Νέα

Πόσο ζουν τα σπερματοζωάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epibitoras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εσύ μην χάσεις και δεν κάνεις πλάκα με τους μεγαλύτερους σου
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
περαν της πλακας απο μικρος εκανα παντα παρεα με μεγαλους και πιστευω με βοηθησε
δηλαδη με ενα ξαδερφακι μου οπου εγω στα 15 αυτος 30 και με επερνε μαζι του στα μαγαζια και τετοια
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
καλημερα!! ηθελα να ρωτησω οποιον ξερει ποσο ζουν τα σπερματοζορια μετα που χινεις? γιατι χθες το εκανα με τιν κοπελα μου δυο φορες.. τιν πρωτη με προφιλακτικο και τελειωσα και τη δεφτερη χωρις. την δεφτερη φορα δεν τελειωσα αλλα σκεφτομαι οτι ισως να ειχαν μεινει καθολου  σπερματοζορια απο τιν πρωτη φορα και οτι μπορει να εχει γινει καμια μαλακια... Οποιος μπορει ας βοηθεισει
απο οσο ξερω οταν αν χυσεις εξω τα σπερματα πεθαινουν μετα απο λιγο οταν ερθουν σε επαφη με οξυγονο αν τελειωσεις μεσα της παρε κανα τεστακι
 
OP
OP
E

epibitoras

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
απο οσο ξερω οταν αν χυσεις εξω τα σπερματα πεθαινουν μετα απο λιγο οταν ερθουν σε επαφη με οξυγονο αν τελειωσεις μεσα της παρε κανα τεστακι
οχι....Ενταξει.. δεν εκανα τοσο μεγαλη μαλακια... δεν τελειωσα μεσα τησ.
 

Kyubi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
περιπου 48 ωρες
 

berolinezos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ρώτησα ενα γιατρό γι αυτό το θέμα. μόλις τελειώνεις (οχι μέσα εννοείται) άφησε να περάσει ενα 30λεπτο χωρίς να "εισέλθεις" ξανά και μετά άρχισε , εννοείται με durex πάλι! το καλύτερο είναι στο μισάωρακι να κάνεις ενα χαλαρωτικό μπανάκι με την κοπελιά..άσε που ανεβάζει και τα επίπεδα τεστοστερόν.. και όταν βγαίνεις γίνεσαι HULK  ;)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
οσα ειπε ο ταρατσα ειναι σωστα. επισης υπαρχουν κι αυτα που μενουν μεσα στην ουρηθρα. ολοι ξερετε το μπουκωμα μετα το χυσιμο. ε αυτα μπορει να φυγουν με τα προσπερματικα υγρα. οποτε φιλε μου επρεπε και να πλυθεις και να κατουρησεις πριν πας για τον δευτερο γυρω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: αυτα.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
      Ο τρόπος που ρωτάς και το περιεχόμενο των ερωτήσεων μου δίνει την εντύπωση ότι είσαι λίγο ... ανώριμος για τέτοια πράγματα και στο βαθμό που είσαι ανώριμος κάνεις κακό όχι μόνο στον εαυτό σου αλλά και σε άλλους... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενημερώσου για τη "σημασία" και τις "δυνατότητες" του περιεχομένου του παντελονιού σου. Είμαι λίγο αυστηρός ακριβώς για να σε βοηθήσω,  Φίλε μου, να καταλάβεις ότι ανάμεσα σε σένα και το κορίτσι σου δεν υπάρχει μόνο το ηδονιστικό  :knockinb:  Μάθε να είσαι ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  για να μη  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom