Νέα

Πόσο σας λείπει η μπουρδελότσαρκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.384
Πόντοι
736
Τι να προτοθυμηθω συναγωνιστες ...

Ποσα μουνακια φαγαμε ολα αυτα τα χρονια ...

Οταν ανοιξουν θα ξεχυθουμε σαν
τους μουτζαχεντιν ... και θα χυσουμε ποταμια ...!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Άραγε θα δούμε κάμοια γνωστή φάτσα στα σοκάκια της Φυλής, Διδύμου και Φώκαιας ή θα μας φέρουν όλες τις τελειωμένες γυφτοευρωπαιες; Πάντως τα must της ακμάζουσας περυσινης χρονιάς Αρίνα - Ροδικα, Τζώρτζια, Νάνσυ και Σόνια και κάνα δυο τρεις άλλες που ξεχνώ δε νομίζω να τις ξαναδούμε στη ζωή μας...
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Άραγε θα δούμε κάμοια γνωστή φάτσα στα σοκάκια της Φυλής, Διδύμου και Φώκαιας ή θα μας φέρουν όλες τις τελειωμένες γυφτοευρωπαιες; Πάντως τα must της ακμάζουσας περυσινης χρονιάς Αρίνα - Ροδικα, Τζώρτζια, Νάνσυ και Σόνια και κάνα δυο τρεις άλλες που ξεχνώ δε νομίζω να τις ξαναδούμε στη ζωή μας...

Αν εννοείς Τζωρτζια από διδύμου εδώ είναι ακόμα, επίσης και η Νάνσυ.
Οι υπόλοιπες πέταξαν λευκή πετσέτα από Αθήναι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Πιο πολύ μου έχει λείψει η μπουρδελότσαρκα παρά το γαμήσι! :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ρε μάγκες ... εμένα μου έχει λείψει η ΑΝΑΜΟΝΗ ΣΕ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΑΜΙΣΤΡΩΝΑ !!!!!!!!!

Να είναι του ... αγίου βαλεντίνου .... να περιμένουν 40 ζευγαράκια στην αίθουσα αναμονής ....

και να σκας ... .ΜΟΝΟΣ ... με βερμούδα και πέτσινη καπαρντίνα από πάνω ... και να παίρνεις τηλέφωνο σε βιζιτογραφεία να παραγγέλνεις βίζιτα !!!!!!!!

Ανεκτίμητο !!!!!!

Πότε είδατε τελευταία φορά αναμονή σε γαμιστρώνα ;;;;;;;;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Άραγε θα δούμε κάμοια γνωστή φάτσα στα σοκάκια της Φυλής, Διδύμου και Φώκαιας ή θα μας φέρουν όλες τις τελειωμένες γυφτοευρωπαιες; Πάντως τα must της ακμάζουσας περυσινης χρονιάς Αρίνα - Ροδικα, Τζώρτζια, Νάνσυ και Σόνια και κάνα δυο τρεις άλλες που ξεχνώ δε νομίζω να τις ξαναδούμε στη ζωή μας...

Αν εννοείς Τζωρτζια από διδύμου εδώ είναι ακόμα, επίσης και η Νάνσυ.
Οι υπόλοιπες πέταξαν λευκή πετσέτα από Αθήναι.
αδερφε η νανσυ ειναι η ξανθια που δουλευε με το βασιλη?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Η Νάνσυ είναι αυτή που δούλευε στη μοντέλο αλυσίδα με την αστροφυσική κωλαρα τα ζουμερα βυζομπαλα και την γλυστερη λαρυγγωτη βαθιά ανάποδη πίπα.
Ηλικία περί τα 20 κάτι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.960
Κριτικές
62
Like
40.442
Πόντοι
8.530
Ειμαστε τοσο πληρεις εμπειριων ωστε δεν εχουμε ιδιαιτερη αναγκη να ξεψαχνιζουμε μεσα στον σωρο απο ελλεεινιδες για μια αξιολογη γκομενα .Βεβαια ευπροσδεκτο το παιχνιδι ,αλλα χωρις αγχος...οι γυναικες εχουν το αγχος της"αποκαταστασης"γιατι ο χρονος κυλα και οι ωοθηκες ατροφουν...δεν μας αφορα αυτο(ευτυχως!!!):sunglasses:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Ειμαστε τοσο πληρεις εμπειριων ωστε δεν εχουμε ιδιαιτερη αναγκη να ξεψαχνιζουμε μεσα στον σωρο απο ελλεεινιδες για μια αξιολογη γκομενα .Βεβαια ευπροσδεκτο το παιχνιδι ,αλλα χωρις αγχος...οι γυναικες εχουν το αγχος της"αποκαταστασης"γιατι ο χρονος κυλα και οι ωοθηκες ατροφουν...δεν μας αφορα αυτο(ευτυχως!!!):sunglasses:
Ποια ειναι η κοπελα που εχεις στο αβαταρ σου τυπε;
Και γαμω τα μουνια ειναι

Μεγαλη αληθεια αυτη που ειπες

Παιχνιδι χωρις αγχος θελει

Οι γυναικες βρισκουν ευκολα γαμια αλλα δυσκολα μαλακα να τις αποκαταστησει...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Έχω στ αλήθεια στενοχωρηθεί για τις εξελίξεις με την πανδημία.

Ψέμμα ή αλήθεια υπερβολή ή όχι το γεγονός είναι ότι άλλαξε τις ζωές πολλών από μας σε όλα.

Αν μου λεγες πως η μπουρδελότσαρκα που θεωρούσα τόσο δεδομένη κάποτε θα γίνει ουτοπική και πως τα σπίτια δε θα ξανανάψουν τα φωτάκια τους δε θα σε πίστευα.

Είχα συνδυάσει την τσάρκα με διάφορες φασεις της ζωης μου και με τις εποχες οπως χειμωνα καλοκαιρι κτλ

Ποτε Χριστουγεννα και πνευμα εορτων με αγιοβασιλακια πορνες και μελομακαρονα καμμια φορα στο σαλονι μες τη μπιχλα

Ποτε καλοκαιρακι μετα τη θαλασσα με το καψιμο στο δερμα και τα αλατια καυλωμενος απο τα κορμια στη παραλια να αφηνεις τη μηχανη εξω ακριβως απο το πορνειο και να παραπατας για να γαμησεις μες τη ζεστη

Και αλλα πολλα που δε χωρανε εδω...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Ποτε Χριστουγεννα και πνευμα εορτων με αγιοβασιλακια πορνες και μελομακαρονα καμμια φορα στο σαλονι μες τη μπιχλα

Ποτε καλοκαιρακι μετα τη θαλασσα με το καψιμο στο δερμα και τα αλατια καυλωμενος απο τα κορμια στη παραλια να αφηνεις τη μηχανη εξω ακριβως απο το πορνειο και να παραπατας για να γαμησεις μες τη ζεστη
Έτσι ακριβώς!!! Είναι η όλη φάση της μπουρδελότσαρκας!

No worries, θα επανέλθουμε soon! :grin:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.960
Κριτικές
62
Like
40.442
Πόντοι
8.530
Αγαπητε συναγωνιστη troubaman ειναι η ανυπερβλητη Nina Hartley, το κορυφαιο κωλαρακι της βιομηχανιας της καρδιας μας στην δεκαετια του'80 ( κυριως).Γλυκυτατη ...και επειδη ειμαι διοπτρολαγνος κατεκτησε δικαιωματικα την τιμη να εχει την εικονα της στο προφιλ μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom