Νέα

Πουτάνες από μπουρδέλα που να κάνουν βίζιτες σε σπίτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
για αυτο τωρα καταθετω στην ιδια καθε φορα γιατι ετσι πετυχενεις καποια εξτρακια που δεν δινουν στους περισσοτερους.....
[/quote
λες για τη μιλανα ε? πες της και για μενα κατι, δυο φορες που την πηρα ηταν πολυ μετρια, με πληγωσε πολυ η ατιμη,  χα χα
 

Επισκέπτης
αχουτο το παιδι...κοστακι μι κλαις!παμε στιν χοματιανου  στι φιλι μου τιν τσατσα να σε περιποιηθει το πουτανακι τις ι κλαουντια!!!χεχε!!
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε pitsilistis, απο που ειναι η Claudia? καλο μουνι? που την βρισκουμε? για δωσε πληροφοριες
Καλημερα συναγωνιστες
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε μαγκες sorry κι ολας αλλα δεν καταλαβαινω το κολλημα καποιον... αφου πηδας μια ...τανα με 30 εuro ειναι αναγκη να της σκασεις 150!!! για να την πηδηξεις? Τι διαφορετικο θα σου κανει δηλαδη? Μονο λιγο μεγαλυτερη ανεση χρονου και ενα καλλυτερο περιβαλλον ισως, αλλα κατα τα αλλα το ιδιο νιμου εχει. Τελοσπαντων απλα ενημερωνω οτι υπαρχουν γραφεια cg με 90 εuro στα οποια εαν παιρνεις συχνα, γινεσαι πελατης και σε προσεχουν ιδιαιτερα, σου στελνουν τα καλυτερα κομματια. Αυτα απο εμενα
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Αυτό μου το είχε προτείνει εμένα η Κατερίνα η ψηλή η ξανθιά από την "αλυσίδα" Λέλας Καραγιάννη - Πιπίνου- Αριστομένους.Να τα πούμε και εκτός. Ήταν η Ρωσιδα από την Αγία Πετρούπολη. Αρνήθηκα. (Κι όμως , την πρόταση μου την είχε κάνει αυτή...  :sunglasses: )

εε είσαι τέρας!!!!
 

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το βλέπω δύσκολο όσεσ φωρές το επιχείρησα έφαγα άκυρο και ας ήμουν τακτικός πελάτης σε κάποιες περιπτώσεις
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά όλες κάνουν βίζιτες.  Εγω έχω τεσσερα τηλεφωνα από πουτανες μπουρδελου και βιζιτας με τις οποιες βρισκομαι πολυ συχνα σπιτι τους και πληρωνω 50 ευρω. πολλες φορες μου εχουν φερει και φιλες του για παρτουζα.  Ομως δεν ειμαι τρελος να δημοσιοποιήσω τα τηλ διοτι οπως καταλαβαίνετε θα γινει χαμός. Τα εχω δώσει ομως σε δυο κολλητους μου μονο.  Πιστευω οτι ο καθενας αν προσπαθησει παιρνει τηλ απο πουτανα. δεν ειναι τοσο δυσκολο.
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια 
δεν ξερω αν εχει ξανασυζητηθει το συγκεκριμενο 8εμα
Υπαρχει κανενα κοριτσι το οποιο να δουλευει εκτος Οικου.
Πριν χρονια ειχα παει στο Μεταξουργειο περιμενω και βγαινει ενα ξανθο δεν ελεγε και πολλα .Δεν διεθετε πολυ χρονο και περασα .
Οταν ηρθε μεσα ηταν πολυ καλη και οταν πηγα να ακουμπησω λιγακι γυρναει και μου λεει.
αυτα δεν ειναι για εδω και αν θελω να βρεθουμε εξω  εκτος απο οικο 
Μετα δεν το κυνηγησα και το εχασα   
ξερει κανεις 

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
οταν λες περασες?μπήκες στο δωματιο σωστα?ε και τι σου ειπε η κοπελα οτι αυτα δεν ειναι για εδω?????????????ε τοτε γιατι μπήκε?για να παιξετε?και εσυ τι ειπες?πληρωσες εξω μεσα σου ειπε οχι και μετα τι????Σορυ δε εχω καταλαβει.....
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου οπως ολοι ετσι και εγω πηγα να χαιδεψω λιγακι και να γλυψω λιγο βυζακι στητο
και μου απαντησε αυτο 
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι 32  φιλε
Χτες στην Φωκαιας Γνωστο μαυρο μπαζο ειπε οτι δουλευει και εξω 
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Λόγω αναδουλειάς φαντάζομαι,αρκετές κορασίδες προτείνουν από μόνες τους να δώσουν το τηλεφωνό τους για συνάντηση prive.Mε κάποια από αυτές κανόνισα συνάντηση πριν λίγες μέρες σε ξενοδοχείο κοντά στη Βικτώρια.Η κορασίδα εμφανίστηκε μετά το τέλος της βαρδιάς της απογευματάκι Κυριακής.
Συνάδελφοι το μετάνοιωσα, πεταμένα λεφτά, ήταν κουρασμένη,ψυχολογικά πεσμένη,και πολύ μεγαλύτερη από αυτό που δείχνει στον οίκο που εργάζεται :headbang: :headbang: :headbang:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Λόγω αναδουλειάς φαντάζομαι,αρκετές κορασίδες προτείνουν από μόνες τους να δώσουν το τηλεφωνό τους για συνάντηση prive.Mε κάποια από αυτές κανόνισα συνάντηση πριν λίγες μέρες σε ξενοδοχείο κοντά στη Βικτώρια.Η κορασίδα εμφανίστηκε μετά το τέλος της βαρδιάς της απογευματάκι Κυριακής.
Συνάδελφοι το μετάνοιωσα, πεταμένα λεφτά, ήταν κουρασμένη,ψυχολογικά πεσμένη,και πολύ μεγαλύτερη από αυτό που δείχνει στον οίκο που εργάζεται :headbang: :headbang: :headbang:

ποσα εσκασες ?
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
60EURO + ΤΟ HOTEL + Εμαθα ότι έχει κόρη παντρεμένη................. :S :S
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
:think: :think:Αγνωστο .....προσπαθώ να το βρω με "το είς άτοπον" αλλά δεν.... :think:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μαγκες sorry κι ολας αλλα δεν καταλαβαινω το κολλημα καποιον... αφου πηδας μια ...τανα με 30 εuro ειναι αναγκη να της σκασεις 150!!! για να την πηδηξεις? Τι διαφορετικο θα σου κανει δηλαδη? Μονο λιγο μεγαλυτερη ανεση χρονου και ενα καλλυτερο περιβαλλον ισως, αλλα κατα τα αλλα το ιδιο νιμου εχει. Τελοσπαντων απλα ενημερωνω οτι υπαρχουν γραφεια cg με 90 εuro στα οποια εαν παιρνεις συχνα, γινεσαι πελατης και σε προσεχουν ιδιαιτερα, σου στελνουν τα καλυτερα κομματια. Αυτα απο εμενα
δεν ειναι το ιδιο φιλε μου.αλλη γλυκα ειναι να πηγαινεις στο σπιτι της τανας και να την παιρνεις οπου γουσταρεις(αν στο επιτρεπει φυσικα)ειδικα αν ειναι μιλφ-γκρανυ σε κανενα υπογειακι στην κυψελη που μοιριζει μαγειρεμενο φαγητο.. πολυ mature καταστασεις :rockon:
και γω επισκεπτομαι που κ που μια 50αχρονη σε λογικες τιμες.φυσικα δε μπορω να δωσω στοιχεια της, 8α τρελα8ω αν τη χασω :pipa3: :knockinb:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν ειναι το ιδιο φιλε μου.αλλη γλυκα ειναι να πηγαινεις στο σπιτι της τανας και να την παιρνεις οπου γουσταρεις(αν στο επιτρεπει φυσικα)ειδικα αν ειναι μιλφ-γκρανυ σε κανενα υπογειακι στην κυψελη που μοιριζει μαγειρεμενο φαγητο.. πολυ mature καταστασεις :rockon:
και γω επισκεπτομαι που κ που μια 50αχρονη σε λογικες τιμες.φυσικα δε μπορω να δωσω στοιχεια της, 8α τρελα8ω αν τη χασω :pipa3: :knockinb:

εσυ λοιπον μου αρεσεις.

εισαι σαφως ψυχασμενής, μαζοχας και ανωμαλος αλλά γουσταρω την τρελα σου!  :rockon: :rockon:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
φυσικα και υπαρχουν...αλλα γιατι να σκασεις το 100ευρω σ αυτη και να μη πας να κανεις ενα μασαζ πχ η να πας 5 φορες στο ντελο...

αμα σ αρεσει τοσο πολυ στην τελικη πιαστη γκομενα,πιο φτηνα θα σου ρθει...μπορεις ομως?  μαλλον οχι...αρα κατσε στ αβγα σου και μη σκας 100ευρα για ενα γαμησι που 50-50 ειναι να ναι καλο...



 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom