Νέα

Πόσες πουτάνες έχετε γαμήσει (%)?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σε 18 χρονια 5.000 μετρημενες!!
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
οι γυναικες πρωην και τρεχουσες πιανονται; :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
............. :hi:

.......... 21.344
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Aπο το "89 μεχρι σημερα ....τωρα τι να πω ?? βαλε οτι θελειs !!! :happy: :happy:  :hi:
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Μεχρι τα 33-34 δεν πηγαινα μπουρδελα!!Ο λογος ειναι επειδη τα απαξιωνα-πολυ κακως- κ κυριως επειδη δε εμενα σχεδον ποτε απο γκομενα/κοπελλα/καριολα/παντρεμενη.Απο την μια η 'σχετικη' ευκολια η τυχη στο γκομενικο απο την αλλη το στραβωμα με τα μπουρδελα με καναν παντελως αδιαφορο εως αρνητικο.Στα χρονια των παχιων αγελαδων (κ σε νομιμη σχεση) 2004-07 τρωω φλασια κ ξεκιναω τα c.g σε νοικιασμενο χωρο. Γαμουσα σχεδον μερα παρα μερα διαφορετικο μουνι με τις 100 ρες να φευγουν αερα,αλλα στα αρχιδια μου γιατι τοτε περισσευαν κ τα επενδυα στη παρακαταθηκη της ψωλης μου.Μετα στριμωχθηκα οπως ολοι αλλα το μικροβιο με ειχε κυριευσει κ το γυρισα λιγο σε στουντιο κ μετα αποκλειστικα στα μπουρδελα οπου συνεχιζω ακαθεκτος!Το ταμειο μεχρι στιγμης ειναι: περιπου 250 c.g ,κ περιπου 1200 πουτανες..
Ναμαστε καλα να βουλωνουμε μουνο-κωλοτρυπες..Καλη χρονια μορτακια..
 

AndreasCh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
22 ετων με περιπου καμια 20αρια απο τα 18 μου μεχρι σημερα
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
57 χρονών, πρώτο γαμήσι στά 18 μέ 45άρα γειτόνισσα.

Άπό τότε άλλες 362 γυναίκες, συμφοιτήτριες, γειτόνισες, συναδέλφους κλπ (έχω ήμερολόγιο μέ όνόματα, τοποθεσίες κλπ)

41 έθνικότητες. 111 μικρότερες μου μέ τίς ύπόλοιπες μεγαλύτερες.

ΠΟΤΕ μου μέ έπαγγελματία. Μού πέφτει μόνο μέ τήν σκέψη.

Μεγαλύτερη διαφορά ήλικίας πρός τά πάνω 27 χρόννια (έγώ 18, αύτή 45), καί πρός τά κάτω 37 χρόννια (έγώ 55, αύτή 18).

1 καθαρή λεσβία, ένα βράδι πού είχαμε πιεί καί τό ένα έφερε τό άλλο. Τήν ξέσκισα, τής άρεσε καί τό πρωί μέ παρακάλαγε νά μήν τό πώ ποτέ στίς φίλες της.

89 άμφί, έκ τών όποίων μέ τίς 49 τρίο.

Όταν βγάλω βιβλίο θά κλείσουν πολλά σπίτια μεταξύ τών όποίων καί τό δικό μου, όπότε καλύτερα νά σταματήσω έδώ καί νά πάω νά πηδήξω τήν δικιά μου γιατί οί άναμνήσεις μέ άνάψανε.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
57 χρονών, πρώτο γαμήσι στά 18 μέ 45άρα γειτόνισσα.

Άπό τότε άλλες 362 γυναίκες, συμφοιτήτριες, γειτόνισες, συναδέλφους κλπ (έχω ήμερολόγιο μέ όνόματα, τοποθεσίες κλπ)

41 έθνικότητες. 111 μικρότερες μου μέ τίς ύπόλοιπες μεγαλύτερες.

ΠΟΤΕ μου μέ έπαγγελματία. Μού πέφτει μόνο μέ τήν σκέψη.

Μεγαλύτερη διαφορά ήλικίας πρός τά πάνω 27 χρόννια (έγώ 18, αύτή 45), καί πρός τά κάτω 37 χρόννια (έγώ 55, αύτή 18).

1 καθαρή λεσβία, ένα βράδι πού είχαμε πιεί καί τό ένα έφερε τό άλλο. Τήν ξέσκισα, τής άρεσε καί τό πρωί μέ παρακάλαγε νά μήν τό πώ ποτέ στίς φίλες της.

89 άμφί, έκ τών όποίων μέ τίς 49 τρίο.

Όταν βγάλω βιβλίο θά κλείσουν πολλά σπίτια μεταξύ τών όποίων καί τό δικό μου, όπότε καλύτερα νά σταματήσω έδώ καί νά πάω νά πηδήξω τήν δικιά μου γιατί οί άναμνήσεις μέ άνάψανε.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πολύ καλά !

Μην ξεχνάς όμως ότι και μεγάλα καμάκια
γαμούσαν ΚΑΙ ιερόδουλες.
Ο Χιου Γκραντ και ο Εντι Μέρφυ συνελήφθησαν
μάλιστα με ιερόδουλη.
Οι Ρόλλινγκ Στόουνς είχαν πάρει παρτούζες  βίζιτες !



Mixing business with pleasure! New book reveals Mick Jagger negotiated 'cheapest deals' with hookers during Stones world tours

Οι Τζακ Νίκολσον, Μάϊκλ Ντάγκλας , Ρόμπερτ ντε Νίρο,
Νικ Νόλτε, και άλλοι γνωστοί ηθοποιοί  ήταν πελάτες
της μαντάμ Φλάϊς




Ο τραγουδιστης Τζάστιν Μπίμπερ που τον γουστάρουν
χιλιάδες  γκόμενες
πάει με βίζιτες

bieber-2_split_gab_2726460k.jpg


Justin Bieber Brazil prostitute claims: pop sensation's career in pictures




κλπ.


Φιλαράκο, οι ιερόδουλες κάνουν καλύτερο πήδημα
απο τις μη επαγγελματίες.
Γι' αυτό και καρδιοκατακτητές πάνε ΚΑΙ με ιερόδουλες

Αλλο το πήδημα με μια γκόμενα που έχεις σχέση
ή έκανες καμάκι,
και άλλο το πήδημα με ιερόδουλη, που
πληρώνεις και ΔΕΝ έχεις καμία υποχρέωση
μετά να την ξαναδεις !  :rockon: :rockon:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πολύ καλά !

Μην ξεχνάς όμως ότι και μεγάλα καμάκια
γαμούσαν ΚΑΙ ιερόδουλες.
Ο Χιου Γκραντ και ο Εντι Μέρφυ συνελήφθησαν
μάλιστα με ιερόδουλη.
Οι Ρόλλινγκ Στόουνς είχαν πάρει παρτούζες  βίζιτες !



Mixing business with pleasure! New book reveals Mick Jagger negotiated 'cheapest deals' with hookers during Stones world tours

Οι Τζακ Νίκολσον, Μάϊκλ Ντάγκλας , Ρόμπερτ ντε Νίρο,
Νικ Νόλτε, και άλλοι γνωστοί ηθοποιοί  ήταν πελάτες
της μαντάμ Φλάϊς




Ο τραγουδιστης Τζάστιν Μπίμπερ που τον γουστάρουν
χιλιάδες  γκόμενες
πάει με βίζιτες

bieber-2_split_gab_2726460k.jpg


Justin Bieber Brazil prostitute claims: pop sensation's career in pictures




κλπ.


Φιλαράκο, οι ιερόδουλες κάνουν καλύτερο πήδημα
απο τις μη επαγγελματίες.
Γι' αυτό και καρδιοκατακτητές πάνε ΚΑΙ με ιερόδουλες

Αλλο το πήδημα με μια γκόμενα που έχεις σχέση
ή έκανες καμάκι,
και άλλο το πήδημα με ιερόδουλη, που
πληρώνεις και ΔΕΝ έχεις καμία υποχρέωση
μετά να την ξαναδεις !  :rockon: :rockon:

OK, τό καταλαβαίνω αύτό πού λές, άλλά διαφωνώ σέ κάτι.

Μόνο πού σκέφτομαι ότι θά πάω μέ έπαγγελματία, δέν μού σηκώνεται. Άλλοι πάνε, κανένα πρόβλημα, έγώ δέν μπορώ.

Δέν ΑΝΤΕΧΩ τά προφυλακτικά, θέλω καυτά καί νόστιμα ζουμιά, δέν θέλω όρια. Είχα τήν μεγάλη τύχη νά κάνω τά περισσότερα καί μεγαλύτερα γαμίσια καί όργια πρίν τό AIDS.

Άπό τό 1999 έχω μπεί σέ άλλα βίτσια (BDSM, τάντρα, ούρολαγνία, άσφυξίες, σχεδόν ΜΗΔΕΝΙΚΟΥΣ περιορισμούς, κλπ), καί μέ έπαγγελματίες τέτοια άπλά δέν γίνονται. Έχω φθάσει σέ έπίπεδα πού δέν περιγράφονται...
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
562 σε 17 χρόνια. Με μερικές έχω γίνει πυρφόρος,  τώρα που πουρεψα και δεν μπορώ πλέον τα κασκαντεριλικια,  και τις έχω πάρει μέχρι και 20 φορές. Κρατώ αρχείο με ονόματα κλπ. Δεν συγκρίνεται το γαμισι που κάνει μια καλή τάνα με το όποιο σπασαρχιδικο πηδηματακι της οποιας γκόμενας ….γιατί είναι όπως ο Λουμιδης στους καφέδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πολύ καλά !

Μην ξεχνάς όμως ότι και μεγάλα καμάκια
γαμούσαν ΚΑΙ ιερόδουλες.
Ο Χιου Γκραντ και ο Εντι Μέρφυ συνελήφθησαν
μάλιστα με ιερόδουλη.
Οι Ρόλλινγκ Στόουνς είχαν πάρει παρτούζες  βίζιτες !



Mixing business with pleasure! New book reveals Mick Jagger negotiated 'cheapest deals' with hookers during Stones world tours

Οι Τζακ Νίκολσον, Μάϊκλ Ντάγκλας , Ρόμπερτ ντε Νίρο,
Νικ Νόλτε, και άλλοι γνωστοί ηθοποιοί  ήταν πελάτες
της μαντάμ Φλάϊς




Ο τραγουδιστης Τζάστιν Μπίμπερ που τον γουστάρουν
χιλιάδες  γκόμενες
πάει με βίζιτες

bieber-2_split_gab_2726460k.jpg


Justin Bieber Brazil prostitute claims: pop sensation's career in pictures




κλπ.


Φιλαράκο, οι ιερόδουλες κάνουν καλύτερο πήδημα
απο τις μη επαγγελματίες.
Γι' αυτό και καρδιοκατακτητές πάνε ΚΑΙ με ιερόδουλες

Αλλο το πήδημα με μια γκόμενα που έχεις σχέση
ή έκανες καμάκι,
και άλλο το πήδημα με ιερόδουλη, που
πληρώνεις και ΔΕΝ έχεις καμία υποχρέωση
μετά να την ξαναδεις !  :rockon: :rockon:
ολοι αυτοι δεν πηγαν με πουτανες επειδη κανουν καλυτερο πηδημα ή είναι πιο ομορφες, βρισκουν οσες θελουν αυτοι να τους κανουν τα παντα και πιο ομορφες.
είναι βιτσιο και ανδρικη πλεονεξια που μας εχει δωσει η φυση μεσω της εξέλιξης να παμε αν είναι δυνατον με ολες τις γυναικες..

αν πχ καποιος μπάρμαν πηδαει καλα τις ωραιοτερες σερβιτόρες και πελάτισσες του μαγαζιου θα παει και με την μετρια γειτονισα του χωριου του. όχι επειδή είναι πιο ομορφη. ουτε γιατι κανει καλυτερο σεξ. ετσι απλα για την ποικιλια.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
:respect: :respect:
57 χρονών, πρώτο γαμήσι στά 18 μέ 45άρα γειτόνισσα.

Άπό τότε άλλες 362 γυναίκες, συμφοιτήτριες, γειτόνισες, συναδέλφους κλπ (έχω ήμερολόγιο μέ όνόματα, τοποθεσίες κλπ)

41 έθνικότητες. 111 μικρότερες μου μέ τίς ύπόλοιπες μεγαλύτερες.

ΠΟΤΕ μου μέ έπαγγελματία. Μού πέφτει μόνο μέ τήν σκέψη.

Μεγαλύτερη διαφορά ήλικίας πρός τά πάνω 27 χρόννια (έγώ 18, αύτή 45), καί πρός τά κάτω 37 χρόννια (έγώ 55, αύτή 18).

1 καθαρή λεσβία, ένα βράδι πού είχαμε πιεί καί τό ένα έφερε τό άλλο. Τήν ξέσκισα, τής άρεσε καί τό πρωί μέ παρακάλαγε νά μήν τό πώ ποτέ στίς φίλες της.

89 άμφί, έκ τών όποίων μέ τίς 49 τρίο
.

Όταν βγάλω βιβλίο θά κλείσουν πολλά σπίτια μεταξύ τών όποίων καί τό δικό μου, όπότε καλύτερα νά σταματήσω έδώ καί νά πάω νά πηδήξω τήν δικιά μου γιατί οί άναμνήσεις μέ άνάψανε.

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Αν δε μου διαφεύγει καμία, 16 "ντεμέκ" κανονικές και 350+ πληρωμένες
Δλδ αντιλαμβάνεστε ότι το ποσοστό ειναι μόλισ 4% έναντι στο 96%...

Το "ντεμέκ" εννοείται ότι δεν αφορά όλες, αλλά μιλάμε ότι οι γαμιόλες ειναι η συντριπτική πλειοψηφία!
 

bobly

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
δοξα να εχει 200CG ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 50 ΑΡΙΑ ΝΤΕΜΕΚ
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
ολοι αυτοι δεν πηγαν με πουτανες επειδη κανουν καλυτερο πηδημα ή είναι πιο ομορφες, βρισκουν οσες θελουν αυτοι να τους κανουν τα παντα και πιο ομορφες.
είναι βιτσιο και ανδρικη πλεονεξια που μας εχει δωσει η φυση μεσω της εξέλιξης να παμε αν είναι δυνατον με ολες τις γυναικες..

αν πχ καποιος μπάρμαν πηδαει καλα τις ωραιοτερες σερβιτόρες και πελάτισσες του μαγαζιου θα παει και με την μετρια γειτονισα του χωριου του. όχι επειδή είναι πιο ομορφη. ουτε γιατι κανει καλυτερο σεξ. ετσι απλα για την ποικιλια.

Πολύ σωστός. Το αν θα σου κάνει καλό γαμήσι μια γκόμενα είναι κυρίως θέμα πιθανοτήτων, έχει να κάνει με το τι αρέσει σε αυτήν και το τι έχει μάθει από τους προηγούμενους, και μετά το πως θα το προσαρμόσει σε εσένα. Καθαρά θέμα πιθανοτήτων, πρέπει απλά να πας με αρκετές ώστε να βρεις αυτές που σου ταιριάζουν. Το ίδιο και με τις πουτάνες, και αυτές άλλωστε γκόμενες είναι.

Το πρόβλημα με τις πουτάνες είναι οτι δεν είναι επαγγελματίες με την έννοια να το δουλέψουν και να εξελίξουν αυτό που προσφέρουν ως συνειδητοποιημένες εταίρες. Αμμόρφωτα κοριτσάκια είναι που απλά βασίζονται στο οτι οι άνδρες είναι όλοι ίδιοι και απλά αρκεί να πιάσουν λίγο κώλο και βυζί. Για αυτό και δυστυχώς δεν υπάρχει συσχέτιση μεταξύ επαγγελματιός πουτάνας και καλού γαμησιού, οι πιθανότητες είναι παρόμοιες με αυτές των μη επαγγελματιών.

Όσον αφορά το ερώτημα του θέματος πρέπει να είμαι 55-60 μη επαγγελματίες - 250-260 επαγγελματίες, 18%-82% υπέρ των επαγγελματιών.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
57 χρονών, πρώτο γαμήσι στά 18 μέ 45άρα γειτόνισσα.

Άπό τότε άλλες 362 γυναίκες, συμφοιτήτριες, γειτόνισες, συναδέλφους κλπ (έχω ήμερολόγιο μέ όνόματα, τοποθεσίες κλπ)

41 έθνικότητες. 111 μικρότερες μου μέ τίς ύπόλοιπες μεγαλύτερες.

ΠΟΤΕ μου μέ έπαγγελματία. Μού πέφτει μόνο μέ τήν σκέψη.

Μεγαλύτερη διαφορά ήλικίας πρός τά πάνω 27 χρόννια (έγώ 18, αύτή 45), καί πρός τά κάτω 37 χρόννια (έγώ 55, αύτή 18).

1 καθαρή λεσβία, ένα βράδι πού είχαμε πιεί καί τό ένα έφερε τό άλλο. Τήν ξέσκισα, τής άρεσε καί τό πρωί μέ παρακάλαγε νά μήν τό πώ ποτέ στίς φίλες της.

89 άμφί, έκ τών όποίων μέ τίς 49 τρίο.

Όταν βγάλω βιβλίο θά κλείσουν πολλά σπίτια μεταξύ τών όποίων καί τό δικό μου, όπότε καλύτερα νά σταματήσω έδώ καί νά πάω νά πηδήξω τήν δικιά μου γιατί οί άναμνήσεις μέ άνάψανε.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

θελουμε ονοματα και διευθυνσεις απο το βιβλιο σου ....


 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Χαμος στο ισιωμα.... Ειπαμε τριψηφιο σκορ ειναι καλο αλλα μερικοι επιασαν και τετραψηφιο (κοντα 1500 γκομενες???)  Απο ενα σημειο και περα δεν εχει νοημα το σκορ στο συνολο παρα μονο οι εθνικοτητες και οι ρατσες. Καποιος που να τις πηρε ολες; Ασπρες, μαυρες, καφε, κιτρινες, κοκκινες φυλες;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Χαμος στο ισιωμα.... Ειπαμε τριψηφιο σκορ ειναι καλο αλλα μερικοι επιασαν και τετραψηφιο (κοντα 1500 γκομενες???)  Απο ενα σημειο και περα δεν εχει νοημα το σκορ στο συνολο παρα μονο οι εθνικοτητες και οι ρατσες. Καποιος που να τις πηρε ολες; Ασπρες, μαυρες, καφε, κιτρινες, κοκκινες φυλες;
Δεν ξέρω αν έχει λογαρισμό στο μπου ο σπαλιάρας

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom