Νέα

Πού μένω ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Netuser

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Εγραψε ο Νίο...

Εγω ειμαι Β.Π., περισσοτερα δε λεω...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μιας και τελευταία φανερώνουμε όλο και πιο πολλές απο τις προτιμήσεις μας, αν τα ξυρίζουμε/αν γαμάμε κώλους/και πολλά άλλα, και παράλληλα συζητάμε και για προσωπικά στοιχεία πρότεινω όλοι να δώσουμε τα παρακάτω....
-Ονοματεπώνυμο
-Διεύθυνση κατοικίας και τηλέφωνο
-ΑΦΜ
-ΑΔΤ
-Δηλωθέν εισόδημα και άλλα περιουσιακά στοιχεία στην εφορία
έτσι ώστε όταν θέλει να μας τσακώσει καμία αστυνομία να μην κουράζεται ιδιαίτερα.
Επίσης, μιας και έχει αναφερθεί πρόσφατα, αν κάποιος θέλει να μας κάνει μήνυση να μας βρίσκει άμεσα ο πληρεξούσιος δικηγόρος του
[move] :2funny: :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]

Και μένω Ηράκλειο Κρήτης
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
να πω κι εγω οτι μενω L.A.  (Λεκανοπεδιο Αττικης).
 

Speedball

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλαματα μαγκες!! αλλα παρα πολυ συχνα ειμαι Αθήνα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
έτσι ώστε όταν θέλει να μας τσακώσει καμία αστυνομία να μην κουράζεται ιδιαίτερα.

Nομίζεις ότι είναι τόοσο δύσκολο ΑΝ πραγματικά θέλουν, να μάθουν ΑΜΕΣΑ, ΟΤΙ θέλουν για τον οποιονδήποτε?

Είμαι 100% σίγουρος ότι ΟΛΕΣ οι i.p. είναι αποθηκευμένες και τσεκαρισμένες... αφού το Forum με τόσες πληροφορίες που διακινούνται στην ουσία ελεύθερα, είναι ένα καλοστημένο honeypot...... και πολλοί ανάμεσά μας ΔΕΝ είναι τυχαίοι χρήστες ;)
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Nομίζεις ότι είναι τοοόσο δύσκολο ΑΝ πραγματικά θέλουν, να μάθουν ΑΜΕΣΑ, ΟΤΙ θέλουν για τον οποιονδήποτε?

Είμαι 100% σίγουρος ότι ΟΛΕΣ οι i.p. είναι αποθηκευμένες και τσεκαρισμένες... αφού το Forum με τόσες πληροφορίες που διακινούνται στην ουσία ελεύθερα, είναι ένα καλοστημένο honeypot...... και πολλοί ανάμεσά μας ΔΕΝ είναι τυχαίοι χρήστες ;)
Δεν αντιλέγω.
Απλά να μην τρέχουν σε εισαγγελείς για εντάλματα και τα λοιπά  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ρε θα μας ασυληψουν ολους....
γραφτε τους στα παπαρια σας, η διακινηση ιδεων και το σεξ ειναι απολυτως νομιμα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Επίσης, μιας και έχει αναφερθεί πρόσφατα, αν κάποιος θέλει να μας κάνει μήνυση να μας βρίσκει άμεσα ο πληρεξούσιος δικηγόρος του...

Εμένα πάντως, όταν κάποιος έκανε το ΛΑΘΟΣ να προσπαθήσει να με ψαρώσει με pm, βρίζοντας κλπ.. του έδωσα να καταλάβει το λάθος του... αφ' ενός επειδή ΔΕΝ χαμπαριάζω από απειλές κ τσαμπουκάδες... κι αφετέρου γιατί μπορεί ο καθένας να ισχυρίζεται ότι θέλει... αλλά τελικά, πολλοί από μας ΔΕΝ είμαστε τυχαίοι... όλο και κάποιες άκρες έχουμε... άσε που υπάρχουν Υπηρεσίες όπως π.χ. οι Εσωτερικές Υποθέσεις... αλλά και άλλες Αρχές... γουστάρουν με τα 1000 να χώνονται και να εξυχνιάζουν "περίεργες" καταστάσεις εκβιασμών κλπ... γι' αυτό... καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι!
Από τότε λοιπόν, ζήτησε συγνώμη και δεν με ξαναενόχλησε. Ευτυχώς, για το καλό του... ΔΕΝ μ' αρέσει να γίνομαι κακός ;)

 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ πάντως το έχω ξαναπεί, είμαι μόνιμη κάτοικος διαδικτύου :booty:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Χανιά.........το εξωχικό του πλέζουρ!  ;)
 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.569
Κριτικές
61
Like
39.310
Πόντοι
21.555
Τωρα μου ηρθε ενα πμ ........ και λεη....
θα σε ξεκολιασω αμα σε πιασω ρε μαλακα......
καλα δεν εμαθε οτι απο το ξεκολιασμα εχω ραψη το κολι μου.........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
λαγονησι
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα πάντως, όταν κάποιος έκανε το ΛΑΘΟΣ να προσπαθήσει να με ψαρώσει με pm, βρίζοντας κλπ.. του έδωσα να καταλάβει το λάθος του... αφ' ενός επειδή ΔΕΝ χαμπαριάζω από απειλές κ τσαμπουκάδες... κι αφετέρου γιατί μπορεί ο καθένας να ισχυρίζεται ότι θέλει... αλλά τελικά, πολλοί από μας ΔΕΝ είμαστε τυχαίοι... όλο και κάποιες άκρες έχουμε... άσε που υπάρχουν Υπηρεσίες όπως π.χ. οι Εσωτερικές Υποθέσεις... αλλά και άλλες Αρχές... γουστάρουν με τα 1000 να χώνονται και να εξυχνιάζουν "περίεργες" καταστάσεις εκβιασμών κλπ... γι' αυτό... καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι!
Από τότε λοιπόν, ζήτησε συγνώμη και δεν με ξαναενόχλησε. Ευτυχώς, για το καλό του... ΔΕΝ μ' αρέσει να γίνομαι κακός ;)

1) Δεν είναι ανάγκη να ασχοληθεί κάποιος με το ip σου για να σε βρει. Υπάρχουν κι άλλοι, έμμεσοι τρόποι που μερικές φορές είναι αποτελεσματικοί. Το ip είναι ένας αριθμός. Μπορείς να βρεις τον πάροχο (αν υπάρχει) και την ευρύτερη περιοχή, σχετικά εύκολα. Για να φτάσεις στον χρήστη δεν είναι και τόσο εύκολο.
2) Αν ο χρήστης Α θέλει να εκβιάσει τον χρήστη Β, δεν θα γράψει από το σπίτι του εκτός κι αν είναι μαλάκας. Θυμήσου την πρόσφατη περίπτωση με τον δημοσιογράφο του Βήματος, την απόπειρα εκβιασμού του, το blog που έκλεισε κ.λπ. Πόσους πιάσανε;
3) Έχω την εντύπωση ότι στη Δίωξη έχουν σοβαρότερα πράγματα να κάνουν από το να ασχολούνται με τις μαλακιούλες που γράφονται εδώ.

Είμαι off-topic...

 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.569
Κριτικές
61
Like
39.310
Πόντοι
21.555
Βρε αλητες συναγωνιστες την πλακα μας κανουμε εδω μεσα
σιγα μην ψαξουνε την διευθυνση μας τον μπελα τους θα βρουνε
με εμας τα ρεμαλια ( εγω προτος) αν θελουνε τους λεω και που ακριβως μενο.
Αυτοι ρε οταν γαμανε ( και αν) δεν πλενονται για να μην ξοδεψουνε νερο...............

:cussing: :cussing: :blowup: :blowup: :piss: :piss:
 

Επισκέπτης
Πάντως αν η γυναίκα του αδερφού σου δεν θέλει να φύγει από την Αθήνα για να μην της λείψει τίποτα και η μεγάλη ζωή, είναι μεγάλη μαλακία. Τώρα η επαρχία έχει τα πάντα αλλά το κυριότερο καλύτερο επίπεδο ζωής. Οχι σαν κι εμάς που βράζουμε εδώ στο ζουμί μας. Αν οι λόγοι είναι οικονομικοί ή βιοπορισμού τότε δεν μπορώ να το κριτικάρω. Πάντως του εύχομαι να βρει το δρόμο του και να κάνει την καλύτερη επιλογή για την οικογένειά του.

Το κυριοτερο προβλημα στην επαρχια και ειδηκα σε χωριο ειναι τι δουλεια θα κανεις. Περα απο αγροκτηνοτροφικες εργασιες δεν υπαρχουν πολλες επιλογες. Εγω πχ επειδη δεν ειμαι μεγαλο αγροτης αναγκαζομε να δουλευω στην πολη. Απο την αλλη αν δεν πας με τα νερα τους στο χωριο θα εισαι μια ζωη ξενο σωμα.
Η κοπελα μου ειναι Αθηναια, απο ΒΠ φραγκατη κυριλε και λιγακι ψιλομυτα, αλλα το γουσταρει το χωριο. Στην αρχη δυσκολευτηκε να προσαρμοστει, την ενοχλουσαν πολλα τωρα σκεφτετε να εγκατασταθει μονιμα εδω. Προσαρμοστηκε ευκολα σχετικα. Βλεπει αυτα που πρεπει να δει, ακουει μονο αυτα που πρεπει να ακουσει και μιλαει μονο οταν πρεπει και εκει που πρεπει.
Αν το αγαπησεις το χωριο εχει πολλα να σου δωσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom