Νέα

Που θα βρω τέτοιο μασάζ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
πόσο πάει η συνέδρια στο αισθησιακό+ nuru

Γνωρίζω το κόστος,είναι απόλυτα λογικο,αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε απ' ευθείας με την κοπέλλα,ώστε να σας πει η ίδια τι περιλαμβανει το πρόγραμμα,που γίνεται και όλες τις σχετικές λεπτομέρειες.......είναι καλή περίπτωση,μην την καψουμε πάλι εδω μεσα,όπως γίνεται συνηθως....
Στειλτε της ενα e-mail,απαντά αμεσως.........
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Γνωρίζω το κόστος,είναι απόλυτα λογικο,αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε απ' ευθείας με την κοπέλλα,ώστε να σας πει η ίδια τι περιλαμβανει το πρόγραμμα,που γίνεται και όλες τις σχετικές λεπτομέρειες.......είναι καλή περίπτωση,μην την καψουμε πάλι εδω μεσα,όπως γίνεται συνηθως....
Στειλτε της ενα e-mail,απαντά αμεσως.........
:hi: οκ ευχαριστω
 

Επισκέπτης
καλησπερα η καταληξη υπαρχει λογο του nuru massage το σεξ δεν υπαρχει το μασαζ αυτο ειναι μοναδικη εμπειρια και απολυτη ευχαριστηση και φυσικα υπαρχει και πακετο μασαζ χαλαρωτικο αισθησιακο+nuru

κοπελια νουρου με σωβρακο η χωρις ?? αν ενοεις με , αφενως δε μηαλμε για εκεινη τη μοναδικη εμπειρια , αφετερου εισαι σε πολυ λαθος σαιτ , κοιτα μη βρεθεις σε κανα χαντακι
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
τζεσικα συγγρου 40-42

ντεμπυ καλλιροης 48

σαντρα σαπφους 101 εαν υπαρχει εξοπλισμος, αλλιως οτι μπορει




παλια οι ουκρανες αννα + μερλιν, τωρα αγνοουνται

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Και αλλα μαγαζιά το εχουν προσπαθήσει κατά καιρούς,με μικρότερη η μεγαλύτερη επιτυχία......χρειάζεται ο κατάλληλος χώρος,η κατάλληλη ατμόσφαιρα,ο κατάλληλος εξοπλισμός και βεβαια η κοπέλλα να είναι πολύ ευέλικτη και κατά κανόνα μικροκαμωμένη.......
Οι περισσότεροι εδω εχουν δει τα αναλογα βιντεο στο ιντερνετ και νομίζουν ότι θα συναντήσουν κατι αναλογο........ομως,παραβλέπεουν την πολυτέλεια των χωρων που γίνεται το νουρου μασαζ και βεβαια το κόστος που στο εξωτερικό είναι τουλάχιστον 200 ευρω........
 

Τζένη1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
κοπελια νουρου με σωβρακο η χωρις ?? αν ενοεις με , αφενως δε μηαλμε για εκεινη τη μοναδικη εμπειρια , αφετερου εισαι σε πολυ λαθος σαιτ , κοιτα μη βρεθεις σε κανα χαντακι
Δεν καταλαβα... προς τι το απειλητικο???
 

Επισκέπτης
Γνωρίζω το κόστος,είναι απόλυτα λογικο,αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε απ' ευθείας με την κοπέλλα,ώστε να σας πει η ίδια τι περιλαμβανει το πρόγραμμα,που γίνεται και όλες τις σχετικές λεπτομέρειες.......είναι καλή περίπτωση,μην την καψουμε πάλι εδω μεσα,όπως γίνεται συνηθως....
Στειλτε της ενα e-mail,απαντά αμεσως.........

που βρισκουμε το email?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
υπάρχει στο προφιλ της κοπέλλας.......elenepetrou84@gmail.com
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Συνάντηση μέ τήν κοπέλα πρίν από 15-20 ημέρες.Η κοπέλα είναι κοντούλα περί τό 1,60 ύψος,πράσινα μάτια,ξανθιά,γεματούλα μέ 2,5-3 στήθος.Σαν εμφάνιση δέν είναι θεά,αλλά ούτε καί αποκρουστική.Στά τού αγώνος τώρα:Ξεκίνησε η φάση μπαίνοντας (μετά από προτροπή της) γιά μπάνιο μαζί.Μέ εκανε μπανάκι,έπαιξε καί λίγο μέ τά χέρια τό εργαλείο.Την εκανα μπανιο καί εγώ,μέ αρκετά χουφτώματα.Μέ σκούπισε,τήν σκούπισα καί πήγαμε στό κρεβάτι.Άναψε κεράκια στά κομοδίνα,εβαλε χαλαρωτική μουσική στό κινητό καί άρχισε τό αισθησιακό μασάζ.Δέν μπορώ νά πω ότι τό κατέχει τό άθλημα.Συνέχισε μέ νουρού μασάζ καί η εκτόνωση εγινε μέ τά χέρια της,κατά τήν διάρκεια τού νουρού.Γιά τό νουρού δεν μπορώ νά εκφέρω άποψη,γιατί δέν εχω δοκιμάσει ξανά.Η κοπέλα ένιωσε πώς δέν πολυενθουσιάστηκα μέ τήν όλη φάση καί μού είπε πως δέν ξεκλειδώθηκα να τό ζήσω.Ισως λοιπόν,νά δοκιμάσω ξανά.Η κοπέλα κατά τήν διάρκεια τού μασάζ,ήταν γυμνόστηθη καί φορούσε κυλοτάκι.Η διάρκεια τού ραντεβού ήταν 1 ώρα καί 45 λεπτά καί τό κόστος 70 ευρώ.
 

παρις1

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πολύ ωραίο αν και λίγο δύσκολο να υπάρχει κάτι τέτοιο εδώ
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Το τελειο αυτο λαδακι ,που το βρισκουμε; τα κανονικα ειναι πολυ παχυρευστα για τετοιες φασεις...
 

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
παιδια γεια σας, ειμαι νεο στο forum και πριν λιγες μερες ειχα μια εμπειρια απο ενα γραφειο εδω στην Αθηνα. εψαχνα πιο πολυ για μασαζ και μου εβγαλε κατι για νουρου μασαζ. πηρα τηλεφωνο σ αυτο το γραφειο ( επιτρεπεται να το πω?) και πηρα μια κοπελα που πραγματικα με εξιταρε πολυ ολο αυτο.. 2 βυζαρες λαδωμενες να σε τριβουν!!!! εχει κανεις αλλος τετοια εμπειρια? μηπως κανενα αλλο ειδος τετοιου μασαζ?
 

FLODIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλε, στειλε ενα pm
 

dimitrisbm29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γεια σας, ειμαι νεο στο forum και πριν λιγες μερες ειχα μια εμπειρια απο ενα γραφειο εδω στην Αθηνα. εψαχνα πιο πολυ για μασαζ και μου εβγαλε κατι για νουρου μασαζ. πηρα τηλεφωνο σ αυτο το γραφειο ( επιτρεπεται να το πω?) και πηρα μια κοπελα που πραγματικα με εξιταρε πολυ ολο αυτο.. 2 βυζαρες λαδωμενες να σε τριβουν!!!! εχει κανεις αλλος τετοια εμπειρια? μηπως κανενα αλλο ειδος τετοιου μασαζ?
καλημερα ,στον συγκατοικο μου!! ναι παιδια ειμαστε κολληταρια εχει δικιο εχει κολλησει με το νουρου!! επισης ψαχνουμε και κανενα πιπινι να κανει Group sex εχουμε κανενα καλο στανταρτ?
 

Jason1984

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
54
Πόντοι
0
Πηγαινε λια στουρναρη 29. Το εχει για πλακα......
 

ChrisM4

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη απάντηση, στο εξωτερικό
Πέθανα lol
 

alkiviadis3

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
 
Εγω εκανα παλια εδω  .
 
  D.B.A. Massage 

  body to body με λαδακι ..  με την ολγα ..

    απολαυση !!  ( με προφυλακτικο )

  τωρα δεν ξερω τι παιζει  ... εχω να παω καιρο ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom