εμπορικού κέντρου, βάσει των διατάξεων του άρθρου 12, παρ. 2β, του Ν. 3481/2006, δηλαδή με συντελεστή δομήσεως 1,6 και εμπορικές χρήσεις.
(gazzeta.gr)


Για αυτον τον μαλακα γινονται ολα...... σαλτα και γαμησου ρε εσυ και το εμπορικο σου
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Άντε μπραβο ! Αργα το καταλάβατε.
Τώρα να δω πως θα ξεμπλέξετε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Για αυτον τον μαλακα γινονται ολα...... σαλτα και γαμησου ρε εσυ και το εμπορικο σου

κάτσε να δεις όταν θα αρχίσουν οι επιθέσεις από πωρωμένους βάζελους στα γραφεία τι γέλιο έχει να πέσει.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αρχισε τις παπαριες ο βρωμοφυλλαδα...
να δημιουργησει οπως παντα κλιμα.. ερε βρεγμενη σανιδα που θελουνε ολοι εκει μεσα!! :s&m_1:


περιμένω να μου ποστάρεις τον περσινό πρωταθλητή πριν από το πρώτο παίγνιο και το τρίτο......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι..
αυτή η σημαία ΔΑΣΚΑΛΕ τι σημαίνει; ότι έχουν κερδίσει οι αμερικανοί 500 πολέμους? (1 αστέρι για κάθε 10 πολέμους)
έχεις γίνει το αγαπημένο μου παιχνίδι  :2funny: :2funny: :2funny:
ρομπαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
εχεις γινει ο αγαπημενος μου μαλακας.........
ρομπααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.................................
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρομπαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
εχεις γινει ο αγαπημενος μου μαλακας.........
ρομπααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.................................
κόφτε τη μαλακία......
κατάντησε κουραστικό.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
περιμένω να μου ποστάρεις τον περσινό πρωταθλητή πριν από το πρώτο παίγνιο και το τρίτο......
πρωτα απο ολα δεν με ενδιαφερει καθολου ουτε ο πρωταθλητης ουτε η καθε κωλοφυλλαδα που φανατιζει το κλιμα χωρις κανενα λογω οκ??
παντως ριξε μια ματια και πες μου, εχουν καμια σχεση????
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    184,8 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    203,7 KB · Εμφανίσεις: 13

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
περιμένω να μου ποστάρεις τον περσινό πρωταθλητή πριν από το πρώτο παίγνιο και το τρίτο......
Η μόνη διαφορά είναι ότι την "Πράσινη" την βγάζει ο γιος του ιδιοκτήτη του Παναθηναικού και θα περίμενε κανείς να μην βγάζει τόσο καφριλίκι!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
στρατηγε μου γιατι κανεις τον κοπο;;;;;
δεν ξερεις οτι τσαμπα καιει η λαμπα;;;;
οσο ρομπες και να τους κανεις δεν παιρνουνε χαμπαρι....να δω τι θα σου πει τωρα ο παπαρας.....
τυχαια ειναι βαζελες λες;;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Η μόνη διαφορά είναι ότι την "Πράσινη" την βγάζει ο γιος του ιδιοκτήτη του Παναθηναικού και θα περίμενε κανείς να μην βγάζει τόσο καφριλίκι!
δηλαδη για σενα κατα τα αλλα ειναι ιδια τα πρωτοσελιδα και ειδικα οταν για πρωτη φορα παιζω με πλεονεκτημα εδρας;;;;
και το λεω αυτο γιατι συνηθως κλαιει και προβοκαρει αυτος που εχει μειονεκτημα.....
του πρωταθλητη ειναι μετα απο δεκα χρονων μειονεκτημα ενω των αλλων με το που το εχασαν μετα απο 10 χρονια...
και βλεπεις οτι δεν εχει καμμια σχεση το ενα πρωτοσελιδο με το αλλο...
η μηπως δεν το βλεπεις;;;; :think: :think: :think:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
χανονται τα κεκτημενα και εχει παει το σκατο στην καλτσα... εγω αυτο ξερω, και προσπαθουν με εμμεσους η με αμμεσους τροπους να προδικασουν καταστασεις... τοσο απλα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δηλαδη για σενα κατα τα αλλα ειναι ιδια τα πρωτοσελιδα και ειδικα οταν για πρωτη φορα παιζω με πλεονεκτημα εδρας;;;;
και το λεω αυτο γιατι συνηθως κλαιει και προβοκαρει αυτος που εχει μειονεκτημα.....
του πρωταθλητη ειναι μετα απο δεκα χρονων μειονεκτημα ενω των αλλων με το που το εχασαν μετα απο 10 χρονια...
και βλεπεις οτι δεν εχει καμμια σχεση το ενα πρωτοσελιδο με το αλλο...
η μηπως δεν το βλεπεις;;;; :think: :think: :think:
Εγώ δεν έκανα σύγκριση στα συγκεκριμένα πρωτοσέλιδα και δεν υπάρχει και λόγος!Καμμία φυλλάδα από αυτές δεν έχει προκλητικούς τίτλους κάθε μέρα!Χαίρω πολύ...και ο βάζελος μπορεί να σου βρει κυριλέ πρωτοσέλιδο της "Πράσινης"!!!!Όλες αυτές οι κωλοφυλλάδες κατά καιρούς ξεπερνάνε τα όρια...μερικές φορές έχουνε χαβαλέ αλλά επειδή υπάρχουν και αρρωστάκια που επηρεάζονται καλό θα είναι να κρατάνε τουλάχιστον τα προσχήματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom