Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Δεν λεω να κολλησεις κανα AIDS! αλλα ερπη, κωνδυλωματα, ηπατιτιδα κολλας αν σου  :pipa2: :pipa2: χωρις και η αλλη εχει τετοιο νοσημα.. Αυτα να τα ξερουν μερικοι
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον αναφορα απο το χθεσινο ρεπορταζ.Κατα αρχην πηγα φορτωμενος για την Ντιανα που λεγαμε και ενω ξεκινησα κατα τις 7 δεν ηταν στο ποστο της και εκανα βολτες για να δω τα συνηθισμενα ημιμετρα εως μπαζα.Ξαφνικα την βλεπω στο ποστο με το μπαζο την φιλη της και εκει που της λεω ανεβα στο αυτοκινητο χωρις δευτερη κουβεντα,μας την πεφτει ενα μπατσικο τζιπακι απο πισω και αρχιζει να ζηταει αδεις,διπλωματα,ταυτοτητες και τετοια.Να ειναι καλα τα παιδια γιατι το μονο που ειχα μαζι μου ηταν μια αποδειξη πληρωμης τελων κυκλοφοριας,θα μπορουσαν ανετα να με πανε τμημα για εξακριβωση και να περασω νυχτα αστα να πανε.Παρολα αυτα απλα ρωτησανε αν ειμαι παντρεμενος τι δουλεια κανω και σημειωσανε ονομα και λοιπα στοιχεια,δηλαδη απλα ενας συνηθισμενος ελεγχος.Επαναλαμβανω ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ τα παιδια γιατι υπο αυτες τις συνθηκες θα μπορουσαν να με ταλαιπωρησουν.Τελος παντων μετα συνεχισα μπας και την ξαναδω αλλα η τις μπουζουριασανε η απλα δεν ξαναπατησαν μετα την τρομαρα που πηρανε,στην Γιαννιτσων παντως μετα απ,αυτο και για κανα δυωρο κυκλοφορουσαν μονο κατι εκτρωματα μεγαλα σε ηληκια και ενα τραβελι εκει προς το τελος του δρομου.Για να μην γινει λαθος οσον αφορα την Ντιανα δεν ειναι ξανθια με κοτσο οπως προναφερθηκε,ουτε κοντη, ειναι σχετικα ψηλη αδυνατο κορμι μαλια μελαχροινα ισια μεχρι του ωμους περιπου , οσες φορες την ειδα εγω φορουσε μακρυ παντελονι εφαρμοστο μαυρο γυαλιστερο που τονιζε τα προσοντα της χωρις ομως να προκαλει μαλλον για του μπατσους και απλες μποτες.Προφανως θα την ξεχωρισεται επειδη εγω την εχω δει παντα με την χοντρη φιλη τστατσα δεν ξερω τι ειναι,η φιλη της συνηθως εχει τα βυζια της πατημενα απο κατω προς τα πανω για να ξεχειλιζει το μπουστο της και οταν κατεβηκα μια μερα για τις μιλησω μπορω να πω πως το βλεμα μου σταματουσε πολλες φορες σ'αυτο και φαντασιωνομουνα αστραπιαια.Εχει ωραιο και μεγαλο στηθος αλλα μονο αυτο,τιποτε αλλο για τα δικα μου γουστα.Το αλλο καλο που ρωτησε καποιος ηταν η Μελίσα αυτη ειναι γεματουλα οχι χοντρη με πολυ καλα πιασιματα ωραιο μεγαλο στητο στηθος καστανοξανθη,εκανε υπεροχη πιπα με χουφτωμα στα αχαμνα και πηδημα αργο χωρις βιασυνες με προσποιητα φωναχτα.Δεν ξερω παιδες ισως επειδη ηταν η πρωτη μου αλλα σαν την Μελίσα καμια,τιμουσε τα 50Ε.Εμαθα οτι εφυγε βουλγαρια και δηλωνει πως δεν θα ξαναρθει.Ελπιζω να ειναι ανταξια η Ντιανα.Τα λεμε παίδες αντε και μπαινοβγαινει η γυναικα μου στο δωματιο,μην γινουμε ρομπες.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Για να μην γινει λαθος οσον αφορα την Ντιανα δεν ειναι ξανθια με κοτσο οπως προναφερθηκε,ουτε κοντη, ειναι σχετικα ψηλη αδυνατο κορμι μαλια μελαχροινα ισια μεχρι του ωμους περιπου , οσες φορες την ειδα εγω φορουσε μακρυ παντελονι εφαρμοστο μαυρο γυαλιστερο που τονιζε τα προσοντα της χωρις ομως να προκαλει μαλλον για του μπατσους και απλες μποτες.Προφανως θα την ξεχωρισεται επειδη εγω την εχω δει παντα με την χοντρη φιλη τστατσα δεν ξερω τι ειναι,η φιλη της συνηθως εχει τα βυζια της πατημενα απο κατω προς τα πανω για να ξεχειλιζει το μπουστο της και οταν κατεβηκα μια μερα για τις μιλησω μπορω να πω πως το βλεμα μου σταματουσε πολλες φορες σ'αυτο και φαντασιωνομουνα αστραπιαια.Εχει ωραιο και μεγαλο στηθος αλλα μονο αυτο,τιποτε αλλο για τα δικα μου γουστα.

Εχεις δικιο δικο μου λαθος :headbang: αυτη που λεω εγω τη λεγανε Ντανα... κεκτημενη ταχυτητα δε το λενε?
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε spithoyras,
thanks για το report.
Απλά σε παρακαλώ αν μπορείς στο μέλλον καλύτερα μην χρησιμοποιείς τα ονόματά τους για περιγραφή γιατί αυτές αλλάζουν όνομα συνέχεια και σε κάθε έναν δίνουν και διαφορετικό.Οπότε για να συνενοούμαστε, βολέυει παραπάνω η εξωτερική περιγραφή.

Λογικά αυτή που έλεγες είναι ένα Ρωσιδάκι μελαχρινό που κλασικά φοράει μπότες, πολύ καλό τεμάχιο για τα στάνταρ της Γιαννιτσών.Αυτήν που εννοεί ο Karaman πρέπει να είναι ένα από τα Ρυμανάκια που είναι στην Δυτική Είσοδο.Επίσης τελέυτάια έχω δει 1-2 αξιόλογα τεμάχια στην γωνία της Γιαννιτσών με Αναγεννήσεως στο παρκάκι, τσέκαρέ τα, αλλά δεν βγάινουν στις 7 που έκανες βόλτα, πολύ πιο αργά....

Υ.Γ 1 ΠΑΝΤΑ να έχεις άδεια και δίπλωμα στις βόλτες σου κάτω αλλιώς μπορεί να τρέχεις και να σε τραβάνε χωρίς λόγο.Φαντάζεσαι αυτοί τώρα να σε πηγαίναν στο τμήμα για εξακρίβωση και να ήσουν αναγκασμένος να πάρεις τηλ στο σπίτι να σου φέρει η γυναίκα σου την ταυτότητα; :s&m_3:

Y.Γ 2 Θα πρότεινα μιας και είσαι παντρεμένος, αφού βρεις κανένα καλό πουτανάκι από κάτω και είσαι ok μαζί της στο sex, να ζητήσεις τηλ και να την παίρνεις και να βρίσκεσαι κατευθείαν ξενοδοχείο για να γλυτώνεις και χρόνο αλλά και τον κίνδυνο μην σε πάρει κανα γνωστό μάτι στις βόλτες. ;)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τα καλα αυτα παιδια γιατι σε ρωτησαν αν εισαι παντρεμενος?
τους ενδιεφερε οι κοινωνική πολιτικη η αν ελεγες ναι μπορει να ειχες και υποψιες για εκβιασμους?


η τραβελα με το κιτρινο vw fox ποια ειναι?
χθες εθεαει επι τις νεας δυτικης ξανα!
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
ρωτάνε ρε μαλακίες για ψάρωμα...εμένα με είχαν σταματήσει και με ρώτησαν "καλά τί κάνεις εδώ στα τραβεστί;" χαχαχαχαχα....

Ινα ή Νίνα λέγεται αυτή...βγαίνει μόνο Παρασκευή και Σάββατο εκεί και το παίζει και εκλεκτική για το ποιους παίρνει...
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε teris3 ευχαριστω για τις συμβουλες,αλλα κοστιζουν και δυστυχως δεν τρεχουν απο τα μπατζακια μας.Επισης οταν εχεις παρορμηση δεν πολυκαταλαβαινεις τι κανεις απλως το απολαμβανεις,σιγουρο ειναι οτι δεν θα ξανακατεβω χωρις τα απαραιτητα χαρτια το παθημα μαθημα.Παντως απο τις 10 φορες που την ρωτησα το ονομα της μου ειπε το ιδιο εκτος και αν εχου κανα κατασκοπο εδω μεσα στο site και το αλλαζουνε οταν γινονται αρνητικα σχολια.Φιλε simera νομιζω οτι πραγματι κοινωνικη πολιτικη κανουν,δεν νομιζω οτι θελουν να χαλασουν σπιτια οποτε σου λεει αμα τους τρομαξουμε μπορει και να λακισουν.Σκεφτομαι να κατεβω τωρα μονο για ρεπορταζ αν εχω νεοτερα τα ξαναλεμε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.542
Πόντοι
12.525
εκανα μια βολτα αποψε.ηταν πεσμενη η κινηση στις πιατσες.θα σας πω το εξης ομως για να σας λυθει και η απορια....πριν λιγες μερες προεκυψε ενα θεμα εδω μεσα με την ομορφη τρανς Νασια-Μαριλενα.ηταν κανονικα στο ποστο της αποψε στην 26ης Οκτωβριου.Αρα δε τη μαζεψαν οπως ελεγε καποιος εδω μεσα και αυτα που εγραψε περι AIDS ηταν μαλλον μαλακιες
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Δεν παιζει τιποτα παληκαρια εκει κατω πλην κατι πολυ μικρων εξαιρεσαιων την ωρα που βγαινω εγω.Αφου ειδα και αποειδα ειπα να δοκιμασω ενα στουντιο καπου εκει στον δρομο που ειναι το galigoyla για ακριβη οδο την επομενη φορα.Συναντησα που λετε την Aggela ενα αξιολογο κομματι υπεροχο σε σχεση μα τα standars τις Γιαννιτσων,αλλα με πειραξε και οτι περιμενα στο σαλονι και οτι μεχρι να προλαβεις να την δεις πρεπει να το κανεις.Τεσπα καπου θα καταληξω και εγω.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
εκει παίδες που λέτε στην αρχή της γιαννιτσών, στο παρκάκι, ίσως και λίγο πιο πέρα καμιά φορά, έχει 3 -4, μικρά πολύ σε ηλικία, δηλαδή 18-20. τα 2 είναι καλά. τα έχει πάρει κανείς??
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
τι ωρα βγαινουνε;
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
εκανα μια βολτα αποψε.ηταν πεσμενη η κινηση στις πιατσες.θα σας πω το εξης ομως για να σας λυθει και η απορια....πριν λιγες μερες προεκυψε ενα θεμα εδω μεσα με την ομορφη τρανς Νασια-Μαριλενα.ηταν κανονικα στο ποστο της αποψε στην 26ης Οκτωβριου.Αρα δε τη μαζεψαν οπως ελεγε καποιος εδω μεσα και αυτα που εγραψε περι AIDS ηταν μαλλον μαλακιες

Αλλα ειπα αλλα καταλαβες.  :headbang:Διαβασε τι εγραψα
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Φιλος που πηρε τα 2 ξανθα τρβ στα δικαστηρια (σε διαστημα 2 βδομαδων) μου ειπε οτι κανουν ακαποτα. ειναι δυνατον???

Αυτο ειπα. για αυτην που λες κ την αλλη την ξανθια την αδυνατη που βγαινει εκει. Για μενα μαλακια ειναι να σου κανουν ακαποτες πιπες γιατι μπορεις να κολλησεις απο το πιο απλο μεχρι κατι αλλο κ να τρεχεις αδικα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.542
Πόντοι
12.525
Αυτο ειπα. για αυτην που λες κ την αλλη την ξανθια την αδυνατη που βγαινει εκει. Για μενα μαλακια ειναι να σου κανουν ακαποτες πιπες γιατι μπορεις να κολλησεις απο το πιο απλο μεχρι κατι αλλο κ να τρεχεις αδικα.
εσυ δεν ησουν που ανοιξες ενα θεμα που ελεγες οτι εισαι γιατρος και της βρηκατε AIDS.Mηπως σε μπερδευω με αλλον?
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: οχι φιλε! δεν ειμαι εγω! εγω ειχα γραψει μια διευθυνση που ειχα βρει με αγγελιες για μια που εκανε πιπες τσαμπα κοντα σε ενα ξενοδοχιο νομιζω, (δεν ειμαι σιγουρος 100%) οτι εχει aids. οπωσς το βρηκα το εγραψα. νομιζω στο slando το ειχα δει. βεβαια τοτε ημουν με αλλο username κ μαλλον επειδη τον ειχα σβησει το λογαριαμμο μου, αυτο που εγραψα μαλλον σβηστηκε γιατι δεν το βλεπω στο θεμα περι AIDS! Γιαυτην λεγανε τελικα??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.542
Πόντοι
12.525
:2funny: :2funny: οχι φιλε! δεν ειμαι εγω! εγω ειχα γραψει μια διευθυνση που ειχα βρει με αγγελιες για μια που εκανε πιπες τσαμπα κοντα σε ενα ξενοδοχιο νομιζω, (δεν ειμαι σιγουρος 100%) οτι εχει aids. οπωσς το βρηκα το εγραψα. νομιζω στο slando το ειχα δει. βεβαια τοτε ημουν με αλλο username κ μαλλον επειδη τον ειχα σωησει το λογαριαμο μου, αυτο που εγραψα μαλλον σβηστηκε γιατι δεν το βλεπω στο θεμα περι AIDS! Γιαυτην λεγανε τελικα??
οχι δεν εισαι εσυ αλλα μοιαζει πολυ το nickname σας.το χθεσινο ποστ αναφεροταν σ'εκεινον για εκεινα που εγραψε.αρα μπερδευτηκαμε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.542
Πόντοι
12.525
Δεν πειραζει! Τελικα δεν ειπες ομως! για ποια λεγαν? Οριστε δες --->
για μια απο δω απο Θεσσαλονικη,την αναφερω παραπανω.τελοσπαντων ας μη το αναπαραγουμε αλλο και δυσφημουμε χωρις λογο.σημασια εχει οτι χθες ηταν στην πιατσα
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
εγώ τα πέτυχα Σάββατο κατά τις 12 (ακριβώς στο παρκάκι Γιαννιτσών με Αναγενήσεως), τα 2 ήταν αξιόλογα και σίγουρα κάτω από 20, δεν τα έχω δοκιμάσει όμως (ακόμα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom