Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Αυτη η Ρια ή θα μιλαει στο τηλεφωνο ή με τον παππου ή θα δινει ασπρη σε αλλες συναδελφισσες της..παλια με ενα 20ρικο ερχοταν,τωρα ανεβασε το κασε της ή εχει επιλεγμενη πελατεια;;
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
perastika.png
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Συμφορουμιτες πείτε την γνώμη σας για την Ζωή. Σχετικά καινούρια είναι σωστά? Τελευταία την βλέπω. Αξίζει τα 30 η θα τα κλαίω??
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Μίλησα με Μαρία κατσαρίδα τίγκα σε αλκοόλ - πρέζα κατά τις 00:30 βράδυ Τρίτης προς Τετάρτη στο Todaylicius. Της λέω δεν μεταγράφηκες εσύ από το Fever στο όνειρο. Όχι λέει καλύτερα εδώ πιάτσα. Και φαντάζομαι το 100ρικο Fever το ξέχασες ήδη !
Και μου λέει με ένα 50ρικο τα κάνω όλα. Πάμε !
Ούτε για 2euro δεν ήταν !
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Ενταξει μαλακες η κατσαριδα εβαλε αγγελια στο kanesex το ειδαμε κι αυτο
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Το username με το οποιο εβαλε την αγγελια εχει πλακα : "alvanosafentis" !!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Περασα χθες βραδυ κατα τις 12, στην πρωτη βολτα δεν ειδα καμια, μετα απο 10 λεπτα βγηκαν κατι χοντρες απαισιες, στην 3η βολτα πετυχα εκει απεναντι απο το shell ενα ξανθο ομορφουλικο αδυνατο, πηγα μεχρι το περιπτερο για καποτες και στα 3 λεπτα που επεστρεψα ειχε εξαφανιστει.
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
261
Πόντοι
1
πέρασμα εχθές απο πιάτσα μετά απο αρκετό καιρό γύρω στις 1 το βράδυ.σχεδόν άδεια η περιοχή μόνο 3 ήταν σε όλη τη γιαννιτσών 2 ξανθιές 35 plus στη ηλικία και η οι δύο και μαρία κατσαρίδα ντυμένη σα κρεμμύδι και προχωρούσε γρήγορα προς το todaylicius
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Εκανα κι εγω λοιπον τη δοκιμη μου, πρωτη φορα φορτωσα απο πιατσα. Ημουν στην περιοχη και λεω ας περασω μια να δω τι γινεται, και με την Πρωτη πεφτω πανω στην ομορφουλα Ξανθια με το μαλλι πιασμενο πανω. Μου ειπε συναγωνιστης οτι λεγεται Μαρια και ειναι Αλβανιδα. Αρχικα ζητησε 30, τελικα μολις εκανα πως το σκεφτομαι ειπε για 20.

Στην πιπα της ειναι αγρια και μηχανικη, δε το λες και καυλωτικο το ολο σκηνικο, και στο πηδημα γυρισε και τον πηρε απο πισω σε ολη τη διαρκεια. Δεν εβγαλε ουτε κιχ σε ολη τη διαρκεια, πραγμα ξενερωτικο, μιας και επρεπε να αυτοσυγκεντρωθω για να τελειωσω.

Σαν εμπειρια ειναι οκ, αλλα η αληθεια ειναι οτι αφου με 10 ευρω παραπανω πηδας σαν ανθρωπος σε δωματιο, νομιζω αξιζει.

Στην επιστροφη απο μοναστηριου ειδα κι ενα μελαχροινο και σταματησα ετσι για να την τσεκαρω, μου ειπε Νικολετα; Καλο κορμακι αδυνατο και μετρια φατσα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
την βρήκα τελικά...μου είπε 100 για σπίτι μια ωρίτσα...εχουμε καθόλου πληροφορίες για την ζωη;υπηρεσίες και τετοια...βοηθατε παιδια

Σοβαρά μιλάς Τώρα?
Θα δώσεις 100€ για μια πιατσοβια?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σοβαρά μιλάς Τώρα?
Θα δώσεις 100€ για μια πιατσοβια?
οι καρχαριες δαγκωνουν την θηλυκια και αν ζησει την γαμανε , αν πεθανει την τρωνε.
αν ειχαν γλωσσα να μιλησουν ξες τι θα μας ελεγαν?
μα καλα πληρωνετε για να γαμησετε? τοσο φαϊ μπορειτε να παρετε με αυτά τα λεφτα? ο καθενας όπως μαθει και σε τι κοσμο ζει
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
την βρήκα τελικά...μου είπε 100 για σπίτι μια ωρίτσα...εχουμε καθόλου πληροφορίες για την ζωη;υπηρεσίες και τετοια...βοηθατε παιδια
Τη Ζωη την ειχα παρει πριβε στο fever λιγο πριν κλεισει.Μετα στο σπιτι της,που εμενε απεναντι στο στενο του Fever.Με το 50 ηταν η τιμη της,σηκωνει παζαρια,και αναλογα πως θα σε κοψει,ζηταει και τα χρηματα,λιγα η πολλα.Δε πολυλεει παντως απο κορμι οταν τη δεις γυμνη,και απο υπηρεσιες μετριες.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Η Ζωή πως είναι ακριβώς και που ακριβώς κάθεται στην πιάτσα?
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Η Ζωή πως είναι ακριβώς και που ακριβώς κάθεται στην πιάτσα?
Μελαχρινη,μετριο υψος,καλο και πεταχτο κολαρακι οταν φορα προκλητικα καυτα σορτσακια,και την εχω πετυχει ως συνηθως στην οδο Οικονομου χαμηλα,εκει λιγο πιο κατω απο το fever.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.074
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
Μελαχρινη,μετριο υψος,καλο και πεταχτο κολαρακι οταν φορα προκλητικα καυτα σορτσακια,και την εχω πετυχει ως συνηθως στην οδο Οικονομου χαμηλα,εκει λιγο πιο κατω απο το fever.
έχεις pm....
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Νέα απο το μέτωπο της Λάρισας,η κατσαρίδα έβαλε αγγελία με φωτό της στο lovelist φωτό με πρόσωπο εγω την τίμησα,λεει κανει tour και Λάρισα



ποσο παει το μαλλι φιλε και ποιες οι υπηρεσιες της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom