Νέα

Πόσες παρθένες έχετε γαμήσει απ το πρώτο βράδυ κι από το μουνί κι από τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Πιο πιθανο τη σημερον ημερα ειναι να βρεθει στην ελλαδα λεοπαρδαλη αμουρ που ειναι απο τα πιο σπανια ζωα στον κοσμο με ολες κι'ολες να ειναι καμια τριανταρια παρα παρθενα που να γαμηθει κιολας απο το πρωτο βραδυ και απο μουνι και απο ροδελα.Προσωπικα 36 χρονων σημερα τετοια τυχη δεν ειχα ισα ισα απο ολες που περασαν απο τον πουτσο μου μια μονο ηταν παρθενα παρα πολλα χρονια πριν που το ηξερα κιολας η οποια με εκανε το πισω καθισμα του αυτοκινητου πουτανα απο το αιματα καθως πιστεψα ο μαλακας αυτους που ελεγαν πως δεν βγαινει αιμα ειναι παραμυθια αντε καμια σταγονα κλπ.Φυσικα που να την γαμησω και απο το πρωτο βραδυ και μαλιστα και κωλο κιολας αντιθετα με εκανε ταρχηδια αεροστατα μεχρι να γινει και οταν εγινε μετα απο καιρο αν μπορουσα και δεκα προφυλακτικα το ενα πανω στο αλλο να εβαζα για να μη γινει καμια στραβει και γκαστρωθει θα το προτιμουσε τοσο πολυ με επριξε μαυτο το θεμα και μαλιστα επαθε και μια μικρουστερια οταν τελειωσε το πραγμα και αγγιζοντας το μουνι της γεμισε το χερι της αιματα και αρχισε να ουρλιαζει μεσα στο αμαξι που με τρυπισε τα αυτια και καλα που ημασταν στα βουνα και στα λαγκαδια γιατι μεχρι που θα νομιζε κανεις πως την βιαζω αν την ακουγε ετσι που ουρλιαζε.Μετα απο αυτη την εμπειρια στον πουτσο μου λουλουδια που δεν ξαναπετυχα παρθενα.
Απολαυστικότατος.

Μια μικρή σημείωση μόνο: βάζε και καμία τελεία στις προτάσεις σου. Σκέψου και εμάς που σε διαβάζουμε
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.426
Πόντοι
5.577

Συνημμένα

  • main-qimg-51243cda4a56df97e4216f103ccbfdc8-c.jpg
    main-qimg-51243cda4a56df97e4216f103ccbfdc8-c.jpg
    38,6 KB · Εμφανίσεις: 20

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Πιο πιθανο τη σημερον ημερα ειναι να βρεθει στην ελλαδα λεοπαρδαλη αμουρ που ειναι απο τα πιο σπανια ζωα στον κοσμο με ολες κι'ολες να ειναι καμια τριανταρια παρα παρθενα που να γαμηθει κιολας απο το πρωτο βραδυ και απο μουνι και απο ροδελα.Προσωπικα 36 χρονων σημερα τετοια τυχη δεν ειχα ισα ισα απο ολες που περασαν απο τον πουτσο μου μια μονο ηταν παρθενα παρα πολλα χρονια πριν που το ηξερα κιολας η οποια με εκανε το πισω καθισμα του αυτοκινητου πουτανα απο το αιματα καθως πιστεψα ο μαλακας αυτους που ελεγαν πως δεν βγαινει αιμα ειναι παραμυθια αντε καμια σταγονα κλπ.Φυσικα που να την γαμησω και απο το πρωτο βραδυ και μαλιστα και κωλο κιολας αντιθετα με εκανε ταρχηδια αεροστατα μεχρι να γινει και οταν εγινε μετα απο καιρο αν μπορουσα και δεκα προφυλακτικα το ενα πανω στο αλλο να εβαζα για να μη γινει καμια στραβει και γκαστρωθει θα το προτιμουσε τοσο πολυ με επριξε μαυτο το θεμα και μαλιστα επαθε και μια μικρουστερια οταν τελειωσε το πραγμα και αγγιζοντας το μουνι της γεμισε το χερι της αιματα και αρχισε να ουρλιαζει μεσα στο αμαξι που με τρυπισε τα αυτια και καλα που ημασταν στα βουνα και στα λαγκαδια γιατι μεχρι που θα νομιζε κανεις πως την βιαζω αν την ακουγε ετσι που ουρλιαζε.Μετα απο αυτη την εμπειρια στον πουτσο μου λουλουδια που δεν ξαναπετυχα παρθενα.


τυπε δεν πιστευεις τις αληθινες ιστοριες του μπου;    :S :S :S
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
εγώ έχω ξεπαρθενιάσει 9 από το πρώτο βράδυ άλλα μόνο οι 11 μου δώσανε και κώλο την ίδια μέρα  :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :orchestra:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Ειχα γαμήσει μια παρθένα απο κώλο που απο μουνι δεν ειχε γαμηθεί ποτέ έλεγε..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύποι όσες παρθένες και να έχετε γαμήσει οι μουσουλμάνοι όταν πάνε στον Παράδεισο γαμάνε πιο πολλές.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Τύποι όσες παρθένες και να έχετε γαμήσει οι μουσουλμάνοι όταν πάνε στον Παράδεισο γαμάνε πιο πολλές.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:


τυπε οι μουσουλμανοι κι εδω που ειναι αμα μπορουν και παντρευονται 10 μουνετα παλι γαμανε πιο πολλες    :grin: :grin: :grin:
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
παρθενες απο 2ο βραδυ 3
απο 1ο μονο μια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom