Νέα

Που πάνε για καφέ οι στριπτητζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 978
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
εχει τοσο μεγαλη πινακιδα που και μαλακας να ειναι καποιος αποκλειεται να μη το προσεξει! Κ τερμα η διαφημιση γιατι παλι αρχιδιες για κλωνους θα ακουσω

ποιοι κλωνοι ρε φιλαρα κανεις δεν ασχολειται εδω οι δυο μας μιλαμε να πουμε πες μου τωρα τη πλαζ της βουλας λες ή υπαρχει καμια παραλια παρακατω με το ονομα ασκληπειο.. :huh: :think: :S;;??
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
σοβαρα, εχω πιει το βοσπορο! δε βλεπω  τ @@ μου! αντι λοιπον να κανεις αριστερα και να πας για γυρο κοτοπουλο  k nosokomeio χωνεσαι δεξια κ βλεπεις μουνακια με το τσουβαλι! so simple
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
ελα φιλαρακι σοβαρα σε ρωταω ρε συ δε τρολαρω με κλωνους και μαλακιες αν δεις τα ποστ μου ολα δε τρολαρω ποτε το απεχθανομαι περισσοτερο απ'ολα γι'αυτο σε ρωτω σοβαρα τη πλαζ της Βουλας εννοεις εκει που τελειωνει το τραμ αυτη τη παραλια λες..;;?? εχει και μια τρυπα εκει στα καγγελα που μπαινουν γυφτοι,κτλ γι'αυτο οποτε εχω παει μου΄χει φανει ψιλογυφτια η παραλια και δεν εχω πετυχει ποτε στριπτιζουδες γνησιες με στρινγκακι και τοπλες συνεχεια ξερεις τα χουμε αναλυσει πολλακις..Σου στειλα και πμ αν θες απαντησε μου εκει οτι γουσταρεις πιο ανετα για κλωνους,κτλ.. ;)
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
σοβαρα, εχω πιει το βοσπορο! δε βλεπω  τ @@ μου! αντι λοιπον να κανεις αριστερα και να πας για γυρο κοτοπουλο  k nosokomeio χωνεσαι δεξια κ βλεπεις μουνακια με το τσουβαλι! so simple

αρα πλαζ βουλας λες και συ και γω δε θυμαμαι ποια απ'τις 2 η Α ή η Β ειναι τωρα ειμαι και γω λιωμα οποτε παμε για μια περιπολο εκει εχεις παει φετος εχεις προσφατη αποψη ιουλιου 2013..;;;???
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
αμα δε ξερω το βουλωνω, σου απαντησα κ σε Pm, δε θελω να πιστευω οτι κανω και διαφημιση πρωινιατικο γι αυτο... απλα παρε τη ποσειδωνως κ μετα τη Γλυφαδα κοιτα δεξια
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
αμα δε ξερω το βουλωνω, σου απαντησα κ σε Pm, δε θελω να πιστευω οτι κανω και διαφημιση πρωινιατικο γι αυτο... απλα παρε τη ποσειδωνως κ μετα τη Γλυφαδα κοιτα δεξια

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου φιλαρακι ακομα ομως δε μπορω να καταλαβω ποια παραλια λες γιατι μετα τη Γλυφαδα εχει πολλες...αυτη που λες ειναι πλαζ κανονικα οργανωμενη με εισητηριο,κτλ ή χυμα παραλια ανοιχτη..;;???
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Ουδεν νεωτερον απο το δυτικον μετωπον της αττικης και περιξ δεν πηγε παραλια το ΠΣΚ... ;) :huh: :think: :S :S :S;;;????
 

Επισκέπτης
θησεως χαμηλα ,αριστερά κατεβαινομτας για παραλία
 

meniosss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πλαζ με 10000% επιτυχια ειναι ΕΔΕΜ. αλιμος. ομως μην τολμησεισ να μπεις μεσα στη 8αλασσα πολυ βρομα.
 

Zio2

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την παρεα σιγουρα θα γνωριζεται πως σχεδον ολοι η συγρρου αραζει ciao στην πιτσαρια και πολλες στην εδεμ στον αλιμο.
 

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Νομίζω Καλλιθέα αφού όλες σχεδόν σε αυτή την περιοχή μένουν
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Αρκετες πανε Μουρναζο-Περιστερι
 

RickX5

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
250
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
1
Bring them all back!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom