Νέα

Πουτάνες στην Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλήθεια είναι μία : Όσοι είναι παιδαράδες και δεν πετάνε μαλακίες θα γαμήσουν ακόμα και αν πάνε στο Διαστημικό Σταθμό.Οπότε τι ψάχνετε το θέμα και ασχολιέστε. Ας πηδήξουμε τα μπαζάκια μας και τις Γυναικούλες μας , και που και που αν μπορούμε να παμε μουλωχτα καμία Ταυλάνδη και κανένα κονέ με καμία καλή πουτανίjavascript:void(0);τσα
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
[quote author=kaviros69 link=topic=13132.msg1785163#msg1785163 date=12707

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
[/quote]Να μην σε σκοτωσουν να φοβασαι.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ειναι πουτανες ολων των αλβανων οι μανες :grin: :grin: :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Το επιασες ρε κουφαλα το νοημα του θρεντ... :2funny: :2funny:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Εγω παντως παιδες οσες αλβανεζες εχω γνωρισει εδω και σε μαγαζια και εξω γενικα μια χαρα μουναρες ηταν! γκομεναρες κανονικες!
ασε που ειναι μεγαλες ξεκωλιαρες και κανουν τα παντα! και ντυνονται και τελειως ξεκωλλα!
σου βγαινει το ματι!
ειχα βρεθει σε παρεα και ηταν μερικες, και φορουσαν κατι μινι με τις μουναρες τους σχεδον εξω!  ολα τα ειχα δει, κιλοτακι δαντελενιο κοκκινο η μια , ροζ η αλλη... μου χε βγει το ματι! κατι ποδαρες, κατι κολαρες να τρελενεσαι! μελαχρινες ολες σχεδον που εχω γνωρισει... ξεκωλα τελειως, με τις τακουναρες τους, ωραιο βαψιμο, μια χαρα,,, ψηλες οι περισσοτερες,
εχω γαμισει και κανα -δυο . μια χαρα μουναρες ηταν! μελαχρινες, η μια, καποια ελισαββετα, ειχε και μια βυζαρα με εστειλε τελειως...! μινι ως τον αφαλο, ποδαρα σουπερ, γοβα 12ποντη, μακρι πολυ μαυρο μαλλι σχεδον ως τη κολαρα της, το μουνακι οχι τελειως ξυρισμενο αλλα με ενα καταμαυρο μικρο τριγωνακι οπως το γουσταρω...με πεθανε ! γενικα ολες στο κρεβατι φωτια και λαυρα ειναι!
εγω παντως ψηφιζω αλβανιδες, και καθε φορα που τυχαινει θα γαμαω ανεπιφυλακτα!
μην ακουτε τι λενε, μια χαρα μουναρες ειναι!!
χωρις σκεψη ναι!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.187
Κριτικές
5
Like
59.463
Πόντοι
12.056
Εγω παντως παιδες οσες αλβανεζες εχω γνωρισει εδω και σε μαγαζια και εξω γενικα μια χαρα μουναρες ηταν! γκομεναρες κανονικες!
ασε που ειναι μεγαλες ξεκωλιαρες και κανουν τα παντα! και ντυνονται και τελειως ξεκωλλα!
σου βγαινει το ματι!
ειχα βρεθει σε παρεα και ηταν μερικες, και φορουσαν κατι μινι με τις μουναρες τους σχεδον εξω!  ολα τα ειχα δει, κιλοτακι δαντελενιο κοκκινο η μια , ροζ η αλλη... μου χε βγει το ματι! κατι ποδαρες, κατι κολαρες να τρελενεσαι! μελαχρινες ολες σχεδον που εχω γνωρισει... ξεκωλα τελειως, με τις τακουναρες τους, ωραιο βαψιμο, μια χαρα,,, ψηλες οι περισσοτερες,
εχω γαμισει και κανα -δυο . μια χαρα μουναρες ηταν! μελαχρινες, η μια, καποια ελισαββετα, ειχε και μια βυζαρα με εστειλε τελειως...! μινι ως τον αφαλο, ποδαρα σουπερ, γοβα 12ποντη, μακρι πολυ μαυρο μαλλι σχεδον ως τη κολαρα της, το μουνακι οχι τελειως ξυρισμενο αλλα με ενα καταμαυρο μικρο τριγωνακι οπως το γουσταρω...με πεθανε ! γενικα ολες στο κρεβατι φωτια και λαυρα ειναι!
εγω παντως ψηφιζω αλβανιδες, και καθε φορα που τυχαινει θα γαμαω ανεπιφυλακτα!
μην ακουτε τι λενε, μια χαρα μουναρες ειναι!!
χωρις σκεψη ναι!


Πεστα ρε παικτη...στο γαμησι δεν χωραει ρατσισμος  :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex 123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ακουσει πως οι αλβανιδες και οι αρβανιτισσες(σχεδον το ιδιο δηλαδη) κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και μαλιστα απο πολυ μικρη ηλικια,οι αλβανιδες ειδικα εχουν ονειρο τους να ερθουν στην Ελλαδα να φανε ελληνικο καβλι και να το γλυφουν ολη μερα με λυσσα.Ειναι στα ηθη και εθιμα της φυλης τους απο τα παλια τα χρονια κατι τετοιο.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
πραγματικά στην Αλβανία δύσκολα να γαμήσετε αφού είναι περίπου 20-30 χρόνια πίσω...απο την Ελλάδα αν παίξει φάση δύσκολο μιας και η οικογένεια είναι πολυ σφιχτεί με τα κορίτσια οπότε δύσκολα. Στην Ελλάδα τώρα τα πράγματα αλλάζουν ιδιαίτερα σε νεαρές ηλικίες, πραγματικά ξέρουν να ντυθούν ανάλογα. Έχω 2 κομμάτια στο μυαλό πραγματικά σε κάνουν να χαζέψεις πολύ καυλιάρικα με το κολλητά παντελόνια τις κοντές φούστες και φυσικά κορμιά. Τέλος ΝΑΙ κυνηγάνε τους Έλληνες μιας και θα τους εξασφαλίσουν διαμονή και καλύτερο επίπεδο ζωής και ναι είναι πολύ καλύτερες νοικοκυρές απο τις δικές μας τα σπίτια των Αλβανών μπορεί να είναι τελείως φτωχικά αλλά πεντακάθαρα.     
 

kabalarhs

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
na se gamhsoun oi albanoi mporei na gamhseis den to kobw. tosa merh exei sth kwlo albania na pas
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εχω ακουσει πως οι αλβανιδες και οι αρβανιτισσες(σχεδον το ιδιο δηλαδη) κανουν τα καλυτερα τσιμπουκια και μαλιστα απο πολυ μικρη ηλικια,οι αλβανιδες ειδικα εχουν ονειρο τους να ερθουν στην Ελλαδα να φανε ελληνικο καβλι και να το γλυφουν ολη μερα με λυσσα.Ειναι στα ηθη και εθιμα της φυλης τους απο τα παλια τα χρονια κατι τετοιο.
εδω οι αλβανοι που ειναι στην ελλαδα φευγουν,οι αβλανοι στην αλβανια θα θελουν να ερθουν ρε τυπε :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
παιδιά την πάπια την ρωτήσατε;
αυτός είναι νταβαντζής για εκεί, τους βγάζει και βίζα από το ευρωπαικό δικαστήριο
 

rexaros

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Like
0
Πόντοι
6
Δεν μας έφταναν τα αιδοία πάμε τώρα κ στην Αλβανία!!! :2funny:
 

stergiosg32

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μιας που στις τελευταίες σελίδες την λέει ο ένας στον άλλον καθώς και συζητιούνται θέματα περί εθνικοτήτων :P να ρωτήσω αν τελικά υπάρχει τίποτα για αλβανία?

Θα πάω αυτό το Σάββατο μέχρι παρασκευή (1 εβδομάδα) και θα εκτιμούσα ιδιαίτερα οποιαδήποτε πληροφορία !!!!


Ευχαριστώ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
υπαρχουν; :think: :think: :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μιας που στις τελευταίες σελίδες την λέει ο ένας στον άλλον καθώς και συζητιούνται θέματα περί εθνικοτήτων :P να ρωτήσω αν τελικά υπάρχει τίποτα για αλβανία?

Θα πάω αυτό το Σάββατο μέχρι παρασκευή (1 εβδομάδα) και θα εκτιμούσα ιδιαίτερα οποιαδήποτε πληροφορία !!!!


Ευχαριστώ
καλες διακοπες τυπε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ειναι μουσουλμανες εκει,μην κανεις καμια μαλακια και σε ψαχνει μετα η μαμα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom