Νέα

Πού πήγαν τα κορίτσια του Αφροδίτη Palace;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια παραθετω ολες μου τις πληροφοριες που εχουν μαζευτει εδω και θα ψαξουμε να βρουμε που ειναι!

Ολγα(το κοριτσι με την τσιχλα:baby o πειραιως)
Ναντια(αδελφη της ολγας :baby o πειραιως)
Ντανιελα(ειναι εγκυος δουλευε τελευταια στο gold)
Λαρισα(ειναι στο αφροδιτη το μικρο?)
Τατι(γυρισε στην μολδαβια και εκανε παιδι)
Τανια(η τρελη αλογα με τα μακρυα μπουκλε μαυρα μαλλια αγνοειται και μαλλον ειναι εκτος ελλαδας)
Μπελλα(ειναι rasputin?)
Λαουρα(που ειναι?)καποια στιγμη ηταν στο body's
Σαντρα(η κοντη μελαχροινη αδελφη της,που ειναι?)
Λινα(η τραβεστοφατσα φραπεδιαζει στο lido)
Μαρινα(εχει προβλημα με τα χαρτια της και δεν δουλευει ακομη,δουλευε αφροδιτη παλας παντως πριν)
Σασα(με τις απιστευτες βυζαρες και το ασπρο φορεμα,που ειναι?)
Βαλερια(το κοντο μεθυσμενο ξανθο πουτανακι πρεπει να δουλευει εκει ακομη)

Αν ξεχασα(που σιγουρα θα ξεχασα καποια) συμπληρωστε απλα το puzzle...... ;) ;) ;) ;)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Με Λαρίσα, Τάτι, Σάσα, Ξένια είχες καταφέρει κάτι παραπάνω απο κλασσικό clean τρίψιμο? Ήταν περίεργες αυτές και δεν ξέρω τι έκαναν εκ περιτροπής. Ήταν όντως clean γκόμενες πάντα? Η Τάτι ήταν πιο wild απο τις παραπάνω με τρίψιμο τσας πάνω απο παντελόνι, μπήκε πιο μέσα ποτέ?
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Στο Αφροδίτη της κλασσικής εποχής που περιγράφει ο master Vasos ήταν μία μαυρομάλλα κοντούλα με μικρό στήθος και μεγάλο (αλλά ωραίο) κωλαράκι για το ύψος της που άφηνε αβέρτα δάχτυλα.

Any ideas για το ποια ήταν? (Καλά άμα το βρείτε κι αυτό ρε μπαγάσηδες!)
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Να σημειώσω ότι δεν σας βάζω quiz, δε θυμάμαι καθόλου το όνομα της συγκεκριμένης!

Σε αυτές που ανέφερε ο Vasos θα προσθέσω: (πρέπει να είναι η 4-5 φορά που την αναφέρω, τελείως fanboy!).

Κατερίνα/Κατρίν (εντοπίστηκε αργότερα και για αρκετό καιρό στο Baby Gold. Μετρίου αναστήματος, φανταστικό πρόσωπο με μπλε μάτι και τσιμπ***χειλα, λίγο πεσμένο στήθος, μία απ'τις πιο ευγενικές και καλοσυνάτες στριπτητζούδες ever. Η τύχη της πλέον αγνοείται.)

 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Να σημειώσω ότι δεν σας βάζω quiz, δε θυμάμαι καθόλου το όνομα της συγκεκριμένης!

Σε αυτές που ανέφερε ο Vasos θα προσθέσω: (πρέπει να είναι η 4-5 φορά που την αναφέρω, τελείως fanboy!).

Κατερίνα/Κατρίν (εντοπίστηκε αργότερα και για αρκετό καιρό στο Baby Gold. Μετρίου αναστήματος, φανταστικό πρόσωπο με μπλε μάτι και τσιμπ***χειλα, λίγο πεσμένο στήθος, μία απ'τις πιο ευγενικές και καλοσυνάτες στριπτητζούδες ever. Η τύχη της πλέον αγνοείται.)

η κατριν δεν αγνοειται αλλα δουλευει στο gold!!!!!!!οσο για την μαυρομαλλα κοντουλα μαλλον εννοεις την ναντια που φορουσε παντα ενα ασπρο σκατοκοφτη.................αυτη μου ειχε παιξει μαλακια σε καρεκλα και οχι σε καναπε στο αφροδιτη παλας και ταυτοχρονα ολο μου το χερι ηταν στην μητρα της!!!!!!!!!!
 

DonLeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο δεν ξερω αλλα το baby o ( στην Πειριαώς) έχει μαζέψει πολλές σαύρες τωρα τελευταία καμμία σχέση με το παλιό.
οι Mousses στην παραλιακή έχουν μαζέψει καλά εργαλεία.

Μόνικα  ( δίμετρο μελαχρινό....η κοπέλα δεν παίζεται)
Jennifer ( καστανόξανθο με σοκολά δερματάκι και τέλειο σώμα)
Παολίτα ( κοντούλα ξανθούλα με ωραίο κορμί αλλά κάνει απίστευτο      χορό φίλε , το αγγιγμά της φτάνει σε βάθος...πολύ βάθος......)



παιδια παραθετω ολες μου τις πληροφοριες που εχουν μαζευτει εδω και θα ψαξουμε να βρουμε που ειναι!

Ολγα(το κοριτσι με την τσιχλα:baby o πειραιως)
Ναντια(αδελφη της ολγας :baby o πειραιως)
Ντανιελα(ειναι εγκυος δουλευε τελευταια στο gold)
Λαρισα(ειναι στο αφροδιτη το μικρο?)
Τατι(γυρισε στην μολδαβια και εκανε παιδι)
Τανια(η τρελη αλογα με τα μακρυα μπουκλε μαυρα μαλλια αγνοειται και μαλλον ειναι εκτος ελλαδας)
Μπελλα(ειναι rasputin?)
Λαουρα(που ειναι?)καποια στιγμη ηταν στο body's
Σαντρα(η κοντη μελαχροινη αδελφη της,που ειναι?)
Λινα(η τραβεστοφατσα φραπεδιαζει στο lido)
Μαρινα(εχει προβλημα με τα χαρτια της και δεν δουλευει ακομη,δουλευε αφροδιτη παλας παντως πριν)
Σασα(με τις απιστευτες βυζαρες και το ασπρο φορεμα,που ειναι?)
Βαλερια(το κοντο μεθυσμενο ξανθο πουτανακι πρεπει να δουλευει εκει ακομη)

Αν ξεχασα(που σιγουρα θα ξεχασα καποια) συμπληρωστε απλα το puzzle...... ;) ;) ;) ;)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
'''οσο για την μαυρομαλλα κοντουλα μαλλον εννοεις την ναντια που φορουσε παντα ενα ασπρο σκατοκοφτη. ........... .....αυτη μου ειχε παιξει μαλακια σε καρεκλα και οχι σε καναπε στο αφροδιτη παλας και ταυτοχρονα ολο μου το χερι ηταν στην μητρα της!!!!!!!!!!''''

Αν λέμε για την Νάντια με τους μεγάλους γοφούς και το μικρό τατουαζάκι στο κωλομέρι, αυτή δεν ήταν κοντή. Αυτή που είχε μία ζωή το ίδιο τραγούδι στον σόου της? Είναι εδώ και χρόνια Μούσσες.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Με Λαρίσα, Τάτι, Σάσα, Ξένια είχες καταφέρει κάτι παραπάνω απο κλασσικό clean τρίψιμο? Ήταν περίεργες αυτές και δεν ξέρω τι έκαναν εκ περιτροπής. Ήταν όντως clean γκόμενες πάντα? Η Τάτι ήταν πιο wild απο τις παραπάνω με τρίψιμο τσας πάνω απο παντελόνι, μπήκε πιο μέσα ποτέ?

Παιδιά άργεί να απντήσει ο Vasos και λέτε να έπαθε αδυναμία λόγω πολλών φραπέ, αυπνίας και ηλίασης ψάχνοντας τες και στις παραλίες? Vaso......βάασταα!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδιά άργεί να απντήσει ο Vasos και λέτε να έπαθε αδυναμία λόγω πολλών φραπέ, αυπνίας και ηλίασης ψάχνοντας τες και στις παραλίες? Vaso......βάασταα!

αστα φιλε ropalofore τα πραγματα ειναι δυσκολα,πολυ φραπες,λιοπυρι,ψαξιμο στην παραλια,για αυτες τις πουτανες ζω!!!!!!!!! μονο με τατι ειχε γινει το παραπανω απο αυτες που μου προτεινες,οπως επισης και με βαλερια! οχι αυτην την ναντια,την κοντουλα την αβυζη με τον μεγαλο κωλο για το σουλουπι της!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Η μόνη τότε περίπτωση είναι η Αδελφή της Όλγας.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Η Καρίνα που ανέφερα ήταν μια πολύ κορμάρα που έμοιαζε με την Αγνή που ήταν μαίτρ καρτών.  Άν γνωρίζετε προϊστορία. ::)
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
οσο για την μαυρομαλλα κοντουλα μαλλον εννοεις την ναντια που φορουσε παντα ενα ασπρο σκατοκοφτη. ........... .....αυτη μου ειχε παιξει μαλακια σε καρεκλα και οχι σε καναπε στο αφροδιτη παλας και ταυτοχρονα ολο μου το χερι ηταν στην μητρα της!!!!!!!!!!

Αυτή ακριβώς!

 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Καρίνα που ανέφερα ήταν μια πολύ κορμάρα που έμοιαζε με την Αγνή που ήταν μαίτρ καρτών.  Άν γνωρίζετε προϊστορία. ::)

προιστορια αυτη η αγνη οντως!αν δεν κανω λαθος(διορθωσε με με το ροπαλο σου!!) ξεκινησε την καρτοπωληση στο μικρο αφροδιτη,μετα την πετυχα μουσσες και μετα baby gold?καπως ετσι ειναι η εκανα λαθος στη χρονολογικη σειρα των πραγματων?αν δεν επιασα την βαση στο μαθημα θα παω να αυτοκτονησω!!!!!!!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μια και γίνεται αναφορά για το αφροδίτη εμένα συνάδερφοι μου άρεσε μία απο το καινούριο αφροδίτη τη λένε Ναταλία ( ξανθία  ωραιο σωματάκι στήθος στητό, σκέτη  @αύλα  το ρωσιδάκι  :grin: :P) δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί
στο παλιό αφροδίτη μου άρεσε η όλγα και η Μόνικα
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
προιστορια αυτη η αγνη οντως!αν δεν κανω λαθος(διορθωσε με με το ροπαλο σου!!) ξεκινησε την καρτοπωληση στο μικρο αφροδιτη,μετα την πετυχα μουσσες και μετα baby gold?καπως ετσι ειναι η εκανα λαθος στη χρονολογικη σειρα των πραγματων?αν δεν επιασα την βαση στο μαθημα θα παω να αυτοκτονησω!!!!!!!!

Σωστή η χρονολογική σου παράθεση άριστα 10. Δεν σου βάζω όμως 10 με τόνο γιατί παρέλειψες να αναφέρεις ότι στην πορεία πάχυνε χαρακτηριστικά! Επίσης κορυφαία κάλτ πινελιά ο ελεγκάν μαύρος πούστης κονφερασιέ που ντυμένος κάπταιν loveboat παρουσίαζε τις γυναίκες στα πρώτα βήματα του Μουσσες.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σωστή η χρονολογική σου παράθεση άριστα 10. Δεν σου βάζω όμως 10 με τόνο γιατί παρέλειψες να αναφέρεις ότι στην πορεία πάχυνε χαρακτηριστικά! Επίσης κορυφαία κάλτ πινελιά ο ελεγκάν μαύρος πούστης κονφερασιέ που ντυμένος κάπταιν loveboat παρουσίαζε τις γυναίκες στα πρώτα βήματα του Μουσσες.

ναι οντως παχυνε πολυ η καρτοπωλητρια!ξεχασα ομως να πω (και θα σε μαλωσω που δεν μου το ανεφερες) οτι η αγνη ηταν και barwoman στο baby o του υπογειου!αγωνιστικους χαιρετισμους!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Παράβλεψα...για να μην σου κόψω μόρια! :grin:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Σωστή η χρονολογική σου παράθεση άριστα 10. Δεν σου βάζω όμως 10 με τόνο γιατί παρέλειψες να αναφέρεις ότι στην πορεία πάχυνε χαρακτηριστικά! Επίσης κορυφαία κάλτ πινελιά ο ελεγκάν μαύρος πούστης κονφερασιέ που ντυμένος κάπταιν loveboat παρουσίαζε τις γυναίκες στα πρώτα βήματα του Μουσσες.

Στις Μούσες εγώ πέτυχα ταχυδακτυλουργό... με ξενέρωσε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom