Νέα

Power of Love.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

αρχιζω να πιστευω ότι δεν πρόκειται να δουμε κωλοτρυπιδα στο παιχνιδι..

  • ο Μικες

    Ψήφοι: 8 22,9%
  • ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ

    Ψήφοι: 27 77,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    35

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Πραγματι το GNTM ανεβαζε πολυ ψηλα τον πηχη..ελειπε μια τετοια εκπομπη απο την ελληνικη τηλεοραση..εβαλε την ψωροκωσταινα στον παγκοσμιο χαρτη.. :headbaning2:
τυπε εκανες αιτηση φανταζομαι, να βαλουμε τα κοννε της νωντοσια να κανονισουμε την εισοδο σου ;)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.074
Like
21.218
Πόντοι
5.006
τυπε εκανες αιτηση φανταζομαι, να βαλουμε τα κοννε της νωντοσια να κανονισουμε την εισοδο σου ;)
Εννοειται οτι εκανα αιτηση τυπε...αν και ειχε κατι μαλακιες ερωτησεις του στυλ "ποια ειναι η γνωμη σου για τον γαμο?" ή "τι σ αρεσει σε μια γυναικα?"... Ημουνα λιτος και ντομπρος στις απαντησεις μου..εστειλα και μια κυριλε φωτο με μπλουζακι ασλανης και τζινακι τσιτα κωλαρα (γιατι νομιζω οτι περυσι με κοψανε για την φωτο με μπουρνουζι που ειχα στειλει)....ας ελπισουμε οτι φετος η παραγωγη θα θελει να δειξει αγριο σεξ και καργιολικια, και να με επιλεξουν...
 
OP
OP
troubakhs

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.906
Like
26.809
Πόντοι
5.506
Εννοειται οτι εκανα αιτηση τυπε...αν και ειχε κατι μαλακιες ερωτησεις του στυλ "ποια ειναι η γνωμη σου για τον γαμο?" ή "τι σ αρεσει σε μια γυναικα?"... Ημουνα λιτος και ντομπρος στις απαντησεις μου..εστειλα και μια κυριλε φωτο με μπλουζακι ασλανης και τζινακι τσιτα κωλαρα (γιατι νομιζω οτι περυσι με κοψανε για την φωτο με μπουρνουζι που ειχα στειλει)....ας ελπισουμε οτι φετος η παραγωγη θα θελει να δειξει αγριο σεξ και καργιολικια, και να με επιλεξουν...
στειλε αυτο μπος..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Εννοειται οτι εκανα αιτηση τυπε...αν και ειχε κατι μαλακιες ερωτησεις του στυλ "ποια ειναι η γνωμη σου για τον γαμο?" ή "τι σ αρεσει σε μια γυναικα?"... Ημουνα λιτος και ντομπρος στις απαντησεις μου..εστειλα και μια κυριλε φωτο με μπλουζακι ασλανης και τζινακι τσιτα κωλαρα (γιατι νομιζω οτι περυσι με κοψανε για την φωτο με μπουρνουζι που ειχα στειλει)....ας ελπισουμε οτι φετος η παραγωγη θα θελει να δειξει αγριο σεξ και καργιολικια, και να με επιλεξουν...

:2funny:  :thumbsup:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Εννοειται οτι εκανα αιτηση τυπε...αν και ειχε κατι μαλακιες ερωτησεις του στυλ "ποια ειναι η γνωμη σου για τον γαμο?" ή "τι σ αρεσει σε μια γυναικα?"... Ημουνα λιτος και ντομπρος στις απαντησεις μου..εστειλα και μια κυριλε φωτο με μπλουζακι ασλανης και τζινακι τσιτα κωλαρα (γιατι νομιζω οτι περυσι με κοψανε για την φωτο με μπουρνουζι που ειχα στειλει)....ας ελπισουμε οτι φετος η παραγωγη θα θελει να δειξει αγριο σεξ και καργιολικια, και να με επιλεξουν...
εισαι ηδη μεσα τυπε  :wanker:
 

Επισκέπτης
Εννοειται οτι εκανα αιτηση τυπε...αν και ειχε κατι μαλακιες ερωτησεις του στυλ "ποια ειναι η γνωμη σου για τον γαμο?" ή "τι σ αρεσει σε μια γυναικα?"... Ημουνα λιτος και ντομπρος στις απαντησεις μου..εστειλα και μια κυριλε φωτο με μπλουζακι ασλανης και τζινακι τσιτα κωλαρα (γιατι νομιζω οτι περυσι με κοψανε για την φωτο με μπουρνουζι που ειχα στειλει)....ας ελπισουμε οτι φετος η παραγωγη θα θελει να δειξει αγριο σεξ και καργιολικια, και να με επιλεξουν...

Τυπε πηρα τηλ τη παραγωγη και σε εδωκα στεγνα οτι εισαι παντρεμενος και εμμονικος αυνανιστης....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.074
Like
21.218
Πόντοι
5.006
Γενικα φετος στην αιτηση μου το επαιξα εξυπνα..δεν θελησα να ειμαι τελειως σκληρος καργιολης και να τους κομπλαρω οπως περυσι...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Γενικα φετος στην αιτηση μου το επαιξα εξυπνα..δεν θελησα να ειμαι τελειως σκληρος καργιολης και να τους κομπλαρω οπως περυσι...
τυπε πιστευω εβαλες μεσα και καμια δακρυβρεχτη ιστορια σαν τον μεγα παιχτη ολων των εποχων  :wanker: κανονικα θα πρεπει να μουσκεψεις την ιδια την αιτηση με τα δακρυα σου  :wanker: :wanker:

URL]]
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.074
Like
21.218
Πόντοι
5.006
Στην ερωτηση "ποια η γνωμη σου για τον γαμο?", απαντησα " ειμαι υπερ του γαμου, ουτως ή αλλως τα κωλαδικα δεν κοβονται"
Στην ερωτηση "τι χαρακτηριστικα θες σε μια γυναικα?", απαντησα " ειλικρινεια, ευαισθησια και καλοσυνη, αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε μια διστημικη κωλαρα"
 

Επισκέπτης
Γενικα φετος στην αιτηση μου το επαιξα εξυπνα..δεν θελησα να ειμαι τελειως σκληρος καργιολης και να τους κομπλαρω οπως περυσι...
Ηδη τα εχω γραψει αυτα στην αιτηση μου τυπε

Καταλαβα τυπε...παλι θα τον παιζεις στο καναπε σου με τα βυζια της Μπαλκονοδημου.
 

Επισκέπτης
Στην ερωτηση "ποια η γνωμη σου για τον γαμο?", απαντησα " ειμαι υπερ του γαμου, ουτως ή αλλως τα κωλαδικα δεν κοβονται"
Στην ερωτηση "τι χαρακτηριστικα θες σε μια γυναικα?", απαντησα " ειλικρινεια, ευαισθησια και καλοσυνη, αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε μια διστημικη κωλαρα"

:2funny: :2funny: :2funny:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Καταλαβα τυπε...παλι θα τον παιζεις στο καναπε σου με τα βυζια της Μπαλκονοδημου.
τυπε η μπακοδημου ειναι στο ελλαδα εχεις ταλεντο φετος και εχει ξεσκιστει να δειχνει βυζο :S μονο περισυ την ειχε δει πλασιε ολοσωμων τραπεζομαντηλων :S φετος ψηφιζω για παρουσιαστρια το χριστινακι τη θανου που εχει και εμπειρια τηλεορασης  :tits: :wanker:
 

Επισκέπτης
τυπε η μπακοδημου ειναι στο ελλαδα εχεις ταλεντο φετος και εχει ξεσκιστει να δειχνει βυζο :S μονο περισυ την ειχε δει πλασιε ολοσωμων τραπεζομαντηλων :S φετος ψηφιζω για παρουσιαστρια το χριστινακι τη θανου που εχει και εμπειρια τηλεορασης  :tits: :wanker:

Τυπε η παρουσιαστρια πρεπει να το παιζει και ντομινατριξ στα ναυαγια που συμμετεχουν...το Χριστινακι ειναι ικανο μονο για καμμια Ισπανικη και μετα χυσιμο στο κουτελο αεροδρομιο.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τυπε πιστευω εβαλες μεσα και καμια δακρυβρεχτη ιστορια σαν τον μεγα παιχτη ολων των εποχων  :wanker: κανονικα θα πρεπει να μουσκεψεις την ιδια την αιτηση με τα δακρυα σου  :wanker: :wanker:

http://[URL unfurl="true"]www.peoplegreece.com/wp-content/uploads/2018/02/12/konstantinos-power-of-love.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Θα ξαναέχουμε φέτος αυτό το τιτανοτεράστιο reality?
Παίχτης σαν τον υιοθετημένο Κωνσταντίνο δεν ξαναβγαίνει.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Θα ξαναέχουμε φέτος αυτό το τιτανοτεράστιο reality?
Παίχτης σαν τον υιοθετημένο Κωνσταντίνο δεν ξαναβγαίνει.
ο καλυτερος παιχτης ριαλιτυ ολων των εποχων τυπε  :rockon: παω στοιχημα οτι ουτε μετα την τεραστια τηλεοπτικη προβολη δε γαμησε  :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ο καλυτερος παιχτης ριαλιτυ ολων των εποχων τυπε  :rockon: παω στοιχημα οτι ουτε μετα την τεραστια τηλεοπτικη προβολη δε γαμησε  :rockon: :rockon:

Κι όμως βρήκε κάποια,αν δεις το instagram του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom