Νέα

Πουτάνες SSBBW

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 8t9k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
αν ακομη θελει στειλε και απο εδω το τηλ μια
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, ύστερα απο πολλα χρόνια απουσίας λόγο προσωπικων λόγων, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποιος πληροφορίες για την κυρία στην παρακατω αγγελία? Εχω στείλει μηνυματα αλλα δεν απαντάει. Δυστηχώς ή ευτηχώς τέτοιες μου αρέσουνε, αν έχει καποιος να μου δώσει καποια πληροφορία θα το εκτιμούσα πολυ.. Ευχαριστώ και καλώς ηρθα ξανα..!!

 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Καλημέρα σε όλους, ύστερα απο πολλα χρόνια απουσίας λόγο προσωπικων λόγων, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποιος πληροφορίες για την κυρία στην παρακατω αγγελία? Εχω στείλει μηνυματα αλλα δεν απαντάει. Δυστηχώς ή ευτηχώς τέτοιες μου αρέσουνε, αν έχει καποιος να μου δώσει καποια πληροφορία θα το εκτιμούσα πολυ.. Ευχαριστώ και καλώς ηρθα ξανα..!!

Δεν απανταει ποτέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom