Νέα

που θα πάτε να γαμήσετε φέτος το καλοκαίρι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

που θα πάτε να γαμήσετε φέτος το καλοκαίρι;

  • νησί; σε ποιό;

    Ψήφοι: 29 74,4%
  • εξωτερικό; που;

    Ψήφοι: 10 25,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    39

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.682
Like
1.482
Πόντοι
216
Νησί και γαμησακι μόνο με ξένο, μακριά από ελλεεινίδες.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Όπου και να πας,αν δεν είσαι με γκόμενα,δεν θα γαμήσεις.Αυτό είναι το μόνο σίγουρο
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Όπου και να πας,αν δεν είσαι με γκόμενα,δεν θα γαμήσεις.Αυτό είναι το μόνο σίγουρο

Άμα περιμένεις να γαμήσεις όταν πας διακοπές, άστο πάρε call girls (χα έκανα ομοιοκαταληξία)

Οι διακοπές είναι για χαλαρές φάσεις και πιθανές γνωριμίες που άμα κάτσει σούπερ εάν όχι τότε ΟΚ no problem. Θέλουν ρομάντζο οι διακοπές!

Π
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Στο Άμστερνταμ.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.243
Κριτικές
110
Like
17.699
Πόντοι
20.686
Εγώ θα πάω μερικές μέρες στη Κρύα Βρύση στα Γρεβενά. Έχει τρεις γριές. Άμα είμαι τυχερός μπορεί να σπρωξω καμμια.
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Στη Ρόδο,στους οίκους ανοχής που υπάρχουν εκεί.Ελπιζω να βρω την Χριστίνα,μια παλιά που δούλευε εκεί το 2006....
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Με την δικιά μου σε Κρήτη και Κυκλάδες. Γαμιόμαστε πάντα με το που ξεινάει η διαδρομή, κάτι σαν τάμα (αεροπλάνο πριν 20 μέρες λόγω κόσμου έπαιξε μόνο πίπα, μαλακία και για τους δύο) πλοίο κλασσικά στους διαδρόμους σε υπνόσακο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Με την δικιά μου σε Κρήτη και Κυκλάδες. Γαμιόμαστε πάντα με το που ξεινάει η διαδρομή, κάτι σαν τάμα (αεροπλάνο πριν 20 μέρες λόγω κόσμου έπαιξε μόνο πίπα, μαλακία και για τους δύο) πλοίο κλασσικά στους διαδρόμους σε υπνόσακο
Α τόσο καλά. Είστε στη συνομοταξία αυτών που κάνει σεξ σε ακάλυπτο χώρο. Εγώ μια φορά το έκανα στο αυτοκίνητο και ο κόσμος περνούσε από δίπλα, Σάββατο βράδυ στη Χαλκιδική αλλά δε νομίζω να το ξανάκανα.
Τώρα που είπες αεροπλάνο, μια φορά σε πτήση Θεσσαλονίκη Λονδίνο, ζευγάρι ξένων του οποίου το αγόρι μάλλον φοβόταν τα αεροπλάνα, η κοπελιά, ένας μέγας μούναρος, για να τον χαλαρώσει τον έβαλε να καθήσει πάνω της και να τριφτεί μέχρι να χύσει. Ακριβώς όπως στα στριπτιτζάδικα. Όλο αυτό το σκηνικό έγινε στο gate πριν μπούμε στο αεροσκάφος. Οι περισσότεροι γελούσαν ενώ μια τύπισσα έβγαζε βίντεο. κάπου θα υπάρχει ανεβασμένο, δε μπορεί..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Τώρα που είπες αεροπλάνο, μια φορά σε πτήση Θεσσαλονίκη Λονδίνο, ζευγάρι ξένων του οποίου το αγόρι μάλλον φοβόταν τα αεροπλάνα, η κοπελιά, ένας μέγας μούναρος, για να τον χαλαρώσει τον έβαλε να καθήσει πάνω της και να τριφτεί μέχρι να χύσει. Ακριβώς όπως στα στριπτιτζάδικα. Όλο αυτό το σκηνικό έγινε στο gate πριν μπούμε στο αεροσκάφος. Οι περισσότεροι γελούσαν ενώ μια τύπισσα έβγαζε βίντεο. κάπου θα υπάρχει ανεβασμένο, δε μπορεί..

Όποιος βρει αυτό το βίντεο,ας το ανεβάσει κι εδώ  :cum:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Όποιος βρει αυτό το βίντεο,ας το ανεβάσει κι εδώ  :cum:

παλι να τον παιξεις θελεις ρε σαντμαν?δν ζεσταινεσαι ? μετα μου θες κ γκομενα κ καλη κιολας εσυ βρωμας χυσιλα απο χιλιομετρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Σκέφτομαι να κάνω κόλπο γκρόσσο το καλοκαίρι.Να σκάσω σε ξενοδοχείο της πούτσας Χερσόνησσο τίγκα στις Ρωσίδες φορτωμένος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
θα παρεις κεφαλια big spender!

Εχει νόημα.Μπορεί να φέρω γκόμενα Σαντορίνη ή Μύκονο αλλά αν δεν κάτσει,θα κάνω εναλλακτικά το κόλπο με Χερσόνησσο.
Οι Κρητικοί είναι ασήμαντος ανταγωνισμός,εκεί οργιάζεις κυριολεκτικά το καλύτερο μέρος Ελλάδα μετά Αγία Νάπα που βέβαια είναι εκτός συνόρων.
 

Επισκέπτης
Εχει νόημα.Μπορεί να φέρω γκόμενα Σαντορίνη ή Μύκονο αλλά αν δεν κάτσει,θα κάνω εναλλακτικά το κόλπο με Χερσόνησσο.
Οι Κρητικοί είναι ασήμαντος ανταγωνισμός,εκεί οργιάζεις κυριολεκτικά το καλύτερο μέρος Ελλάδα μετά Αγία Νάπα που βέβαια είναι εκτός συνόρων.
χτυπα και μια Ιο μετα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
χτυπα και μια Ιο μετα.

Μόνο Χερσόνησσο θα πάω.Σημασία έχει η επιλογή του κατάλληλου ξενοδοχείου να είναι τίγκα στις Ρωσίδες.Μετά αρκεί μια προσφορά φορεμάτων,τακουνιών,κοσμήματος ή γουναρικού και είσαι μέσα.
Αλλά και να μην κάτσει κάτι,έχει πλάκα.Για τριήμερο θα πάω,αλλά θα χτυπήσω δυνατά.
Η άλλη εναλλακτική είναι βέβαια Μύκονο,Σαντορίνη τίγκα στις σπονσορέτς αλλά παίζουν χοντρά πακέτα εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom