Νέα

Πόσα βγάζουν οι πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
που ειναι επισης σκληρα.
το πιο σκληρο απ ολα ειναι το αλκοολ , να ξερετε.
και δεν εννοώ πολύ σκληρά ναρκωτικά όπως ηρωίνη...συνήθως παίρνουν κοκαίνη και μεθαμφεταμίνες!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πες κι εσυ που η γνωμη σου μετραει
Εγω τι να πω?
"Πουτανα" ειμαι...οπως ειπε και το φιλαρακι πιο πανω..
Εχω πει διαφορα εδω μεσα..αρκετα..και αρκετες φορες..
Οσοι παρακολουθουν τα ποστ μου καταλαβαινουν..
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το ψιρισμα που κανετε στις λεξεις...
Ολα τα δαχτυλα...δεν ειναι ιδια..
Και ο "ειρωνας"δεν ειμαι εγω..αλλα τα "κλειστοφοβικα μυαλα"..μερικων..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μπορεί..αλλά κοίτα για παράδειγμα τους μακαρίτες Βλάση Μπονάτσο και Νίκο Σεργιανόπουλο...κάναν χρήση κόκας αλλά δεν μπορείς να πεις ότι ήταν κουρέλια όπως οι χρήστες ηρωίνης που κυκλοφορούν στην Ομόνοια!

οχι αλλα τα νευρα σου γινοντα κουρελια και μπορεις ανετα να καταληξεις στο νοσοκομειο απο κοκα. για να μην αναφερω απο χαπακια τι γινεται. αυτα ομως ειναι για να πεθαινεις στο γελιο. να βλεπεις να του περναει η επιροια του αλλου και να ιδρωνει και να παθενει αμνησια, η μιλαει με τους τοιχους. ασε το τι εχω ακουσει απο χαπακωμενους δεν λεγεται. για να μην αναφερω την περιπτωση που τους πιανει αρνητικα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οποιος ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερει
οχι αλλα τα νευρα σου γινοντα κουρελια και μπορεις ανετα να καταληξεις στο νοσοκομειο απο κοκα. για να μην αναφερω απο χαπακια τι γινεται. αυτα ομως ειναι για να πεθαινεις στο γελιο. να βλεπεις να του περναει η επιροια του αλλου και να ιδρωνει και να παθενει αμνησια, η μιλαει με τους τοιχους. ασε το τι εχω ακουσει απο χαπακωμενους δεν λεγεται. για να μην αναφερω την περιπτωση που τους πιανει αρνητικα
 

Επισκέπτης
Εγω τι να πω?
"Πουτανα" ειμαι...οπως ειπε και το φιλαρακι πιο πανω..
Εχω πει διαφορα εδω μεσα..αρκετα..και αρκετες φορες..
Οσοι παρακολουθουν τα ποστ μου καταλαβαινουν..
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το ψιρισμα που κανετε στις λεξεις...
Ολα τα δαχτυλα...δεν ειναι ιδια..
Και ο "ειρωνας"δεν ειμαι εγω..αλλα τα "κλειστοφοβικα μυαλα"..μερικων..


Γιατί από μόνη σου απαξιώνεις το επάγγελμά σου? που κατ'εμένα είναι λειτούργημα αν μπεις στον κόπο να διαβάσεις παλαιότερα πόστ μου.
...και λογικό είναι να θέλουμε τη γνώμη σου αφού για το επάγγελμά σου συζητάμε!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καποια στιγμη γιατι τωρα δεν εχω χρονο θα σας πω με καποιες λεπτομεριες προσωπικες εμπειριες μου απο το χορο των στριπτιτζουδων-βιζιτουδων γιατι για πουτανες εχω μαυρα μεσανυχτα. Παντως εν ταχη σας λεω οτι ειναι ψυχοπαθολογικες καταστασεις ΟΛΕΣ τους. Επεισης ειναι στο κατωτερο επιπεδο διανοητικης καταστασης του ανθρωπινου ειδους. Ξερω πως σε αυτο διαφωνειτε πολλοι απο εσας αλλα εχω αδιασηστα στοιχεια. Επισης επειδη τυγχανει να σκαμπαζω καπως απο ψυχολογια πιστευω οτι πασχουν κατα συντριπτικη πλειψηφια απο <<διπολικη διαταραχη>> με οτι αυτο συνεπαγεται.

Οσο για τα λεφτα που αναφερετε ρε μαγκες παιζουν γιατι εγω εχω αλλες ενδειξεις και εκτος αυτου στο νεαρο της ηλικιας και με το χαμηλο μορφωτικο επιπεδο αυτα τα λεφτα επρεπε να κανουν μπαμ απο χιλιομετρα??
Εγω για στριπτιτζουδες γερα ονοματα δεν κοβω πανω απο 2000-2500E το μηνα.
 

unpledged69

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
΄Διαβασα αρκετα που είναι κοντά στην πραγματικότητα αλλα αυτό που δεν ειδα είναι το πιο κρίσιμο ποσοστο όσο αφορά τα cg.
Δεν το ξέρεται οτι το 40% με 50% παέι για την δημόσια ταξη και ασφάλεια ρε μάγκες???  Πως γίνεται να δουλέυουν ελευθερα όταν και ο τελευταίος χαρμανιασμένος μπορεί να κλείσει ραντεβού ?? Στα σπίτια είναι μικρότερο (λόγω νομιμόντητας) αλλα υφίσταται και εκεί βέβαια ένα σεβαστό ποσοστο.
Οποτε ξκινήστε απο τα μισά που χρεώνουν οι βίζιτες και μετα βγάλτε Γραφείο ή νταβά, ταρίφα, μπράβους κλπ

(μετά σου λεει κανουν και δέυτερες δουλειές γιατι ειναι μικροί οι μισθοί!!! χοχο)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και να μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας..
Το ποσα παιρνει μια πουτανα...καλα κανει και τα παιρνει..
Δινει κατι...και πρεπει να πληρωθει γι'αυτο..
Η διαφορα ομως ειναι οτι δεν ειναι ληστης δεν ειναι απατεωνας δεν ειναι λωποδιτης..αυτοι μονο ξερουν να παιρνουν...και οχι να δινουν..
Μερικες φορες..η πραξη που κανουμε σε μερικους ανθρωπους...ειναι τοσο σημαντικη..που δεν εξαγοραζεται με κανενα νομισμα..
Την ανακουφιση και την γαληνη που αισθανομαστε στις ψυχες μας..οτι οντως..ειμαστε χρησιμες σε κατι..ειναι ολα τα λεφτα..αυτο λεγεται "λειτουργημα"
Αλλα δυστυχως...δεν το εξασκουμε σε ΟΛΟΥΣ..μονο σ'αυτους που το εχουν αναγκη..
Αν διαβαζουν κι αλλες γυναικες σαν εμενα...και ειναι "ψημενες" στην δουλεια...καταλαβαινουν τι θελω να πω...
Και δεν ζητω "μπραβο" ..η "συγχαρητηρια"...
Να νιωσουν μονο..τιποτ'αλλο..!!!

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Καταρχην,θελω να μας εξηγησειο Ιεραποστολος πως το ξερει οτι πασχουν οι πουτανες απο διπολικη διαταραχη,ποια συμπτωματα βρηκε,και πως εκανε διαφοροδιαγνωση

Δευτερον αγαπητη μου Κατερινα αυτη η καραμελα περι λειτουργηματος εχει πια λιωσει...θα σου πω εγω τι ειναι η πουτανα και δη νεαρα Ρωσιδα...Μια 19χρονη σαν τα κρυα τα νεαρα,που ζουσε σε αθλια κατασταση φτωχιας στη χωρα της και χαμηλου μορφωτικου και πνευματικου επιπεδου,την φερνουν εδω τα γραφεια ευρεσεως εργασιας"μαστροπικα γραφεια" τις γλυκαινουν με πολυ χρημα οσα δεν ειχαν φανταστει ουτε στα τρελα τους ονειρα,και τις αναγκαζουν να τρωνε πουτσες και να τσιμπουκωνουνε 100δες Πακιστανους Αλβανους και εγχωριους μπουρδελιαρηδες.Και δυστυχως αυτη ΔΕΝ προκειται να ξεφυγει ποτε,παντα θα καλυπτει το κενο της με λουσα,αμαξια και κοσμηματα,αυτο ειναι το τιμημα,ενα λουλουδι  να γινεται δημοσια ουρητηρια και δημοσια χεστρα.Αλλα το "αφεντικο" της την φροντιζει και την αγαπαει,της δινει και καποιο πρωτοπαληκαρο του να τη φροντιζει και ολα αυτα για χορταινουμε πουτσα εμεις οι μπουρδελιαρηδες.
Γι'αυτες δεν υπαρχει γυρισμος απαξ και μπλεξουν στην κολαση της πορνειας,δεν τις αφηνει ουτε το σωμα τους ,ουτε τα φραγκα,ουτε οι προστατες.
Λειτουργοι αγαπητη μου Κατερινα ειναι οι γιατροι...και στην περιπτωση σας οι "στρατολογοι" και τα "μαστροπικα γραφεια" οι πουτανες και δη τα μπουμπουκακια,ειναι τα αβουλα πουλημενα δουλακια,που γουσταρουμε τον ΚΩΛΟ τους και τους πουλαμε σεβασμο αξιοπρεπεια,και τους τον τουρλωνουμε με πολλα ευρω για να μπορουμε να τον ΓΑΜΑΜΕ

Καποτε η εκπτωση στην πορνεια γινοταν στους ηττηθεντες ενος πολεμου,αργοτερα η βια εξειδικευτηκε με το traffiking η αλλες μορφες βιας (πχ συζυγοι σε ενα αποτυχημενο γαμο κτλ) και τωρα ειναι το ΧΡΗΜΑ ,η νεα μορφη δουλειας για τα νιατα της Σοβιετας...και αστες να ζουν στο παραμυθι οτι κανουν λειτουργημα
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Έτσι για την ιστορία....
Πουτάνα είναι ξενικός (Ιταλικός) όρος που χρησημοποιήσαν οι γειτωνές μας κατά τον 1ο παγκοσμιο πόλεμο για να ονομάσουν τις κοπέλες εκείνες που στρατολογιμένες από την κυβέρνιση ανακούφιζαν τους στρατιώτες για να μην εκδηλώνουν επιθετικές και καταθλιπτικές συμπεριφορές κατα την διάρκεια των επιχειρήσεων. Η ελληνική λέξη είναι "Πόρνη" αλλά δεν αντιπροσωπεύει το 100% των γυναικών που εργάζονται στα "Σπίτια" καθότι Πόρνη είναι η κοπέλα που εκπορνεύεται είτε από κάποιο "Νταβατζή" είτε από κάποιο "Αφεντικό", ναι σε αυτήν την κατηγορία ανοικουν το 100% των αλοδαπών γυναικών που εργάζονται στη χώρα μας καθός και κάποιες Ελληνίδες. Όλες οι υπόλοιπες ανοίκουν στην κατηγορία των "Ιερόδουλων" μιας και ότι κάνουν το κάνουν είτε κάποιες ελάχιστες από προσωπική ευχαρήστηση και όλες οι υπόλοιπες νοιώθωντας ότι επιτελούν έργο, πράγμα το οποίο πρέπει να μας προκαλεί σεβασμό. Οι πρώτη κατηγορία είναι είτε για λυπηση γιατί έχουν πέσει θύματα εκμετάλευσης (οι περισσότερες από αυτές) είτε για σφαλιάρες κάποιες πολύ λίγες μιά και το κάνουν με μοναδικό γνώμονα το κέρδος.
Απλή κατ΄'αθεση της άποψής μου
Ευχαριστώ
Δημήτρης
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Και να μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας..
Το ποσα παιρνει μια πουτανα...καλα κανει και τα παιρνει..
Δινει κατι...και πρεπει να πληρωθει γι'αυτο..
Η διαφορα ομως ειναι οτι δεν ειναι ληστης δεν ειναι απατεωνας δεν ειναι λωποδιτης..αυτοι μονο ξερουν να παιρνουν...και οχι να δινουν..
Μερικες φορες..η πραξη που κανουμε σε μερικους ανθρωπους...ειναι τοσο σημαντικη..που δεν εξαγοραζεται με κανενα νομισμα..
Την ανακουφιση και την γαληνη που αισθανομαστε στις ψυχες μας..οτι οντως..ειμαστε χρησιμες σε κατι..ειναι ολα τα λεφτα..αυτο λεγεται "λειτουργημα"
Αλλα δυστυχως...δεν το εξασκουμε σε ΟΛΟΥΣ..μονο σ'αυτους που το εχουν αναγκη..
Αν διαβαζουν κι αλλες γυναικες σαν εμενα...και ειναι "ψημενες" στην δουλεια...καταλαβαινουν τι θελω να πω...
Και δεν ζητω "μπραβο" ..η "συγχαρητηρια"...
Να νιωσουν μονο..τιποτ'αλλο..!!!
ασε μας ρε κοπελια που κανετε και λειτουργημα!
εσεις και οι παπαδες....!
κανετε καλο θες να μας πεις??
σε εναν στους 100!!
για το πως νιωθουνε οι υπολοιπες ειναι προβλημα τους!!
τι θες μας πεις τωρα? οτι η ατοιμη η κοινωνια που αλους τους ανεβαζει και αλους τους κατεβαζει στα ταρταρα?
πολυς κοσμακης πειναει αλλα δεν πηαγανε ουτε ζιγκολο να γινουνε ουτε πουτανες!!!!
ειναι αν το χεις απο γενησιμιου σου που λεει και η γιαγια μου! μια στην γειτονια γερασε και ακομα δεν......και ξερεις γιατι? (κοβει η πουτανα το γαμησι?)το χεις  ακουστα???
αλες δουλευουνε καθαριστριες αλοι σε οικοδομες!! και ξερεις γιατι? για να χουνε το κουτελο τους καθαρο!
αλους τους νοιαζει αλους οχι!
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πιστεύω ότι κάνουν λειτούργημα γιατί χωρίς αυτές ένα ποσοστό αντρών θα γαμούσαν από ελάχιστα έως καθόλου !
Τώρα πολλές έχουν κακή , αντιεπαγγελματική συμπεριφορά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Παραθέτω κάτι πολύ καλό ...

ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΩ.

Αυτά σχετικά με όσους αμφισβητούν τον κοινωνικό ρόλο της ιερόδουλης όπως και του οδοκαθαριστή κλπ κλπ κλπ....

Τώρα θα περίμενα να διαβάσω ερωτήσεις τύπου, μια και βλέπουν και κοπέλες σχετικές με το επάγγελμα, πες μας ια κωμικη στιγμή εναχαζό συμβάν πο συνέβε η πες μας καποια τραγική στιγμή απο τη ζωη του σπιτιου...
Ειμαι σιγουρος οτι εαν διαθετετε λιγο μυαλουδακι και δειτε τις απαντησεις θα καταλαβετ τις κοπελες και θα αλλάξετε αποψη.
Τωρα οσον αφορα τις αλλοδαπες... προφανωςδεν εχετε ακουσει τιποτα για το trafficing !!!
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μαγκες το ζητημα δεν ειναι ποσα βγαζουν οι πουτανες - εξαλλου αυτες περνανε ολα τα δεινα και στο φιναλε οποια θελει ας το κανει να βγαλει φραγκα - αλλα ποσα βγαζουνε οι εκαστοτε νταβαδες που πουλανε προστασια. Και με τη λεξη νταβαδες δεν εννοω μονο τους πραγματικους αλλα καθε λαμογιο μπατσο και πολιτικο που παιρνει μεριδιο απο τα χοντρα λεφτα που υπαρχουν στη πορνεια εκμεταλευομενος τη θεση του και πλουτιζει χωρις να του πονεσει το κολαρακι. Γιατι αν τραβουσαμε και σε αυτους κανα μανικι τοτε χαλαλι στα παιδια να τα παιρνανε.
 

Επισκέπτης
μαγκες το ζητημα δεν ειναι ποσα βγαζουν οι πουτανες - εξαλλου αυτες περνανε ολα τα δεινα και στο φιναλε οποια θελει ας το κανει να βγαλει φραγκα - αλλα ποσα βγαζουνε οι εκαστοτε νταβαδες που πουλανε προστασια. Και με τη λεξη νταβαδες δεν εννοω μονο τους πραγματικους αλλα καθε λαμογιο μπατσο και πολιτικο που παιρνει μεριδιο απο τα χοντρα λεφτα που υπαρχουν στη πορνεια εκμεταλευομενος τη θεση του και πλουτιζει χωρις να του πονεσει το κολαρακι. Γιατι αν τραβουσαμε και σε αυτους κανα μανικι τοτε χαλαλι στα παιδια να τα παιρνανε.

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom