Νέα

Πόσους πόντους την έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποσα cm ειναι ο πουτσος μας?

  • 11 και κατω

    Ψήφοι: 38 6,0%
  • 12

    Ψήφοι: 25 3,9%
  • 13

    Ψήφοι: 36 5,7%
  • 14

    Ψήφοι: 76 12,0%
  • 15

    Ψήφοι: 86 13,6%
  • 16

    Ψήφοι: 83 13,1%
  • 17

    Ψήφοι: 104 16,4%
  • 18

    Ψήφοι: 97 15,3%
  • 19 και πανω

    Ψήφοι: 88 13,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    633

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Φίλοι μου,

Σημάσια δεν έχει τι και πόσο κρύβει το σωβρακάκι αλλά τι κάνεις με αυτό.

Αν τον έχεις μεγάλο αλλά είσαι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: όπως οι κάτωθι:





ε τότε............




 

puroteen

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
its not the long
its not the size
its how many times
you can it rise!

που λένε και οι Αγγλοσάξωνες

αλήθεια απο που την μετράτε απο την μέσα ή απο την έξω μεριά;  :think:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.763
Πόντοι
266
Δεν είναι παράξενο όμως, την πιο μεγάλη από όλους μας εδω μέσα να την έχει ένας που το ονομά του είναι nantia...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
εγω που εχω ρωτησει κατι πουτανακια που ξερω μου ειχανε πει οτι μετραει το παχος πιο πολυ απο οτι το μηκος και αυτο επειδη υπαρχει πιο πολυ τριβη αρα και πιο μεγαλη ηδονη και θα πω οτι συμφωνω αφου και γω θελω στενα μουνακια για να το ευχαριστηθω πιο πολυ ουτως η αλλως σε μηκος μερικες ειναι πραγματικα απατες μια που ξερω ειχε εξαφανησει γυρω στα 30cm ομοιωμα μπροστα μου οχι παχυ ομως ειχα μεινει μαλακας.περιφερεια πουτσου την εχω 16cm 1 ποντο πιο πολυ απο οτι τον εχω σε μηκος.

Αν την έχεις 20 εκ. αλλά λεπτή την διπλώνεις στα δύο και έτσι την χοντραίνεις, οποτε μετράει να την εχεις μεγαλη ασε δεν ξερουν τι λενε.
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
παλια την ειχα μετρησει
τωρα δε φτανει το χερι μου...
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μαγκες ο τυπος που ανοιξε το θεμα δε ξεκαθαριζει τι εννοει εργαλειο. Προσεχετε μην εννοει το κωλοσουφριδι ολοι εσεις που βαζετε ιντσες με το κιλο.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αν συμβεί κάποιος φίλος να έχει άγχος σχετικά με το μηκος του πέους του, θα πρέπει να γνωρίζει ότι ο κόλπος της γυναίκας, πλην εξαιρέσεων προφανώς, δεν ξεπερνά σε βάθος τα 15 εκ. Συνεπώς,εάν κάποιος το έχει 17, 18, 19, 20 και βάλε, οι έξτρα πόντοι θεωρείται πώς πηγαίνουν χαμμένοι πρακτικά. Απλά, οι (κολακευτικές είναι η αλήθεια) εντυπώσεις ότι τον έχει μεγάλο μένουν και ίσως, κάποια βαθιά, βαριά χτυπήματα πάνω στη μήτρα, που για ορισμένες γυναίκες είναι άκρως ηδονιστικά.

Αντιθέτως, το πάχος είναι κάτι που σίγουρα μετράει και αυτό είναι το μέγεθος που νιώθουν οι γυναίκα πραγματικά μέσα τους. Κάτι άλλο που μετράει σε μεγάλο βαθμό επίσης, είναι η διάρκεια της στύσης και η ισχύς της. Πιο λαϊκά, τι να κάνει κανείς ένα πέος μακρύ, εάν έχει μαλακή στύση;

Τελευταίο, να αναφερθεί το πιο σημαντικό. Σκοπός είναι δεν είναι τι έχει κανείς, αλλά και πώς το χρησιμοποιεί. Μπορεί να υπάρχει άντρας με μεγάλο πέος και σκληρή στύση που να εκσπερματώνει αμέσως και να κινείται αδέξιαγια παράδειγμα.

Όλα αυτά βέβαια, δε μπορεί να μπαίνουν για συζήτηση στην περίπτωση ανθρώπου που έχει πολύ μικρό πέος. Εκεί, είναι να επέμβει η Ιατρική. Υπάρχουν χειρουργικές μικροεπεμβάσεις για επιμήκυνση του πέους,είναι πραγματική, είναι απλά ορατή.

Υ.Γ.: Μη μπεί κάποιος στη σκέψη να ρωτήσει εγώ πόσο την έχω, γιατί θα του απαντούσα να μου έστελνε μία καλή του φίλη με ένα υποδεκάμετρο, για να με μετρήσει και νατου δώσει αναφορά.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν είναι παράξενο όμως, την πιο μεγάλη από όλους μας εδω μέσα να την έχει ένας που το ονομά του είναι nantia...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:έπεσα απο την καρέκλα απο τα γέλια...γι'αυτό την προτιμούν κάποιοι..... :boobies: :boobies: :boobies:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
για σιγά ρε παλικάρια...
από πού μετράτε και βγήκατε όλοι από 20 πόντους κι απάνω??
και κυρίως, πού είστε κρυμμένοι, γιατί εγώ βγάζω ένα μέσο όρο 16 εκατοστών περίπου από τις μέχρι στιγμής εμπειρίες μου..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
για σιγά ρε παλικάρια...
από πού μετράτε και βγήκατε όλοι από 20 πόντους κι απάνω??
και κυρίως, πού είστε κρυμμένοι, γιατί εγώ βγάζω ένα μέσο όρο 16 εκατοστών περίπου από τις μέχρι στιγμής εμπειρίες μου..

Πεστα ρε Νίνα γιατί σε λίγο θα πάνε όλοι να παίξουνε σε τσόντες!!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εξαρταται απο την οπτικη γωνια που την βλεπεις και τι εχεις πιει :rockon:
 

Επισκέπτης
Χεχε, έτσι για να λιγώνονται ακόμα περισσότερο οι λιγουρίτσες μας :)

Εγώ θα ανεβάσω τον μέσο όρο, την έχω 24.08 πόντους :cheesy:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
για σιγά ρε παλικάρια...
από πού μετράτε και βγήκατε όλοι από 20 πόντους κι απάνω??
και κυρίως, πού είστε κρυμμένοι, γιατί εγώ βγάζω ένα μέσο όρο 16 εκατοστών περίπου από τις μέχρι στιγμής εμπειρίες μου..

Δηλαδή κρατάς χάρακα,
τους μετράς, κρατάς σημειώσεις
και στο τέλος κάνεις και την διαίρεση....  :sunglasses:
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
Δηλαδή κρατάς χάρακα,
τους μετράς, κρατάς σημειώσεις
και στο τέλος κάνεις και την διαίρεση....  :sunglasses:
το εμπειρο το ματι και ακομα περισσοτερο το εμπειρο το μουνι μετρουν αυτοματα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom