Νέα

POWER OF LOVE season 2 sequel reloaded

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι δεν μπαινει ο ποδολαγνος πια?

  • Μπαινει ο τρουμπ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαινει στον τρουμπ

    Ψήφοι: 6 27,3%
  • Δεν υπηρξε ζευγος / ηταν προπαγανδα των βαζελογαυρων

    Ψήφοι: 2 9,1%
  • Εμαθαν οι δικοι του οτι ειναι ανωμαλος και τον κλειδωσαν στον σταβλο / νεο κωσταλεξι

    Ψήφοι: 17 77,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    22

Επισκέπτης
με το παρον κατοχυρωνω τα πνευματικα δικαιώματα του 2ου κυκλου του πετυχημενου παιχνιδιού σχεσεων, καθως και τα πνευματικα δικαιώματα επι των βυζιων της μπακοδημου
Εγκρινω και επαυξανω για τις βυζαρες της Μπακοδημου.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
1)παπατζες...έχει ανακοινωθεί ότι δε θα γίνει ναμπερ 2

ξεκαθαρη προβοκατορικη δηλωση αποπροσανατολισμου της κοινης γνωμης...ηταν ηλιου φαεινοτερο ότι θα δεχομασταν αηθεις επιθεσεις πρακτόρων και παρακρατικών προκειμενου να δυσφημισουν το παιχνιδι και να διχασουν τον κοσμο…
Χααααααααααααααααα φτοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!
giphy.gif
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
με το παρον κατοχυρωνω τα πνευματικα δικαιώματα του 2ου κυκλου του πετυχημενου παιχνιδιού σχεσεων, καθως και τα πνευματικα δικαιώματα επι των βυζιων της μπακοδημου
κουφαλα με προλαβες...
ηθελα να ανοιξω εγω το θεμα για τη νεα αγαπημενη μας καθημερινη συνηθεια

info για τους φανατικους: ο δευτερος κυκλος θα γινει στην κωνσταντινουπολη οπως και ο πρωτος με παρουσιαστες την αγαπημενη μας μαρια βυζοδημου και τον μικε. θα προβληθει στο δευτερο μισο της σεζον. αυτο τον καιρο γινονται τα καστινγκς σε αθηνα και θεσσαλονικη. βιζιτες και ναυαγια συρρεουν για να στελεχωσουν το νεο καστ.

bonus info: σημερα το πρωι κατα τις 10:30 στην καλλιθεα ποιον πετυχα; τον υιοθετημενο ξανθοπουλο - σωσια του μεσσι ο οποιος απο κοντα μοιαζει πιο πολυ υιοθετημενος ξανθοπουλος - σωσιας του μεσσι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
κουφαλα με προλαβες...
ηθελα να ανοιξω εγω το θεμα για τη νεα αγαπημενη μας καθημερινη συνηθεια

info για τους φανατικους: ο δευτερος κυκλος θα γινει στην κωνσταντινουπολη οπως και ο πρωτος με παρουσιαστες την αγαπημενη μας μαρια βυζοδημου και τον μικε. θα προβληθει στο δευτερο μισο της σεζον. αυτο τον καιρο γινονται τα καστινγκς σε αθηνα και θεσσαλονικη. βιζιτες και ναυαγια συρρεουν για να στελεχωσουν το νεο καστ.

bonus info: σημερα το πρωι κατα τις 10:30 στην καλλιθεα ποιον πετυχα; τον υιοθετημενο ξανθοπουλο - σωσια του μεσσι ο οποιος απο κοντα μοιαζει πιο πολυ υιοθετημενος ξανθοπουλος - σωσιας του μεσσι

Είναι πιο χάλιας από κοντά? :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.132
Πόντοι
5.506
κουφαλα με προλαβες...
ηθελα να ανοιξω εγω το θεμα για τη νεα αγαπημενη μας καθημερινη συνηθεια

info για τους φανατικους: ο δευτερος κυκλος θα γινει στην κωνσταντινουπολη οπως και ο πρωτος με παρουσιαστες την αγαπημενη μας μαρια βυζοδημου και τον μικε. θα προβληθει στο δευτερο μισο της σεζον. αυτο τον καιρο γινονται τα καστινγκς σε αθηνα και θεσσαλονικη. βιζιτες και ναυαγια συρρεουν για να στελεχωσουν το νεο καστ.

bonus info: σημερα το πρωι κατα τις 10:30 στην καλλιθεα ποιον πετυχα; τον υιοθετημενο ξανθοπουλο - σωσια του μεσσι ο οποιος απο κοντα μοιαζει πιο πολυ υιοθετημενος ξανθοπουλος - σωσιας του μεσσι



Βγαλατε σελφι;
Τον παροτρυνες να δηλωσει ξανα συμμετοχη;

Δωσε ρεπορταζ στο λαο του παουερ  :headbaning1:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
στηρίζουμε τα αυτά της μπακοδήμου, κλασσικά...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
με το παρον κατοχυρωνω τα πνευματικα δικαιώματα του 2ου κυκλου του πετυχημενου παιχνιδιού σχεσεων, καθως και τα πνευματικα δικαιώματα επι των βυζιων της μπακοδημου
:wanker: :wanker:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.132
Πόντοι
5.506
Ρε ναρεςμου  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Υποψήφια στις ευρωεκλογές πρώην παίκτρια του Power Of Love!

o λόγος για την Γκαμπριέλα Τσολάκοβα η οποία πρόκειται να θέσει υποψηφιότητα στις επικείμενες ευρωεκλογές με το κόμμα Εθνική Ελπίδα.

Η πρώην παίκτρια του Power of Love μάλιστα εξήγησε και τους λόγους που την οδήγησαν στην απόφαση να μεταπηδήσει από τη showbiz και την αστρολογία, στη πολιτική.

«Μου έγινε πρόταση από τον πρόεδρο του κόμματος Γεώργιο Παπαδόπουλο να γίνω μέλος της Εθνικής Ελπίδας και να θέσω υποψηφιότητα στις ευρωεκλογές. Δέχτηκα αμέσως με χαρά, γιατί η ιδεολογία του κόμματος και οι πεποιθήσεις του είναι ταυτόσημες με τη δική μου. Ο πατέρας μου είναι από τη Μάνη και οικογενειακά είμαστε αυτής της ιδεολογίας» είπε η πρώην παίκτρια του Power of Love, μιλώντας στην Espresso.

«Το αποφάσισα και γιατί μου αρέσει η πολιτική. Ανέκαθεν ήθελα να ασχοληθώ και πιστεύω ότι μου ταιριάζει και μπορώ να ανταπεξέλθω, καθώς είμαι πολύ καλή στον λόγο. Πέραν αυτού, έχω και πολλές γνωριμίες με βασιλικές οικογένειες και ανθρώπους που θα βοηθήσουν το κόμμα», ανέφερε η Γκαμπριέλα, η οποία είναι αποφασισμένη να ακολουθήσει καριέρα πολιτικού.

%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%AD%CE%BB%CE%B1-%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BA%CE%BF%CE%B2%CE%B1-%CE%AD%CE%BE%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B7-%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B7-768x470.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom