Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Εμένα μια χαρά μου φάνηκε. Τες πα γούστα είναι αυτά.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Πέρασμα το πρωί κατά τις 6:20.
Η Νικολέτα στην Α.Π. με Γιαννιτσών.
Πριν την Οικονόμου, στην στάση,η Βερόνικα η κροςντρεσερ η κολλητουλα της κατσαρίδας μαζί με μια μελαχρινή Βουλγαρα, 20 μου είπε η Βουλγάρα και την πήρα για δοκιμή. Μου λέει να πάμε στην αλάνα στην Κωλεττη, μόλις μου είπε εκεί κατάλαβα ότι πρόκειται για ξεπέτα. Αρνήθηκα και της είπα για χοτελ, μου είπε 50 μισή ώρα. Εκεί σιγουρεύτηκα ότι είναι ξεπέτα και την αφησα στην φίλη της.
Στην Οικονόμου ήταν το Γκρεμλιν και 2 μαύρες.
Λίγο πιο κάτω περπατούσε προς το today's η μητέρα της Στελλιτσας. Αν και έχει σπάσει λίγο στο πρόσωπο κρατιέται καλα.
Σταμάτησα και μου κάνει νόημα ότι τέλος για σήμερα.
Στην Κωλεττη 3 μαυρουλες.
Στην Μαζαράκη ένα βουλγαρακι ντυμένο στα μαύρα.
Μπροστά στον ΟΠΑΠ η Βικτόρια η Τρανς.
Επέστρεψα Α.Π. για την Νικολέτα αλλά είχε εξαφανιστεί.
Τελικά κατέληξα να πίνω καφεδάκι στο Τσίλι.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Η μαμά της στελλιτσας τι λέει; Τρίο με μάνα κ κόρη παίζει;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.562
Κριτικές
165
Like
25.488
Πόντοι
34.168
Βολτα χθες βραδυ απο τη πιατσα..
Κατα τις 0130 με ΜΠΟΥΞΟ..
Στην αρχη της ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ειχε κατι καλουδια,με επιβεβαιωσε ο ΜΠΛΑΚ σε καφε σημερα,
οντως βγαινουν μερικα καλα εκει..
Αραξαμε στο στεκι για καφε..Επαιζε πολυ γυφταριο μεσα εξω..
Νταβαδες,πελατες,πουτανες με δοντια,χωρις δοντια,
γυφτομιλφ,γυφτοπιπινια,πρεζουδες...ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ..κυριολεκτικα.. :rockon:

Μου αρεσε πολυ ενα γιουφταριο..πολυ ομορφο,με ωραια οδοντοστοιχια κι ομως...
πολυ ομορφο..
Διπλα της μια χωρις δοντια,οσο καθησαμε εφαγε δυο παστες..που να μεινει δοντι μετα?

Η κατσαριδα βολταριζε,κουβεντιαζε,πιπωνε και ξαναγυρνουσε στο πενταλεπτο..

Φυγαμε αφου τσεκαραμε λιγο απο ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ  οπου δεν ειχε τιποτα σε σχεση με τη ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
που ειχε πολυ κινηση απο πουτανες και πελατες..

 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Έχετε δει τελευταία καθόλου το ξανθο το κοντοπουτανο το μιλφ που καθόταν απέναντι από το avin το βενζινάδικο?
 

periergazomenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΎΚΤΙΑ ΤΣΑΡΚΑ ΣΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
ψάχνοντας χαλαρο.. κορίτσι μετριας εμφάνισης κάνω το λάθος και σταματάω στην Μαρια (κατσαρίδα) μου λεει 20ε ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ! (χωρίς να την ρωτήσω) στην αλάνα..

πάω και στα 5 λεπτά αρχίζει την γκρίνια και να μου εξηγεί το πόσο βολικά είναι τα περισσότερα "παιδιά" και το πως τα ξεπετάει στο 3 λεπτο (στα 8 λεπτά είχε γίνει καπνός)

περιττό να πω οτι ξενέρωσα, οχι μονο λόγω συγκεκαλυμμένης ξεπέτας, αλλα και απο την μετριότητα που κρύβεται κάτω απο το φαινομενικά δυνατό-σφιχτό κορμί της.
ΠΡΏΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ
 

HardcoreGr

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, μια νικολετα βουλγαρα δηλωνει, ψηλολιγνη με μαυρα ισια μαλλια που ειναι μοναστηριου με αγιων παντων, ξερει κανεις infos? Εχω την εντυπωση οτο δεν ειναι βουλγαρα επειδη δεν μιλαει βουλγαρικα μονο αγγλικα και καταλαβαινει απταιστα ελληνικα
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Εκει στο υψος της Carglass επι της Γιαννιτσων μια με λεπτα ισια ποδια λεπτη με μαυρα μαλλια ποια ειναι?Επισης αυτη μετα τα φαναρια της Κωλλετη σχεδον γωνια μια με μαυρο φορεμα ποια ειναι?Τις πετυχαινω το πρωι που παω για δουλεια.....
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Βολτα χθες βραδυ απο τη πιατσα..
Κατα τις 0130 με ΜΠΟΥΞΟ..
Στην αρχη της ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ειχε κατι καλουδια,με επιβεβαιωσε ο ΜΠΛΑΚ σε καφε σημερα,
οντως βγαινουν μερικα καλα εκει..
Αραξαμε στο στεκι για καφε..Επαιζε πολυ γυφταριο μεσα εξω..
Νταβαδες,πελατες,πουτανες με δοντια,χωρις δοντια,
γυφτομιλφ,γυφτοπιπινια,πρεζουδες...ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ..κυριολεκτικα.. :rockon:

Μου αρεσε πολυ ενα γιουφταριο..πολυ ομορφο,με ωραια οδοντοστοιχια κι ομως...
πολυ ομορφο..
Διπλα της μια χωρις δοντια,οσο καθησαμε εφαγε δυο παστες..που να μεινει δοντι μετα?

Η κατσαριδα βολταριζε,κουβεντιαζε,πιπωνε και ξαναγυρνουσε στο πενταλεπτο..

Φυγαμε αφου τσεκαραμε λιγο απο ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ  οπου δεν ειχε τιποτα σε σχεση με τη ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
που ειχε πολυ κινηση απο πουτανες και πελατες..

Φακ, ποιό είναι αυτό το στέκι που αράξατε για καφέ ?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δυο δοκιμές τις τελευταίες βδομάδες... Αρχικά πήρα Βεσκα, η οποία εχει εξελιχθεί σε σκουπίδι, χίλιες φορές παιξτον μόνος σου παρα να δώσεις λεφτά σε αυτη την αθλιότητα...  Εκτος απο γυφτισα μπαζιτσα που ηταν πάντα, τώρα εχει εξελιχθεί και σε μέγιστη ξεπέτα και κουτοπονηρη... Οποτε φάε το μαύρο σου και Γυρνα στη Βουλγαρία να σε γαμάνε γυφτοβουλγαροι τζάμπα...
η αλλη δοκιμή ηταν με την πολυ/πολυ κοντούλα ξανθιά βουλγαρα που ξεχνάω το νομάρχη της... Αρχικά στεκόταν λίγο πριν την Κωλέττη, επί της Γιαννιτσών, αλλά μετά πήγε στην αρχή της Γιαννιτσών, απέναντι από το βενζινάδικο το shell... Γονάτισε και της έδωσα το κωλαντερο στο χέρι... Αδιαμαρτύρητα...! Μπράβο το κορίτσι...
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.212
Πόντοι
4.895
Ασχετο εντελως...πετυχα στο φβ την ελενιτσα(?) αυτη με τον νταβα τον αντωνακη, στο φβ...
ρε μαλακες...τι πληρωνουμε ωρες ωρες...ποσο αθλια...πω αηδιασα
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Εχθές πήρα μια γεωργία ξανθιά Κόντη μικροκαμομενη.στο παιχνίδι καλό λίγο κομοδίνο αλλά όχι δεν είπε σε τίποτα.τομθεμα είναι σήμερα είδα ένα σπιτάκι έβγαλα πάνω από το πουλί στο δέρμα .τσιμπούκι ακάλυπτο αλλά σεξ κανονικά με καποτα.γνωρίζει κάτι καποιος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Εχθές πήρα μια γεωργία ξανθιά Κόντη μικροκαμομενη.στο παιχνίδι καλό λίγο κομοδίνο αλλά όχι δεν είπε σε τίποτα.τομθεμα είναι σήμερα είδα ένα σπιτάκι έβγαλα πάνω από το πουλί στο δέρμα .τσιμπούκι ακάλυπτο αλλά σεξ κανονικά με καποτα.γνωρίζει κάτι καποιος
Tι ρωτας ρε τυπε αν νομιζεις οτι αρπαξες παρασημο τραβα σε ενα γιατρο να σε δει
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Εχθές πήρα μια γεωργία ξανθιά Κόντη μικροκαμομενη.στο παιχνίδι καλό λίγο κομοδίνο αλλά όχι δεν είπε σε τίποτα.τομθεμα είναι σήμερα είδα ένα σπιτάκι έβγαλα πάνω από το πουλί στο δέρμα .τσιμπούκι ακάλυπτο αλλά σεξ κανονικά με καποτα.γνωρίζει κάτι καποιος

[size=19pt]Τώρα που είναι ακόμα νωρίς τρέχα σε αφροδισιολόγο.[/size]
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τσαρκα στην πιατσα ωρα 1.30 πμ υπο τους ηχους του παρακατω ρομαντικου τραγουδιου που χορευε πριν 19 χρονια στο παλιο πλατινουμ του παγοδρομιου η χριστινα η πιο ψηλη ψανθια χορευτρια.
το βραδυ είμαι στην πιατσα σε λιγοτερο από 10 λεπτα. την ημερα λογω αυτοκινητων με πιανουν περισσοτερα φαναρια και να κανω και 25 για να φτασω. στην Αθήνα παλι εμενα 10 λεπτα από την συγγρου, στα πετραλωνα και ημουν μεσα στην νυχτα βολταδορος ρομαντικος να χαζεύω τα εκει τραβεστί και την μοναδικη γυναικα που εβγαινε στο τελος του παραδρομου προς την θαλασσα.
στο τουντεης μαζι με την χοντρη τρανς παρεα και η προεδρινα η κριστι και η ντιανα η ντιτζεη της που δεν εχει καμμια σχεση πλεον με το καλο ξεκίνημα της πριν 10 και χρονια. αναρωτιέμαι τρανς σαν την χοντρη ή παρομοια χαλια σταυρωσαν ποτε πελατη ή κατεβαινουν στην πιατσα να πιουν ένα καφε, να τα λενε 7 ωρες και να γυρνανε σπιτι απλα χαζεύοντας την μαρια να μαζευει το χαρτι?
στον ΟΠΑΠ μονη η νικολ με το κορμακι της σε κοκκινο φορεμα.
η φιονα το τρενο με ασπρο φορεμα και τα βυζια φορα παρτιδα στην θεση της.
λιγο πιο κατω ξανθια με γυαλια και μπορντω ρενω παλιοτερα εβγαινε με βολκςβαγκεν μπλε και γυαλια μελαχροινη τοτε, σημερα πολύ πιο αδυνατισμενη, τρανς, σονια αν δεν κανω λαθος το ονομα.
2 γυφτακια στο φαναρι σιτυγκεητ με γιαννιτσων.
βουτυρα οι κρος στα σκοταδια.
στην μοναστηριου εκπληξη μια σκινυ μελαχροινη ευρωπαια, με κοκκινο φορεμα και αυτή με στρας, κατω των 30 ισως, αλλα ολιγο λειωμενη από ναρκ ηξερε μονο αγγλικα "σπικ ινγκλις? σεξ αντ μπλοτζοπ" χαου ματς της κανω εγω "τουεντυ ουερος" ε αμα είναι δινουμε αλλα 10 και παμε σε κρεβατι με γυναικα πιθανον ελεγμενη ιατρικα και με προσεγμενη εμφανιση στα μαγαζια της περιοχης
α και δεν πετυχα στο ποστο της την νινα, απουσια και σε 10 μερες με τον κηδεμονα για να την δικαιολογησει
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Η Φιόνα είναι η τρανς με τις βυζάρες που κάθεται στην Μαζαράκη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η Φιόνα είναι η τρανς με τις βυζάρες που κάθεται στην Μαζαράκη?
η φιονα είναι η τρανς που στέκεται ορθια ακουραστη με βυζαρες απέναντι από τα δικαστηρια στην αρχη της 26ης οκτωβριου, βρεξει χιονισει τουλάχιστον τα τελευταια 15 χρονια, αργα συνηθως μετα τις 1.00πμ. εγω την πετυχα 2003 εκει πρωτη φορα. κορυφαιο σκηνικο φαυγουμε μετα από ξενυχτι στον πλουταρχο, πρωτοχρονιά , με ΧΙΟΝΙΑ και αυτή ητανε εκει. αντεχει ψυχος και βροχη, κανει για τον πολεμο της πινδου. στο ts-dating.com μια φιονα εχει θεσσαλονικη αυτή. εχει και θυληκη φωνη η καυλιαρα και σπιτι νεα παραλια να σε παει να περασεις τελεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom