Νέα

Πουτάνες που σας έχουν λείψει από τα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Al Kavlone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Al Kavlone

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
η νατασσα που λες πριν ποσα χρονια δουλευε στην προμηθεους?

Εχει σιγουρα πανω απο 3 χρονια που σταματησε να δουλευει.Η γκομενα απλα δεν υπηρχε...Μουναρος και εκπληκτικες επιδοσεις,ισως και απο τους καλυτερους κωλους που εχω δει στη ζωη μου παιδια χωρις υπερβολη.Επισης μια αλλη γκομενα που εκανε τρομερο γαμησι αλλα δεν ηταν πολυ καλης εμφανισης ηταν μια Ολγα ρωσσιδα με μεγαλα βυζια,ξανθια η οποια δουλευε συνηθως στα διδυμα και σε αυτο που δουλευει η βερονικα  :pipa3: :pipa3: :pipa3: :fuck2:
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Al cavlo
+100000000000000000000000000........
+100000000000000000000000000........
+100000000000000000000000000........

Al Cavlone Tin Thymasai?? Xanafanike katholou auti apo tote? Rotao giati den eimai apo thes kai kano mono katadromikes epitheseis.....
Episis. Elena oukraneza 1.80 mple matia, promitheos 2003-2006.....treli pipa!
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ελενα ουκρανεζα, μπλε ματια μαυρα μαλλια?
 

hardWired_

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Νταϊάνα στην Ταντάλου..
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Θέλει και ερώτημα?

Τζένη και πάλι Τζένη, από Κατερίνη. Την πρωτοσυνάντησα κάπου στα μέσα της δεκαετίας του 90 στην Προμεθέως, στο μπουρδέλο με τη σκάλα (ανεβαίνοντας το δρόμο στο δεξί χέρι, πριν το πάρκινγκ). Από τότε ξαναβρεθήκαμε δεκάδες φορές. Στο φινάλε της καριέρας της αγόρασε και έφτιαξε δικό της χώρο, στο στενάκι κάτω από τη Γιαννιτσών. Δυστυχώς, το μαγαζί έκλεισε λόγω του σχολείου που βρίσκεται λίγο πιο κάτω και μετά εξαφανίστηκε και εκείνη.

Πριν λίγους μήνες έπιασα κουβέντα με μια τσατσά στο Μαντζάρου 1Α (πρώην πουτάνα) και μου είπε πως αποσύρθηκε.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Θέλει και ερώτημα?

Τζένη και πάλι Τζένη, από Κατερίνη. Την πρωτοσυνάντησα κάπου στα μέσα της δεκαετίας του 90 στην Προμεθέως, στο μπουρδέλο με τη σκάλα (ανεβαίνοντας το δρόμο στο δεξί χέρι, πριν το πάρκινγκ). Από τότε ξαναβρεθήκαμε δεκάδες φορές. Στο φινάλε της καριέρας της αγόρασε και έφτιαξε δικό της χώρο, στο στενάκι κάτω από τη Γιαννιτσών. Δυστυχώς, το μαγαζί έκλεισε λόγω του σχολείου που βρίσκεται λίγο πιο κάτω και μετά εξαφανίστηκε και εκείνη.

Πριν λίγους μήνες έπιασα κουβέντα με μια τσατσά στο Μαντζάρου 1Α (πρώην πουτάνα) και μου είπε πως αποσύρθηκε.
Συμφωνω και επαυξανω για Τζενη,μια σγουρομαλλα καστανη δεν λες?Με πολυ ωραιο στηθος και σπεσιαλ σερβις...
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Η Μαρινα υπαρχει ακομα;
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Συμφωνω και επαυξανω για Τζενη,μια σγουρομαλλα καστανη δεν λες?Με πολυ ωραιο στηθος και σπεσιαλ σερβις...

Ακριβώς για αυτήν. Με την κλασσική ατάκα "γεια σου γιαβρί μου" και με τρέλα για τα ακριβά αρώματα.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Εμενα παντως μου λειπει η Αφρουλα, ολο αδειες περνει και ολο αδιαθετη ειναι. θελω να την γαμαω επι 24/7 πως να το κανουμε. ΧΑΧΑΧΑΧΑ.
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Εύα Ρουμάνα ,όμορφη, κορμάρα, super gfe, συμμετοχή φούλ.
Δούλευε στο πράσινο με τον γέρο τσάτσο και στην Σαπφούς σε αυτό που είναι μόνο του μετά την Ταντάλου. Νομίζω παντρεύτηκε.

Έλενα ουκρανέζα, ψηλή, ξανθιά ,αδύνατη, τόνοι γκάβλας. Δούλευε στην Σαπφούς στο γωνιακό δίδυμο, γύρω στο 2003 στο Μαρινόσπιτο, για λίγο στο Αλουμινάτο και πριν 2 χρόνια περίπου στην Ανδρέου Γεωργίου πάνω από το Βενζινάδικο, με κάπως πεσμένη απόδοση λόγω κάποιων άσχημων καταστάσεων που της έτυχαν, όπως μου είπε μια τσατσά.

Κατερίνα Ουκρανία ,ξανθιά κοντούλα, κατώτερη από τις προηγούμενες σε εμφάνιση αλλά με το που την έβλεπα στο σαλόνι και πριν μπω στο δωμάτιο μου γινόταν ο πούτσος πύραυλος στην σκέψη του τι θα ακολουθήσει. Δουλευε κυρίως στο ανορθόγραφο με την κοντή γύφτισσα τσατσα. Πολλές φορές μάλιστα όταν έβγαινε με την τσατσα στο σαλόνι την έδειχνε (την τσατσά) και έλεγε " από εδώ το κορίτσι μας , τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα". 

Τέλος η Κατερίνα (νομίζω) Ρουμάνα (νομίζω) που δούλευε στο Μαρινόσπιτο περίπου 2002-2003 μαζί με την έλενα την ουκρανέζα. Όχι πολύ όμορφη και αυτή αλλά super καυλιάρα.Τώρα πρέπει να παντρεύτηκε ,έχει παχύνει, και την έχω δεί να φέρνει ψώνια στο μαρινόσπιτο και την είδα να φεύγει μαζί με την Μαρίνα.

Απο τις εν ενεργεία μόνο η Αφρούλα παίζει στην ίδια κατηγορία.

Σαν Β κατηγορία βάζω την κοντοπούτανη Γιάννα με τις δολοφονικές καμπύλες που δούλευε στο πράσινο μέχρι πέρσι, και από τις εν ενεργεία Βερόνικα και Χριστίνα Πολωνή.

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1

Χριστίνα - Μοναστηρίου σε ένα δυόροφο στην Μοναστηρίου που γκρεμίστηκε τώρα απένατι από αντιπροσωπεία αυτοκινήτων γυρω στο 2004... Η καλύτερη πουτάνα που έχει περάσει ... Έχει εξαφανιστεί
 
OP
OP
Al Kavlone

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
BBS αυτη η ουκρανεζα που λες στο μαρινοσπιτο ητανε μια κοντουλα σαν τη Μαρινα περιπου σε εμφανιση με καρε μαλλι που εμπαινες μεσα και γινοταν πανικος στο δωματιο??
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Εύα Ρουμάνα ,όμορφη, κορμάρα, super gfe, συμμετοχή φούλ.
Δούλευε στο πράσινο με τον γέρο τσάτσο και στην Σαπφούς σε αυτό που είναι μόνο του μετά την Ταντάλου. Νομίζω παντρεύτηκε.

Έλενα ουκρανέζα, ψηλή, ξανθιά ,αδύνατη, τόνοι γκάβλας. Δούλευε στην Σαπφούς στο γωνιακό δίδυμο, γύρω στο 2003 στο Μαρινόσπιτο, για λίγο στο Αλουμινάτο και πριν 2 χρόνια περίπου στην Ανδρέου Γεωργίου πάνω από το Βενζινάδικο, με κάπως πεσμένη απόδοση λόγω κάποιων άσχημων καταστάσεων που της έτυχαν, όπως μου είπε μια τσατσά.

Κατερίνα Ουκρανία ,ξανθιά κοντούλα, κατώτερη από τις προηγούμενες σε εμφάνιση αλλά με το που την έβλεπα στο σαλόνι και πριν μπω στο δωμάτιο μου γινόταν ο πούτσος πύραυλος στην σκέψη του τι θα ακολουθήσει. Δουλευε κυρίως στο ανορθόγραφο με την κοντή γύφτισσα τσατσα. Πολλές φορές μάλιστα όταν έβγαινε με την τσατσα στο σαλόνι την έδειχνε (την τσατσά) και έλεγε " από εδώ το κορίτσι μας , τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα".  

Τέλος η Κατερίνα (νομίζω) Ρουμάνα (νομίζω) που δούλευε στο Μαρινόσπιτο περίπου 2002-2003 μαζί με την έλενα την ουκρανέζα. Όχι πολύ όμορφη και αυτή αλλά super καυλιάρα.Τώρα πρέπει να παντρεύτηκε ,έχει παχύνει, και την έχω δεί να φέρνει ψώνια στο μαρινόσπιτο και την είδα να φεύγει μαζί με την Μαρίνα.

Απο τις εν ενεργεία μόνο η Αφρούλα παίζει στην ίδια κατηγορία.

Σαν Β κατηγορία βάζω την κοντοπούτανη Γιάννα με τις δολοφονικές καμπύλες που δούλευε στο πράσινο μέχρι πέρσι, και από τις εν ενεργεία Βερόνικα και Χριστίνα Πολωνή.


Για την Γιαννα μηπως υπαρχει κατι νεοτερο;Μου ελειψε..
 

mpeloboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0

Χριστίνα - Μοναστηρίου σε ένα δυόροφο στην Μοναστηρίου  απένατι από αντιπροσωπεία αυτοκινήτων γυρω στο 2004... Η καλύτερη πουτάνα που έχει περάσει ... Έχει εξαφανιστεί
[/quote]το μαγαζι δεν το γρεμισαν  δουλευη κανονικα  αλλα χωρισ την χριστινα την μουναρα :helpplea:αλλα ελπιζω να ερθει για καλα :knockinb: :tits:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
η Σιμόνα η καυλα η τρελοτσιμπουκλου που δουλευε κατεχακη που εξαφανιστηκε ξερει κανενας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom