Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ζω και αναπνεω για Νταρια!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια κανενα νεο απο Νταρια?
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τι συμβαινει με Νταρια ????????εμαθα οτι απουσιαζει απο κολλητο φιλο λογω αφροδισιου και κανει θεραπεια για λιγες μερες !ισχυει η ειναι μουφα τα νεα??????????ξερει κανεις κατι?βοηθειστε επειγοντως με νεα!λετε να κολλησαμε και εμεις τιποτα? :badair:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παρα τα μουφα νεα η Νταρια ειναι παλι πισω!καβλιαρα και αγερωχη οπως παντα!Την πηρα Κυριακη πρωτομηνια!μαγκες ειναι κατι το παραπανω αυτο το μωρο για μενα!με στελνει αδιαβαστο καθε φορα!Γλυψιμο αρχιδι τρελο οπως επισης και κορμο του πεους πριν βαλει το σκουφακι!69 βαζοντας ολη την γλωσσα αναμεσα στα ροζ μουνοχειλακια της!Ολες τις στασεις ακουραστα με τρελο παθος που ουτε η Σονια προσωπικα δεν την ξεπερνα!οταν την ειχα στα τεσσερα ειχε σκυψει μπροστα ολο το σωμα της για να μου δειχνει το δαχτυλο που εβαζε στην σφικτη κωλοτρυπιδα της.Αργησα να χυσω και αφου με εβγαλε το σκουφακι μου τον επαιξε λιγο και εχυσα με ισπανικη στα στητα βυζακια της!Ανετα την παντρευομαι !Ηταν υπεροχη!στο κλου το γλωσσοφιλο πριν βγει για τον αλλο πελατη.Την παρακαλαω για κωλαρακι αλλα δεν δεχεται!που θα παει το παρω κι αυτο!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερει κανεις αν η νταρια κανει καλη ποδολαγνεια και αν χρεωνει εξτρα για αυτο?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Και γλυφομούνι βρε αφιλότιμέ; Παντρέψου την πρώτα, τουλάχιστον...


 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η Ντάρια δεν έλεγε ότι δεν κάνει ακάπωτα;
 

usb2.0

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές η Ντάρια παίζει απόγευμα αυτή την εβδομάδα; Λέω να τη γνωρίσω από κοντά!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κι εγώ έλεγα να τη γνωρίσω, αλλά άμα τη χύνουνε κι αυτή αφού τους γλύψει και την γλύψουν λέω να το αναβάλω  :o
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα ρε παιδια ξερετε αν η νταρια κανει καλη ποδολαγνεια οπως ανεφερε καποιος?
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
οταν λεω οτι μου εγλειψε τον κορμο του πεους δεν σημαινει ακαποτο τσιμπουκι ρε παιδια!δεν αγγιξε καθολου το κεφαλι του πεους !δεν θεωρειται ακαποτο και ειναι ασφαλες.να ναι καλα το κοριτσι !θα ξαναπαω μες την εβδομαδα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ναι, δε θεωρείται ακάποτο... λες και στον κορμό και τα αρχίδια δεν εμφανίζονται έρπης, κωνδυλόματα και συφιλιδικά έλκη...  :P

Οπότε διαγράφουμε και την Ντάρια από τη λίστα  :badair:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
yeap...πολύ χρήσιμο αυτό το site τελικά...!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Μ'αρέσει ρε φιλε arxidoulis πού πριν λιγες μερες κλαιγοσουνα και ρωταγες ολο αγωνια αν η Νταρια ειχε αφροδισιο και αν σε κολλησε τιποτα και μετα σαν μη συνεβαινε τιποτα της εγλειφες το μουνι και γλωσσοφιλα...Ααααχ , ξερεις τί λενε για το σκυλο που τριβοταν στη γκλιτσα του τσοπανη.....
Τελος παντων ουτε εγω ειμαι αρμοδιος να μιλαω γιατι εκανα το ιδιο λαθος με τη Σονια.Δεν αντεξα,μαλακια μου το ξερω, αλλα τη ρουφηξα :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Νταρια το μωρο μου κανει καθε μηνα εξετασεις!μου το ειπε ξεκαθαρα !δεν πρεπει να φοβομαστε!γαματε αφοβα!
 

kostas17781

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος ειπε οτι η Νταρια δεν κανει ακαποτο΄.αν δωσεις καλο ποσο ολα τα κανει.εμενα μολις της ειπα για 300 ευρω για κουλουρι μοθ ειπε να τον δω απο κοντα και αν δεν ειναι μεγαλος ΟΚ.Τη γαμησα με 2 καποτες κουλουρι και μοθ εκανε μια ποδομαλακια.χυσιμο στο κουλουρι και μετα ποδομαλακια τσιμπουκι και χυσιμο στομα -μεσα- και καταποση.Τα πηρε τα 300 με την αξια της
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή η Ντάρια βρήκε ότι την έχεις μικρή;  :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom