Νέα

Πουτάνες στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

smurnios

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Το ξέρει κανεις αυτό το ζαβό?
40 ευρω το μισαωρο ζητάει, αξιζει να ξεχαρμανιασει κανεις?
εχει να προτείνει κάτι καλύτερο?
ευχαριστω
 

pant creta

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Της εστειλα αιτημα αλλα δεν το εχει δεχτει..
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα!
Μπορεί κάποιος να στείλει pm την αγγελία της Μαρίας στην αμμουδάρα?

 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Καλημέρα!
Φίλε είναι απάτη! Θα σας πω την ιστορία μου. Της στέλνω μήνυμα. Μου λέει 100€/h, της λέω οκ. Ρωτάω που θα βρεθούμε μου λέει ΛΑΤΩ. Πάω, της στέλνω ότι είμαι από κάτω και να μου πει δωμάτιο. Μου λέει όχι μέσα στο ΛΑΤΩ, έχω σπίτι κοντά, αλλά τα 100 τα θέλω σε prepaid card. Παίρνω καρτούλα, της λέω πες μου που να έρθω. Μου λέει στείλ'τη μου foto να δω ότι πράγματι την έχει και κρύψε τα πρώτα 4 ψηφία. Τα κρύβω όλα (τα πρώτα 4 σε κάποιες κάρτες είναι σταθερά περιοχής) και μου λέει είπαμε τα πρώτα 4. Της είπα να πάει να γαμηθεί και κάτι θα κάνω κι εγώ.
Κατάληξη. Γιατί την τελευταία φορά που πήγα στην Ξένια δεν μου άρεσε το "Ξανθό άλογο", ούτε εμφανισιακά ούτε σε υπηρεσίες, πήγα από τον Παππού. Πέρασα ζάχαρη με την Εμμανουέλα. Και για τον φίλο που ρωτούσε έχει από τις καλύτερες βυζάρες που έχω συναναστραφεί!
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Ο παππους δλδ έχει φέρει αξιόλογο κομμάτι?
Για πες Υπηρεσίες..
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλημέρα!
Φίλε είναι απάτη! Θα σας πω την ιστορία μου. Της στέλνω μήνυμα. Μου λέει 100€/h, της λέω οκ. Ρωτάω που θα βρεθούμε μου λέει ΛΑΤΩ. Πάω, της στέλνω ότι είμαι από κάτω και να μου πει δωμάτιο. Μου λέει όχι μέσα στο ΛΑΤΩ, έχω σπίτι κοντά, αλλά τα 100 τα θέλω σε prepaid card. Παίρνω καρτούλα, της λέω πες μου που να έρθω. Μου λέει στείλ'τη μου foto να δω ότι πράγματι την έχει και κρύψε τα πρώτα 4 ψηφία. Τα κρύβω όλα (τα πρώτα 4 σε κάποιες κάρτες είναι σταθερά περιοχής) και μου λέει είπαμε τα πρώτα 4. Της είπα να πάει να γαμηθεί και κάτι θα κάνω κι εγώ.
Κατάληξη. Γιατί την τελευταία φορά που πήγα στην Ξένια δεν μου άρεσε το "Ξανθό άλογο", ούτε εμφανισιακά ούτε σε υπηρεσίες, πήγα από τον Παππού. Πέρασα ζάχαρη με την Εμμανουέλα. Και για τον φίλο που ρωτούσε έχει από τις καλύτερες βυζάρες που έχω συναναστραφεί!
Πολύ καλό για να ήταν αληθινό... όλη αυτή η ιστορία για να σου φάει τα λεφτά.  Πρέπει να προσέχουμε περισσότερο.
 

pant creta

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Και εμενα μου ειπε 100 την ωρα αλλα μετα που της ζητησα καποιες λεπτομερειες καταλαβα οτι ειναι fake.. μακρυα!
 

takis2810

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Φίλε είναι απάτη! Θα σας πω την ιστορία μου. Της στέλνω μήνυμα. Μου λέει 100€/h, της λέω οκ. Ρωτάω που θα βρεθούμε μου λέει ΛΑΤΩ. Πάω, της στέλνω ότι είμαι από κάτω και να μου πει δωμάτιο. Μου λέει όχι μέσα στο ΛΑΤΩ, έχω σπίτι κοντά, αλλά τα 100 τα θέλω σε prepaid card. Παίρνω καρτούλα, της λέω πες μου που να έρθω. Μου λέει στείλ'τη μου foto να δω ότι πράγματι την έχει και κρύψε τα πρώτα 4 ψηφία. Τα κρύβω όλα (τα πρώτα 4 σε κάποιες κάρτες είναι σταθερά περιοχής) και μου λέει είπαμε τα πρώτα 4. Της είπα να πάει να γαμηθεί και κάτι θα κάνω κι εγώ.
Κατάληξη. Γιατί την τελευταία φορά που πήγα στην Ξένια δεν μου άρεσε το "Ξανθό άλογο", ούτε εμφανισιακά ούτε σε υπηρεσίες, πήγα από τον Παππού. Πέρασα ζάχαρη με την Εμμανουέλα. Και για τον φίλο που ρωτούσε έχει από τις καλύτερες βυζάρες που έχω συναναστραφεί!
Καλησπερα φιλε μπορεις να μου στειλεις σε pm που ειναι ο παππους ευχαριστω.
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Πολύ καλό για να ήταν αληθινό... όλη αυτή η ιστορία για να σου φάει τα λεφτά.  Πρέπει να προσέχουμε περισσότερο.
Και παμε για αλλα...εχει σπασει κανεις το ροδι με Λαβινια η Σοφια η οπως τη λενε?
Προσφατα επεσε το ματι μου και δεν ειναι εποχη για πειραματα
 

Ταθλι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
304
Πόντοι
290
Στον παππού δε θα βρεις τίποτα αξιόλογο αδερφέ,πίστεψε με, δύο χρόνια κάτω ημουν
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Και παμε για αλλα...εχει σπασει κανεις το ροδι με Λαβινια η Σοφια η οπως τη λενε?
Προσφατα επεσε το ματι μου και δεν ειναι εποχη για πειραματα
Πατσαβούρα φίλε μου φαίνεται, δυστυχώς το Ηράκλειο είναι σε αυτό το θέμα πολύ πίσω!!! Έχω αποφασίσει ότι αντί να ρίξεις 3 50άρια σε πατσαβούρες, πας μία φορά το μήνα από που και πάλι θέλει ψάξιμο αλλά μπαίνεις βγαίνεις κύριος σε καθαρό χώρο στο 90% έχω πάρει τρομερές γυναίκες
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Και παμε για αλλα...εχει σπασει κανεις το ροδι με Λαβινια η Σοφια η οπως τη λενε?
Προσφατα επεσε το ματι μου και δεν ειναι εποχη για πειραματα
Το μόνο 50άρι που ευχαριστήθηκα από συμπεριφορά και κοπέλα είναι η Μαρία αμμουδάρα απέναντι από Τεχνόπολις όσοι έχουν πάει ξέρουν. 'Οχι η Μαριάννα αυτό το πατσαβούρι η ξεπέτα προσοχή!!!
Duo Τζένη Λατίνα με την Όλγα αν θυμάμαι καλά το όνομα της κοπέλας απίστευτες οι 2 μαζί.
Και για ένα διάστημα πέρυσι Ήρα είχε έρθει 2 φορές την είχα τιμήσει και τις 2 100 η ώρα αλλά 19 χρονών, κορμί από άλλο πλανήτη και από πρόγραμμα λες και ήταν η κοπέλα σου γυναικάρα αλλά από ότι είχαμε μιλήσει την τελευταία φορά θα έφευγε εξωτερικό, κρίμα!!
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Το μόνο 50άρι που ευχαριστήθηκα από συμπεριφορά και κοπέλα είναι η Μαρία αμμουδάρα απέναντι από Τεχνόπολις όσοι έχουν πάει ξέρουν. 'Οχι η Μαριάννα αυτό το πατσαβούρι η ξεπέτα προσοχή!!!
Duo Τζένη Λατίνα με την Όλγα αν θυμάμαι καλά το όνομα της κοπέλας απίστευτες οι 2 μαζί.
Και για ένα διάστημα πέρυσι Ήρα είχε έρθει 2 φορές την είχα τιμήσει και τις 2 100 η ώρα αλλά 19 χρονών, κορμί από άλλο πλανήτη και από πρόγραμμα λες και ήταν η κοπέλα σου γυναικάρα αλλά από ότι είχαμε μιλήσει την τελευταία φορά θα έφευγε εξωτερικό, κρίμα!!

Συμφωνω για Τζενη Λατινα, την εχω τιμησει τις δυο τελευταιες φορες Ηρακλειο αν και το ντουο με την Ολγα κολωσα τελευταια στιγμη....Κοιτα καλα τα ακριβα αλλα εφαγα μια μουφα μια φορα, μια Ρουμανογυφτισσα με μεγαλο στηθος μαστουρωμενη απο το ιδιο σαιτ, σε εμενα ετυχε. Ενταξει τα εκανε ολα αλλα βγηκα ντεφι απο τις αναθυμιασεις και τις λυτανειες..

 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Συμφωνω για Τζενη Λατινα, την εχω τιμησει τις δυο τελευταιες φορες Ηρακλειο αν και το ντουο με την Ολγα κολωσα τελευταια στιγμη....Κοιτα καλα τα ακριβα αλλα εφαγα μια μουφα μια φορα, μια Ρουμανογυφτισσα με μεγαλο στηθος μαστουρωμενη απο το ιδιο σαιτ, σε εμενα ετυχε. Ενταξει τα εκανε ολα αλλα βγηκα ντεφι απο τις αναθυμιασεις και τις λυτανειες..
Χαχαχα φίλε πρώτη εμπειρία από το συγκεκριμένο site πέρυσι τέτοιο καιρό Αναστασία από Ρωσία στο Μέγαρο, πολύ πιο ωραία από ότι στις φώτο  άνοιξε η πόρτα και μου έπεσε το σαγόνι από τις πιο ωραίες γκόμενες, πάμε τώρα στον αγώνα είχε καεί ο κώλος από την ηλιοθεραπεία και δεν μπορούσε να γαμηθεί ευτυχώς είχα πληρώσει για μισή ώρα 120 και όχι 180. Στη συνέχεια όμως πέτυχα 10άρια λίγο ψάξιμο θέλει
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι το τηλέφωνο αυτής της Μαρίας στην αμμουδαρα ποιος μπορεί να τκ γράψει;;;;
Είναι καλή;;;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.586
Κριτικές
12
Like
6.461
Πόντοι
2.646
Χαχαχα φίλε πρώτη εμπειρία από το συγκεκριμένο site πέρυσι τέτοιο καιρό Αναστασία από Ρωσία στο Μέγαρο, πολύ πιο ωραία από ότι στις φώτο  άνοιξε η πόρτα και μου έπεσε το σαγόνι από τις πιο ωραίες γκόμενες, πάμε τώρα στον αγώνα είχε καεί ο κώλος από την ηλιοθεραπεία και δεν μπορούσε να γαμηθεί ευτυχώς είχα πληρώσει για μισή ώρα 120 και όχι 180. Στη συνέχεια όμως πέτυχα 10άρια λίγο ψάξιμο θέλει
τυπε, Βικτώρια ή Ντάσα από τις τωρινές ?
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Σορρυ κιολας που ρωτω. Γνωστος απο φιλικο περιβαλλον μου περιεγραφε οτι στο Ηρακλειο και δει στα χωρια γινονται τρελα σκηνικα. Μου περιεγραφε οτι λογω οτι οι γυναικες κανουν κουμαντο στη κρητη και εχουν τους αντρες πιασουμενους απο τα @@, πηδιουνται οποτε θελουν και με οποιον θελουν και ειδικα στα χωρια. Οποτε λεει οι πουτανες δεν πολυ χρειαζονται στη Κρητη και μονο κατι τελειωμενοι πανε οποτε να γιατι μονο κατι μαυρες υπαρχουν και κατι πατσαβουρες σε 3 μπουρδελα και κολωμπαρα.

Οι πιτσιρικαραιοι τη βρισκουν με τιποτα χωρισμενες, οι πιο τολμηροι με παντρεμενες και οι πιο αγαπουληδες ευαισθητουληδες εχουν παντα μια κοντα μια συνομιλικη να τους πριζει τα αρχιδια. Για μεσηλικες και ανω δεν ειπε κατι. Η χερσονησσος πεθανε σχεδον για τουριστριες, τα Μαλια το ιδιο.

Χωρις να θελω να παρεξηγηθω.

Δεν εχω ζησει ποτε στη Κρητη και δε ξερω.

Εχει βαση αυτο που λεει ο φιλος η οχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom