Νέα

Πού να πάει ένας πρωτάρης; Στούντιο/μασάζ/cg;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lykos1072
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σε στουντιο και κυριως πρωινες ωρες που να ειναι πιο ηρεμα.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Κοιτώντας ξανά την απάντηση που έδωσα στο νηματοθέτη, συστήνοντάς του την Πάολα διαπίστωσα ένα λαθάκι μου. Δεν είναι Σολωμού 33 το μαγαζί που δουλεύει, αλλά Σολωμού 32.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
...Ένα μασαζάκι με μια ΡΩΣΟMILFΑΡΑ θα είναι ό,τι πρέπει. Αφού τον φτιάξει, θα της τον μπήξει και θα γίνει ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εμεις οταν ημασταν πιτσιρικαδες συνηθως πηγαιναμε, για πρωτη φορα , με καποιον κοντα στην ηλικια μας .Δυο μηνες τωρα με εχει μπριζωσει ο κουμπαρος μου να παω το βαφτηστηρι μου να "γινει αντρας"οπως λεγανε οι παλιοι, οχι οτι εχω προβλημα με το παιδι γιατι εχουμε πολυ καλη σχεσει με ρωταει μιλαμε τον συμβουλευω .Αν ειναι να αναλαβω τετοια ευθυνη θα ηθελα να τον παω καπου ωστε και να περασει καλα και οχι να τον τρομαξουν .η απορια μου εναι η εξης  στουντιο ,μασαζ ,cg. Καθε αποψη γνωμη και βοηθεια καλοδεχουμενη

Να υποθέσω ότι ο νεαρός είναι κάπου μεταξύ 15-18;
Η άποψη μου είναι ότι τα παιδιά σ' αυτή την ηλικία (στις μέρες μας) ξέρουν πολλά περισσότερα πράγματα για το σεξ απ' όσα υποψιαζόμαστε πως ξέρουν. Μπορεί να σε περιμένουν εκπλήξεις (ειδικά αν είναι πολύ κοντά στα 18).

Υ.Γ. Συμφωνώ κι εγώ με την λύση του στούντιο. Και ειδικά αν ξέρεις προσωπικά κάποια κοπέλα, να τον πας σ' αυτήν (ανεξάρτητα απ' το προσωπικό του γούστο).
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
όχι σε milf ρε παιδιά! Το παιδί θα θέλει φρέσκο μουνάκι! Να μάθει να γαμάει συνομήλικες! Γιατί μετά όταν βγεί έξω, να την πέσει σε καμμιά σερβιτόρα! Όχι στην περιπτερού απέναντι! :cheesy:
Συμφωνό και εγώ με studio... Απλά λέω να του βρεις μια ¨όσο πιο κανονική" γίνεται, δηλαδή μια που ναμοιάζει με GFE, όχι κανα milfαδι με σιλικόνες 10 τόνους!
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
που που εχει GFE ψαχνω καιγω...ακομη και call-girl αν ξερει κανεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Feodor

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
Ρε τι γίνεται στον κόσμο...

Τόσο άχρηστα είναι σήμερα τα παιδιά που δεν μπορούν ούτε σε μπουρδέλο να πάνε  μόνα τους;
Δηλαδή σε λίγο θα πρέπει όχι μόνο να τα πηγαίνουμε, αλλά να τους τον πιάνουμε να τον βάζουμε μέσα και μετά να  σπρώχνουμε...

Αν θες την συμβουλή μου να μην ανακατευτείς. Θα πρέπει να τα  βρεί όλα μόνο του το βαφτιστήρι σου. Μόνος του θα πρέπει να γίνει άντρας. (καιρός είναι να κάνουν και κάτι μόνα τους...)
 

symprwtagonistis7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν... Το μπουρδέλο για πρωτάρη δεν είναι καλή φάση, ειδικά αν δεν το συνδυάσεις με παρέα και χαβαλέ. Το στούντιο για μια ώρα θα είναι μια καλή λύση, αν και εμένα η πρώτη μου φορά (που το ευχαριστήθηκα) ήταν με call-girl 3ωρο... Να'ναι καλά ο νονός που τα έσκασε χοντρά! :P
 
OP
OP
L

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Αν κυλοφορούσε στα Εξάρχεια,
απίθανο να ενδιαφερόταν για γκόμενες.
Θα έψαχνε κάτι σε Πακιστανό ...
οχι δεν κυκλοφορει εξαρχεια γιατι μενει καλαμο  οποτε και λογο ηλικιας ,15 οι βολτες περιοριζονται στη περιοχη .η σκεψη μου ειναι να τον αφησω μηπως το καλοκαιρι που ειναι κοντα κανει τιποτα με καμια πιτσιρικα  και απο φθινοπωρο βλεπουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom