Νέα

Πού κάνατε εξετάσεις για ΣΜΝ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Filogeno
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
παιδια βοηθηστε με σας παρακαλω,
εχω παει στη ζωη μου καμια 10αρια φορες συνολικα σε μπουρδελα, παντα χρησιμοποιουσα προφυλακτικο και στα προκαταρκτικα και κατα τη διαρκεια. Στοματικα ακαποτα, γλυφομουνια κλπ. ποτε δεν εκανα. Εκτοτε εχουν περασει 5 χρόνια χωρις να εχω αρρωστησει σοβαρα ποτε και χωρις να εχω δει κατι περιεργο και τα τελευταια τρια χρονια εχω σχεση με μια κοπελα κανονικα και κανουμε σεξ χωρις προφυλακτικο. Μου εχει μπει σαν μικροβιο η σκεψη μηπως υπαρχει καποια απειροελαχιστη πιθανοτητα να χω κολλησει τιποτα και οχι τιποτα αλλο ανησυχω περισσοτερο για την κοπελα μου. Παρ ολα αυτα κολωνω να κανω και εξετασεις γιατι τρεμω και μονο στην ιδεα.. Δεν αντεχω να το σκεφτομαι απλα..Τι να κανω?
Η μας δουλευεις η κανεις πλακα. Μετα απο 5 χρονια τι να εχεις κολλησει? Παρε τηλ στο ΚΕΕΛΠΝΟ ΣΤΟ 2105212054 και ρωτησε τους αυτο που ρωτας εδω. Θα πεθανουν στα γελια. Η κοπελλα σου εχει κανει εξετασεις? Λαθος σου που το κανετε χωρις προφυλαξη. Που ξερεις αν αυτη εχει κανει σεξ και με καποιον αλλο χωρις προφυλαξη παραλληλα με σενα. Βαζεις το χερι σου στη φωτια? Γιαυτο ΠΑΝΤΑ ακομα και με τη γυναικα μας χρησιμοποιουμε προφυλακτικο. Για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο. Δηλαδη πιο πολυ κινδυνευεις απο την κοπελλα σου ΧΩΡΙΣ προφυλαξη παρα απο μια ιεροδουλη ΜΕ προφυλαξη. Αυτο ειναι και το λαθος των περισσοτερων. Αφου ειναι η κοπελλα μου δεν χρησιμοποιω προφυλακτικο. Γιατι? Εχει καποια ανοσια στο AIDS ετσι? Τελειως λαθος συμπερασμα. Η συντροφικοτητα δεν εξασφαλιζει καποια μαγικη ασφαλεια απο τον ιο. ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΚ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ STUDIO ΟΠΩς ΠΧ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ,ΤΡΙΓΓΕΤΑ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ-ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 55.ΔΛΔ ΡΩΤΗΣΑ ΟΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ..ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΕΣ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ (ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ?  :jerking:)
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΙΣ
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
290
Πόντοι
1.510
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΚ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ STUDIO ΟΠΩς ΠΧ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ,ΤΡΙΓΓΕΤΑ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ-ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 55.ΔΛΔ ΡΩΤΗΣΑ ΟΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ..ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΕΣ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ (ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ?  :jerking:)
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΙΣ

Ωραια,ευτυχως που βγηκαν αρνητικες!εφοσον εκανες εξετασεις και εισαι κομπλε δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
παιδια βοηθηστε με σας παρακαλω,
εχω παει στη ζωη μου καμια 10αρια φορες συνολικα σε μπουρδελα, παντα χρησιμοποιουσα προφυλακτικο και στα προκαταρκτικα και κατα τη διαρκεια. Στοματικα ακαποτα, γλυφομουνια κλπ. ποτε δεν εκανα. Εκτοτε εχουν περασει 5 χρόνια χωρις να εχω αρρωστησει σοβαρα ποτε και χωρις να εχω δει κατι περιεργο και τα τελευταια τρια χρονια εχω σχεση με μια κοπελα κανονικα και κανουμε σεξ χωρις προφυλακτικο. Μου εχει μπει σαν μικροβιο η σκεψη μηπως υπαρχει καποια απειροελαχιστη πιθανοτητα να χω κολλησει τιποτα και οχι τιποτα αλλο ανησυχω περισσοτερο για την κοπελα μου. Παρ ολα αυτα κολωνω να κανω και εξετασεις γιατι τρεμω και μονο στην ιδεα.. Δεν αντεχω να το σκεφτομαι απλα..Τι να κανω?


Τι θα έκανα εγώ:
1) Θα πήγαινα σε γιατρό να μού πει τί εξετάσεις να κάνω. Και θα τις έκανα!
2) Θα περιοριζόμουν στην κοπέλα μου. Όχι σεξ με άλλα άτομα!
3) Θα ήλπιζα ότι τα ίδια κάνει και εκείνη. Θα της μιλούσα για την ιστορία μου, το παρόν και το μέλλον. Θα την ενθάρρυνα να μού μιλήσει και εκείνη.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εγω μιλησα με πολλουσ ειδικουσ το παραθυρο εινε 20-22 μερεσ μετα αν κανεισ εξετασεισ κανε καλυτερα στησ 30 ημερεσ αν συμβαινει κατι θα φανει κατι στο αιμα μου ειπανε.οποτε για εντελωσ σιγουρα πραγματα εινε να κανεισ μια εξεταση στησ 30 ημερεσ,,,,,κ αν θελεισ για εξασφαλιση σιγουριασ κανεισ κ μια πανω στησ 45 μερεσ κ εκει εισε οκ οριστικα.το κρισιμο διαστημα εινε 25-45 μερεσ μαγκεσ.......τα αλλα για 6 μηνεσ που λενε εχουν κ αυτα μια ισχιει αλλα εινε ενα ποσοστο λιγωτερω του 5 τησ εκατω.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΚ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ STUDIO ΟΠΩς ΠΧ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ,ΤΡΙΓΓΕΤΑ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ-ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 55.ΔΛΔ ΡΩΤΗΣΑ ΟΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ..ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΕΣ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ (ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ?  :jerking:)
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΙΣ

Καλά κάνεις και δεν εφησυχάζεις. Να ενημερώνεσαι βασικά από το γιατρό σου. Να μιλήσεις μαζί του. Και να μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εγω μιλησα με πολλουσ ειδικουσ το παραθυρο εινε 20-22 μερεσ μετα αν κανεισ εξετασεισ κανε καλυτερα στησ 30 ημερεσ αν συμβαινει κατι θα φανει κατι στο αιμα μου ειπανε.οποτε για εντελωσ σιγουρα πραγματα εινε να κανεισ μια εξεταση στησ 30 ημερεσ,,,,,κ αν θελεισ για εξασφαλιση σιγουριασ κανεισ κ μια πανω στησ 45 μερεσ κ εκει εισε οκ οριστικα.το κρισιμο διαστημα εινε 25-45 μερεσ μαγκεσ.......τα αλλα για 6 μηνεσ που λενε εχουν κ αυτα μια ισχιει αλλα εινε ενα ποσοστο λιγωτερω του 5 τησ εκατω.
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
ΤΟ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ 15/3 + 26/4 ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 10/5...Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ..ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ
ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ-ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΑΠ ΕΞΩ ΠΛΕΟΝ..ΓΑΜΗΣΕΤΑ!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Για κάθε ένα από τα τεστ ίσως υπάρχει κάποιος διαφορετικός χρόνος ανίχνευσης (ανάλογα με την περίπτωση). ΟΠότε, για να καλυφθείς 100% θα πρέπει να καλογερέψεις και να επαναλάβεις τις εξετάσες, ή να τις κάνεις τμηματικά και όχι όλες μαζί. Αυτά είναι σωστό να τα συζητήσει κανεις με το γιατρό του.
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
290
Πόντοι
1.510
ΤΟ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ 15/3 + 26/4 ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 10/5...Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ..ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ
ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ-ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΑΠ ΕΞΩ ΠΛΕΟΝ..ΓΑΜΗΣΕΤΑ!!

Να υποθεσω πως μιλας για ακαποτο  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: !
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ-ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΛΕΟΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΓΕΡΙΚΗ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μη φοβασαι αλλα η 15 μερεσεινε πολυ λιγεσ.σε ενα μηνα κανε μια να απαλαχθεισ.αν την πιπωσεσ μην ανυσυχεισ,,,,αν ομωσ την γαμησεσ χωρισ πανε δωσε 150 ευρω κ καμε την πσρ ανυχνευει τα παντα αν περασουν 5 μερεσ απο την πραξη.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
για την ρωσιδα μιλασ στο μπουρδελο.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μη φωβασαι τιποτα σου λεω....απο ακαποτη πιπα η πιθανοτητεσ εινε 0,005 τησ εκατω σχεδων μηδανικεσ κ μην το σκεφτεσαι καν το θεμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom