Νέα

Πόσο υποτακτικές & χαμηλών απαιτήσεων ειναι οι Πολωνέζες σε μια σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 310
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Από προσωπικής πείρας, οι Πολωνέζες σου βγάζουν τρελλά γούστα,  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
αλλά είναι πάρα πολλυ σπασαρχίδες.    :argue: :argue: :argue: :argue:
Χαμηλών απαιτήσεων και υποτακτικές σε καμία περίπτωση.
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
εγω πιστευω οτι η καθε γυναικα ψαχνει το αντιθετο της

δλδ λατινες μαυρουλες μαυροτσουκαλες  ενα ξανθο με ανοιχτα χαρακτηριστικα



ξανθομουνες πολωνες γερμανιδες αγγλιδες κλπ εναν γυφτομελαχρινο ελληνα ιταλο πορτογαλο ακομα κ αραπη
 

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
280
Oυτε μπαζα, ειναι , ουτε φυσικα λεει κανενας ψεμματα για την εθνικοτητα του. Και οι Ελληνιδες λενε για ολες οτι ειναι πουτανες. Στα αρχιδια μου τι λενε, τι βλεπω λεω, οχι τι λενε οι αλλοι.
Και για να μη λεμε μαλακιες, οι γυναικες παντου ειναι γυναικες. Απο τις συνθηκες διαμορφωνονται, και οι συνθηκες αλλαζουν. Και αναλογα με τις εκαστοτες συνθηκες διαμορφωνονται και οι γυναικες. Δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο DNA οι Πολωνες ωστε να ειναι ετσι, η οι Ουκρανες και οι Ελληνιδες να ειναι αλλιως.
Αλλιως η Πολωνη του 90 , αλλιως τωρα. Αλλιως η Ελληνιδα του 80 αλλιως του 2000, αλλιως τωρα. Ετσι παει. Τωρα εδω εχει πεσει χρημα, εχουν σηκωσει τη μυτη ψηλα , εχει γεμισει πυρφορους καθε λογης ο τοπος, με τους ντοπιους να ξεπερνανε κατα πολυ σε πυρφορια τους ξενους, για πιο γαμημενο λογο η πολωνη να ειναι το ιδιο οπως ηταν τη δεκαετια του 90 και να παρακαλαει εναγωνιως τον ξενο για να γαμηθει? Που το χεις δει δηλαδη αυτο και για τι θα επρεπε να υπαρχει στην Πολωνια του 2016?
Η Ελληνιδα ζει σε μια χωρα που σε λιγο καιρο με ξενη βοηθεια απο το εξωτερικο οπως η Σομαλια , το Σουδαν και το Μπαγκλαντες, λογικο να εχει προσγειωθει παρα πολυ απο την αλλη και αυτες ειναι που εχουν αρχισει να γαμιουνται εναγωνιως με ξενους αν θες να μαθεις. Γερμανους, Ολλανδους , Αραπαδες, ,Πολωνους, Τσεχους, οτι σκατα θελεις.
Και δευτερον οτι μαλακιες και να λετε για μυθους με ξενες και πρασινα αλογα, η αληθεια ειναι οτι η εθνικοτητα γυναικας με την οποια κολλας καλυτερα, ειναι η δικη σου εθνικοτητα. Η Ελληνιδα θα δει τον Ελληνα σαν αντρα απλα , ενω καθε αλλη θα δει τον ξενο τον περιεργο, τον ετσι τον αλλιως και μετα ως αντρα σε βλεπει. Η Ελληνιδα τι να πει και να σκεφτει? Τι κανει αυτος στη χωρα μου, ποσο θα μεινει, τι νοοτροπια κουβαλαει κλπ? Δεν απασχολει το μυαλο της με τετοιες μαλακιες.
Μη το ψαχνετε και τζαμπα κουραζεσται με τετοιες χωρες εδω, Πολωνια, Σλοβακια, Τσεχια, Ουγγαρια κλπ. Δε μας ταιριαζει για εμας . Εμας αλλες γυναικες που μας ταιριαζουν ειναι λαοι που ειναι σαν εμας πχ Αλβανιδες, Βουλγαρες ακομη και Τουρκαλες οι οποιες πιστευω θα γουσταρουν πολυ τους Ελληνες και ενας Ελληνας που μετραει θα ειχε αρκετη επιτυχια εκει.Και δευτερευοντως σε τιποτα Σερβες, Ρουμανες, η Λιβανεζες κλπ.
Τωρα αν νομιζεται οτι ο αρκουδογυφτος βαλκανιος ελληναρας θα παει πολωνια και θα τρελαθουν και θα στρωνουν κοκκινα χαλια οι γκομενες μαζι του και θα θελουν εναγωνιως να γαμηθουν, γυριστε πλευρο και συνεχιστε τον υπνο γαληνια.

Ωμός αλλά ρεαλιστής... :hi:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρε λεβεντη, εδω μενω και γυρναω σε αυτες τις χωρες, και ξερω τοσο κοσμο και Ουκρανια πηγα και Τσεχια και Σλοβακια, αλλους θα ρωτησω για το πως ειναι? Η Ουκρανια ειναι αλλος εντελως διαφορετικος κοσμος. Δεν εχουν αυτο το χαζοευρωπαικο κουλτουρε φεμινιστικο , αλλος αερας, αλλη ατμοσφαιρα. Εκει ειναι ανατολικη Ευρωπη, σλαβικος κοσμος, σοβιετια.
Περνας τα συνορα και βλεπεις τους κακοτραχαλους δρομους,  τα κυριλικα,οι αστικες συγκοινωνιες διεξαγονται με τις απαξιωμενες μαρσουτκες της δεκαετιας του 60 με το σεμεδακι διπλα στο λεβιε του τιμονιου, που αντι για εισητηριο πληρωνεις κατευθειαν στον οδηγο. Τα σπιτια απορεις αν ζουνε εκει μεσα ανθρωποι η ποντικια. Κατι μισογκρεμισμενα κτηρια, παγκοι στο δρομο να πουλανε λαχανικα και μπιχλιμπιδια κλπ. κατι απαξιωμενοι ταταρομογγολοφατσες ξεδοντιαρηδες να κυκλοφορουν. Πλακα μου κανεις?
Και περνας Πολωνια, ο αυτοκινητοδρομος σα χαλί, αουτομπαν, φωτεινες επιγραφες, τα λεωφορεια υπερσυγχρονα με οθονες για τη διαδρομη, και ραμπα  για τους αναπηρους, οι οδηγοι καλοντυμενοι και υποχρεωμενοι να βοηθανε τους αναπηρους, οι δρομοι πεντακαθαροι, μοντερνα κτηρια και συνεχως ανεγειρονται νεα, ο κοσμος καλοντυμενος και ευγενικος, αλλα ψυχρος ,αμιλητος και αγελαστος. Ενω Ουκρανια, πιο χαρουμενος, και ζωντανος παρολη τη φτωχεια.
Το ενα μερος ειναι Ευρωπη, το αλλο ειναι κατι μεταξυ Ευρωπης και Ασιας. Σοβιετια ας το πουμε. Οι γκομενες επομενως διαφορετικες. Αν και στην Ουκρανια πολυ πιο απλες, αλλα ταυτοχρονα πιο χωριατισες, θα ελεγα εβγαζαν μια βλαχεια και μια μιζερια. Κακοντυμενες, με φτωχικα ρουχα, αυτο που ενοιωσα περισσοτερο εκει, ηταν οικτος και λυπηση παρα καβλα να σας πω την αληθεια ;S Eιδα πραγματα που δε φανταζομουν οτι υπαρχουν στον 21ο αιωνα. Φανταζομαι πως θα ειναι σε κατι Μολδαβιες...
Ακριβώς έτσι!! Μην αγριέυεις τον Κμαν!! Απλά εσύ μένεις εκεί και πέρνεις πολύ στα σοβαρά αυτά που σου λένε οι Πολωνές! Συνήθως ισχύουν τα αντίθετα εκτός απο κάτι κοριτσάκια που είναι ντροπαλά να κάνουν αυτά που κάνουν οι πολλές! Και τι κάνουν? Γαμιούνται και Τσιμπουκώνουν ότι κινείται! Πως τις χτυπάς? Απλά τις ακούς συμφωνείς σε όλα και κάνεις Άλλα απο όσα ζητάνε και λένε! Η μικρή εμένα συνέχεια μου έλεγε πως δεν θα έρθει σπίτι!!!
Εγώ μέχρι την πόρτα του δωματίου της έλεγα πως δεν πάμε σπίτι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Και η παντρεμένη πρόπερσι τα ίδια! Ευτυχισμένη με το γάμο της μου δήλωσε στη πρώτη γνωριμία! Αν έκανα πίσω θα έχανα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ολα σωστά τα λέω.Απλά πρόσεξε αυτοί που λένε οτι τα λέω χάλια στα πολιτικά λένε οτι τα λέω καλά στα γκομενικά και αντιστρόφως.Μήπως τα λέω και στις δύο περιπτώσεις καλά απλά σας φαίνεται λίγο ασυνήθιστο?
Αντε να αναρρώσω λίγο από τα σκατά να πάμε καμιά βόλτα Κατοβίτσε να δούμε το φως το αληθινό γιατί παρατράβηξε το παραμύθι.
Για τις Ουκρανές τι να πω?Απλά ρώτα τις Πολωνές.Θα σου πουν με μια φωνή οτι όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες.Πουτάνες μη πουτάνες έχω πάψει να δίνω σημασία στη διάκριση εδώ και 10 χρόνια.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.530
Like
2.187
Πόντοι
606
παιδια μας μπερδεψατε τελικα οι πιο ευκολες γκομενες ειναι οι ελληνιδες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπικό μήνυμα Πολωνέζας:

"Ach ogólnie kiepsko jestem na lekach od psychiatry. .stany lękowe i depresja.
Nie daje rady finansowo by zapewnić dzieciom i sobie życia i to mnie przytłacza do tego samotnośc. Wszystko się kumuluje.
A ty jak tam pracusiu?"

Δηλαδή "αχ όλα δύσκολα παίρνω φάρμακα ψυχιατρικά.Φάρμακα και κατάθλιψη.
Δε μου φτάνουν τα λεφτα να φροντίσω τα παιδιά και αυτό μου δημιουργεί μοναξιά.Ολα μαζεύονται.Πώς πάει η δουλειά?"

Γενικά οι Πολωνέζες συνεχώς έχουν προβλήματα υγείας και συχνότατα κατάθλιψη.Η λύση είναι τα αντικαταθλιπτικά τα λεφτά ή η γκλίτσα του τσομπάνη.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Γιατι εχουν προβληματα υγειας οι πολωνεζες;
Εδω μιλαμε οτι εκει ειναι ο απολυτος σλαβικος παραδεισος!
Τωρα που η χωρα εχει ανεβει και οικονομικα, λογικα δεν τους λειπει τιποτε!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γιατι εχουν προβληματα υγειας οι πολωνεζες;
Εδω μιλαμε οτι εκει ειναι ο απολυτος σλαβικος παραδεισος!
Τωρα που η χωρα εχει ανεβει και οικονομικα, λογικα δεν τους λειπει τιποτε!
Σας τα έχω πει! Πρε cool φτιάχνεσαι με το να διαβάζεις τα ίδια και τα ίδια? Στην Πολωνία και κυρίως στην επαρχία καίνε ακόμα ανθρακα ! Καθε βράδι επικρατεί μια αποπνικτική ατμόσφαιρα και ο αέρας είναι γεμάτος βλαβερά μικροσωματίδια που όλα κάθονται στους πνευμονές τους! 5 μέρες να πας νιώθεις άρρωστος! Αυτές μια ζωή μένουν εκεί! Επίσης οι τροφές τους είναι απαίσιες! Η θρεπτική τους αξία είναι 0! Τα φρέσκα οπωροκηπευτικά είναι σχετικά ακριβά και δεν έχουν την κουλτούρα να τα καταναλώσουν! Ψάρι δεν ξέρουν τι σημαίνει...
Τι άλλο θέλεις?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και στην Ελλάδα οι Πολωνέζες τα ίδια προβληματα υγείας έχουν.Πολλές παίρνουν ψυχοφάρμακα.Ισως για να τραβάνε την προσοχή το θεωρούν σαν το μέγιστο δεσμό με τον γκόμενο να μπορουν να του περιγράφουν τα προβλήματα υγείας τους.
Επίσης οι Πολωνέζες έχουν τη σλαβική θλίψη που λένε κλαίνε συχνά.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Σας τα έχω πει! Πρε cool φτιάχνεσαι με το να διαβάζεις τα ίδια και τα ίδια? Στην Πολωνία και κυρίως στην επαρχία καίνε ακόμα ανθρακα ! Καθε βράδι επικρατεί μια αποπνικτική ατμόσφαιρα και ο αέρας είναι γεμάτος βλαβερά μικροσωματίδια που όλα κάθονται στους πνευμονές τους! 5 μέρες να πας νιώθεις άρρωστος! Αυτές μια ζωή μένουν εκεί! Επίσης οι τροφές τους είναι απαίσιες! Η θρεπτική τους αξία είναι 0! Τα φρέσκα οπωροκηπευτικά είναι σχετικά ακριβά και δεν έχουν την κουλτούρα να τα καταναλώσουν! Ψάρι δεν ξέρουν τι σημαίνει...
Τι άλλο θέλεις?

Απλα ακουω τις διαφορες εκδοχες, και λεω τι τελικα ισχυει, αλλα ομως μαλλον ισχυουν ολα μαζι.
Υπαρχει η κατα kman πραγματικοτητα.
Η κατα σεβαλιε-dr love πραγματικοτητα.
Και φυσικη και η κατα ρολογα πραγματικοτητα.

Μαλλον ισχυουν ολα ομως.

Αν ειναι ετσι οπως τα λες σε πολωνικη επαρχια, κατι σαν....πισω απο τον κοσμο δηλαδη,
αμα φερεις πολωνεζα ελλαδα σε ελληνικη επαρχια / οχι αθηνα γιατι την θεωρω χαβουζα και για ελληνες και ποσο μαλλον για ξενους,
τοτε θα παθει την πλακα της...
Αλλα ειναι ετσι ομως;

Παντως οι πολωνεζες στην ελλαδα πρεπει να εχουν ικανοποιητικη σε αριθμο, κοινοτητα...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
αμα φερεις πολωνεζα ελλαδα σε ελληνικη επαρχια / οχι αθηνα γιατι την θεωρω χαβουζα και για ελληνες και ποσο μαλλον για ξενους,
τοτε θα παθει την πλακα της...
Αλλα ειναι ετσι ομως;

Παντως οι πολωνεζες στην ελλαδα πρεπει να εχουν ικανοποιητικη σε αριθμο, κοινοτητα...
Αν θες κατοικίδιο δεν σημαίνει πως αν πάρεις κάποιο απο ένα άγριο περιβάλλον και το βάλεις στο ασφαλές και πολυτελές  δικό σου δεν θα θέλει να πάει πάλι στο φυσικό του! Σε πολύ λίγα ζωα συμβαίνει να προσαρμόζονται! Οι Πολωνέζες δεν είναι απο αυτά!
Και να τη φέρεις , κάθε μέρα για το χωριό της θα σου λέει :2funny: :2funny: :2funny:
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω ταυτόχρονα με πολλά που έχετε πει όλοι εδώ. Έχω κάνει γνωριμίες-σχέσεις με Ρωσίδες, Ουκρανές και Πολωνές, πολλές από strip... Οι Ρωσίδες, ειδικά αν είναι από μεγάλο αστικό κέντρο, είναι gold diggers. Και με ύφος 1000 καρδιναλίων. Οι Πολωνές ήταν όλες psycho, τρελές με αψυχολόγητες αντιδράσεις, δεν μπορούσες να βγάλεις 1-2 εβδομάδες μαζί τους, αλλά όπως οτιδήποτε ΜΗ ελληνικό, φοβερά μουνιά για ξέσκισμα. Οι Ουκρανές φοβερά μωρά, πιο προσγειωμένες και με αυτές τραβιόμουν ως συνήθως για το μεγαλύτερο διάστημα γιατί μπορούσες να περάσεις σε άλλο στάδιο την ιστορία, αν ήθελες.
Όσον αφορά την Ουκρανία, δεν ξέρω ποια μέρη επισκεφθήκατε και είδατε Ουκρανές με "φτωχά" ρούχα... Θυμάμαι καλοκαιρινό περίπατο στο κέντρο του Ντανιέτσκ, το κεφάλι μου γυρνούσε σα ραντάρ, λες και ήμουν σε μουνόκηπο... Όσον αφορά τις Ελλεϊνίδες, όποιος νομίζει ότι θα βρει γκόμενα της προκοπής, ειδικά αυτή την εποχή, "πλανάται πλάνην οικτράν"... Δουλέυω σε κέντρο αισθητικής με πάνω από 50 γκόμενες (22-35) και ένα πολύ μεγάλο ποσοστό εξ'αυτών, δεν αξίζουν καν να ασχοληθείς μαζί τους. Από αυτό πηγάζει και ο ανεξάντλητος κομπλεξισμός τους με το οτιδήποτε "ανατολικής προελέυσεως"... Περιττό να πούμε πως έκαναν όταν είδαν για πρώτη φορά την σύζυγο εξ' Ουκρανίας... :cheesy: :cheesy:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω ταυτόχρονα με πολλά που έχετε πει όλοι εδώ. Έχω κάνει γνωριμίες-σχέσεις με Ρωσίδες, Ουκρανές και Πολωνές, πολλές από strip... Οι Ρωσίδες, ειδικά αν είναι από μεγάλο αστικό κέντρο, είναι gold diggers. Και με ύφος 1000 καρδιναλίων. Οι Πολωνές ήταν όλες psycho, τρελές με αψυχολόγητες αντιδράσεις, δεν μπορούσες να βγάλεις 1-2 εβδομάδες μαζί τους, αλλά όπως οτιδήποτε ΜΗ ελληνικό, φοβερά μουνιά για ξέσκισμα. Οι Ουκρανές φοβερά μωρά, πιο προσγειωμένες και με αυτές τραβιόμουν ως συνήθως για το μεγαλύτερο διάστημα γιατί μπορούσες να περάσεις σε άλλο στάδιο την ιστορία, αν ήθελες.
Όσον αφορά την Ουκρανία, δεν ξέρω ποια μέρη επισκεφθήκατε και είδατε Ουκρανές με "φτωχά" ρούχα... Θυμάμαι καλοκαιρινό περίπατο στο κέντρο του Ντανιέτσκ, το κεφάλι μου γυρνούσε σα ραντάρ, λες και ήμουν σε μουνόκηπο... Όσον αφορά τις Ελλεϊνίδες, όποιος νομίζει ότι θα βρει γκόμενα της προκοπής, ειδικά αυτή την εποχή, "πλανάται πλάνην οικτράν"... Δουλέυω σε κέντρο αισθητικής με πάνω από 50 γκόμενες (22-35) και ένα πολύ μεγάλο ποσοστό εξ'αυτών, δεν αξίζουν καν να ασχοληθείς μαζί τους. Από αυτό πηγάζει και ο ανεξάντλητος κομπλεξισμός τους με το οτιδήποτε "ανατολικής προελέυσεως"... Περιττό να πούμε πως έκαναν όταν είδαν για πρώτη φορά την σύζυγο εξ' Ουκρανίας... :cheesy: :cheesy:
Έλα Φίλε! Πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα παίζουμε! Με κάποιες παρατηρήσεις που δεν αλλάζουν την ουσία των γραφομένων σου!
- "Οι Ρωσίδες, ειδικά αν είναι από μεγάλο αστικό κέντρο" αυτό σηκώνει συζήτηση! Συνήθως δεν είναι απο εκεί ή είναι γκόμενες που γεννήθηκαν ωραίες αλλά χωρίς στον ήλιο μοίρα στα τεράστια τσιμεντένια Μπλόκ...
-Η Ουκρανία διαφέρει πολύ απο τη δύση έως την Ανατολή και νύχτα με τη μέρα! Στο ίδιο σημείο άλλα μουνιά βλέπεις το πρωί και άλλα το βράδι!
-Χωρίς να είναι απόλυτη αυτή  κατηγοριοποίηση βλέπω πως για να στεριώσει κάποιος με:
ΡΩΣΙΔΑ----->πρέπει να είναι δυναμικός μπίζνες μαν και άντρας σίγουρος για τον εαυτό του!
ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ----> Μισθωτός με στάνταρ δουλειά και καλό είναι να υπάρχει διαμέρισμα ιδιοκτητο
ΠΟΛΩΝΕΖΑ-----> Οτιδήποτε χαλαρό με ελεύθερο χρόνο! Ακόμα και άνεργος με επίδομα :2funny: :2funny: :2funny:

Σε όλες έχει πέραση ο Μαφιόζος, το λαμόγιο, ο μικροαπατεωνίσκος ο κλειστός τύπος!
Σε καμιά ο αδύνατος χαρακτήρας και ο μέσος χαβαλες Ευρωπαίος...(Ίσως λίγο στις Πολωνέζες για αρπαχτή)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Ρωσίδες παίζουν πολύ με τον ανδρισμό σου.Αν δεν τους κάνεις τα έξοδα και τα λούσα που επιθυμουν δεν είσαι αληθινός άντρας ή δεν είσαι καν άντρας.Οι Πολωνέζες πιο πολύ κλαίγονται θεωρουν οτι όταν δεν τους κάνεις τα έξοδα ή δεν πληρώνεις το ενοίκιο αδιαφορείς για αυτές δεν τις φροντίζεις κτλ.Είναι βασικά ο ίδιος τρόπος σκέψης απλά τις Πολωνέζες δεν τις απασχολεί να πηδηχτουν με υποάντρες αρκεί να τις φροντίζουν έστω και ως άντρες σκυλάκια.
Τέτοιους πουστέ αδύναμους τύπους δεν επιλέγουν ποτέ οι Ρωσίδες Ουκρανές λόγω φυσικής επιλογής.Από την άλλη πολύ πιο σπάνια θα δεις Πολωνέζα με φορτωμένο παππού κάτι που κατά κόρον επιλέγουν οι ανατολικές ξαδέρφες τους.
Γενικά τα πρότυπα στο σλαβικό κόσμο είναι γυναίκα μουνί,άντρας πορτοφόλι.Βέβαια αυτό δίνει ελευθερία και στις δύο πλευρές μπορείς να είσαι άπειρα γουρούνι και αυτή δικαιουται να πουτανίζει όσο θέλει.
Ωραίο πράγμα ο σλαβικός κόσμος πλησμονή των αισθήσεων.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω ταυτόχρονα με πολλά που έχετε πει όλοι εδώ. Έχω κάνει γνωριμίες-σχέσεις με Ρωσίδες, Ουκρανές και Πολωνές, πολλές από strip... Οι Ρωσίδες, ειδικά αν είναι από μεγάλο αστικό κέντρο, είναι gold diggers. Και με ύφος 1000 καρδιναλίων. Οι Πολωνές ήταν όλες psycho, τρελές με αψυχολόγητες αντιδράσεις, δεν μπορούσες να βγάλεις 1-2 εβδομάδες μαζί τους, αλλά όπως οτιδήποτε ΜΗ ελληνικό, φοβερά μουνιά για ξέσκισμα. Οι Ουκρανές φοβερά μωρά, πιο προσγειωμένες και με αυτές τραβιόμουν ως συνήθως για το μεγαλύτερο διάστημα γιατί μπορούσες να περάσεις σε άλλο στάδιο την ιστορία, αν ήθελες.
Όσον αφορά την Ουκρανία, δεν ξέρω ποια μέρη επισκεφθήκατε και είδατε Ουκρανές με "φτωχά" ρούχα... Θυμάμαι καλοκαιρινό περίπατο στο κέντρο του Ντανιέτσκ, το κεφάλι μου γυρνούσε σα ραντάρ, λες και ήμουν σε μουνόκηπο... Όσον αφορά τις Ελλεϊνίδες, όποιος νομίζει ότι θα βρει γκόμενα της προκοπής, ειδικά αυτή την εποχή, "πλανάται πλάνην οικτράν"... Δουλέυω σε κέντρο αισθητικής με πάνω από 50 γκόμενες (22-35) και ένα πολύ μεγάλο ποσοστό εξ'αυτών, δεν αξίζουν καν να ασχοληθείς μαζί τους. Από αυτό πηγάζει και ο ανεξάντλητος κομπλεξισμός τους με το οτιδήποτε "ανατολικής προελέυσεως"... Περιττό να πούμε πως έκαναν όταν είδαν για πρώτη φορά την σύζυγο εξ' Ουκρανίας... :cheesy: :cheesy:

Θεωρεις τις ουκρανες, πιο προσγειωμενες και πιο νορμαλ για σχεση;
Εδω με οσα διαβασα πριν χρονια, παρατησα το τοπικ της ουκρανιας, γιατι αυτο που καταλαβα απο χιλιες μεριες, και οσοι θυμουνται ο δασκαλος Ιωσηφ ζωντας εκει δεν ελεγε παπαριες,
ειναι οτι το μονο που ενδιαφερει τις ουκρανεζες ειναι το...χρημα!
Πρωτοτυπο ε;;;;

Κοιταξτε, το να ψαχνει μια γυναικα σε εναν αντρα, να εχει μια καποια δουλεια/εισοδημα, καπως να βιοποριζει, δεν το θεωρω κακο.
Το να κολαει ομως σε οποιον εχει περισσοτερα, το θεωρω κακο.

Οσο ασχημο ειναι αν καποιος θελει lifetime partner να παρατα τη μια για να παει στην επομενη γιατι πχ ειναι πιο νεα/πιο ωραια κλπ,
αλλο τοσο αθλιο το θεωρω να ερχεται μια ουκρανεζα μαζι σου για το χρημα, και αμα στραβωσει κατι γιατι η ζωη εχει σκαμπανεβασματα, να σε παρατησει και να μεινεις συξυλος.

Στο τοπικ της ουκρανιας παντω, τοσα χρονια θητεία εκει,
καταλαβα οτι ειναι μεν κουκλαρες,
αλλα πανω απο ολα γι'αυτες το χρημα...

Αυτο ειναι και ενα απο τα καλα των πολωνεζων οπως ανελυσαν πολλοι: οτι δεν νοιαζονται/δεν εχουν προτεραιοτητα το χρημα.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θεωρεις τις ουκρανες, πιο προσγειωμενες και πιο νορμαλ για σχεση;
Εδω με οσα διαβασα πριν χρονια, παρατησα το τοπικ της ουκρανιας, γιατι αυτο που καταλαβα απο χιλιες μεριες, και οσοι θυμουνται ο δασκαλος Ιωσηφ ζωντας εκει δεν ελεγε παπαριες,
ειναι οτι το μονο που ενδιαφερει τις ουκρανεζες ειναι το...χρημα!
Πρωτοτυπο ε;;;;

Κοιταξτε, το να ψαχνει μια γυναικα σε εναν αντρα, να εχει μια καποια δουλεια/εισοδημα, καπως να βιοποριζει, δεν το θεωρω κακο.
Το να κολαει ομως σε οποιον εχει περισσοτερα, το θεωρω κακο.

Οσο ασχημο ειναι αν καποιος θελει lifetime partner να παρατα τη μια για να παει στην επομενη γιατι πχ ειναι πιο νεα/πιο ωραια κλπ,
αλλο τοσο αθλιο το θεωρω να ερχεται μια ουκρανεζα μαζι σου για το χρημα, και αμα στραβωσει κατι γιατι η ζωη εχει σκαμπανεβασματα, να σε παρατησει και να μεινεις συξυλος.

Στο τοπικ της ουκρανιας παντω, τοσα χρονια θητεία εκει,
καταλαβα οτι ειναι μεν κουκλαρες,
αλλα πανω απο ολα γι'αυτες το χρημα...

Αυτο ειναι και ενα απο τα καλα των πολωνεζων οπως ανελυσαν πολλοι: οτι δεν νοιαζονται/δεν εχουν προτεραιοτητα το χρημα.

Ολες οι Σλάβες το χρήμα έχουν προτεραιότητα απορώ πώς δεν το καταλαβαίνεις.Ρε συ έλεος δηλαδή ξέρεις πόσες Πολωνέζες μου ζήτησαν λεφτά τον τελευταίο μήνα?Παρόλο που δεν έχω πια το μυαλό μου εκεί και επενδύω στο real estate λόγω γενικής κατάπτωσης.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
γεια σας. ποια είναι καλυτερη πολη για κυνηγι μουνιου? ειναι ακριβή πολη η Βαρσοβια ?
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
Οι Ρωσίδες παίζουν πολύ με τον ανδρισμό σου.Αν δεν τους κάνεις τα έξοδα και τα λούσα που επιθυμουν δεν είσαι αληθινός άντρας ή δεν είσαι καν άντρας.Οι Πολωνέζες πιο πολύ κλαίγονται θεωρουν οτι όταν δεν τους κάνεις τα έξοδα ή δεν πληρώνεις το ενοίκιο αδιαφορείς για αυτές δεν τις φροντίζεις κτλ.Είναι βασικά ο ίδιος τρόπος σκέψης απλά τις Πολωνέζες δεν τις απασχολεί να πηδηχτουν με υποάντρες αρκεί να τις φροντίζουν έστω και ως άντρες σκυλάκια.
Τέτοιους πουστέ αδύναμους τύπους δεν επιλέγουν ποτέ οι Ρωσίδες Ουκρανές λόγω φυσικής επιλογής.Από την άλλη πολύ πιο σπάνια θα δεις Πολωνέζα με φορτωμένο παππού κάτι που κατά κόρον επιλέγουν οι ανατολικές ξαδέρφες τους.
Γενικά τα πρότυπα στο σλαβικό κόσμο είναι γυναίκα μουνί,άντρας πορτοφόλι.Βέβαια αυτό δίνει ελευθερία και στις δύο πλευρές μπορείς να είσαι άπειρα γουρούνι και αυτή δικαιουται να πουτανίζει όσο θέλει.
Ωραίο πράγμα ο σλαβικός κόσμος πλησμονή των αισθήσεων.

ολα αφτα που ζιτουν πολονεζες ροσιδες εδωω ελλλαλδα το λεμε εκμεταλεφση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom