Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ρε εγω βλεπω οτι οσο μεγαλώνεις και "σοβαρευεις" υποτιθεται δυσκολευεσαι και στην προσεγγιση με τις γκομενες το έχει και κανεις άλλο αυτο που παλια δεν το ειχε?
αντιθετα πιστιρικος δεν ειχα τι να πω στις γκομενες και μιλουσα σε 2 αγνωστες το χρονο ελεγα μια μπουρδα ετρωγα ενα παγωμα και εφευγα.
τωρα μιλαω αβερτα σε παραλιες, σε σερβιτορες, σε παρτυ, απο το πολυ μπλαμπλα πεταω και κανω καλο γελανε και πιανουν και κουβεντα
και καθονται και μερικες  ;)
 

Επισκέπτης
δηλαδη εγω που δουλευα απο πιτσιρικος (απο 10 χρονων στο δημοτικο εψηνα, εκανα λαντζα και κραταγα μονος μου μπουγατσατζιδικο) και μετα σπουδασα με τα λεφτα του μπαμπα και μετα ξαναδουλεψα (και σε χειρωνακτικες δουλειες και ως επιστημονας)
σε ποια κατηγορια με βαζεις?
Ρε τυπε με δουλευεις  :jerking: εσυ δουλεψες απο τι λες, εγω μιλαω για αυτους που μεχρι τα αντα τα ειχαν ολα ετοιμα, τελειωσαν της σπουδες και τωρα που εφτασε η ωρα να βγουν στην αγορα τρωνε την μια σφαλιαρα μετα την αλλη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
αντιθετα πιστιρικος δεν ειχα τι να πω στις γκομενες και μιλουσα σε 2 αγνωστες το χρονο ελεγα μια μπουρδα ετρωγα ενα παγωμα και εφευγα.
τωρα μιλαω αβερτα σε παραλιες, σε σερβιτορες, σε παρτυ, απο το πολυ μπλαμπλα πεταω και κανω καλο γελανε και πιανουν και κουβεντα
και καθονται και μερικες  ;)

Γκομενα εχεις τωρα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Να εχει παει στον ΕΣ
ΝΑ ΕΧΕΙ  γαμησει μια γυναικα απο κωλο τουλάχιστον
Να έχει κανει παρτουζα με δύο γυναίκες
Να έχει ρίξει ακυρο σε μια τουλάχιστον ελλεηνιδα παρατωντας την
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Ρε τυπε με δουλευεις  :jerking: εσυ δουλεψες απο τι λες, εγω μιλαω για αυτους που μεχρι τα αντα τα ειχαν ολα ετοιμα, τελειωσαν της σπουδες και τωρα που εφτασε η ωρα να βγουν στην αγορα τρωνε την μια σφαλιαρα μετα την αλλη.

ναι ενω αυτοι που δουλευαν νερουλαδες στις καφετεριες βγαζουν τωρα 5 χιλιαρικα το μηνα
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ρε εγω βλεπω οτι οσο μεγαλώνεις και "σοβαρευεις" υποτιθεται δυσκολευεσαι και στην προσεγγιση με τις γκομενες το έχει και κανεις άλλο αυτο που παλια δεν το ειχε?

Εγω το αντίθετο βλέπω, οσο μεγαλώνω τόσο πιο άνετος ειμαι με τις γκόμενες. Πιο πολλα φράγκα, πιο πολλές εμπειρίες, όλα αυτά σε κάνουν πιο θελκτικο. Συν το ότι οι καβατζες και οι πρώην πληθύνονται. Αυτά όσον αφορά το θέμα προσέγγιση.

Το κακό βέβαια ειναι ότι μου τρώει παρα πολυ χρόνο η δουλειά μου, με αποτέλεσμα να έχω πιο πολλές σχέσεις αλλα επιπόλαιες, ενώ παλιότερα λιγότερες αλλα πιο ποιοτικές.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια ηδη νιωθω καλύτερα ...
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Να εχει παει στον ΕΣ
ΝΑ ΕΧΕΙ  γαμησει μια γυναικα απο κωλο τουλάχιστον
Να έχει κανει παρτουζα με δύο γυναίκες
Να έχει ρίξει ακυρο σε μια τουλάχιστον ελλεηνιδα παρατωντας την
ουφ τα εκανα, με τελευταιο την παρτουζα στα 27, προλαβα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Να εχει παει στον ΕΣ
ΝΑ ΕΧΕΙ  γαμησει μια γυναικα απο κωλο τουλάχιστον
Να έχει κανει παρτουζα με δύο γυναίκες
Να έχει ρίξει ακυρο σε μια τουλάχιστον ελλεηνιδα παρατωντας την


μαλακιες

για μενα

να εχει παιξει ξυλο εστω μια φορα στη ζωη του
να εχει αγαπησει-ερωτευτει κ ας εφαγε στραπατσο
να εχει μεινει μονος ενα διαστημα να ξερει να προσεχει τον εαυτο του μαγειρεμα πλυσιμο δουλειες κλπ
να εχει εστω κ εναν πραγματικο φιλο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εγω το αντίθετο βλέπω, οσο μεγαλώνω τόσο πιο άνετος ειμαι με τις γκόμενες. Πιο πολλα φράγκα, πιο πολλές εμπειρίες, όλα αυτά σε κάνουν πιο θελκτικο. Συν το ότι οι καβατζες και οι πρώην πληθύνονται. Αυτά όσον αφορά το θέμα προσέγγιση.

Το κακό βέβαια ειναι ότι μου τρώει παρα πολυ χρόνο η δουλειά μου, με αποτέλεσμα να έχω πιο πολλές σχέσεις αλλα επιπόλαιες, ενώ παλιότερα λιγότερες αλλα πιο ποιοτικές.

εχεις συγκεκριμενες ηλικιες που κτυπας ή προτεινεις?
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
μαλακιες

για μενα

να εχει παιξει ξυλο εστω μια φορα στη ζωη του
να εχει αγαπησει-ερωτευτει κ ας εφαγε στραπατσο
να εχει μεινει μονος ενα διαστημα να ξερει να προσεχει τον εαυτο του μαγειρεμα πλυσιμο δουλειες κλπ
να εχει εστω κ εναν πραγματικο φιλο
και αυτα τα εκανα  :dancing: :dancing: :dancing:
τι κερδιζω?
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι η ζωη ρε μαγκες ειτε σας αρεσει ειτε οχι,  και αφηστε τους νερουλαδες και τις μλκ οποιος εχει ορεξη για δουλεια και λεφτα να μην καταφερει να κανει στην ζωη του δεν θα βγει ποτε χαμενος γιατι θα το παλευει παντα και θα κανει οποιαδηποτε δουλεια χρειαστει. Ενω ο μπουχεσας ο μαμακιας ο φλωρος μπορει να τα εχει ετοιμα αλλα αμα στραβωσει η δουλεια και τελειωσουν ε τοτε στην καλυτερη περιπτωση θα αυτοκτονιση η να γινει τραβελι και θα γυρναει στην πιατσα.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
εχεις συγκεκριμενες ηλικιες που κτυπας ή προτεινεις?


στην σ.σ.ε ενα 4αρι εκανε καψωνι σεναν ασσο κ τον εβαλε να κανει το κοτοπουλο στο εστιατοριο ενω ετρωγε ολο το συνταγμα
κ εσενα τετοια σου κανουν εκει που εισαι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
ουφ τα εκανα, με τελευταιο την παρτουζα στα 27, προλαβα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Ειναι το μόνο που δεν έχω κάνει απο τη λίστα του gl, τα υπόλοιπα ειναι ευκολακια. Πως τις εψησες ρε τύπε;


μαλακιες

για μενα

να εχει παιξει ξυλο εστω μια φορα στη ζωη του
να εχει αγαπησει-ερωτευτει κ ας εφαγε στραπατσο
να εχει μεινει μονος ενα διαστημα να ξερει να προσεχει τον εαυτο του μαγειρεμα πλυσιμο δουλειες κλπ
να εχει εστω κ εναν πραγματικο φιλο

Εύκολη λίστα. Αν και για το τελευταίο ποτε δε θα εισαι σίγουρος.


εχεις συγκεκριμενες ηλικιες που κτυπας ή προτεινεις?

Εγω παίζω 25-30.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom