Νέα

Πουτανόπιατσα Oranienburgerstrasse Βερολίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stakar

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
τι μουναρες ειναι αυτες? :bigdick: :bigdick:
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
εγώ  θέλω να πιω ένα καφεδάκι εκεί ..... :grin:
αυτές είναι καφετέριες όχι μαλακιες 
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
μονο για καφεδακι αξιζει, εχω περασει απο εκει, ειναι μοθναρονταρντανες αλλα απο σερβις ξεπετα, αγρια ξεπετα μιλαμε.
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
ξεκινανε απο 80 ευρω αλλα φθανουν τα 150 με εξτρα και τα μη και μη , χρονοσ 20 λεπτα
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Για τους νεότερους: Πριν από την πτώση του Τειχους, το πουταναριό στο Δυτικό Βερολίνο μαζευότανε αργά το βράδυ στην Kurfusterdamm, κάτι σαν το Σύνταγμα δηλαδή, τόσο κεντρικό κι εμπορικό. Προσωπική εμπειρία συνεύρεσης δεν έχω (με φιλοξενούσαν γυναίκες έτσι κι αλλιώς), αλλά το θέαμα παρατεταγμένων 2μετρων θεοτήτων (κατά βάση γερμανίδων), με μακριές καμπαρτίνες και εσώρουχα από κάτω (άνοιξη καλοκαίρι  πήγαινα) να βγαίνουν και να σου ζητούν φωτιά, ήτο πράγματι ανεπανάληπτο. Αυτά που βλέπω στο βίντεο είναι μάλλον αποκαρδιωτικά.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ειναι απατη σε στυλ ριπερμπαν σενκτ παουλι δηλαδη ε?
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ειναι απατη σε στυλ ριπερμπαν σενκτ παουλι δηλαδη ε?

Reeperbahn, καλοκαίρι 1993.

Εγώ ψάρακας φοιτητής στο Internationaler SommerKurs της Φρανκφούρτης επισκέπτομαι το Αμβούργο σε μονοήμερη "εκπαιδευτική" εκδρομή.

Η Gabi μία σαν αυτές στο βίντεο αλλά όχι τόσο ψηλή με πάει στο δωμάτιο της αφού είχαμε συμφωνήσει μία τιμή, θυμάμαι γύρω στα 50 μάρκα τότε. Ενώ οι πιο πολλές θέλαν γύρω στα 100 για Service komplett.

Μέσα στο δωμάτιο, ο νταβάς, 1,80 σε διπλανό χώρο (1,80 από ώμο σε ώμο εννοώ) αρχίζει: για να βγάλω το σουτιέν 20 μάρκα, το κυλωτάκι 20 μάρκα και ούτω καθεξής.

Την συνέχεια την φαντάζεσθε. Κάπως έτσι είναι κι αυτές.

Βέβαια μεταξύ 2007 και 2011 πήρα εκδίκηση στο Βερολίνο αλλά αυτά είναι άλλες ιστορίες.
 

Ιανουάριος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
14
Like
233
Πόντοι
290

Καταπληκτικό το ρεπορτάζ! Μακάρι να υπήρχαν κι άλλα τέτοια βιντεάκια  :cum:
 

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
πραγματικά ετσι ειναι μοντελα. Είχα διαβάσει και ενα αρθρο στη Deutsche Welle πως μερικές πληρωνουν το Phd τους. γενικα πολύ καλα ειναι στην Oranienburger . Στο δε δυτικό υπάρχει κάτι αντίστοιχο αλλα με χαμηλότερης ποιότητας κορίτσια στην kurfüstenstraße. το αυτί μου πήρε για 40 ευρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom