Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΝΑ! σαν τωρα να την βλεπω,να τρεχει τσιτσιδι γυρω γυρω απο το αμαξι,''ρε ασπα τι παιζει? την ρωτησα''
-εχασα το κοκαλακι για τα μαλλια με λεει.. χαχαχαχαχα
καθε φορα που με πιπωνε ειχα σημαδι στην κοιλια απο την μυτη της,για τετοιο deepthroat λεμε
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
παιδια πηρε κανεις αυτη που περιεγραψε ο apollo απο τον κολο και την ξεσκισε;;;
ας μας πει κάποιος τις εντυπόσεις του
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
χτες το βραδυ κατα τις 12+30 που κατεβηκα δεν υπηρχε ψυχη. μονο ενα τραβελι στην μπουγατσα.. κριμα και ημουν και καβλομενος!
 

αρηςαλινα

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
ΝΑ! σαν τωρα να την βλεπω,να τρεχει τσιτσιδι γυρω γυρω απο το αμαξι,''ρε ασπα τι παιζει? την ρωτησα''
-εχασα το κοκαλακι για τα μαλλια με λεει.. χαχαχαχαχα
καθε φορα που με πιπωνε ειχα σημαδι στην κοιλια απο την μυτη της,για τετοιο deepthroat λεμε

Τοσο μεγαλη και γαμψη μυτη;χαχαχα
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω πως καταλαβες εσυ.. η απλα δεν τα καταφερνεις καλυτερα
 

Puertorican

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παλικάρια. Είμαι νέος εδώ. Τελευταία σας ανακάλυψα. Έχω 3 εμπειρίες στην πιάτσα.
Οι 2 με έγχρωμες. Τσιμπούκι στο αυτοκίνητο με 10 euro μετά από παζάρι. Άθλιες. Απαράδεκτες πεταμένα λεφτά.

Η 3η όμως ήταν εξαιρετική. Λίγο πριν τι διχάλα στην γιαννιτσών στα δεξιά βλέπω την Στεφανία. Έχει ξανα αναφερθεί από ότι είδα εδώ στο φόρουμ.
Κοντούλα. Κοπέλα της διπλανής πόρτας. Μελαχρινή καθημερινή κοπέλα. Βουλγάρα μου είπε.
Μου λέει πρόγραμμα 30 euro με κώλο. Λέω πάμε για ένα τσιμπούκι στα 15 και βλέπουμε.
Ξεκινάει τσιμπούκι αρκετά καλό και με καύλωσε. Οπότε της λέω άλλα 15 για τάλιρο.
Στήθηκε σάλιωσε την τρυπά της και μπήκα. Αρκετά στενό κωλαράκι. Έχυσα σχετικά γρήγορα..
Θα το ξανα έπαιρνα το μωρό αλλά δεν το βλέπω πλέον.

Αυτά από εμένα. Τώρα ψάχνω τα μωρά στην Σαπφούς. Αν έχει κανένας καμιά πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χθες κατα τις 12.30 μια περαντζάδα απο την πιάτσα, οι Βουλγάρες στο πόστο τους στην αρχή της Γιαννιτσων, απέναντι απο το Shell μέχρι που ήρθε ενα περιπολικό και τις μάζεψε, 4 ηταν, τις στριμωξαν και τις 4 λοιπόν στο πισω κάθισμα και έφυγαν προς άγνωστη κατεύθυνση λέτε να τις πήγαν στο τμήμα ή να τις πηδηξουν;;)... Κατα τ'αλλα νεκρα, μονο μερικές μαυρομπαζουλες, ενώ οι μικρές έλειπαν απο τη Σαπφούς, νομιζω βγαίνουν νωρις (οταν βγαίνουν)...
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα 13/04 κατά τις 21:00 ήταν μόλις άρχισαν να βγαίνουν οι πρώτες. Πήρα την Αλεξάνδρα εκ Βουλγαρίας 20 ετών αδύνατη ξανθιά μικρό βυζί ωραίο κορμί, φάτσα πολύ καλή σχετικά με  αυτές που κυκλοφορούν. Ήρθε πριν λίγες μέρες στην πόλη μας και από ότι μου είπε ήταν πριν κάνα χρόνο εδώ αλλά έφυγε για Γερμανία.
Τα του πρακτικού: εμένα μου έκανε, έχει υπομονή στην πίπα και είναι φιλική να το πω ευγενική δεν ξέρω πείτε το όπως θέλετε αλλά η κοπέλα χαμογελάει συνέχεια και είναι ευχάριστη.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
περασμα χτες 17 αργα το βραδυ μετα τη βροχη ιχνος γυναικας. Περασμα σημερα βραδυ μεγαλης παρασκευης ξημερωμα σαββατου κατα τις 00.30-01.00 ιχνος γυναικας και παρα πολυ αστυνομια 3-4μηχανακια διας + 2 τζιπακια. Ξαναπερασα 03.00 μονο απεναντι απο το σελλ το βενζιναδικο ειχε κανα 2 βουλγαρακια και ενα τραβελι που δεν μπορουσε να περπατησει και παραπατουσε.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν ειδατε σημερα ανα μαυρο αυτοκινητο με μια καποτα να κρεμετε απο τη πορτα του συνοδηγου...εγω ειμουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τελειονω με την κορασιδα και μες την βαρεμαρα μου πεταω την καποτα απο την πορτα του συνοδηγου την ωρα που παει να βγει εξω απο το αμαξι
και κλεινοντας η πορτα πιανει την καποτα και  γαμω τους συγχρονισμους λεμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλα που δεν περασα να παρω τη συζυγο απο τη δουλεια...στους δικηγορους θα ειμασταν τωρα  :headbang: σαραντα χιλιομετρα εκανα με τη καποτα μαγκωμενη στη πορτα  :S    :grin:
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα απιστευτος!!!!!!

Για την Συεφανια..την τιμησα και εγω 2 εβδομαδες περιπου πριν,στα 30 πισω πορτα!πολυ καλη θα ελεγα!!και αρκετα σφιχτη σε σημειο να τελειωσω γρηγορα μεν αλλα το ευχαριστηθηκα!!


Επισης να ρωτησω ειχα εντοπισει ενα μαυρακι πολυ δυνατο-πολυ κρεας και σφιχτο!!με ωραια φατσουλα ζητησε 50 για 1 ωρα σπιτι της.πιο πολυ με αγχωσε το 2ο,ξερω γω μην παω και ειναι μαζεμενοι/ες καμια 10αρια  :S εχει κανει κανενας την κινηση?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
kanarini την στεφανια που στηνοτανε ακριβώς;;;;
απο που την πηρες;
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
μοναστηριου με γιαννιτσων την ειχα πετυχει εγω φιλε νωρις σχετικα το βραδυ
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Γωνία γιαννιτσων με αγ παντων
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ (26/04/14) από την Μοναστηρίου 100μ πριν την Αγ. Πάντων δεξιά στο υπόστεγο όπου συνήθως έχει 2 - 3 Βουλγάρες πήρα την μία μικρή 21 ετών ομορφούλα με σκουλαρίκι στα χείλη. Συνεννόηση μόνο στα βουλγάρικα και δυστυχώς δεν ξέρω , από πίπα χάλια, από βυζί καλό, τελικό αποτέλεσμα από μακριά και αγαπημένη που λένε. Η άλλη ομορφούλα και αυτή εκεί στα 22 το κακό της είναι ότι μια φορά που την πήρα είχε μια μπόχα και με ξενέρωσε. Η Τρίτη είναι η Γκαλένα χοντρούλα αλλά ωραία μάτια ευχάριστη μιας και είναι ομιλητική αρκετά και πάνω από όλα καταπληκτική πίπα. Όσο για την Αντελα έχω καιρό να την δω,  γι’ αυτήν εξάλλου έχει γράψει ο black adder.
Σχετικά με την Αλεξάνδρα που έγραψα σε παλιότερο post την έχει δει κανείς τελευταία;

 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
kanarini την στεφανια που στηνοτανε ακριβώς;;;;
απο που την πηρες;

Η Στεφάνια φίλε, είναι κινητή γιορτή.
Νωρίς την βρίσκης πρην τη διχάλα, εκεί που αράζουν στο σκαλοπάτι.
μετά τις 22:00 στην Αγίων Πάντων και αργά στην Κυρίλλου.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Αρχίζουμε.

Πέρασμα εχθές κατά τις 22:00.
Πήγα καρφί στην Σαπφως μπας και βρω Τζενη ή Στελλα, έχω να τις πετύχω καιρό γιατί περνούσα νωρίς.
Δυστυχώς τίποτα, μάλλον εξαφανιστηκαν και αυτές.
Η Κυρίλλου είχε μεγάλη ποικιλία και για όλα τα γούστα. Μέτρησα 6 κοπέλες, 2 βουλγαροτραβελα, και έναν γερο μέσα σε αμάξι.
Αγ. Παντων άλλες 3 κοπέλες και η Στεφανια που αναφέρθηκε πρην περπατούσε στην Χαψα.
Μπροστά στο παλιό ΚΤΕΛ, 3 μαυρουλες, μια πολυ γεμάτη(χονδρη) Βουλγαρα και λίγο πιο κάτω η γνωστή Μαρία.
Μέχρι τη διχάλα μετά τίποτα, εκει στο σκαλοπάτι καθόντουσαν 3 κορίτσια, εκ των οποίο το ενα λεπτό πολύ καλό.
Πηγα προς τα ΚΤΕΛ και βγήκα Μοναστηρίου απο το φανάρι της Μενεμένης.
Απέναντι περπατούσε προς κέντρο ένα ψιλό, πολύ πρόστυχα ντυμένο που ούτε αυτό το είχα ξαναδεί.
Έκανα ανάστροφη λίγο πιο κάτω και σταμάτησα.
Ήρθε μονή της στο παράθυρο και μου λέει -"Σεξ 20". Της είπα έλα για μια πίπα.
Πήγαμε πίσω από τον ΟΣΕ.
Λοιπόν, η κοπέλα ξέρει όσα ελληνικά ξέρει και ο Παπανδρέου. Εγώ πάλι Βουλγάρικα δεν ξέρω, και κάναμε και γαμώ την συνεννόηση.
μονό πίπα της έλεγα, αυτή εκεί να της τον χώσω να τελειώνω.
Τελικά τελείωσε η υπομονή μου, όποτε με βλέπει να ντύνομαι, και να βάζω μπροστά να φύγουμε, όποτε ντύθηκε και αυτή μιας και έπιασε το υπονοούμενο. Τσάμπα το εικοσάρικο και κρίμα γιατί είναι και ωραία κοπέλα.
Είπα να κάνω μια γύρα ακόμα, για κάνα άλλο, άλλα είχαν αμοληθεί οι γενίτσαροι για παιδομάζωμα, και οι δρόμοι είχαν αδειάσει,όποτε την έκανα.

Πέρασμα την Παρασκευή κατά τις 20:30.
Οι πιάτσες σχεδόν άδειες, 2 Βουλγαρακια μόνο πριν την διχάλα, και αλλα 2 Βουλγαρογυφτακια, στην Κυρίλλου.
Στην Οικονόμου μέσα σε αμάξι μια μιλφαρα, Η Δεσπινα που έχει αναφέρει για αυτήν συναγωνιστής. 20 μου είπε, δεν γαμης λέω μέσα μου, πάμε.
Βγήκε λοιπόν από το αμαξι και ηρθε στο δικό μου.
Μέτα απο αυτό έσβησα απο την "TO DO LIST" το -Να πηδήξω ένα μπαζο.
Πλεον θα μπορω και εγω στα γεράματα να λεω περήφανα στα εγγόνια μου, οτι στα νιάτα μου έκανα και σαβουρογαμιας.

Πέρασμα την προηγούμενη Τριτη, κατά τις 19:00, δεν έκανα καν γύρα,
Στη στάση μετά το Φιλοξενεια, η Νταιζη, αυτη που έβγαινε παλιότερα μπροστά στο Ροτοντα.
Πήγαμε σε γκαρσονιέρα που νοικιάζει κοντά στο LIDL.50 το μάλη.
Ακόμα το κατέχει το σπορ, καλό ρούφηγμα τα μπαλάκια, αν και ενα θεματακι με τα δοντια το εχει, μιλαμε για πριονοκορδελατη πιπα.
Στο ιεραποστολικο βοηθουσε πολυ σφιγκοντας τα ποδια πανω στην πλάτη μου και δεν τα άνοιγε απλος, και στα 4 το αντέχει το σφυροκόπημα,
για τελείωμα σηκώθηκα όρθιος μου έβγαλε την καποτα και με τελείωσε μεσα στο στόμα της.
Συνολικά έκατσα έκανα 50 λεπτό, οπότε ανάλογή λεπτό και ευρώ.

Μεγάλη Παρασκευή λοιπόν πήγα Θάσο να δώσω την λαμπάδα στη Βαπτησιμια, η οποία παρεπιπτοντος έχει γίνει μια γκαυλιτσα, αφού μόλις την είδα φτιάχτηκα, καλά με λέει ένας συνεργάτης, ότι είμαι αμαρτωλός, είμαι και αισχρότατος.
Πήρα και από Καβάλα τις τοπικές εφημερίδες και στο φέρι διαβάζω για καμιά αγγελία για κάνα κάλο να το επισκεφτώ όταν επιστρέψω, δεν είχε τίποτα.
Απορία, στην Καβάλα δεν πηδάνε?
Επιστρέφω λοιπόν κατά τις 19:00 και αποφασίζω να κάνω την δικιά μου περιφορά στη Γιαννιτσών.
Λογο αστυνομίας ήταν άδεια, το περίμενα αυτό.
Μοναστηρίου όμως μπροστά στη στάση του Κόκκινου η Ρίτα.
Της λέω -Παμε Χοτελι?
Πήγαμε στο Ολυμπικ, Οχι πολλά-πολλά, βγιαζομουν να γυρίσω και σπίτι να πάω την οικογενεια εκκλησιά.
Μου έκανε μια ξεγυρισμένη πίπα με πολύ προσοχή στα μπαλάκια και ολοκλήρωση στο στόμα.
Αυτή ήταν η παλιά καλή Ρίτα που ήξερα.

Μεγάλη Τρίτη, φόρτωσα την Στεφάνια από την διχάλα.
Πήγαμε στο Φιλοξενεια, μας έδωσε δωμάτιο με καθρέπτες στο ταβάνι, πολύ καύλα.
Η Στεφάνια όπως την περιέγραψαν, τα αξίζει τα λεφτά της, 80 το συνολικό με το χοτελ.
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Ένα ξανθό τραβέλι στην 26ης Οκτωβριου, πριν τα δικαστήρια. Στη γνωστή πιάτσα που συνήθως έχει 2-3 τραβέλια. Μία αρκέτα καλή, όχι η Κέλλυ, μία άλλη ξανθιά. Ξέρετε αν πηγαίνει συχνά και τί ώρες;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Αρχίζουμε.

Πέρασμα εχθές κατά τις 22:00.
Πήγα καρφί στην Σαπφως μπας και βρω Τζενη ή Στελλα, έχω να τις πετύχω καιρό γιατί περνούσα νωρίς.
Δυστυχώς τίποτα, μάλλον εξαφανιστηκαν και αυτές.
Η Κυρίλλου είχε μεγάλη ποικιλία και για όλα τα γούστα. Μέτρησα 6 κοπέλες, 2 βουλγαροτραβελα, και έναν γερο μέσα σε αμάξι.
Αγ. Παντων άλλες 3 κοπέλες και η Στεφανια που αναφέρθηκε πρην περπατούσε στην Χαψα.
Μπροστά στο παλιό ΚΤΕΛ, 3 μαυρουλες, μια πολυ γεμάτη(χονδρη) Βουλγαρα και λίγο πιο κάτω η γνωστή Μαρία.
Μέχρι τη διχάλα μετά τίποτα, εκει στο σκαλοπάτι καθόντουσαν 3 κορίτσια, εκ των οποίο το ενα λεπτό πολύ καλό.
Πηγα προς τα ΚΤΕΛ και βγήκα Μοναστηρίου απο το φανάρι της Μενεμένης.
Απέναντι περπατούσε προς κέντρο ένα ψιλό, πολύ πρόστυχα ντυμένο που ούτε αυτό το είχα ξαναδεί.
Έκανα ανάστροφη λίγο πιο κάτω και σταμάτησα.
Ήρθε μονή της στο παράθυρο και μου λέει -"Σεξ 20". Της είπα έλα για μια πίπα.
Πήγαμε πίσω από τον ΟΣΕ.
Λοιπόν, η κοπέλα ξέρει όσα ελληνικά ξέρει και ο Παπανδρέου. Εγώ πάλι Βουλγάρικα δεν ξέρω, και κάναμε και γαμώ την συνεννόηση.
μονό πίπα της έλεγα, αυτή εκεί να της τον χώσω να τελειώνω.
Τελικά τελείωσε η υπομονή μου, όποτε με βλέπει να ντύνομαι, και να βάζω μπροστά να φύγουμε, όποτε ντύθηκε και αυτή μιας και έπιασε το υπονοούμενο. Τσάμπα το εικοσάρικο και κρίμα γιατί είναι και ωραία κοπέλα.
Είπα να κάνω μια γύρα ακόμα, για κάνα άλλο, άλλα είχαν αμοληθεί οι γενίτσαροι για παιδομάζωμα, και οι δρόμοι είχαν αδειάσει,όποτε την έκανα.

Πέρασμα την Παρασκευή κατά τις 20:30.
Οι πιάτσες σχεδόν άδειες, 2 Βουλγαρακια μόνο πριν την διχάλα, και αλλα 2 Βουλγαρογυφτακια, στην Κυρίλλου.
Στην Οικονόμου μέσα σε αμάξι μια μιλφαρα, Η Δεσπινα που έχει αναφέρει για αυτήν συναγωνιστής. 20 μου είπε, δεν γαμης λέω μέσα μου, πάμε.
Βγήκε λοιπόν από το αμαξι και ηρθε στο δικό μου.
Μέτα απο αυτό έσβησα απο την "TO DO LIST" το -Να πηδήξω ένα μπαζο.
Πλεον θα μπορω και εγω στα γεράματα να λεω περήφανα στα εγγόνια μου, οτι στα νιάτα μου έκανα και σαβουρογαμιας.

Πέρασμα την προηγούμενη Τριτη, κατά τις 19:00, δεν έκανα καν γύρα,
Στη στάση μετά το Φιλοξενεια, η Νταιζη, αυτη που έβγαινε παλιότερα μπροστά στο Ροτοντα.
Πήγαμε σε γκαρσονιέρα που νοικιάζει κοντά στο LIDL.50 το μάλη.
Ακόμα το κατέχει το σπορ, καλό ρούφηγμα τα μπαλάκια, αν και ενα θεματακι με τα δοντια το εχει, μιλαμε για πριονοκορδελατη πιπα.
Στο ιεραποστολικο βοηθουσε πολυ σφιγκοντας τα ποδια πανω στην πλάτη μου και δεν τα άνοιγε απλος, και στα 4 το αντέχει το σφυροκόπημα,
για τελείωμα σηκώθηκα όρθιος μου έβγαλε την καποτα και με τελείωσε μεσα στο στόμα της.
Συνολικά έκατσα έκανα 50 λεπτό, οπότε ανάλογή λεπτό και ευρώ.

Μεγάλη Παρασκευή λοιπόν πήγα Θάσο να δώσω την λαμπάδα στη Βαπτησιμια, η οποία παρεπιπτοντος έχει γίνει μια γκαυλιτσα, αφού μόλις την είδα φτιάχτηκα, καλά με λέει ένας συνεργάτης, ότι είμαι αμαρτωλός, είμαι και αισχρότατος.
Πήρα και από Καβάλα τις τοπικές εφημερίδες και στο φέρι διαβάζω για καμιά αγγελία για κάνα κάλο να το επισκεφτώ όταν επιστρέψω, δεν είχε τίποτα.
Απορία, στην Καβάλα δεν πηδάνε?
Επιστρέφω λοιπόν κατά τις 19:00 και αποφασίζω να κάνω την δικιά μου περιφορά στη Γιαννιτσών.
Λογο αστυνομίας ήταν άδεια, το περίμενα αυτό.
Μοναστηρίου όμως μπροστά στη στάση του Κόκκινου η Ρίτα.
Της λέω -Παμε Χοτελι?
Πήγαμε στο Ολυμπικ, Οχι πολλά-πολλά, βγιαζομουν να γυρίσω και σπίτι να πάω την οικογενεια εκκλησιά.
Μου έκανε μια ξεγυρισμένη πίπα με πολύ προσοχή στα μπαλάκια και ολοκλήρωση στο στόμα.
Αυτή ήταν η παλιά καλή Ρίτα που ήξερα.

Μεγάλη Τρίτη, φόρτωσα την Στεφάνια από την διχάλα.
Πήγαμε στο Φιλοξενεια, μας έδωσε δωμάτιο με καθρέπτες στο ταβάνι, πολύ καύλα.
Η Στεφάνια όπως την περιέγραψαν, τα αξίζει τα λεφτά της, 80 το συνολικό με το χοτελ.
απαιχτος οπως παντα σε διαβαζει καποιος ευχαριστα
190 ευροπουλακια σου στοιχισε το φετινο πασχα
χωρις τη λαμπαδα της βαφτισιμιας σου, δε φταιω εγω δε μας ανεφερες τιμη

μια ντινα μελαχροινη γυρω στα 25 που κ καλα κανει τη πρακτικη της εδω σαν νοσοκομα τη ξερεις??
παντως με τοσα λεφτα εριχνες 3 σε μασατζιδικα μπανιαρισμενες αυτες με το μπανακι σου εσυ
πιο καθαρα γιατι δε ξερω αν εχω πεσει εγω σε περιπτωσεις αλλα 3/4 φορες που πηρα απο πιατσα
μυριζανε ρε γαμω τη γκαντεμια μου μεσα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αρχίζουμε.

Πέρασμα εχθές κατά τις 22:00.
Πήγα καρφί στην Σαπφως μπας και βρω Τζενη ή Στελλα, έχω να τις πετύχω καιρό γιατί περνούσα νωρίς.
Δυστυχώς τίποτα, μάλλον εξαφανιστηκαν και αυτές.
Η Κυρίλλου είχε μεγάλη ποικιλία και για όλα τα γούστα. Μέτρησα 6 κοπέλες, 2 βουλγαροτραβελα, και έναν γερο μέσα σε αμάξι.
Αγ. Παντων άλλες 3 κοπέλες και η Στεφανια που αναφέρθηκε πρην περπατούσε στην Χαψα.
Μπροστά στο παλιό ΚΤΕΛ, 3 μαυρουλες, μια πολυ γεμάτη(χονδρη) Βουλγαρα και λίγο πιο κάτω η γνωστή Μαρία.
Μέχρι τη διχάλα μετά τίποτα, εκει στο σκαλοπάτι καθόντουσαν 3 κορίτσια, εκ των οποίο το ενα λεπτό πολύ καλό.
Πηγα προς τα ΚΤΕΛ και βγήκα Μοναστηρίου απο το φανάρι της Μενεμένης.
Απέναντι περπατούσε προς κέντρο ένα ψιλό, πολύ πρόστυχα ντυμένο που ούτε αυτό το είχα ξαναδεί.
Έκανα ανάστροφη λίγο πιο κάτω και σταμάτησα.
Ήρθε μονή της στο παράθυρο και μου λέει -"Σεξ 20". Της είπα έλα για μια πίπα.
Πήγαμε πίσω από τον ΟΣΕ.
Λοιπόν, η κοπέλα ξέρει όσα ελληνικά ξέρει και ο Παπανδρέου. Εγώ πάλι Βουλγάρικα δεν ξέρω, και κάναμε και γαμώ την συνεννόηση.
μονό πίπα της έλεγα, αυτή εκεί να της τον χώσω να τελειώνω.
Τελικά τελείωσε η υπομονή μου, όποτε με βλέπει να ντύνομαι, και να βάζω μπροστά να φύγουμε, όποτε ντύθηκε και αυτή μιας και έπιασε το υπονοούμενο. Τσάμπα το εικοσάρικο και κρίμα γιατί είναι και ωραία κοπέλα.
Είπα να κάνω μια γύρα ακόμα, για κάνα άλλο, άλλα είχαν αμοληθεί οι γενίτσαροι για παιδομάζωμα, και οι δρόμοι είχαν αδειάσει,όποτε την έκανα.

Πέρασμα την Παρασκευή κατά τις 20:30.
Οι πιάτσες σχεδόν άδειες, 2 Βουλγαρακια μόνο πριν την διχάλα, και αλλα 2 Βουλγαρογυφτακια, στην Κυρίλλου.
Στην Οικονόμου μέσα σε αμάξι μια μιλφαρα, Η Δεσπινα που έχει αναφέρει για αυτήν συναγωνιστής. 20 μου είπε, δεν γαμης λέω μέσα μου, πάμε.
Βγήκε λοιπόν από το αμαξι και ηρθε στο δικό μου.
Μέτα απο αυτό έσβησα απο την "TO DO LIST" το -Να πηδήξω ένα μπαζο.
Πλεον θα μπορω και εγω στα γεράματα να λεω περήφανα στα εγγόνια μου, οτι στα νιάτα μου έκανα και σαβουρογαμιας.

Πέρασμα την προηγούμενη Τριτη, κατά τις 19:00, δεν έκανα καν γύρα,
Στη στάση μετά το Φιλοξενεια, η Νταιζη, αυτη που έβγαινε παλιότερα μπροστά στο Ροτοντα.
Πήγαμε σε γκαρσονιέρα που νοικιάζει κοντά στο LIDL.50 το μάλη.
Ακόμα το κατέχει το σπορ, καλό ρούφηγμα τα μπαλάκια, αν και ενα θεματακι με τα δοντια το εχει, μιλαμε για πριονοκορδελατη πιπα.
Στο ιεραποστολικο βοηθουσε πολυ σφιγκοντας τα ποδια πανω στην πλάτη μου και δεν τα άνοιγε απλος, και στα 4 το αντέχει το σφυροκόπημα,
για τελείωμα σηκώθηκα όρθιος μου έβγαλε την καποτα και με τελείωσε μεσα στο στόμα της.
Συνολικά έκατσα έκανα 50 λεπτό, οπότε ανάλογή λεπτό και ευρώ.

Μεγάλη Παρασκευή λοιπόν πήγα Θάσο να δώσω την λαμπάδα στη Βαπτησιμια, η οποία παρεπιπτοντος έχει γίνει μια γκαυλιτσα, αφού μόλις την είδα φτιάχτηκα, καλά με λέει ένας συνεργάτης, ότι είμαι αμαρτωλός, είμαι και αισχρότατος.
Πήρα και από Καβάλα τις τοπικές εφημερίδες και στο φέρι διαβάζω για καμιά αγγελία για κάνα κάλο να το επισκεφτώ όταν επιστρέψω, δεν είχε τίποτα.
Απορία, στην Καβάλα δεν πηδάνε?
Επιστρέφω λοιπόν κατά τις 19:00 και αποφασίζω να κάνω την δικιά μου περιφορά στη Γιαννιτσών.
Λογο αστυνομίας ήταν άδεια, το περίμενα αυτό.
Μοναστηρίου όμως μπροστά στη στάση του Κόκκινου η Ρίτα.
Της λέω -Παμε Χοτελι?
Πήγαμε στο Ολυμπικ, Οχι πολλά-πολλά, βγιαζομουν να γυρίσω και σπίτι να πάω την οικογενεια εκκλησιά.
Μου έκανε μια ξεγυρισμένη πίπα με πολύ προσοχή στα μπαλάκια και ολοκλήρωση στο στόμα.
Αυτή ήταν η παλιά καλή Ρίτα που ήξερα.

Μεγάλη Τρίτη, φόρτωσα την Στεφάνια από την διχάλα.
Πήγαμε στο Φιλοξενεια, μας έδωσε δωμάτιο με καθρέπτες στο ταβάνι, πολύ καύλα.
Η Στεφάνια όπως την περιέγραψαν, τα αξίζει τα λεφτά της, 80 το συνολικό με το χοτελ.

οχι τυπε τη βγαζουν με χειροτεχνια  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom