Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ετσι !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1589049195815.jpg
    FB_IMG_1589049195815.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 11

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
τελικα δεν ανοιγουν κατα την αποψη μου για πολλυ καιρο ακομα ισως μηνες οταν σας τα λεγα λεγαται θα ανοιξουν και δεν με πιστευαται .
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Μπουρδελα... Είχα πάει χρόνια πριν και συγκεκριμένα  στην φυλής .... θα μουν δεν θα μουν 20 τότε. Ωραίες εποχές, ανέμελα χρόνια ... Είχα  πάει μαζί με παρεοτσαρκα και για τον χαβαλέ και γιατί είχαμε περιέργεια για το πως είναι ένα μπουρδελο από μέσα και όχι όπως φενεται απ’εξω με το φοτακι και κυρίως επειδή είχαμε ένα φιλαράκι που δεν είχε γνωρίσει τις χαρές του έρωτα ακόμα  και όταν αποφάσισε να τις γνωρίσει ήθελε να πάει σε έναν οικο ανοχής διότι ήταν ντροπαλός δεν είχε κάποια σχέση και ήθελε να κάνει κάτι διότι όλοι τότε θεωρούσαμε πως ήταν ντροπή να είσαι ακόμα παρθένος . Όταν το αποφάσισε χρειαζόταν  ψυχολογική υποστήριξη, δεν μπορούσε να πάει μόνος του . Βέβαια όπως είπα και εμείς είχαμε περιέργεια να δούμε ένα μπουρδελο . Τα μάζευε ο κακομοίρης τότε δεκάρα δεκάρα για να κάνει κάτι και τελικά του άρεσε. Θυμάμαι την τσατσα να προσπαθεί να μας δελεάσει να κάνουμε και εμείς κάτι αλλά μάταια σπαταλούσε το σάλιο της , δεν θέλαμε, προτιμούσαμε τις σχέσεις μας και μόνο , επίσης κανείς άλλος από εμάς ούτε ήθελε ούτε σκεφτόταν τότε να συνευρεθεί με μια εργαζόμενη του χώρου  . (Βέβαια εγώ πολύ  αργότερα αποφάσισα να κάνω κάτι με επαγγελματία για την εμπειρία  αλλά επειδή το βρήκα ενδιαφέρον το σπορ έκτοτε όποτε μπορώ- θέλω - και εννοείτε όταν το επιτρέπουν οι περιστάσεις συναντώ κάποια επαγγελματία ). Όλο αυτό το έγραψα επειδή έτυχε να περάσω σήμερα από έναν παράδρομο της φυλής και θυμήθηκα αυτήν την ιστορία . Αν μου το έλεγε κανείς τότε ότι τα μπουρδελα θα έβαζαν λουκέτο  (χωρίς να κάνει χαβαλέ και να το εννοεί αυτό που λέει ) απλά δεν θα τον πίστευα . Τέλος πάντων .. υπομονή , όπως όλοι ξέρουμε η όλη κατάσταση είναι περίεργη και ο αγοραίος έρωτας  σε όλους τους κλάδους (όχι μόνο στα μπουρδελα ) προφανώς και  δεν θα σταθεροποιηθεί αμέσως ...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765

Petros123z

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
235
Like
136
Πόντοι
1
Και αναρωτιόμουν δεν θα εμφανιστεί δεύτερος κρετίνος να στηρίξει τον πρώτο;(ως γνωστόν οι ηλίθιοι πάνε δύο δύο σαν τους Χιώτες). Που είσαι μπαγλαμά; Ελα με την όπισθεν ολοταχώς
Ρε τράβα κάνε καμιά πίπα εκεί πέρα και μη λες περισσότερα
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Παίδες μη τσακωνεστε,μέχρι τον αλλον μήνα θα φανεί τι θα γίνει με τα σπιτακια.
Ιούλιο δεν πιστεύω μιας και αν μέχρι τον ιουλιο δεν ανοιξουν τοτε θα κλεισουν εντελως.
Είμαι υπέρ της άμεσης επαναφοράς τους
 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
μολις ακουσα στην tv απο τον υφιπουργο αναπτυξης οτι τα γυμναστηρια ΔΕΝ θα ανοιξουν μεσα στον Ιουνιο :jerking:
δυσκολα τα πραγματα
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Πως γίνετε αυτό ρε τυπε αφού η ξαδερφη μου που πάει χορευτικό τους ειδοποίησαν ότι 25 Μάιου ξεκινάνε εως 20 άτομα όχι παραπάνω και φτιάχνουν τα τμήματα.
Γίνετε να ξεκινήσουν τα χορευτικά και τα γυμναστήρια να μεινουν κλειστα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Παίδες μη τσακωνεστε,μέχρι τον αλλον μήνα θα φανεί τι θα γίνει με τα σπιτακια.
Ιούλιο δεν πιστεύω μιας και αν μέχρι τον ιουλιο δεν ανοιξουν τοτε θα κλεισουν εντελως.
Είμαι υπέρ της άμεσης επαναφοράς τους
να κλείσουν τέλειος δεν γίνεται ...δεν έχει γίνει ποτέ κατι τέτοιο στα χρονικά !!! Το θέμα ξέρεις πιο είναι ; Και ειναι και η αλήθεια η πικρή !! Πως αν δεν έπαιρνε η κυβέρνηση τα μέτρα που πειρε τώρα θα είχαμε πολλά θύματα και πιθανός ακόμα και πολλοί από εμάς δεν θα τα λέγαμε τώρα εδώ !!!
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Θα διαφωνησω σ αυτο που λες.
Ο κορονοιος εχει θνητότητα απο 0.5 εως 2% ανάλογα με την εποχική γρίπη.
Η ομάδα ολων των κορονοιων ποτε δεν εχει αποδειχτεί οτι εχει μεγαλη θνητότητα.
Π.χ η γριπη των πτηνων ειχε μεγάλη θνητότητα οπως και η ισπανική γριπη η οποια αφησε πισω της 30 εκ θυματα μεσα σε 9 μήνες.
Ο κορονοιος μεσα σε 5 μηνες μεχρι στιγμης εχει σκοτωσει 270000
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Θα διαφωνησω σ αυτο που λες.
Ο κορονοιος εχει θνητότητα απο 0.5 εως 2% ανάλογα με την εποχική γρίπη.
Η ομάδα ολων των κορονοιων ποτε δεν εχει αποδειχτεί οτι εχει μεγαλη θνητότητα.
Π.χ η γριπη των πτηνων ειχε μεγάλη θνητότητα οπως και η ισπανική γριπη η οποια αφησε πισω της 30 εκ θυματα μεσα σε 9 μήνες.
Ο κορονοιος μεσα σε 5 μηνες μεχρι στιγμης εχει σκοτωσει 270000

Αν δεν ανήκεις στο νοσηλευτικό προσωπικό (γιατρός ή νοσοκόμος) και είσαι κάτω των 70 ετών η πιθανότητα να πεθάνεις από κοροναϊό είναι 1 στις 10.000! Ενώ είναι:

Από καρκίνο    1 στις 3!  (33%)

Από καρδιακό  1 στις 4!  (25%)

Από ζάκχαρο    1 στις 5!  (20%)

Από εγκεφαλικό 1 στις 6!  (17%)

Από κάτι άλλο  1 στις 20!  (5%)  (Από τον κοροναϊό μόνο 0.1%.)

Ξυπνήστε!
 

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους , παρακαλουθω χρονια το φορουμ αν και δε συμμετεχω ποσταρωντας κτλπ , γραφω τωρα γιατι ειχα μια πληροφορια απο μια τσατσα που την συναντησα στην γειτονια μου, αυτο που μου ειπε ειναι οτι θα ανοιξουν καποια στιγμη αλλα οχι ολα, θα ανοιξουν αυτα που εχουν μεγαλο χωρο σε τετραγωνικα και οι συναντησεις θα γινονται με τηλ ραντεβου , δηλ δεν θα υπαρχουν φωτακια , αλλα θα μπαινουν στο ιντερνετ οπως ειναι τα στουντιο πχ, με φωτογραφιες και θα παιρνει τηλ καποιος για να παει . Αυτη τη στιγμη μ ειπε αν πιαστει καποιο να ειναι ανοιχτο στη ζουλα εχει μεγαλο προστιμο και 2 χρονια φυλακιση για τις εργαζομενες . Δεν ειχε πληροφορια για το ποτε περιπου θα ανοιξουν , μπορει να παει μεχρι και τελος του χρονου αλλα αυτο ειναι εικασια ,. οι τιμες μου ειπε θα ειναι οι ιδιες .
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Καλημέρα παίδες,

το DREAMGIRLS στην τελευταία του ανάρτηση μας παραπέμπει σε blog που δίνει  ημερομηνία επαναλειτουργίας 29/5.

Προφανώς έχουν τις πηγές τους, δε ξερω.


 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
δεν σχολιάζω καθόλου... :S :S :S
Καλά όλα τ΄άλλα, τα φωτάκια γιατι θα είναι κλειστά;
WTF, φαινεται πως πέρα από το 5G και τα φωτάκια των οίκων προκαλούν διασπορά το covid 19.
Που 'σαι ρε Λιακόπουλε!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Ρε τράβα κάνε καμιά πίπα εκεί πέρα και μη λες περισσότερα
Μωρή λουλού αυτά που γράφεις από μακριά να δώσουμε ένα ραντεβού να μου τα πεις και από κοντά, να δούμε μετά αν και πως θα φύγεις
 

Petros123z

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
235
Like
136
Πόντοι
1
Ρε κάτσε κάτω σου λέω μωρή Πιπίτσα που μου θες και καβγαδάκια.
Μελπομένη
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Ρε κάτσε κάτω σου λέω μωρή Πιπίτσα που μου θες και καβγαδάκια.
Μελπομένη
Σε ενημερώνω ότι θα βρω ποιός είσαι ( έχω τον τρόπο) και θα έρθω να μου τα πεις από κοντά, μετά όμως μην κλαίς και ζητάς την μαμά σου
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Άνοιξα το σκορ στη μετά κορωνοιο εποχή με 20 χρόνο Ρωσοφωνο μοντελε πιπινι.
Πέρασα μια ωρίτσα super.


Άκουσα ότι η Φυλής ανοίγει στις 29 Μαϊου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom