Νέα

Πουτανιάρηδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kpn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kpn

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
για σας παιδια ανοιγω αυτο το θεμα για να αναρωτηθουμε τι ειμαστε?
ειμαστε και νιωθουμε πουτανιαρηδες η η εποχη εινε αυτη που μας κανει ετσι?
δηλαδη πηπως ζουμε σε εποχη ανωμαλιας και πουτανιας και εκ τον πραγματων ειμαστε ετσι?
ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
για σας παιδια ανοιγω αυτο το θεμα για να αναρωτηθουμε τι ειμαστε?
ειμαστε και νιωθουμε πουτανιαρηδες η η εποχη εινε αυτη που μας κανει ετσι?
δηλαδη πηπως ζουμε σε εποχη ανωμαλιας και πουτανιας και εκ τον πραγματων ειμαστε ετσι?
ευχαριστω.
οχι αγαπητε,η ελλειψη σοβαρων κοπελιων που να μη σου πρηζουν τα αρχιδια  και να ειναι ντομπρες μας εχει κανει να αναζητουμε παρηγορια στα πολυαγαπημενα μας κοριτσια του επαγγελματος.βεβαια εμενα προσωπικα δε με χαλαει αφου ειναι οτι πιο ειλικρινες να δωσεις τον οβολο σου για 20λεπτα ηδονης...ο καθενας βεβαια εχει τους δικους του λογους
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα μαγκόνια, συναγωνιστές, συναθλητές, μπουρδελιάρηδες

Λοιπόν προτιμώ να με αποκαλούν πουτανιάρη να γυρίζω στα ωραία studio και να περνάω ωραία έστω και για ένα τέταρτο.
Δεν προτιμώ αντί για πουτανιάρη να με αποκαλούν θύμα με το να είμαι με μία ελλεινίδα, η οποία είναι μαζί μου με βάση τι αμάξι έχω, τι φράγκα πέρνω, τι επαγγέλονται οι γονείς μου, τι εξοχικό έχω, τι κοινωνικό κύκλο έχω, τι δουλειά κάνω, πόσο όμορφος είμαι, άμα είμαι large και τις τα προσφέρω όλα πχ κλαμπάκια,μπουζούκια, λουλουδούδες κλπ  κλπ  κλπ

Άμα  βρω τύπισα που θα είναι μαζί μου γιατι με γουστάρει ως άτομο και είναι χύμα στο κύμα ίσως να κόψω το άθλημα της τσάρκας, αλλά κατα βάση προτιμώ μόνος κάνεις ότι γουστάρεις ρε αδερφέ!!!
 

Επισκέπτης
ετσι μπραβο νεοι μου...δινετε το καλο παραδειγμα σε ολους του φερελπιδες μπορδελιαρηδες του ματαιου τουτου κοσμου που λεγεται ελλαντα.ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕ
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
λοιπον στο μπουρδελακι μπαινεις γαμας,εφυγες.στην γκομενα που θα γνωρισεις στο καφε.πρεπει:να βγητε 4-5 φορες,να δει οτι δεν πας μονο για γαμησι,αν της αρεσεις,αν εχεις καλη δουλεια,αν εχεις καλο αμαξι,αν εχεις φραγκα(βλεπει και αυτη το μελλον της)τοτε μονο μπορει να σου κατσει,δλδ σε 2-3 εβδομαδες.(παιζουν και εξαιρέσεις βεβαια)γιαυτο παμε στα μπουδρελα γιατι ειναι ευκολη λυση.ασε που με το τοσο τουπε που εχουν και το πουστιλικι που εχει πεσει,αγαμητες μενουν.αλλα δεν βαζουν μυαλο.αυτα απο μενα........
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
γουσταρω να ειμαι πουτανιαρης γιατι συναναστρεφομαι με γυναικαρες και οταν τους αρεσει κιολας γουσταρω περισσοτερο
οταν γλυφω τα ποδια σε αυτες τις γυναικαρες τρελενομαι  και νιωθω οτι ικανοποιουνται
και γενικα μου αρεσει να ειμαι μαζι τους.

Η μονη περιπτωση να κοψω μπουρδελα στριπ στουντιο ειναι
να βρω κοπελα ανατολικοευρωπαια,διαβασε απο κατω τι γραφω!
 

mounomaxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν μπορώ να επικαλεστώ ιδιαίτερα μεγάλη εμπειρία στο άθλημα του μπουρδέλing για εμένα προσωπικά η απόλαυση αυτή έιναι ανεξάρτητη απο αυτή της καθημερινής γκόμενας.Είναι η ελευθερία να εναλλάσεις παρτενέρ  και να αποκτάς "δυνατές" εμπειρίες. Η καθημερινή γκόμενα δεν ειναι τέτοια που θα επιτρέψει το μαμήσι οποιαδήποτε στιγμή. Το "μαμήσι θέλω, τωρα το θέλω" μονο η ιερόδουλη μπορεί να το ικανοποιήσει. Έτσι έχουν τα πράγματα για μένα.. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom