Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Ήρωας , έδωσες χαρά στο κορίτσι και ξανά νιωσε!
Είχε τίποτα άλλο η ήσυχα τα πράγματα;
Δύσκολα εγώ πάντως να την φορτώσω όταν σταμάτησα δεν πήγαινε η καρδιά μου
Εσυ εισαι δυσκολος..ουτε κροσσακια δεν πηδας..πρεπει να εξελιχθεις...καμια μερα παμε για καφε με τη φιατ στυλο ρε παρεουλα ...μπορει να πω και το Γιαννη λογικα θα μπορεσει να ερθει και αυτος εκτος και αν θα του ταξει καμια ντολμαδακια με γεμιστα κατα διχαλα μερια γιατι πλέον βαρανε μυγες εκει
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Εσυ εισαι δυσκολος..ουτε κροσσακια δεν πηδας..πρεπει να εξελιχθεις...καμια μερα παμε για καφε με τη φιατ στυλο ρε παρεουλα ...μπορει να πω και το Γιαννη λογικα θα μπορεσει να ερθει και αυτος εκτος και αν θα του ταξει καμια ντολμαδακια με γεμιστα κατα διχαλα μερια γιατι πλέον βαρανε μυγες εκει
Έχω να περάσω αδελφέ αρκετό καιρό, ας προσέχανε στην διχαλα, όχι ότι μου έκαναν μπινια αλλά ξενέρωσα λίγο. Από πιάτσα πλευρά εαν σκασω μύτη θα γίνει μόνο κατόπιν συνεννόησης για να ενα κορίτσι μόνο, άντε δύο!
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Έχω να περάσω αδελφέ αρκετό καιρό, ας προσέχανε στην διχαλα, όχι ότι μου έκαναν μπινια αλλά ξενέρωσα λίγο. Από πιάτσα πλευρά εαν σκασω μύτη θα γίνει μόνο κατόπιν συνεννόησης για να ενα κορίτσι μόνο, άντε δύο!
Εγω προσπαθω να φορτωσω Χρυσα παλι...να κανω τις τρυπες της σαν τα ματια της αλλα δεν τη βρισκω...που θα παει.....να μας περασεις φιλος κερναμε καφεδακι
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Εγω προσπαθω να φορτωσω Χρυσα παλι...να κανω τις τρυπες της σαν τα ματια της αλλα δεν τη βρισκω...που θα παει.....να μας περασεις φιλος κερναμε καφεδακι
Χαίρομαι που είμαι καλοδεχούμενος!! Απλά εάν ξαναξεκινησω τις βόλτες εκεί μετά δεν σταματώ, αυτό είναι το πρόβλημα μου. Άσε που αν επικεντρωθώ κάπου να ξέρεις ότι θα σας την χαλάσω, θα την κάνω cg :grin: Το έχω αυτό το κουσουρι....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.245
Πόντοι
3.796
Εσυ εισαι δυσκολος..ουτε κροσσακια δεν πηδας..πρεπει να εξελιχθεις...καμια μερα παμε για καφε με τη φιατ στυλο ρε παρεουλα ...μπορει να πω και το Γιαννη λογικα θα μπορεσει να ερθει και αυτος εκτος και αν θα του ταξει καμια ντολμαδακια με γεμιστα κατα διχαλα μερια γιατι πλέον βαρανε μυγες εκει
Νηστεία ειναι ..βραστές πατάτες και κόκα κόλα.
Άιντε Ιβάν,ντομπρε
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895
Έχω να περάσω αδελφέ αρκετό καιρό, ας προσέχανε στην διχαλα, όχι ότι μου έκαναν μπινια αλλά ξενέρωσα λίγο. Από πιάτσα πλευρά εαν σκασω μύτη θα γίνει μόνο κατόπιν συνεννόησης για να ενα κορίτσι μόνο, άντε δύο!
Το ενα ειναι κοριτσι...η αλλη ειναι μιλφ
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Αυτη την στιγμη...ισως να κανω λαθος βεβαια...Μοναστηριου απεναντι απο την Πειραιως. Την γνωστη Πειραιως...Αδυνατη μακρυ μαυρο μαλλι μαυρη τσαντα. Καπνιζει μανιωδως πηγαινει περα δωθε αναμεσα στα αυτοκινητα βγαινει λιγο στο ρευμα που περνανε τα αυτοκινητα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.245
Πόντοι
3.796
Πριν λίγο πέρασα μόνο Γιαννιτσών δεν είναι ώρα για την μοναστηριού.
Στη διχάλα μάλλον νεοπρεζονι με μαύρα ρούχα και ακουστικά μουσικής ,πρέπει να ήταν λίγο γεματουλικο δεν μπόρεσα να διακρίνω λόγο των ρούχων που ήταν φαρδιά αλλά φαινόταν ωραίο σαν πρώτη εντύπωση,ελπίζω να μην σαπίσει γρήγορα .
Απέναντι από το ερείπιο όπου είναι και το στενό της Πειραιώς ήταν όλη η σύναξη.
Βάσια με τα μπούτια έξω μαζί με την άλλη ξανθιά μιλφοβουλγαρα που στο φως της ημέρας δεν είναι καθόλου ωραία (είναι αυτή που από μακριά μοιάζει την Αννιλια.
Το γυφτάκι η κατάμαυρη που κυκλοφορεί πάντα νωρίς ,η κρητικια με κολάν και μαύρη ζακέτα ,τζανκοστυλ.
Η Σόνια με καυτό μαύρο μίνι και ροζ γουνακι αρκετά περιποιημένη και το ίδιο πιο δίπλα και η μάνα της με ίδιο καυτό μίνι ..έχουν βγει μάλλον ολες γενικά με όρεξη σήμερα οπότε προβλέπεται καλή βραδιά .
Περιμένω την στιγμή που κάποιο μεγάλο αλάνι θα κάνει φόρτωμα μάνα -κορη!
Εγώ κολλάω να κάνω πρόταση το παραδέχομαι !
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Αυτη την στιγμη...ισως να κανω λαθος βεβαια...Μοναστηριου απεναντι απο την Πειραιως. Την γνωστη Πειραιως...Αδυνατη μακρυ μαυρο μαλλι μαυρη τσαντα. Καπνιζει μανιωδως πηγαινει περα δωθε αναμεσα στα αυτοκινητα βγαινει λιγο στο ρευμα που περνανε τα αυτοκινητα...

Πριν λίγο πέρασα μόνο Γιαννιτσών δεν είναι ώρα για την μοναστηριού.
Στη διχάλα μάλλον νεοπρεζονι με μαύρα ρούχα και ακουστικά μουσικής ,πρέπει να ήταν λίγο γεματουλικο δεν μπόρεσα να διακρίνω λόγο των ρούχων που ήταν φαρδιά αλλά φαινόταν ωραίο σαν πρώτη εντύπωση,ελπίζω να μην σαπίσει γρήγορα .
Απέναντι από το ερείπιο όπου είναι και το στενό της Πειραιώς ήταν όλη η σύναξη.
Βάσια με τα μπούτια έξω μαζί με την άλλη ξανθιά μιλφοβουλγαρα που στο φως της ημέρας δεν είναι καθόλου ωραία (είναι αυτή που από μακριά μοιάζει την Αννιλια.
Το γυφτάκι η κατάμαυρη που κυκλοφορεί πάντα νωρίς ,η κρητικια με κολάν και μαύρη ζακέτα ,τζανκοστυλ.
Η Σόνια με καυτό μαύρο μίνι και ροζ γουνακι αρκετά περιποιημένη και το ίδιο πιο δίπλα και η μάνα της με ίδιο καυτό μίνι ..έχουν βγει μάλλον ολες γενικά με όρεξη σήμερα οπότε προβλέπεται καλή βραδιά .
Περιμένω την στιγμή που κάποιο μεγάλο αλάνι θα κάνει φόρτωμα μάνα -κορη!
Εγώ κολλάω να κάνω πρόταση το παραδέχομαι !
Στο ταυτοχρονο μανα κορη η σε μεμονωμενο?Σε μεμονωμενο το εχω....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.245
Πόντοι
3.796

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
Πάντως το σκυλί μέχρι 1,30 ώρα τη νύχτα το έβλεπα στην πιάτσα και τώρα πριν κάνα μισάωρο που πέρασα από Γιαννιτσών ήταν πάλι εκεί απέναντι από το ερείπιο με μαύρο μίνι και βαμμένη σαν πουτανα... για τη μαμά Σόνιας λέω
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Πάντως το σκυλί μέχρι 1,30 ώρα τη νύχτα το έβλεπα στην πιάτσα και τώρα πριν κάνα μισάωρο που πέρασα από Γιαννιτσών ήταν πάλι εκεί απέναντι από το ερείπιο με μαύρο μίνι και βαμμένη σαν πουτανα... για τη μαμά Σόνιας λέω
Σαν πουτανα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
Παρά πολύ κίνηση χθες τη νύχτα Γιαννιτσών και πέριξ αλλά ελάχιστες γυναίκες και τρανς λίγο μετά τα μεσάνυχτα που βγήκα εγώ...
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Ρε μαγκες στη Σελ μια ξανθια ειναι σιγουρα τρανς?περασα χτες ξημερωματα και μου κανε εντυπωση.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
Ρε μαγκες στη Σελ μια ξανθια ειναι σιγουρα τρανς?περασα χτες ξημερωματα και μου κανε εντυπωση.
Κρος είναι φίλε ούτε καν τρανς. Τις προάλλες μπήκα στο στενό να γυρίσω καιεχρι να κάνω το τετράγωνο είχε πεταχτεί από απέναντι να έρθει στο στενό που έβγαινα για να το κοζαρω. Από μακριά μπερδευεσαι από κοντά το παίρνεις πρέφα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Κρος είναι φίλε ούτε καν τρανς. Τις προάλλες μπήκα στο στενό να γυρίσω καιεχρι να κάνω το τετράγωνο είχε πεταχτεί από απέναντι να έρθει στο στενό που έβγαινα για να το κοζαρω. Από μακριά μπερδευεσαι από κοντά το παίρνεις πρέφα.
Παντως φαινεται εντυπωσιακη..απο κοντα δηλαδη κοντρα ξυρισμα ε?αραγε αυτες τι τιμες να εχουν?λογικα πληρωνεις και επεμβασεις κλπ οποτε θα ειναι πανω απο τα δεδομενα της πιατσας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom