Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Τελικά έκανα το μια καταδρομιξη το μεσημέρι και βρήκα κάτι ξεχασμένες γυφτοβουλγαρες και ειδικά αυτή που τριγυρνάει με το χρυσό το φόρεμα την ξεδοντιαρα είναι ίδια με πριν 6 7 χρόνια και βρήκα και μια πρεζοκατασταση τη Χρύσα..... Ήταν σε σχετικά καλή κατάσταση. Έκανα ένα κασκαντεριλικι με 20ευροπουλα γιατί έπρεπε να αδειάσω καινά φύγω.. Αρκετά καλή μπορώ να πω σε περιποίηση για ξεπέτα. Σας ευχαριστώ για τις ηροφοριες... Κυριακή θα παίξει βραδινή εξόρμηση....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.194
Κριτικές
293
Like
9.498
Πόντοι
12.525
Η μαύρη γύφτισσα που λέει ο dewars πρέπει να παίζει και άλλο ρόλο στην πιάτσα όπως τα γυφτοκρος που άλλωστε το γράφουν ξεκάθαρα στις αγγελίες τους...
Σταματάνε πολλά αυτοκίνητα και βλέπω της μιλάνε σε φιλικό ύφος για ώρα, γνωρίζονται δηλαδή.
Πριν λίγες νύχτες πηγαδάκι για ώρα με την κατσαρίδα η οποία δε φαινόταν στα καλά της, φορούσε και ένα χοντρό μπουφάν πέταξε και άσπρη τούφα μπροστά στα μαλλιά της απ' όσο διέκρινα μες το σκοτάδι.
 

JohnGiak

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
18
Like
74
Πόντοι
0
Τα ίδια και χειρότερα από τις 00:00 μέχρι τώρα .
Εμφάνιση της Σίας μαζί με την αλβανίδα και οι δύο βαριεστημενες,η αλβανίδα πολύ λίγα φορτωματα και φαίνεται το άγχος αφού μέχρι τώρα είναι ακόμα εκεί .αν και γαμευσιμη την έχουν μάθει μέχρι και οι γύφτοι και δεν την παίρνει κανένας ..μιλούσε με τον πελάτη στο παράθυρο και έτρωγε γαριδάκια! Μετά με αυτά τα χέρια θα σου πιάσει την πουτσα !
Επίσης οι μαύρες μετά τα 4ολ έπλεναν σκισμένες τα χέρια τους από τον σωλήνα που έτρεχε από το πεζοδρόμιο! Νομίζουν ότι είναι πόσιμο νερό ! Ποιος ξέρει τι άλλο δεν βλέπουμε .
Εκεί κοντά και η Άννα περούκες η οποία φορτώθηκε μετά από πολύ σκέψη και ξηρασία,δεν είχε τίποτα πραγματικά και με τόσες γυρες ήταν αμαρτία να φύγω άπραγος. Παρόλα αυτά πολύ καλή και δεκτική που με εξέπληξε γιατί έχει ένα υφακι και πάντα ξεκινάει από 30 και πέφτει στα παζάρια .όρεξη είχε αρκετή , συζητήσιμη και με ωραία πίπα και γαμιση .
Η χλόης σήμερα νεκρή.
Γύφτοι παντού ανά ομάδες σε όλη την Γιαννιτσών,έχει εξαπλωθεί ο ιός των μπουρδέλων .
Ένα περίεργο πρεζόνι στην διχάλα που δεν μπορούσα να καταλάβω αλλά από το ύψος και το πρόσωπο σίγουρα ήταν γυφτάκι και ίσως και ανήλικο.
Επίσης την πρεζου την γύφτισσα την μαύρη που στεκόταν σήμερα και κοντά στην Ντανιέλα ποιος από εδώ την γαμαει ;δεν σταμάτησε να φορτώνεται σήμερα ,τι βίτσια ειναι αυτά ..
Νταίζη μιλφ την πρόλαβα στις 00:00 να μπαίνει στο τελευταίο μεροκάματο,μάλλον ήταν ο Γιάννης από βάση περιγραφής και ηλικίας .
Στου δαβανου εμφάνιση της Νταίζης συμπεθέρας για πολύ λίγο μέχρι να κάνω τον κύκλο γιατί ήθελα να την γαμησω σήμερα με τα χάλια που κυκλοφορούσαν εξαφανίστηκε.
Φασαρία εξελίσεται μέχρι τώρα στο πάρκο κοντά στο ερηπειο,τα κρος της κτηνιατρικής (ομάδα Ζ),ανέβηκαν εκεί και μανουριαζουν με τα τραβελια της πέρα όχθης που έχουν φέρει και ενισχύσεις ..πέρασε και η αστυνομία αλλά τους έγραψε στα αρχιδια τους .
Αυτά τα χάλια μαύρα .
Η Γιαννιτσών κατάντησε λουνα παρκ ,παντού γυφτακια να περπατούν σαν τραπερ και νοικιασμένα πατίνια και έχεις και τους μαλακες τους παππούδες που ψάχνουν να φορτώσουν με κουστούμι σαββατιατικα και μόλις βλέπουν μουνι στο 1 μέτρο ,γιατί πάντα τελευταία στιγμή το βλέπουν πλακωνονται στα φρένα .
Μπορεί να γάμησα αλλά έφυγα με πονοκέφαλο από την πιάτσα .
Αυτά από μένα ,ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα .
Να προσθεσω την φασαρία με τα τραβελια (για κουτσομπολιο)εγώ το πέτυχα όταν ένας από τους γύφτους έπαιζε ξύλο με εκείνη την μικρή που έβγαινε πιο παλιά διχάλα που έχει εξαφανιστεί τελευταία. Σε πέντε λεπτά είχαν μαζευτεί άλλοι 15 και ήταν έξω από το αμάξι που ήταν με άλλες 2 και της λέγανε θα σε κάψουμε όπου σε βρούμε και άλλα τέτοια. Αυτή μετά την πέτυχα μόνη της προς διχάλα και ρώτησα μου είπε ότι την κυνηγάνε μήνες και για αυτό έφυγε Αθήνα μόνιμα και εκεί θα μείνει και οι γύφτοι λέει δεν θα μπορούν να πατήσουν Αθήνα αν κατέβουν κάτι τέτοια. Πάντως να την πω την αμαρτία από όλες εκεί η πιο όμορφη ήταν και εγώ θα την κυνηγούσα αν κάναμε την ίδια δουλειά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Τελικά έκανα το μια καταδρομιξη το μεσημέρι και βρήκα κάτι ξεχασμένες γυφτοβουλγαρες και ειδικά αυτή που τριγυρνάει με το χρυσό το φόρεμα την ξεδοντιαρα είναι ίδια με πριν 6 7 χρόνια και βρήκα και μια πρεζοκατασταση τη Χρύσα..... Ήταν σε σχετικά καλή κατάσταση. Έκανα ένα κασκαντεριλικι με 20ευροπουλα γιατί έπρεπε να αδειάσω καινά φύγω.. Αρκετά καλή μπορώ να πω σε περιποίηση για ξεπέτα. Σας ευχαριστώ για τις ηροφοριες... Κυριακή θα παίξει βραδινή εξόρμηση....
Νίκο κάτι δεν μας λες καλά ,σε ένα μεσημέρι πέτυχες και την Χρύσα και την Σβεντα που έχουν εξαφανιστεί από τα Χριστούγεννα;
Υπάρχει κάποιος άλλος να καλύψει το μεσημεριανό ρεπορτάζ ,όντως ξανά βγήκαν αυτές ;
Ποιες άλλες είναι πλέον την ημέρα ;
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
291
Like
1.179
Πόντοι
201
Νίκο κάτι δεν μας λες καλά ,σε ένα μεσημέρι πέτυχες και την Χρύσα και την Σβεντα που έχουν εξαφανιστεί από τα Χριστούγεννα;
Υπάρχει κάποιος άλλος να καλύψει το μεσημεριανό ρεπορτάζ ,όντως ξανά βγήκαν αυτές ;
Ποιες άλλες είναι πλέον την ημέρα ;
Και μενα εκει πηγε το μυαλο μου αλλα δεν ηθελα να αναφερω το ονομα μην ξεκινησεις παλι να μιλαει ο ερωτιαρης
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Να προσθέσω σε αυτό που Ανέφερε ο φίλος dew πως καθώς έκανα και εγώ κάποιες βόλτες χτες αε διάσπαρτες ώρες δίχως να φορτώσω κατα τις 2-2:30 αυτή η πρεζου η γυφτισα με την καμπούρα εκτός από το ότι φορτωνόταν συνέχεια καθώς πηγαινα προς ΚΤΕΛ σταμάτησε μπροστά μου μια Ασήμι bmw και κατεβαίνει αυτή πάει στο παράθυρο του και τον φιλάει!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΝΕΟΣ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ!!!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.368
Πόντοι
456
Οποις ψάχνει την Σία πάντως την βρίσκει κ στο ξύλινο στα δελα από το μεσημέρι μέχρι της 12.Δεν ξέρω ποιες όμως στάνταρ. 40 ζητάει. Μόνο ισπανικό κάνει η 30ωρο πρόγραμμα. Τιμές δεν ρώτησα καν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.194
Κριτικές
293
Like
9.498
Πόντοι
12.525
Να προσθέσω σε αυτό που Ανέφερε ο φίλος dew πως καθώς έκανα και εγώ κάποιες βόλτες χτες αε διάσπαρτες ώρες δίχως να φορτώσω κατα τις 2-2:30 αυτή η πρεζου η γυφτισα με την καμπούρα εκτός από το ότι φορτωνόταν συνέχεια καθώς πηγαινα προς ΚΤΕΛ σταμάτησε μπροστά μου μια Ασήμι bmw και κατεβαίνει αυτή πάει στο παράθυρο του και τον φιλάει!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΝΕΟΣ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ!!!
Ναι το έχω δει κι εγώ να συμβαίνει αυτό...η ασημί bmw είναι μόνιμα στην πιάτσα και όπως φαίνεται ξέρει προσωπικά πολλές κοπέλες.
Αλλά δε σημαίνει κάτι αυτό, πολύ πιθανό να είναι και κάποιο μέλος εδώ μέσα
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
763
Like
4.030
Πόντοι
446
Οποις ψάχνει την Σία πάντως την βρίσκει κ στο ξύλινο στα δελα από το μεσημέρι μέχρι της 12.Δεν ξέρω ποιες όμως στάνταρ. 40 ζητάει. Μόνο ισπανικό κάνει η 30ωρο πρόγραμμα. Τιμές δεν ρώτησα καν
Ενημερωτικά, είχα μίλησει με την Σία και μου είχε πει ότι πήγε στο ξύλινο για μια ημέρα πριν τρεις ημέρες για να αντικαταστήσει μια κοπέλα. Δεν είναι κάτι μόνιμα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.368
Πόντοι
456
Ενημερωτικά, είχα μίλησει με την Σία και μου είχε πει ότι πήγε στο ξύλινο για μια ημέρα πριν τρεις ημέρες για να αντικαταστήσει μια κοπέλα. Δεν είναι κάτι μόνιμα.
Και με αυτήν ταπερακια ρε συ;;; :dancing:Το Σάββατο δε το λες και πριν 3 μερες. Μόνιμα σίγουρα όχι. Άλλωστε έχει πάει πολλές φορές το τελαυταιο διαστημα σαν guest. Ακόμα και στο golden lips. Μάλλον είναι ο 6 παίχτης από τον πάγκο για όλα τα δελα
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Και με αυτήν ταπερακια ρε συ;;; :dancing:Το Σάββατο δε το λες και πριν 3 μερες. Μόνιμα σίγουρα όχι. Άλλωστε έχει πάει πολλές φορές το τελαυταιο διαστημα σαν guest. Ακόμα και στο golden lips. Μάλλον είναι ο 6 παίχτης από τον πάγκο για όλα τα δελα
Μετά τις 00:00 πάντως το Σάββατο βγήκε να πιατσαρει , οπότε το πρωί δεν πήγε και τόσο καλά .
Στο ξύλινο δούλευε ή και δουλεύει πρωινή η Στεφανία η Βουλγάρα που έβγαινε μαζί με την τσιμπουκοχειλου στην χλόης ,οπότε ίσως έκανε τα ρεπό της .
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
763
Like
4.030
Πόντοι
446
Και με αυτήν ταπερακια ρε συ;;; :dancing:Το Σάββατο δε το λες και πριν 3 μερες. Μόνιμα σίγουρα όχι. Άλλωστε έχει πάει πολλές φορές το τελαυταιο διαστημα σαν guest. Ακόμα και στο golden lips. Μάλλον είναι ο 6 παίχτης από τον πάγκο για όλα τα δελα
Καλημέρα,
Δεν γνωρίζω εάν και άμα ήταν πριν από 1,2 ή 3 ημέρες επειδή δεν τραβιεμαι στα ρδελα καθόλου. Προηγούμενη φορά που την είχα ρωτήσει σχετικά με τα σπιτάκια, και ηταν πριν από κανένα μήνα, μου είχε πει ότι είχε πάει μόνο μια φορά πριν από 7-8 μήνες περίπου.
Τώρα μου είπε ότι πήγε μόνο για μία ημέρα. Δεν γνωρίζω κάτι άλλο σχετικά με το θέμα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
291
Like
1.179
Πόντοι
201
Ενημερωτικά, είχα μίλησει με την Σία και μου είχε πει ότι πήγε στο ξύλινο για μια ημέρα πριν τρεις ημέρες για να αντικαταστήσει μια κοπέλα. Δεν είναι κάτι μόνιμα.
Εχω αρχισει να σε φοβαμαι φιλε αληθεια.Μηπως εχεις ασημι BMW;;;;;
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
149
Κριτικές
4
Like
471
Πόντοι
301
Μια Χρυσά ξέρει κάνεις που αράζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom