Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
2
Like
5.093
Πόντοι
456
Τι να σε πω εγώ την/τον ξέρω για Γιώργο την ημέρα με οικοδομή δικιά του επι της Νίκης…Τώρα αν έγινε και την μέρα Ιοκάστη τρανς τι να σε πω…Σέβομαι τις πληροφορίες σου γιατί εισαι γνωστης γενικά του φόρουμ κτλ…Απλά σε λέω τι γνώριζα εγώ…
Με τόσο χρήμα και άνεση για γούστα και τραβιέται στις πιάτσες.
Άβυσσος η ψυχή του κάθε ανθρώπου..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796
Με τόσο χρήμα και άνεση για γούστα και τραβιέται στις πιάτσες.
Άβυσσος η ψυχή του κάθε ανθρώπου..
Άμα την δεις από κοντά έχει περάσει τα 60 ..
Σε άλλη περίπτωση θα ήταν απλά τυχερά τα γαμησια που κάνει και τα τσιμπούκια ,αλλά αφού ακόμα μπορεί και πληρώνεται καλά κάνει και τους τα παίρνει .
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
102
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν κάνα μισάωρο…Ελάχιστα πράγματα …Ιουλια με ωραίο φορεματακι στις λαμαρίνες,Στιλο κανονικά στην θέση του,καπελαδούρας τραβελαδορ στο Σελ…Μαμά Σονιας στη θέση της(αλήθεια την έχει πάρει κανείς?) και πιο κάτω Ντανιελλα….Αυτα αν και ήταν αρκετά νωρίς
 
Τελευταία τροποποίηση:

whoyou

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εχουμε καποια στο κεντρο με δικο της χωρο;
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
216
Πόντοι
20
Δεν είμαι της πιάτσας αλλά κάνω καμία βόλτα που και που και μου έχει δημιουργηθεί μια απορία. Βλέπω στο τέλος της Γιαννιτσων εκεί που είναι η διχάλα που πάει προς ΚΤΕΛ, κοπέλες που είναι χρήστες ουσιών. Πολλές φορές σε κακή κατάσταση. Σπάνια βλέπω τις ίδιες. Έχω πετύχει μερικές φορές και ωραίες. Μια δυο φορές ρώτησα από περιέργεια και μου είπαν 20 ευρώ. Προσωπικά δεν θα μπορούσα με τπτ να κάνω κάτι με κοπέλα σε τέτοια κατάσταση, αρχικά Γτ το θεωρω εκμετάλλευση καθώς η εξάρτηση είναι αρρώστια. Αλλά και να το προσπερνούσα το ηθικό κομμάτι, όλες είναι σε πολύ κακή κατάσταση, δλδ χαλασμένα δόντια, μέσα στην μαστουρα, βρώμικα ρούχα, δεν μιλανε Καλά κλπ κλπ. Η απορία μου είναι η εξής, πως γίνεται να φορτώνονται συνέχεια αυτές οι κοπέλες; Δλδ τις βλέπεις και μέχρι να κανεις έναν κύκλο τις εχουνε φορτώσει. Είναι πιο φθηνες; Κάνουν εξτρα; Ακα; Κάθονται πιο πολύ ωρα; Παρέχουν καλυτερες υπηρεσίες; Το παρατηρώ κάθε φορά που επισκέπτομαι την περιοχή και πραγματικά μου κάνει μεγάλη εντύπωση το πόσο περισσότερο φορτώνονται σε σχέση με τις άλλες κοπέλες που κάνουν πιάτσα.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
737
Like
3.863
Πόντοι
446
Kαλησπέρα σας και απο εμένα με μία αναφορά πιάτσας που έχω να κάνω καιρό!
21:10 και βρίσκομαι ανατολικά, λέω δεν τραβιέμαι μία βόλτα? Τετάρτη βραδάκι χαλαρή κίνηση και με 2 γκαζιές στις 21:30 πλέον είμαι στο δρόμο της αμαρτίας. Έκανα 5-6 βόλτες , τα πράγματα πολύ ήσυχα χωρίς κίνηση
στον δρόμο αλλά και λίγες επιλογές.
Πρώτη πρώτη η μαλάκω η Άλβα με ωραίο ρόζ μίνι την είδα σε όλες τις βόλτες μου εκτός απο μία που φορτώθηκε και κάθε φορά που περνούσα με κοιτούσε με λοξή ματιά, ούτε να την χαιρετήσω δεν σταμάτησα, μετά τα 4all Σόνια μαύρη, χαλκίδος με Γιαννιτσών η μαμά Σόνιας και η σαραντα-πενηντάρα νοικοκυρα, πιο κάτω Ιουλία σε όλες μου τις βόλτες στο σημείο της , Cayenne στο σημείο του, και απέναντι η Stilo, τις χοντρές δεν είδα καθόλου και με παραξένεψε,
η γυφτοκρητικιά στο σημείο της κλασσικά και η ξανθιά εξηντάρα πρίν το στενό της πειραιώς, Ντανίέλα πιο κάτω που βαρούσε μύγες και σουλατσάριζε πάνω κάτω στο τετράφωνο και ένας μαλάκας που κάθόταν στα σκαλοπάτια της καφετερίας που στέκεται συνήθώς η Ντανιέλα, ένα πρεζόνι στην διχάλα και η Ντάιζη άφαντη σε όλες τις βόλτες.
Σκέφτομαι να πάρω την Ντάιζη ένα τηλέφωνο, εάν απαντήσει θα την ταιριάξω εάν δεν απαντήσει θα γυρίσω γεμάτος, δεν απάντησε και λέω ας γυρίσω. Καπάκι με κάνει call back, χαμογελάω.... και λέω να ποια θα την πληρώσει σήμερα.
Άφησα τα παιδιά μου εκεί και γύρισα σπίτι χαμογελαστός.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796
Δεν είμαι της πιάτσας αλλά κάνω καμία βόλτα που και που και μου έχει δημιουργηθεί μια απορία. Βλέπω στο τέλος της Γιαννιτσων εκεί που είναι η διχάλα που πάει προς ΚΤΕΛ, κοπέλες που είναι χρήστες ουσιών. Πολλές φορές σε κακή κατάσταση. Σπάνια βλέπω τις ίδιες. Έχω πετύχει μερικές φορές και ωραίες. Μια δυο φορές ρώτησα από περιέργεια και μου είπαν 20 ευρώ. Προσωπικά δεν θα μπορούσα με τπτ να κάνω κάτι με κοπέλα σε τέτοια κατάσταση, αρχικά Γτ το θεωρω εκμετάλλευση καθώς η εξάρτηση είναι αρρώστια. Αλλά και να το προσπερνούσα το ηθικό κομμάτι, όλες είναι σε πολύ κακή κατάσταση, δλδ χαλασμένα δόντια, μέσα στην μαστουρα, βρώμικα ρούχα, δεν μιλανε Καλά κλπ κλπ. Η απορία μου είναι η εξής, πως γίνεται να φορτώνονται συνέχεια αυτές οι κοπέλες; Δλδ τις βλέπεις και μέχρι να κανεις έναν κύκλο τις εχουνε φορτώσει. Είναι πιο φθηνες; Κάνουν εξτρα; Ακα; Κάθονται πιο πολύ ωρα; Παρέχουν καλυτερες υπηρεσίες; Το παρατηρώ κάθε φορά που επισκέπτομαι την περιοχή και πραγματικά μου κάνει μεγάλη εντύπωση το πόσο περισσότερο φορτώνονται σε σχέση με τις άλλες κοπέλες που κάνουν πιάτσα.
Δεν υπάρχει καμία εκμετάλλευση,ίσα ίσα αυτές θα σε εκμεταλλευτούν και συνήθως άμα δεν είσαι της πιάτσας θα σου κλέψουν τα πάντα απο το αυτοκίνητο.
Αν είσαι συχνά στην πιάτσα,οι περισσότεροι τις αποφεύγουν για τους αυτονόητους υγειονομικούς λόγους .
Επίσης ξέρουν πολύ καλά ότι τα λεφτά που θα βγάλουν σε λίγη ώρα θα τους εξασφαλίσουν όλη την εβδομάδα και αυτές και τους πρεζογκομενους που στέκονται με αγωνία από δίπλα για αυτό δεν τις βλέπεις σε καθημερινή βάση.
Οι λόγοι που έχουν τόσο φόρτωμα είναι γιατί σηκώνουν εύκολα παζάρι,δεν έχουν αίσθηση του χρόνου λόγο μαστουρας οπότε το πάνε χαλαρά και εννοείται πως για τα λεφτά κάνουν τα πάντα .
Απλά μιλάμε για ανεύθυνους που δεν θα το θεωρούσα κακό αν τις έπαιρναν απλά για ένα γαμησι με καποτα,αλλά οι περισσότεροι αναζητούν άλλα πράγματα που ξέρουν ότι με λίγα λεφτά θα τα πάρουν .
Συνήθως είναι γέροι που στα αρχιδια τους πραγματικά πόσα παράσημα έχουν μαζέψει από ακαποτες πουτανες και κάποιοι με πλήρης άγνοια κινδύνου,βλέποντας μια νέα κοπέλα προσπερνάνε στο μυαλό τους το κομμάτι ότι ειναι χρήστης .
Για αυτούς βέβαια που φορτώνουν κάτι τελειωμενες όπως εκείνη με την καμπούρα παράδειγμα απλά το θεωρώ κάποιο είδος βιτσιου.
Πολλές από αυτές που έχουν περάσει κατά καιρούς αν δεν ήταν πρεζόνια είναι ωραίες κοπέλες που θα τις φόρτωνα αλλά με σταματάει αυτό,βλέποντας όμως και την πραγματικότητα σκέψου ότι αν δεν ήταν στην πρέζα κάποιες από αυτές δεν θα τις έβλεπες ποτέ στην Γιαννιτσών.
Η μόνη εκμετάλλευση είναι από πλευρά τους ,αφού ξέρουν καλά ότι μπορούν να σου μεταδίδουν τα πάντα και κάνουν ακαποτα για 5-10ευρω έξτρα ,επίσης έχω επισημάνει πολλές φορές για να βοηθήσω τους συναθλητές μας να τις αποφεύγουν γιατί σε τυχαίο έλεγχο της αστυνομίας δεν ξέρεις τι ποσότητες κουβαλάνε πάνω τους ,οπότε αν θέλεις να γαμησεις από διχάλα ,γαμας μόνο στην καβατζα της διχάλας .οποία σου πει πάνε με προς ΚΤΕΛ ή δεντροποταμο ή πάμε σε μια καβατζα πιο μακρυά απλά δεν την παίρνεις στο αυτοκίνητο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796
Kαλησπέρα σας και απο εμένα με μία αναφορά πιάτσας που έχω να κάνω καιρό!
21:10 και βρίσκομαι ανατολικά, λέω δεν τραβιέμαι μία βόλτα? Τετάρτη βραδάκι χαλαρή κίνηση και με 2 γκαζιές στις 21:30 πλέον είμαι στο δρόμο της αμαρτίας. Έκανα 5-6 βόλτες , τα πράγματα πολύ ήσυχα χωρίς κίνηση
στον δρόμο αλλά και λίγες επιλογές.
Πρώτη πρώτη η μαλάκω η Άλβα με ωραίο ρόζ μίνι την είδα σε όλες τις βόλτες μου εκτός απο μία που φορτώθηκε και κάθε φορά που περνούσα με κοιτούσε με λοξή ματιά, ούτε να την χαιρετήσω δεν σταμάτησα, μετά τα 4all Σόνια μαύρη, χαλκίδος με Γιαννιτσών η μαμά Σόνιας και η σαραντα-πενηντάρα νοικοκυρα, πιο κάτω Ιουλία σε όλες μου τις βόλτες στο σημείο της , Cayenne στο σημείο του, και απέναντι η Stilo, τις χοντρές δεν είδα καθόλου και με παραξένεψε,
η γυφτοκρητικιά στο σημείο της κλασσικά και η ξανθιά εξηντάρα πρίν το στενό της πειραιώς, Ντανίέλα πιο κάτω που βαρούσε μύγες και σουλατσάριζε πάνω κάτω στο τετράφωνο και ένας μαλάκας που κάθόταν στα σκαλοπάτια της καφετερίας που στέκεται συνήθώς η Ντανιέλα, ένα πρεζόνι στην διχάλα και η Ντάιζη άφαντη σε όλες τις βόλτες.
Σκέφτομαι να πάρω την Ντάιζη ένα τηλέφωνο, εάν απαντήσει θα την ταιριάξω εάν δεν απαντήσει θα γυρίσω γεμάτος, δεν απάντησε και λέω ας γυρίσω. Καπάκι με κάνει call back, χαμογελάω.... και λέω να ποια θα την πληρώσει σήμερα.
Άφησα τα παιδιά μου εκεί και γύρισα σπίτι χαμογελαστός.
Κοψ την ένα μηνιαίο επίδομα Γιάννη να το βάζεις κάθε μήνα με έμβασμα .
Ακόμα δεν βαρέθηκες να την γαμας,1 μήνα έχεις να περάσεις από την πιάτσα και πάλι την Νταίζη πήρες τηλ .:cheesy:
Μου θυμίζεις κάτι μερακλήδες στην Βουλγαρία που πήγαιναν κάθε εβδομάδα και είχαν μόνιμη Βουλγάρα που τους περίμενε ,ο άντρας πάντα κατά σύμπτωση έλειπε από το σπίτι και πήγαιναν φορτωμένοι με σακούλες σούπερ μάρκετ,και σοκολάτες για τα παιντια που τους φώναζαν και Τειο!
Το τειο γκιαννι ηρτε,τώρα να παίξει λίγο με το μαμά και εμείς να τρώμε τσοκολατα.
Όλες αυτές τα κάνανε αυτά κάποτε μην γελάς :cheesy:ρωτα τα παιδιά τους να σου πούνε.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
737
Like
3.863
Πόντοι
446
Κοψ την ένα μηνιαίο επίδομα Γιάννη να το βάζεις κάθε μήνα με έμβασμα .
Ακόμα δεν βαρέθηκες να την γαμας,1 μήνα έχεις να περάσεις από την πιάτσα και πάλι την Νταίζη πήρες τηλ .:cheesy:
Μου θυμίζεις κάτι μερακλήδες στην Βουλγαρία που πήγαιναν κάθε εβδομάδα και είχαν μόνιμη Βουλγάρα που τους περίμενε ,ο άντρας πάντα κατά σύμπτωση έλειπε από το σπίτι και πήγαιναν φορτωμένοι με σακούλες σούπερ μάρκετ,και σοκολάτες για τα παιντια που τους φώναζαν και Τειο!
Το τειο γκιαννι ηρτε,τώρα να παίξει λίγο με το μαμά και εμείς να τρώμε τσοκολατα.
Όλες αυτές τα κάνανε αυτά κάποτε μην γελάς :cheesy:ρωτα τα παιδιά τους να σου πούνε.
Καλά συνέχισε το δούλεμα φίλος, αντέχω.
Πρώτα πήρα αλλού τηλέφωνο και δεν μπορούσε.
Και τι να κάνω ρε τρελέ να παρω την μαλακω την Αλβα ή μαμά Σόνιας? Λίγο κλίκ μου έκανε η μαύρη Σόνια αλλά μετά την τελευταία βόλτα και στον δρόμο του γυρισμού με πήρε τηλέφωνο η Νταίζη σαν επιστροφή κλήσης που δεν μου απάντησε.
Μην ξεχνάς στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος.
Και πλάκα πλάκα κάνει την καλύτερη πίπα για εμένα συν που έχει και την άνεση χρόνου.
Τώρα δεν πάνε να με φωνάζουν και ξαδελφε Γιάννη? Στα @@ μου φίλος ( όχι η απάντηση σου, πάντα σε σέβομαι εσένα) .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796
Καλά συνέχισε το δούλεμα φίλος, αντέχω.
Πρώτα πήρα αλλού τηλέφωνο και δεν μπορούσε.
Και τι να κάνω ρε τρελέ να παρω την μαλακω την Αλβα ή μαμά Σόνιας? Λίγο κλίκ μου έκανε η μαύρη Σόνια αλλά μετά την τελευταία βόλτα και στον δρόμο του γυρισμού με πήρε τηλέφωνο η Νταίζη σαν επιστροφή κλήσης που δεν μου απάντησε.
Μην ξεχνάς στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος.
Και πλάκα πλάκα κάνει την καλύτερη πίπα για εμένα συν που έχει και την άνεση χρόνου.
Τώρα δεν πάνε να με φωνάζουν και ξαδελφε Γιάννη? Στα @@ μου φίλος ( όχι η απάντηση σου, πάντα σε σέβομαι εσένα) .
Μην σε φωνάζουν πάπα πάπα μόνο γιατί θα ζορισουν τα πράγματα !
Φαντάσου να παντρευτείς Βουλγάρα πουτανα και να υιοθετήσεις τα δύο παιδιά της περίπου 20 χρόνων ,η κόρη να κάνει πιάτσα στην μοναστηριού και ο γιος τραβελι στην Γιαννιτσών.
Γίνονται αυτά ,για Σαντάνσκι και περίχωρα καθόλου απίθανο.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
737
Like
3.863
Πόντοι
446
Μην σε φωνάζουν πάπα πάπα μόνο γιατί θα ζορισουν τα πράγματα !
Φαντάσου να παντρευτείς Βουλγάρα πουτανα και να υιοθετήσεις τα δύο παιδιά της περίπου 20 χρόνων ,η κόρη να κάνει πιάτσα στην μοναστηριού και ο γιος τραβελι στην Γιαννιτσών.
Γίνονται αυτά ,για Σαντάνσκι και περίχωρα καθόλου απίθανο.
Με επίσκεψη ανά μήνα, δύσκολα με βλέπω! Για γρήγορο ξεχαρμανιασμα είναι η φάση αδελφέ.
Μια στις τόσες, και που μου φέρεται καλά δεν υπάρχει πρόβλημα. Και ποια να πάρω από τις διαθέσιμες? Την Αλβα την μαλακω? Όλες για τον πεο είναι. Τουλάχιστον στα στανταρακια μου περνάω καλά.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796
Με επίσκεψη ανά μήνα, δύσκολα με βλέπω! Για γρήγορο ξεχαρμανιασμα είναι η φάση αδελφέ.
Μια στις τόσες, και που μου φέρεται καλά δεν υπάρχει πρόβλημα. Και ποια να πάρω από τις διαθέσιμες? Την Αλβα την μαλακω? Όλες για τον πεο είναι. Τουλάχιστον στα στανταρακια μου περνάω καλά.
Πάρε καγιέν, τουλάχιστον θα σε πάει βόλτα με πόρσε
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
239
Like
987
Πόντοι
81
Χτες απογευμα εθεαθη μουναρος στη διχαλα..μαλλον τωρα ξεκιναει χρηση?φορτωθηκε σοριδον δε καταφερα να την προσεγγισω...θα επανελθω σημερα για νεοτερα αν καταφερω να τη βρω..ξανθο αδυνατο με ωραιο χαμογελο αρκετα περιποιημενο για διχαλα.αν καποιος την πηρε ας δωσει ενημερωση μαγκες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.122
Like
8.009
Πόντοι
2.356
Χτες απογευμα εθεαθη μουναρος στη διχαλα..μαλλον τωρα ξεκιναει χρηση?φορτωθηκε σοριδον δε καταφερα να την προσεγγισω...θα επανελθω σημερα για νεοτερα αν καταφερω να τη βρω..ξανθο αδυνατο με ωραιο χαμογελο αρκετα περιποιημενο για διχαλα.αν καποιος την πηρε ας δωσει ενημερωση μαγκες
Εκανα κάνα 2 γύρες κ είδα ότι σταματούσαν κ έφευγαν τα αμάξια η κοπέλα εκεί είπα μία καλησπέρα την Ντάνιελα κ είδα ότι σταματούσαν μεν Αλλά έφευγαν δε έκανα κ Εγώ μία στάση με είπε 30 ακατέβατα οπότε την έκανα κ Εγώ όπως τους άλλους από κοντά γυφτάκι φάνηκε απλά ήταν περιποιημένο
Δε μου φάνηκε πρεζόνια Αλλά έχει το στυλ τους ψηλή λεπτή
Κατά Τα Αλλά ησυχία μεγάλη Άλβα τα 3 γουρουνάκια ε Βουλγάρακια πριν το 4αλ Μαρία στιλο ψηλή κρητικιά κ το άλλο το χοντρό π ζητάει επίσης 30 καθόταν στο πεζοδρόμιό κ τέλος Ντάνιελα στα σκαλοπάτια
Η βόλτα 10.30/11.30
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom