Νέα

Πουτάνες και συναίσθημα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε κολλησει ποτε συναισθηματικα με πουτανα?

  • ναι!!!

    Ψήφοι: 2 66,7%
  • οχι!!!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γιατι να κολησω αφου εκει παω για να γαμησω και μονο?

    Ψήφοι: 1 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

Επισκέπτης
Παιδια θελω να γραψουμε εδω για το αν εχουμε νιωσει κατι για καποια πουτανα.... Οχι ερωτα αλλα μια βαθεια συμπαθεια... ή εστω ακομα και αν μας αρεσε τοσο πολυ το γαμησι που για καποιο διαστημα πηγαιναμε μονο με αυτην.... παραθεστε εμπειριες... και τελος εχετε διαπιστωσει πως καποια κοπελα σας συμπαθει??? πχ γνωριζω μερικους που ειχαν τρελαθει με την Μαρια απο φυλης (π.χ.germaon)...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Έγω γούσταρα και γούσταρο ακόμα την αντριάννα 19 xpovών απο Ρωσία  είμαι καψουρεμένος μαζί της απο τότε που πρωτοεμφανίστικε στο 71 υσόγειο και μετά 134 υπόγειο ακόμα την περιμένω σαν μαλάκας εδω και ενάμηση μήνα(επισκεύφτηκε την χώρας της όπως μου είπε η τσατσά) αλλά τίποτα ακόμα να έρθει ασε η κοπέλα όλα τα λεφτά .
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι κολλημενος με πατριτσια απο βενεζουελα.... δουλευε ρεμουνδου και χωματιανου αλλα εχει χαθει.... δυστυχως ειναι η μονη που εχω κανει 3 καταθεσει σε μια μερα.. δυο στο καπακι και μετα απο 4 ωρες παλι....
 

Επισκέπτης
αντριαννα!!!!περισσοτερα δεν λεω!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Αφιερώμενο στις θλιμμένες πουτάνες της ζωής μας όπως έχουν ήδη πει...                                                                       "Στο μεταξύ εκείνη, μεταφερμένη μακριά από τον ύπνο, αγνοώντας το κακό που του έκανε και που θα του κάνει, αιωρείται κάτω από τις στέγες, τις λάμπες, τις ταράτσες, τους οβελίσκους του Μιλάνου, είναι ένα νεαρό, μικρό και γυμνό πραγματάκι, είναι ένας τρυφερός, λευκός κόκκος, ένα αιωρούμενο μόριο σάρκας ή ψυχής ίσως, κι έχει μέσα του ένα λατρεμένο κι άφταστο όνειρο. Μέσα από τα στρώματα της καπνιάς η κοκκινωπή αντανάκλαση των λαμπιονιών που είναι ακόμα αναμμένα τη φωτίζει γλυκά και την κάνει να λαμποκοπά από οίκτο και μυστήριο. Αυτή είναι η δική της ώρα, χωρίς η ίδια να το ξέρει ήρθε για τη Λάιντε η μεγάλη ώρα της ζωής. Αύριο θα είναι όλα ίσως όπως πριν, η κακία και η ντροπή θα ξαναρχίσουν, στο μεταξύ όμως για μια στιγμή αυτή θα βρίσκεται πάνω απ΄όλους, θα είναι το πιο όμορφο, πολύτιμο και σημαντικό πράγμα της γης. Η πόλη όμως κοιμόταν, οι δρόμοι ήταν αδειανοί και κανένας, ούτε καν αυτός, δε θα σηκώσει τα μάτια να την κοιτάξει"                                                                                                         Σε όποιον έκανε κλικ και θέλει να το διαβάσει όλο είναι από το Ένας Έρωτας του Ντίνο Μπουτζάτι. Απαραίτητο ανάγνωσμα για όσους ερωτεύτηκαν πουτάνες.
 

Επισκέπτης
Αφιερώμενο στις θλιμμένες πουτάνες της ζωής μας όπως έχουν ήδη πει...                                                                       "Στο μεταξύ εκείνη, μεταφερμένη μακριά από τον ύπνο, αγνοώντας το κακό που του έκανε και που θα του κάνει, αιωρείται κάτω από τις στέγες, τις λάμπες, τις ταράτσες, τους οβελίσκους του Μιλάνου, είναι ένα νεαρό, μικρό και γυμνό πραγματάκι, είναι ένας τρυφερός, λευκός κόκκος, ένα αιωρούμενο μόριο σάρκας ή ψυχής ίσως, κι έχει μέσα του ένα λατρεμένο κι άφταστο όνειρο. Μέσα από τα στρώματα της καπνιάς η κοκκινωπή αντανάκλαση των λαμπιονιών που είναι ακόμα αναμμένα τη φωτίζει γλυκά και την κάνει να λαμποκοπά από οίκτο και μυστήριο. Αυτή είναι η δική της ώρα, χωρίς η ίδια να το ξέρει ήρθε για τη Λάιντε η μεγάλη ώρα της ζωής. Αύριο θα είναι όλα ίσως όπως πριν, η κακία και η ντροπή θα ξαναρχίσουν, στο μεταξύ όμως για μια στιγμή αυτή θα βρίσκεται πάνω απ΄όλους, θα είναι το πιο όμορφο, πολύτιμο και σημαντικό πράγμα της γης. Η πόλη όμως κοιμόταν, οι δρόμοι ήταν αδειανοί και κανένας, ούτε καν αυτός, δε θα σηκώσει τα μάτια να την κοιτάξει"                                                                                                         Σε όποιον έκανε κλικ και θέλει να το διαβάσει όλο είναι από το Ένας Έρωτας του Ντίνο Μπουτζάτι. Απαραίτητο ανάγνωσμα για όσους ερωτεύτηκαν πουτάνες.
φιλε πιστευω πως το να ερωτευτεις πουτανα πρεπει να ειναι πολυ δυσκολη κατασταση..... αλλα μια και το ανεφερες εχει καποιος απο το σαιτ ερωτευτει πουτανα??? ας ποσταρει
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Χωρίς να θέλω να υποσκελίσω κάποιες απόψεις σας όσοι γράφετε σε ένα τέτοιο θέμα κάνετε ΕΞΑΡΧΗΣ ένα μεγάλο λάθος: δεν αποκαλούμε ποτέ τις γυναίκες αυτές πουτάνες. Αν μπέιτε στη διαδικασία αυτή σημαίνει ότι είναι πλασματικό το όποιο συναίσθημα θα περιγράψετε...Αν έχετε ξεφύγει από τον όρο αυτό τότε την έχετε κοιτάξει αλλιώς...Και μπορεί και η ίδια να σας έχει κοιτάξει αλλιώς, όχι ως πελάτη...Και δεν θα είναι η πρώτη περίπτωση ούτε η τελευταία. Γιατί απλά είναι η ζωή και ποτέ στη ζωή ΔΕΝ είμαστε απόλυτοι ειδικά όταν έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινα συναιστήματα όπως ο έρωτας ή η αγάπη. Το αν κάποιος από εδώ (βάζω και τον εαυτό μου) περιγράψει μια τέτοια κατάσταση το θεωρώ άσκοπο και χλωμό γιατί απλά όποιος δεν το έχει ζήσει δε θα καταλάβει και έτσι ο περιγράφων θα χλευαστεί τουλάχιστον...
Οι ιστορίες αυτές είναι αυστηρά προσωπικές και ίσως σε πολύ κλειστό κύκλο γνωστών...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Να επεκτεινουμε και λιγο τη συζητηση σχετικα με το οσοι εχουν ιδιαιτερες συμπαθειες με κοριτσια πως τις εκδηλωνουν προς αυτες?
Ειτε με μπονους οικονομικο ειτε με συζητησεις σε προσωπικο επιπεδο.Το λεω γιατι εχω παραδειγμα τυπο που παει στη συγκεκριμενη κοπελα καθε 1η και 15 που πληρωνεται λουλουδια!?Χωρια κατι εξτρα που χωνει μετα απο καθε επισκεψη!
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Επικινδυνο για μενα σπορ …….
Αν σου συμβει καλυτερα να το φας και να το καταπιεις η καλυτερα να το φτυσεις ……
2 πραγματα μπορουνε να συμβουνε ….. ( για μενα )

1ον να την ερωτευθεις να σε φτυνει και να τρεχεις από πισωτης
2ον να σε ερωτευθει να τρεχει απο πισω σου και να την φτυνεις εσυ γιατι αποκλειεται να την πιστεψεις

(το δευτερο γινεται πολλες φορες και με μουν….ρες που πολλοι δεν πιστευουνε ότι τους αγαπουνε και βγαζουνε το λαδι  στης γκομενες  ζηλιες ντετεκτιβ κλπ.κλπ )
εχει συμβει σε φιλικο προσωπο με ….τανα και ενω τον κοιταζε στα ματια αυτος αρνιοτανε να το πιστεψει

τωρα αν σου συμβει η 2η περιπτωση και την πιστεψεις …. ……!!!!!!!!!
τη να πω παιξε τζοκερ ….
οχι οτι η …τανες δεν εχουνε αισθηματα αλλα πιστευω κατι απο τα 2 θα συμβει
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Κοιταξτε μαγκες , το αν ειναι ευκολο η οχι να την πατησει καποιος με μια εκδιδομενη ,ειναι θεμα που εχει πολλες προεκτασεις εφ`οσον συμβει....

Διαβαστε περιπτωση....

Πριν 3 χρονια περιπου , μπηκα σε καποιο "σπιτι" περιοχης Αχαρνων , χωρις να ξερω τι επαιζε μεσα.
Ψυχολογικα ημουν αρκετα χαλια  λογω οικογενειακων καταστασεων , η σεξουαλικη μου ζωη περιοριζοταν μονο σε τακτικες επισκεψεις σε σπιτια , δεν ηθελα να εχω την συγκεκριμενη περιοδο καμμια σχεση με αυτο που λεμε "δικη μου" γυναικα , ουτε ως γκομενα ,αλλα ουτε και ως φιλη .

Σ`αυτο το σπιτι λοιπον , μπηκα και επεσα στο κρεββατι περιμενοντας , οταν ανοιξε η πορτα και ειδα εναν ψηλο ξανθο αγγελο , με κορμαρα , βυζαρες και ολα τα υπολοιπα που γουσταρω .
Αφου εκανε τα σχετικα προκαταρτικα , καθως ηταν καβαλα και πριν τον βαλει μεσα της , εσκυψε και με ρωτησε γιατι εδειχνα τοσο στεναχωρημενος....
Εκεινη λοιπον ,προσπαθησε και μπηκε σχετικα ευκολα στην ψυχολογια μου , πραγμα που ειναι πολυ δυσκολο για τον οποιονδηποτε .
Περιττο να πω , οτι η χημεια μας ταιριαζε απολυτα , καναμε ερωτα και οχι σεξ , εκεινη φροντιζε να με παρηγορει ετσι χαλια που ημουν με τον δικο της ξεχωριστο τροπο , πραγμα που μ`εκανε να την συμπαθησω πολυ .
Εννοειται οτι οι επισκεψεις μου εκτοτε και για ενα διαστημα 3-4 μηνων ,γινονταν μονο σ`εκεινη ,και με τον καιρο ανταλλαξαμε τηλεφωνα , μου εδωσε διευθυνση , και βρεθηκαμε και μερικες φορες στο σπιτι της καπου στα βορεια προαστεια .
Αυτες οι φορες που βρεθηκαμε και καναμε ερωτα , συζητησαμε για πολλα ,καναμε αστεια , και γενικα ολα οσα κανει ενα οποιοδηποτε ζευγαρι , μας εφεραν επικινδυνα κοντα......
Οταν αρχισα να συνειδητοποιω πως ειχα τσιμπηθει μαζι της , την εκανα με ελαφρα πηδηματακια....για πολλους και διαφορους λογους , τους οποιους της εξηγησα , και που εκεινη καταλαβε απολυτα .

Γραφοντας αυτη την εμπειρια μου ,θελω να τονισω οτι δεν υπαρχει αρσενικο που να μπορει ν`αντισταθει απολυτα σε καποια γυναικα που γνωριζει πως να χειριστει το "κουμπι" του , και ποσο μαλλον οταν εκεινη ταιριαζει απολυτα στην ψυχοσυνθεση του .

Μια ματια αρκει....


 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Συγκινητική η ιστορία σου...
 

Επισκέπτης
Pretty Woman , ooohh  oooohh,  pretty woman ...
Εχει συμβεί και σε δύο γνωστούς μου όχι σε σπίτι- αλλά με cg /  και με βαρύτατη καψούρα,
οπότε ---πολύ καλό το GFE  αλλά.....
Pretty Woman , ooohh  oooohh  pretty woman ...
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι κολλημενος με πατριτσια απο βενεζουελα.... δουλευε ρεμουνδου και χωματιανου αλλα εχει χαθει.... δυστυχως ειναι η μονη που εχω κανει 3 καταθεσει σε μια μερα.. δυο στο καπακι και μετα απο 4 ωρες παλι....
εδο και καιρο φιλε μου ι πατρισια δουλευει στο αδανον 2 μεταμεσονιχτιες βαρδιες!!!
 

Επισκέπτης
θα πο κατι πολι απλο σιμφονα με τι γνομι μου παντα...πουτανακια=πιτσιλισμα.....μονο και μονο πιτσιλισμα!!!!αν θελετε εροτες ψαχτε αλου...οι πορνες δεν ειναι ο σοστος δρομοσ για εροτα και σιμπαθειασ!!!απλα πιτσιλιστε και τιποτα παραπανο!!
 

fantomduck

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έίχα αποκτήσει μαι εμμονή (που μάλλον εδώ που ταλέμε ακόμα την έχω)με τη Μαριάνα στην Αχιλέως στο Μεταξουργείο. Δεν ήταν καμια απίστευτη μπορεί να ήταν και μπάζο αλλά επί τρία τριάμιση χρόνια πήγαινα μόνο σε αυτή. Και όταν λέμε μόνο εννοούμε μόνο σε αυτή. Αρχικά η όλη φάση ξεκίνησε από μια βραδυά που εξοδούχος από το στρατόπεδο έπρεπε να γαμήσω οπωσδήποτε. Βρήκα μόνο αυτή στη περιοχή και είπα να δοκιμάσω. Μιλάμε για την απίστευτη πίπα. Πήγα ξανά και ξανά όσπου γνωριστήκαμε και μου έκανε πολύ σαν άτομο. Σε καμία περίπτωση δεν την ερωτεύτηκα απλά τη συμπαθούσα. Πήγαινα μόνο σε αυτή γιατί εκτός από πίπες έκανε και καταπληκτικά γαμήσια και κόλλησα σε αυτή. Εντελώς ξαφνικά πριν από κανα χρόνο περίπου μπορεί και παραπάνω η Μαριάνα σταμάτησε και έχασα εντελώς τα ίχνη της. Στο μαγαζί που ρωτούσα μου έλεγαν οτι τα παράτησε μια άλλη εργαζόμενη που λέει ότι την ήξερε μου λέει οτι έχει βρει ένα γέρο και οτι δεν θα ξαναδουλέψει και γενικά έχω ακούσει διάφορα.
Πάντως μιλάμε για μεγάλο κόλλημα με την πάρτη της.
Παρεπιπτόντος αν κανείς την ξέρει και ξέρει που δουλεύει αν δουλεύει ας με ειδοποιήσει. Πρέπει να της τελειώσω και τη σοφίτα από το σπίτι που της είχα χτίσει.(Τόσα έχω καταθέσει εκει μέσα.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
και μονο ο τιτλος αυτου του θεματος ειναι φοβερος σαν συλληψη,δεν το ειχα διαβασει....απλα φανταζομαι πως καποιο μουνακι μπορει να εχει επηρεασει τον καθε ενα που ψωνιζει αρα υποσυνειδητα κολλας και θες να το ξαναδεις ,απο μονο του αυτο δημιουργει ενα ψευδοσυναισθημα τωρα πως βγαινει στον καθενα ,αλλου παπα ευαγγελιο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ μάγκες πολύ λίγες φορές έχω πάει με την ίδια...αφου πληρώνω λέω να δοκιμάζω συνεχώς άλλες....όχι συναίσθημα δεν παίζει....και γιατί να παίξει άλλωστε?Αυτές κάνουν την δουλειά που κάνουν και προσφέρουν κοινωνικό έργο (και το λέω στα σοβαρά...φανταστείται να μην υπήρχαν πόσοι άρρωστοι θα βίαζαν καθημερινά)...δεν θα μπορούσε να παίξει συναίσθημα....φυσικά αν γνωρίσεις 1 κοπέλα χωρίς να την ξέρεις...ξέρεις τί ήταν και που δούλευε?
 

Επισκέπτης
17 χρονών τσιμπήθηκα με  μια Ελληνίδα την Κατερίνα .
Ταιριάζαμε στο τρόπο που κάναμε σέξ πάρα πολύ και μάλιστα μου φερόταν με πολύ προκλητικό και σέξυ τρόπο .
Εξαφανίστηκε με τον γνωστό "ταχύ" τρόπο της πιάτσας .
Πιστεύω κανείς δεν ολοκληρώνεται σαν άντρας αν δεν τσιμπηθεί με την εντελώς "λάθος γυναίκα"
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
17 χρονών τσιμπήθηκα με  μια Ελληνίδα την Κατερίνα .
Ταιριάζαμε στο τρόπο που κάναμε σέξ πάρα πολύ και μάλιστα μου φερόταν με πολύ προκλητικό και σέξυ τρόπο .
Εξαφανίστηκε με τον γνωστό "ταχύ" τρόπο της πιάτσας .
Πιστεύω κανείς δεν ολοκληρώνεται σαν άντρας αν δεν τσιμπηθεί με την εντελώς "λάθος γυναίκα"
''Λάθος γυναίκα'' δεν πρέπει να είναι κατ'ανάγκη 1 πουτάνα....μπορεί να είναι 1 παντρεμένη....κάποια που έχει σχέση με κάποιον άλλο....κάποια που δεν μπορείς να έχεις ποτέ στην αγκαλιά σου εκτός από τα 2ωρα που θα βρίσκεσαι μαζί της......
 

Επισκέπτης
''Λάθος γυναίκα'' δεν πρέπει να είναι κατ'ανάγκη 1 πουτάνα....μπορεί να είναι 1 παντρεμένη....κάποια που έχει σχέση με κάποιον άλλο....κάποια που δεν μπορείς να έχεις ποτέ στην αγκαλιά σου εκτός από τα 2ωρα που θα βρίσκεσαι μαζί της......
Συμφωνώ και δεν το περιορίζω βέβαια στις πουτάνες αλλά αναφερομαι και σε όλες τις γυναίκες που δεν μπορείς να έχεις με τον ένα ή τον άλλο τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom