Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Ναι φίλε βγαίνει. Κ έχει βελτιωθεί στην πίπα... Αλλα μιλάει πολύ. Την είδα παρασκευή κατά τις 2
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Όταν πρωτοβγηκε Ραπτορα.
Όσο καυλα είναι, άλλο τόσο κομοδίνο ήταν.
Με ξενερωνε και ο μλκας της που ερχόταν συνέχεια από πίσω. Αν δεν μου έλεγε ο μλκας ότι έχουν χώρο εκεί κοντά, δεν θα την ξαναπερνα, αλλά και εκεί μια από τα ίδια.
Πάντως φίλος που την πήρε πριν λίγο καιρό και ήταν μόνη χωρίς τον μλκα κοντά, μου είπε ότι πέρασε καλά.
Τώρα βγαίνει πιο κάτω, μετά την Μαζαρακη την είδα πριν λίγο καιρό από απέναντι, μπροστά στο μαγαζί που πουλάει γεννήτριες. Πάλι με τον μλκα τον Αντωνάκη.
Οχι αυτην τη Ελενη με το βλακα ρε την αλλη που καθετε Γιαννιτσων με χαλκιδος σου λεω
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
:Καλησπέρα παιδιά μια Άννα μαυρομάλλΑ με πράσινα μάτια όμορφη αρκετά αλλά πολύ κόκα.τι λέει καμία πληροφορία υπάρχει.?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
Η Στελλα βγαινει πλεον?

Βγαίνει ή πολύ νωρίς το βράδυ η πολύ νωρίς το πρωί και κάθεται στην πιατσα μέχρι της 07:00 περίπου.
Τις 2 τελευταίες φορές που την πήρα ήταν κατά τις 06:30.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
:Καλησπέρα παιδιά μια Άννα μαυρομάλλΑ με πράσινα μάτια όμορφη αρκετά αλλά πολύ κόκα.τι λέει καμία πληροφορία υπάρχει.?

Δεν σου έφτασε το σπυράκι από την προηγούμενη?
Πρέπει να τον κάνεις και κοτλε?
Έχει βουτηχτει στην πρέζα και το κρακ, κάτι σαν την Ήρα.
Την έχω πετύχει μες στην βδομάδα κάτω και 12:00 το μεσημέρι να ψάχνει κάποιον να της πληρώσει την επόμενη δόση, και 18:00 και 20:00 περίπου.
Πάντως συνήθως  βγαίνει νωρίς.
 

Thodoron

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αν βαλεις στη λιστα και τα <φαντασματα της πιατσας> εχει σχεδον ολο το 24ωρο.Λογικα με αυτο που λες πρεπει να περνας απο εκει πριν πας στη δουλεια .
Όχι μένω κοντα στη γειτονια και αν βγω και δεν μου κατσει καμια εξω γυρνώντας περναω απτην πιατσα πριν παω σπίτι
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
10
Like
4.825
Πόντοι
4.895
Όταν πρωτοβγηκε Ραπτορα.
Όσο καυλα είναι, άλλο τόσο κομοδίνο ήταν.
Με ξενερωνε και ο μλκας της που ερχόταν συνέχεια από πίσω. Αν δεν μου έλεγε ο μλκας ότι έχουν χώρο εκεί κοντά, δεν θα την ξαναπερνα, αλλά και εκεί μια από τα ίδια.
Πάντως φίλος που την πήρε πριν λίγο καιρό και ήταν μόνη χωρίς τον μλκα κοντά, μου είπε ότι πέρασε καλά.
Τώρα βγαίνει πιο κάτω, μετά την Μαζαρακη την είδα πριν λίγο καιρό από απέναντι, μπροστά στο μαγαζί που πουλάει γεννήτριες. Πάλι με τον μλκα τον Αντωνάκη.
λορδε νομιζω δε λεει την ελενιτσα του αντωνακη, αλλα το αλλο με τα τατου στο μπουτι που πλεον τα σκουρυνε τα μαλλια
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
περασμα στην πιατσα την παρασκευη 11-2 λιγο πολύ τα γνωστα αυτό που με κανε εντυπωση ένα κοντοπουτανο βουλγαρακη ονοματη στεφανια αρκετα κατω κ απομακρυσμενο αν κ την ειχα πετυχει και αλλεσ φορεσ ειπα να την τιμησω...15 πιπα μ ειπε 10 λεπτα και στο 2λεπτο αρχιζε να μουρμουράει στο 5λεπτο εφυγε και απορω πωσ κρατηθηκα με το εν λογο τσογλανακη...αυτά για να μην πεταμε αδικα ευρω μας...δεν μπορουσα να ενημερωσο πιο νωρισ λογω οικιακών δυσκολιων...ελειπε και το στανταρακη μ η συλβια κ την φαγαμε....καλα ν περνατε αδελφια
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Λογο καλων κριτικων πηγα για δοκιμη στην νικολετα λιγο πιο διπλα απο το ροτοντα! η αληθεια ειναι οτι κρυβεται καλα αναμεσα στα φορτηγα γι αυτο δεν την ειχα παρατηρησει..παρα πολυ εμφανισιμη για δεδομενα πιατσας!! χθες πιπα 10ρικο!!σημερα πιπα και στα 4 με 20 ευρω!! και τις δυο φορες απολυτα ικανοποιημενος και σιγουρα θα ξανα τιμηθει!!
 

HardcoreGr

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο πιατσα στις 1, εκτος απο νικολετα π μεχρι και στημενα παρκαρισμενα στη γωνια αμαξια ηταν να την περιμενουν να φορτωσουν τπτ αλλο αξιολογο εμφανισιακα.
 

mhtsakosss

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. πέρασμα το πρωί κατά τις 6 από την πιάτσα. Η ξανθιά χοντρή Βουλγάρα, μια θεία σαν τον Κουασιμόδο,τρία μαυράκια στη μπουγάτσα δεν έλεγαν πολλά. απέναντι μια τύπισα  λίγο μαυριδερή,σταματάω κ μου λέει 30 γιούρο. έχουμε ξεφύγει.α!και στη Γιαννιτσών ενα μάλλον τραβελακι μελαχρινό.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Παλικάρια τι γνώμη έχετε για την Κατερίνα την μελαχροινουλα που κάθεται Γιαννιτσών με κωλλετη λίγο μετά τα today? Εγώ σήμερα την φορτωσα για πίπα ακα στα 20 € και ήταν άψογη . όλα στο στόμα. Ήταν ιδιαίτερα φιλικη. Συστηθηκαμε μέχρι και χειραψία κάναμε. Βέβαια είχε ένα αρνητικό. Κατά την διάρκεια της πιπας της έβαζα χέρι από πίσω και μετά το χέρι μου μύρισε σκ....τα :S :S
XAAXAXAXAAXAXAXAX
 

HardcoreGr

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο πιατσα γυρω στις 21.00, κατσαριδα στο ποστο της διπλα στο τουντει, φορτωμα για πιπα ψηλολιγνης μελαχρινης π βγαινει Α.Π. με γιανιτσων απεναντι απτο σελ
 

blackdark817

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο πιατσα γυρω στις 21.00, κατσαριδα στο ποστο της διπλα στο τουντει, φορτωμα για πιπα ψηλολιγνης μελαχρινης π βγαινει Α.Π. με γιανιτσων απεναντι απτο σελ


αξίζει η κατσαριδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom