Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αν ανοιξουν τα μπουρδελα θα τρεξουν ολες οι ηλικιες!
Θα μπουν μπροστατζα οι βετερανοι μπουρδελιαριδες τυπε.
Θα κανουθν καταδρομικες τυπε δεν θα αφησουν κολυμπιθροξυλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • viber_image_2021-05-13_01-30-43.jpg
    viber_image_2021-05-13_01-30-43.jpg
    162,9 KB · Εμφανίσεις: 24

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
στο σταρ ειπαν 1 ιουνι, δεν νομιζω να παει παντος παραπανω απο 7 ιουνι.

Κάτι τέτοιο πήρε κι εμένα το αυτί μου.. με self-test κάθε φορά για να μπεις στο μπουρδέλο λέει....
:confused: :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
μαγκες μεχρι τελος του μηνα θα εχουν ανοιξει τα παντα, αραχτε. Ξερουν οτι αμα τα ανοιξουν συντονισμενα ολα επι τοπου θα ξεφτυλιστουμε. Οποτε καθε λιγες μερες μας πετανε κι ενα κοκαλο μεχρι τελος του μηνα που αρχιζει επισημα η τουριστικη σεζον. Απο ιουνιο δεν μπορουν να μην τα ανοιξουν ολα, ο κοσμος θα τρεχει σε νησια, παραλιες, κτλ. εδω καλα καλα δεν μας συμμαζεψαν εν μεσω βαριας καραντινας (και βγαιναμε, και πιναμε, και γαμαγαμε σε μπουρδελα, και βιζιτες παραγγελναμε, και νομο αλλαζαμε, και αεροπλανο και τα παντα).
Μην περιμενετε απαραιτητα να βγει επισημη ανακοινωση για τα μπουρδελα, μολις ανοιξουν κεντρα αισθητικης κτλ ανοιγουν και τα σπιτακια της καρδιας μας (κι ας ειναι αντιαισθητικα τα περισσοτερα).
Γαμηστε για προθερμανση τις πατσαβουριτσες που σιγα σιγα μαζευονται και ολο και περισσοτεροι οικοι ανοιγουν, και τελος του μηνα βγειτε παγανια για τσαρκες. Υπομονη.

Αμα τον απριλη γαμουσα ακα στην ιασωνος, σιγα μη μου ζητησουν σελφ τεστ τον ιουνη για να μπω στα μπουρδελα ρε :2funny:
Ξεκολληστε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κάτι τέτοιο πήρε κι εμένα το αυτί μου.. με self-test κάθε φορά για να μπεις στο μπουρδέλο λέει....
:confused: :confused::confused::confused:
καλα...θα βγαλω εκει ενα να το εχω καθε φορα που θα μπαινω μεσα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
μαγκες μεχρι τελος του μηνα θα εχουν ανοιξει τα παντα, αραχτε. Ξερουν οτι αμα τα ανοιξουν συντονισμενα ολα επι τοπου θα ξεφτυλιστουμε. Οποτε καθε λιγες μερες μας πετανε κι ενα κοκαλο μεχρι τελος του μηνα που αρχιζει επισημα η τουριστικη σεζον. Απο ιουνιο δεν μπορουν να μην τα ανοιξουν ολα, ο κοσμος θα τρεχει σε νησια, παραλιες, κτλ. εδω καλα καλα δεν μας συμμαζεψαν εν μεσω βαριας καραντινας (και βγαιναμε, και πιναμε, και γαμαγαμε σε μπουρδελα, και βιζιτες παραγγελναμε, και νομο αλλαζαμε, και αεροπλανο και τα παντα).
Μην περιμενετε απαραιτητα να βγει επισημη ανακοινωση για τα μπουρδελα, μολις ανοιξουν κεντρα αισθητικης κτλ ανοιγουν και τα σπιτακια της καρδιας μας (κι ας ειναι αντιαισθητικα τα περισσοτερα).
Γαμηστε για προθερμανση τις πατσαβουριτσες που σιγα σιγα μαζευονται και ολο και περισσοτεροι οικοι ανοιγουν, και τελος του μηνα βγειτε παγανια για τσαρκες. Υπομονη.

Αμα τον απριλη γαμουσα ακα στην ιασωνος, σιγα μη μου ζητησουν σελφ τεστ τον ιουνη για να μπω στα μπουρδελα ρε :2funny:
Ξεκολληστε
Ας ανοιξουν οι οικοι και το πρωτο μου γαμησι θα ειναι ακα,θα πληρωσω επιπλεον με κοπελα εμπιστοσυνης βεβαια εχω δυο με 3 στο μυαλο μου.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Κάτι τέτοιο πήρε κι εμένα το αυτί μου.. με self-test κάθε φορά για να μπεις στο μπουρδέλο λέει....
:confused: :confused::confused::confused:
Χαχαχαχ καλα δεν παιζει να γινεται κατι τετοιο.
Εγω απλα λεω να γινεται στις κοπελες σελφ τεστ καθημερινα και τιποτα αλλο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
Όποιος άρρωστος παραμείνει σε νοσοκομείο για περισσότερο από 1 εβδομάδα μετά προσβάλλεται από μικρόβια που αντέχουν στην αντιβίωση και τελικά πεθαίνει από λοιμώξεις του αναπνευστικού που δεν έχουν καμία σχέση με τον κορονοϊό. Τότε οι γιατροί για να πάρουν το επίδομα των 10.000 ευρώ που δίνει η κυβέρνηση στο νοσοκομείο δηλώνουν ότι ο νοσηλευόμενος πέθανε από τον κορονοϊό!

Από τότε που εμφανίστηκε ο κορονοϊός όλοι όσοι ασχολούνται με την Δημόσια Υγεία (γιατροί, φαρμακοποιοί και εταιρείες παραγωγής φαρμάκων και εμβολίων) κάνουν χρυσές δουλειές εκμεταλλευόμενοι τον φόβο του θανάτου που οι ίδιοι μαζί με τους δημοσιογράφους και τους πολιτικούς έχουν ενσπείρει στο ευρύ κοινό.

Ποτέ στο παρελθόν δεν έγινε στον κόσμο γενική καραντίνα για έναν ιό που τελικά σκοτώνει λιγότερους από όσους σκοτώνει ο ιός του AIDS!
αραγε είναι τυχαίο που φέτος είχαμε 0 κρούσματα και 0 θανάτους της εποχιακής γρίπης...
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Θα μπουν μπροστατζα οι βετερανοι μπουρδελιαριδες τυπε.
Θα κανουθν καταδρομικες τυπε δεν θα αφησουν κολυμπιθροξυλο.
Θα εχει γινει ανανεωση στο ροστερ; Θα ειναι οι παλιες; Καποιες θα τις ψαχνουμε; Πολλα τα ερωτηματα.
 

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
720
Πόντοι
361
Μάλλον για Ιούνιο, σε συζήτηση με κοπέλα του χώρου. Αλλες βέβαια λένε για Μάη. Οι απόψεις πολλές και διαφορετικές.
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom