Νέα

Που μπορώ να βρω μια εχέμυθη κυρία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fuckman35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ο χρήστης larouse περιέγραψε τι θέλω και ο χρήστης gianevan τόνισε μια διαφορά που δεν με ενδιαφέρει. Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει στον ελεύθερο χρόνο της. Δεν θέλω απαραίτητα ερασιτέχνισσα ή επαγγελματία. Αν οι υπηρεσίες της δεν με ενδιαφέρουν δεν πρόκειται να συνεχίσω να τις αγοράζω, ότι και να'ναι. Δεν είμαι πολύ απαιτητικός.

Από εκεί και πέρα δεν είμαι ο τύπος που θα σταματάω τυχαίες γυναίκες στον δρόμο να τις ρωτάω αυτό το πράγμα. Βασικά δεν θα το έκανα με τίποτα. Οπότε αν κανείς έχει καμία ευκολότερη ιδέα να βρω καμία "σοβαρή κυρία" ας το πει.

θελεις απαραιτητα να ερχεται σπιτι σου?

γιατι υπαρχει και η μαγια η ματσατζου που πας στο δικο της και περνας πασας!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
θελεις απαραιτητα να ερχεται σπιτι σου?

γιατι υπαρχει και η μαγια η ματσατζου που πας στο δικο της και περνας πασας!!!!

Φτου σου τουρκοφιλε

μονο αυτό σου λέω

ΦΤΟΥ ΣΟΥ
 
OP
OP
F

fuckman35

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θελεις απαραιτητα να ερχεται σπιτι σου?

γιατι υπαρχει και η μαγια η ματσατζου που πας στο δικο της και περνας πασας!!!!

Πολλοί οι λόγοι. Το μειωμένο κόστος το ανέφερα παραπάνω. Ο κόσμος που σε βλέπει να πηγαίνεις στην Μάγια είναι ένας αρνητικός παράγοντας. Άλλος ένας είναι ότι μετά το σεξ θέλεις ξεκούραση, όχι οδήγηση. Το gfe μπορεί να αποκτήσει περισσότερο νόημα με τον τρόπο που το προτείνω. Επίσης η Μάγια και οι υπόλοιπες μοιάζουν σαν δοχεία κοινής χρήσης. Ενώ η άλλη μπορεί να έχει και ιστορία, μπορεί να είναι μια καθημερινή γυναίκα ή να προσποιείται ότι είναι. Επιπλέον αληθινά βοηθάω μια γυναίκα. Αυτές που δουλεύουν στο κέντρο δίνουν τα περισσότερα (αν δεν κάνω λάθος) σε μεσάζοντες.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Πολλοί οι λόγοι. Το μειωμένο κόστος το ανέφερα παραπάνω. Ο κόσμος που σε βλέπει να πηγαίνεις στην Μάγια είναι ένας αρνητικός παράγοντας. Άλλος ένας είναι ότι μετά το σεξ θέλεις ξεκούραση, όχι οδήγηση. Το gfe μπορεί να αποκτήσει περισσότερο νόημα με τον τρόπο που το προτείνω. Επίσης η Μάγια και οι υπόλοιπες μοιάζουν σαν δοχεία κοινής χρήσης. Ενώ η άλλη μπορεί να έχει και ιστορία, μπορεί να είναι μια καθημερινή γυναίκα ή να προσποιείται ότι είναι. Επιπλέον αληθινά βοηθάω μια γυναίκα. Αυτές που δουλεύουν στο κέντρο δίνουν τα περισσότερα (αν δεν κάνω λάθος) σε μεσάζοντες.

μου αρεσει η σκεψη σου θελεις μια πουτανα περιορισμενης ευθυνης για κατσε να εχω το νου μου να ρωτησω και απο δωρακι που θα δινεις που το βλεπεις σε τι ποσο?
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Βρες μία χαλαρή γκόμενα και πλήρωνε την...σιγά!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

ΕΕΕΕΕΕΕ μα

πως να το κάνουμε

μπαίνει και ο Λακης

στο σαιτ

και σε διαβάζει

θελεις να σε περασει για καμια κομμουνιστρια;;;;;

και να σε βρουμε σε κανα χαντάκι
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΕΕΕΕΕΕΕ μα

πως να το κάνουμε

μπαίνει και ο Λακης

στο σαιτ

και σε διαβάζει

θελεις να σε περασει για καμια κομμουνιστρια;;;;;

και να σε βρουμε σε κανα χαντάκι

για απλυτη μη με περασει γιατι δεν θα αντεξω τετοια ξεφτιλα... :-
 
OP
OP
F

fuckman35

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μου αρεσει η σκεψη σου θελεις μια πουτανα περιορισμενης ευθυνης για κατσε να εχω το νου μου να ρωτησω και απο δωρακι που θα δινεις που το βλεπεις σε τι ποσο?

Που θα ρωτήσεις; Αυτό το σκεπτικό σου θέλω να μάθω. Εξαρτάται από τις ανάγκες και το πακέτο. Από Μεταξουργείο μέχρι studio.


Μάλλον δεν συναναστρέφομαι με χαλαρές γκόμενες ironman. Στην δουλειά μου υπάρχουν ελάχιστες και αυτές είναι πολύ σοβαροφανείς.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Θα ήθελα να γνωρίσω μια κοπέλα/κυρία, ανεξαρτήτου εμφανίσεως, για συχνές επισκέψεις στο σπίτι μου. Επ'αμοιβής φυσικά και η τιμή όπως και οι υπηρεσίες συζητήσιμες. Την θέλω απλά για να χαλαρώνω από την δουλειά, για φυσιολογικούς λόγους.

Αυτό που κυρίως με απασχολεί είναι που να ψάξω. Γενικά δεν ασχολούμαι πολύ με γυναίκες. Είναι πιο εύκολη δουλεία από αυτές που εκδίδονται κανονικά, με μεσάζοντες, λειτουργικά έξοδα κτλ και τις βλέπει όλος ο κόσμος. Άρα θα πρέπει να υπάρχει σχετική προσφορά...

Μήπως έχει κανείς καμία ιδέα; Μένω στην Αθήνα.

οχι και ανεξαρτητου εμφανισεως βρε μεγαλε, ειπαμε, χαχαχαχα  :2funny:

ειναι της μοδος να λαμβανεις μνματα απο κυριες που ''δεν ειναι ποτανες'' (sic  :2funny:) αλλα λόγω δυσκολιών (sic eiw to 2  :2funny:) προτίθενται να φτιάξουν ''ενα μικρό κύκλο κυρίων'' (sic iw thn tr;ith  :2funny: :2funny: :2funny:) ο οποίος θα τις συντηρει εναντι σεξουαλικων ανταλλαγμματων σε μηνιαία βαση.


Όσο ποιο πολλά δινεις, λένε, τόσ μικραινει ο κύκλος και άρα σου ερχεται σχεδον απήγηχτη (sic εις την τετάρτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:). Αν βάλεις και όλο το ποσο μονος σου, έχεις και αποκλειστικότηητα!!!!



Θα βρω το μειλ και θα στο στειλω. εχει αναφερθει και εδω. Στην πραξη, καθε μερα, ολο και περισσοτερες το κανουν.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.783
Πόντοι
1.206
Συγγνώμην, αλλά κάτι δεν πάει καλά στη συλλογιστική σου!
Ψάχνεις να βρεις πουτάνα που να έρχεται σπίτι σου και θέλεις να σου υποδείξουμε εμείς πιά; :think:
Που να ξέρουμε τα γούστα σου;

Κατά τα άλλα λεφτά να έχεις και από πουτάνες άλλο τίποτα!

Δηλαδή από τις τόσες που έχουν αναφερθεί και για τις οποίες έχουν γραφτεί κριτικές καμία δεν σου κάνει; Με μπερδεύει αυτό.
Είσαι σίγουρος πως ΕΣΥ έχεις ξεκαθαρίσει τί ακριβώς θέλεις;


 
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αα ρε ελλεινηδα που θελετε μερικοι!!!!!!!!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Στο ζοο, επίσης, εχω λαβει μνμ απο 30αρες που ΄΄απολυθηκαν προσφατα απο την δουλεια τους και δεν ειναι σε ψυχολογικη κατασταση να κανουν σχεση  :2funny: :headbang: και αναζητουν ενα κυριο να περνανε καλα χωρις υποχρεωσεις που να καλυπτει ενα μερος των αναγκων τους. Ατυχως, δεν μπορω να αναφερω τα νικ γιατι θα τς καψουμε αλλα αμα κανετε προφιλ δηλωσετε πανντρεμενος 45+ και εισοδμα ''πανω απο 5.000'' και επιχειρημαυτιας θα τα λαβετε μονοι σας.
 
OP
OP
F

fuckman35

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
οχι και ανεξαρτητου εμφανισεως βρε μεγαλε, ειπαμε, χαχαχαχα  :2funny:
Αν είναι άσχημη και με φτιάχνει θα της δίνω λίγα. Δεν είναι εκεί το θέμα μου.

ειναι της μοδος να λαμβανεις μνματα απο κυριες που ''δεν ειναι ποτανες'' (sic  :2funny:) αλλα λόγω δυσκολιών (sic eiw to 2  :2funny:) προτίθενται να φτιάξουν ''ενα μικρό κύκλο κυρίων'' (sic iw thn tr;ith  :2funny: :2funny: :2funny:) ο οποίος θα τις συντηρει εναντι σεξουαλικων ανταλλαγμματων σε μηνιαία βαση.
Που τα λαμβάνεις αυτά τα μνματα;  :rolleyes:

Συγγνώμην, αλλά κάτι δεν πάει καλά στη συλλογιστική σου!
Δηλαδή από τις τόσες που έχουν αναφερθεί και για τις οποίες έχουν γραφτεί κριτικές καμία δεν σου κάνει; Με μπερδεύει αυτό.
Είσαι σίγουρος πως ΕΣΥ έχεις ξεκαθαρίσει τί ακριβώς θέλεις; 

Καναρίνι εκτός κλαριού. Χωρίς χορηγούς και διαφημιστές και φυσικά στον δικό μου χώρο.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Στο ζοο, επίσης, εχω λαβει μνμ απο 30αρες που ΄΄απολυθηκαν προσφατα απο την δουλεια τους και δεν ειναι σε ψυχολογικη κατασταση να κανουν σχεση  :2funny: :headbang: και αναζητουν ενα κυριο να περνανε καλα χωρις υποχρεωσεις που να καλυπτει ενα μερος των αναγκων τους. Ατυχως, δεν μπορω να αναφερω τα νικ γιατι θα τς καψουμε αλλα αμα κανετε προφιλ δηλωσετε πανντρεμενος 45+ και εισοδμα ''πανω απο 5.000'' και επιχειρημαυτιας θα τα λαβετε μονοι σας.

εφυγααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! παντα υπαρχει μια σιγανη πουταναγια ολους!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom