Νέα

Που εχουμε ταξιδεψει; ειναι τα μελη του μπου πολυταξιδεμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συναγωνιστή ελπίζω να συνεχίσεις έτσι την λαμπρή σου πορεία και να μην χρειαστεί ποτέ να παραθέσεις διπλα στο όνομα χώρας την απευκταια έκφραση <<Με γαμήσανε>>
πω πω πω
μακρια απο μας!!
Γι αυτο δεν παω Αφρικη και Αμερικη!  :2funny:
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
310
Πόντοι
21
ΑΜΕΡΙΚΗ ,ΚΑΝΑΔΑ , ΑΓΓΛΙΑ ,ΙΤΑΛΙΑ, ΣΕΡΒΙΑ ,ΤΣΕΧΙΑ ,ΣΛΟΒΑΚΙΑ,ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ , ΑΥΣΤΡΙΑ ,ΚΡΟΑΤΙΑ ,ΙΡΑΚ ,ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ, ΚΑΤΑΡ ,ΙΟΡΔΑΝΙΑ ,ΜΠΑΧΡΕΙΝ ΚΑΙ ΣΤΙΝ ΚΙΝΑ ΣΤΟ ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αντε και Αυστραλια ευχομαι σε καποιους ........ :cheesy:
 

Difra76

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
162
Like
4
Πόντοι
1
Μια διευκρίνηση παρακαλώ: οδηγοι, πιλότοι, ναυτικοι, αθλητές και λοιπές συμπαθείς τάξεις παίζουν κανονικά ή είναι εκτός συναγωνισμού;
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Καιεγω σαν ναυτικος εχω κανει στην κυριολεξια τον γυρο του κοσμου,ενδεικτικα αναφερω Μαρροκο,Βραζιλια,Αργεντινη,Αυστραλια,Ινδονησια,Ιαπωνια,Σιγκαπουρη,Λιβανο,Τουρκια,Κυπρο,ΓερμανοΙταλιοΓαλλοΑυστριοΙσπανιοΤσεχοΠολωνιΟυγγαριΕλβετιΟλλανδοΠορτογαλλοΔανοΣουηδια,Αμερικη,Παναμα................ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ....... :idiot: , οπουδηποτε ΑΛΛΛΛΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Μακρια απο εδω και οχι για την χωρα αλλα για ολους εμας τους κατοικους της  :jerking: :headbang: :s&m_3:


Σάν πρώην ναυτικός καί εγώ, (ασυρματιστής Ε.Ν κοινώς Μαρκόνης) εγκρίνω καί επαυξάνω τά λεγόμενα σου! και καταθέτω τα διαπιστευτήρια μου! : 5 X 6 = 30 (5 γλώσσες, 6 άλμπουμ μέ γυναίκες, = 30 χρόνια ταξιδείων!!) Σάν σεξοπροορισμούς αναφέρω κατά σειράν προτεραιότητος (κατά τήν γνώμη μου): Βραζιλία (μακράν η τόπ,9 γυναίκες πρός 1 άνδρα η αναλογία, 4 συνόδευα σε ντίσκο και μέ έκαναν άλλες 2 καμάκι από δίπλα), Κολομβία, Αργεντίνα, Χιλή, Περού, Νότια Αφρική, Ρωσία, Ουκρανία, Κίνα, Γκαμπόν, κλπ. και...ναι, συναγωνιστή, δυστυχώς...ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! (δυστυχώς άργησα να το καταλάβω, αλλοιώς θά έμενα στήν Αμερική καί όλα θά ήταν πολύ καλύτερα για μένα)
 

fpakbs

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ΙΤΑΛΙΑ-ΑΛΒΑΝΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ-ΒΟΣΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ-ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ-ΣΚΟΠΙΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
 

Airtravel

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2012
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΗΠΑ,Καναδάς,Βραζιλία,Χιλή,Αργεντινή,Παραγουάη,Τσεχία,Γερμανία,Αυστρία,Πολωνία,Ουκρανία,Ρωσία,Ιαπωνία,Αυστραλία,Νέα Ζηλανδία,Ελβετία,Γαλλία,Λιχτενστάιν,Ισπανία,Σουηδία,Φινλανδία,Δανία,Ολλανδία,Αγγλία,Νήσο Μαν (για να δω αγώνα IT.T!),Κύπρο,Κατάρ,Σιγκαπούρη.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Γερμανια . Σκωτία , Λυών , Τσεχία , Σαουδική Αραβία , Ύεμένη , Αίγυπτο , Όμαν !!

Υεμενη? Εκανες και khat??? Λενε οτι ο μισος πληθυσμος εκει κανει  :cheesy:

Α! Και η Λυων δεν ειναι χωρα  :birdman:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.130
Κριτικές
493
Like
61.229
Πόντοι
39.662
εγω εχω παει κοσταντζα οπου της επαιρνα δυο δυο επεσε πολυ  :knockinb:  :knockinb: οι καλυτερες μερες τις ζωης μου..
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Αγγλία, Ολλανδία, Γερμανία, Ισπανία, ΗΠΑ και τώρα ποστάρω από Ταϊλάνδη!!!! 
 

Difra76

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
162
Like
4
Πόντοι
1
ΟΔΙΚΩΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ,ΕΛΒΕΤΙΑ,ΑΝΔΟΡΡΑ

ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΤΜΟΠΛΟΪΚΩΣ (ευγενικη χορηγια του Π.Ν.)
ΙΤΑΛΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ, ΜΟΝΑΚΟ, ΙΣΠΑΝΙΑ + ΒΑΛΕΑΡΙΔΕΣ + ΚΑΝΑΡΙΑ, ΑΖΟΡΕΣ, ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α., ΤΥΝΗΣΙΑ, ΑΙΓΥΠΤΟΣ, ΚΥΠΡΟΣ

ΑΤΜΟΠΛΟΪΚΩΣ (το πιάσατε το υπονοούμενο έτσι;)
ΡΟΥΜΑΝΙΑ, ΟΥΚΡΑΝΙΑ, ΡΩΣΣΙΑ, ΤΟΥΡΚΙΑ, ΑΙΓΥΠΤΟΣ, ΤΥΝΗΣΙΑ, ΜΑΡΟΚΟ, ΙΤΑΛΙΑ + ΣΙΚΕΛΙΑ + ΣΑΡΔΗΝΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ, ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ, ΑΓΓΛΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΕΣΘΟΝΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α. + ΚΑΝΑΔΑ, ΜΕΞΙΚΟ, ΠΟΡΤΟ ΡΙΚΟ, ΒΡΑΖΙΛΙΑ + ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ, ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α. + ΚΑΝΑΔΑΣ + ΧΑΒΑΗ, ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ, ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ, ΧΟΓΚ ΚΟΓΚ, Ν.ΚΟΡΕΑ, ΤΑΥΛΑΝΔΗ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ
ΠΟΛΩΝΙΑ, ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΑΜΕ (κάποιες τις είδαμε κυριολεκτικα με το κυάλι)
ΔΑΝΙΑ, ΚΡΟΑΤΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ, ΛΙΒΥΗ, ΙΣΡΑΗΛ, ΣΥΡΙΑ, ΙΡΑΝ, ΙΡΑΚ, ΚΟΥΒΕΙΤ, ΟΜΑΝ, ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ, ΥΕΜΕΝΗ, ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ + ΧΙΛΗ (ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ-ΜΑΓΓΕΛΑΝΟΣ), ΒΙΕΤΝΑΜ, ΚΙΝΑ, ΙΝΔΙΑ, ΜΑΛΑΙΣΙΑ, ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ, ΣΟΥΔΑΝ, ΓΚΑΜΠΟΝ, ΝΙΓΗΡΙΑ

Τι θυμόμαστε: Αμαζόνιο και Βανκούβερ (ως τοπία), Ταλίν (παλιά πόλη), Κάϊρο (Πυραμίδες), Καζαμπλάνκα (για το χαβαλέ στα παζάρια), Οδησσός (χμ!!), Βαλένθια, την βαρεων βαρών αραπίνα ταξιτζου στη Νέα Ορλεανη που στην κλισέ ερώτηση <<δεν φοβάσαι;>> έβγαλε το Μαγκνουμ ή κάτι τέτοιο από το ντουλαπάκι...

Άσχετο, εσωτερικοί προορισμοί: Μέτσοβο για βουνό, Σαμοθράκη για θάλασσα
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
γαλλια,βουλγαρια,γερμανια,πορτογαλια,ιταλια,σουηδια,ισπανια,αυστρια.
 

concavles

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
125
Like
0
Πόντοι
1
Με μοτοσυκλέτα έχω πάει :
Ολλανδία, Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία, Γαλλία, Γερμανία, Βέλγιο, Ελβετία, Τσεχία, Ουγγαρία, FYROM, Σερβία, Λουξεμβούργο, Λιχτενστάιν, Αυστρία, Μονακό σε κάποιες πάνω από μία φορές.

Αεροπορικώς σε μερικές από τις παραπάνω και στην Αγγλία.

Αμα υπάρχει χορηγός ξαναπάω..
 

Επισκέπτης
ΟΔΙΚΩΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ,ΕΛΒΕΤΙΑ,ΑΝΔΟΡΡΑ

ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΤΜΟΠΛΟΪΚΩΣ (ευγενικη χορηγια του Π.Ν.)
ΙΤΑΛΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ, ΜΟΝΑΚΟ, ΙΣΠΑΝΙΑ + ΒΑΛΕΑΡΙΔΕΣ + ΚΑΝΑΡΙΑ, ΑΖΟΡΕΣ, ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α., ΤΥΝΗΣΙΑ, ΑΙΓΥΠΤΟΣ, ΚΥΠΡΟΣ

ΑΤΜΟΠΛΟΪΚΩΣ (το πιάσατε το υπονοούμενο έτσι;)
ΡΟΥΜΑΝΙΑ, ΟΥΚΡΑΝΙΑ, ΡΩΣΣΙΑ, ΤΟΥΡΚΙΑ, ΑΙΓΥΠΤΟΣ, ΤΥΝΗΣΙΑ, ΜΑΡΟΚΟ, ΙΤΑΛΙΑ + ΣΙΚΕΛΙΑ + ΣΑΡΔΗΝΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ, ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ, ΑΓΓΛΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΕΣΘΟΝΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α. + ΚΑΝΑΔΑ, ΜΕΞΙΚΟ, ΠΟΡΤΟ ΡΙΚΟ, ΒΡΑΖΙΛΙΑ + ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ, ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ Η.Π.Α. + ΚΑΝΑΔΑΣ + ΧΑΒΑΗ, ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ, ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ, ΧΟΓΚ ΚΟΓΚ, Ν.ΚΟΡΕΑ, ΤΑΥΛΑΝΔΗ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ
ΠΟΛΩΝΙΑ, ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΑΜΕ (κάποιες τις είδαμε κυριολεκτικα με το κυάλι)
ΔΑΝΙΑ, ΚΡΟΑΤΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ, ΛΙΒΥΗ, ΙΣΡΑΗΛ, ΣΥΡΙΑ, ΙΡΑΝ, ΙΡΑΚ, ΚΟΥΒΕΙΤ, ΟΜΑΝ, ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ, ΥΕΜΕΝΗ, ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ + ΧΙΛΗ (ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ-ΜΑΓΓΕΛΑΝΟΣ), ΒΙΕΤΝΑΜ, ΚΙΝΑ, ΙΝΔΙΑ, ΜΑΛΑΙΣΙΑ, ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ, ΣΟΥΔΑΝ, ΓΚΑΜΠΟΝ, ΝΙΓΗΡΙΑ

Τι θυμόμαστε: Αμαζόνιο και Βανκούβερ (ως τοπία), Ταλίν (παλιά πόλη), Κάϊρο (Πυραμίδες), Καζαμπλάνκα (για το χαβαλέ στα παζάρια), Οδησσός (χμ!!), Βαλένθια, την βαρεων βαρών αραπίνα ταξιτζου στη Νέα Ορλεανη που στην κλισέ ερώτηση <<δεν φοβάσαι;>> έβγαλε το Μαγκνουμ ή κάτι τέτοιο από το ντουλαπάκι...

Άσχετο, εσωτερικοί προορισμοί: Μέτσοβο για βουνό, Σαμοθράκη για θάλασσα

Με περασες  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγω εχω παει κοσταντζα οπου της επαιρνα δυο δυο επεσε πολυ  :knockinb:  :knockinb: οι καλυτερες μερες τις ζωης μου..

για μένα το μέρος έχει τα μεγαλύτερα πουτανάκια του κόσμου!!!!!!!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ομόνοια, πλατεία αμερικής, αττική, λιοσίων
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Δεν βρηκα κατι αναλογο. θα ηθελα να μπει και δημοσκοπηση αλλα δεν το βρισκω ας με βοηθησει ενας μοντ
παω πρωτος,,,,
Επαγγελματικα και μη ταξιδια
ΕΥΡΩΠΗ
-Αλβανια (Δεν γαμησα)
-Βουλγαρια (Δεν γαμησα ακομα)
-Τουρκια (Δεν Γαμησα)
-Ρουμανια(Γαμησα)
-Τσεχια (Δεν Γαμησα)
-Ουκρανια (Γαμησα)
-Ρωσια (Γαμησα)
-Γερμανια (Γαμησα)
-Ελβετια (Δεν Γαμησα)
-Ολλανδια (Δεν γαμησα)
-Βορειος Ιρλανδια (Δεν Γαμησα)
-Αγγλια (Δεν Γαμησα)
-Ισπανια (Δεν Γαμησα)
-Ιταλια (Δεν Γσμησα)
ΑΦΡΙΚΗ
-Αιγυπτος(Γαμησα)
ΑΣΙΑ
-Tαυλανδη (Γαμησα)
-Ιαπωνια(Πιπα)

να γράφεις και % ποσοστό χυσίματος δίπλα απο το καθένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom