Νέα

Πόσα βγάζουν οι πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Το ίδιο ισχύει και για τα στούντιο όσον αφορά τα ζας και το ποσοστό της κοπέλας;
Υπάρχουν  studio που παίρνουν 10ευρο από κάθε πελάτη χωρίς  ζας η κάποια άλλη συμφωνία όμως τα εχτρα της κοπέλας συνήθως τα βάζει τσέπη μόνο η κοπέλα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Υπάρχουν  studio που παίρνουν 10ευρο από κάθε πελάτη χωρίς  ζας η κάποια άλλη συμφωνία όμως τα εχτρα της κοπέλας συνήθως τα βάζει τσέπη μόνο η κοπέλα
 

γενικα απο οτι λενε τα εξτρα ειναι καθαρα ολα στη κοπελα
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Σωστός !!!!!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Έγώ θέλω νά ξέρω άν έχουν ΑΦΜ κι'άν κόβουν άποδείξεις.  :think:
 

eroserotas

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
σημασία έχει πόσα βγάζουμε εμείς......
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
ΑΦΜ έχουν και ΑΜΚΑ .... θα πληρώσεις το 24% στην απόδειξη ?
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Εγώ όχι !!!!!
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Ύπάρχουν κι'άλλα μικροπροβληματάκια.

Έρευνα σε επτά οίκους ανοχής και ένα ξενοδοχείο των Αθηνών, πραγματοποίησαν το απόγευμα του Σαββάτου αστυνομικοί της Υποδιεύθυνσης Αντιμετώπισης Οργανωμένου Εγκλήματος και Εμπορίας Ανθρώπων της Διεύθυνσης Ασφάλειας Αττικής.

Όπως έγινε γνωστό από την ΕΛ.ΑΣ. συνελήφθησαν συνολικά 16 άτομα, εκ των οποίων τρεις ημεδαποί άνδρες και δεκατρείς γυναίκες (δύο ημεδαπές και ένδεκα αλλοδαπές, διαφόρων υπηκοοτήτων), για τα κατά περίπτωση αδικήματα της διευκόλυνσης ακολασίας και της παραβίασης σφραγίδων καθώς και για παράβαση του Νόμου περί εκδιδόμενων προσώπων και περί αλλοδαπών.

Επιπλέον, προσήχθη μία αλλοδαπή, σε βάρος της οποίας συντάχθηκε έκθεση Αρχής για παράβαση του Νόμου περί εκδιδόμενων προσώπων. Οι συλληφθέντες, με τη δικογραφία που σχηματίσθηκε σε βάρος τους, οδηγήθηκαν στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών, ενώ παράλληλα ενημερώθηκαν και οι αρμόδιες υπηρεσίες για την επανασφράγιση των οίκων ανοχής....
 

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
.... αλλά υπάρχουν μέρες που μπορεί να φύγουν και με 30ευρό δηλαδή να μην έχει δουλειά ..... >


Το ίδιο ακριβώς έχω ακούσει από ένα στανταράκι δικό μου, ότι στις χειρότερες μέρες μπορεί να φύγει μόνο με 30-40 ευρώ...
 

nino47

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
16
Like
28
Πόντοι
0
Σκεφτόμουν πόσα χρήματα περίπου διακινούνται κάθε μέρα, για την ευχαρίστησή μας, τα οποία είναι απολύτως "μαύρα". Πόσα συνολικά οι cg, πόσα οι ct, πόσα σε μπουρδέλα, στούντιο και μασάζ...

Και πόσα μπορεί να βγάζει τελικά μια call girl καθαρά δικά της, ή μια που δουλεύει σε στούντιο ή μασαζ...;

Περιμένω να δω σκέψεις...

Πάντως, μιλάμε για πολλά εκατομμύρια κάθε χρόνο συνολικά σε όλα αυτά...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
της εφοριας εισαι τυπε?  :undecided:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν βρεθει τροπος να φορολογηθουν θα ξεχρεωσουμε σαν χωρα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
αν βρεθει τροπος να φορολογηθουν θα ξεχρεωσουμε σαν χωρα
Η αν όχι να φορολογηθουν μια άλλη καλή ιδέα πιστεύω θα ηταν να βρισκόταν ένας τρόπος να μην μπορουσαν να στείλουν τα λεφτα έξω πχ οι ρουμάνες στην ρουμανία κτλ. αλλά αυτό λογικά είναι ακόμα πιο δύσκολο απο το να φορολογηθουν.
 

nino47

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
16
Like
28
Πόντοι
0
της εφοριας εισαι τυπε?  :undecided:


Χαχαχα!!! Ούτε καν... Με την εφορία, ούτε "γεια" δε θέλω να λέω...

Απλά αναρωτιόμουν πόσα χρήματα περίπου μπορεί να διακινούνται συνολικά, που είναι κατ'εξοχήν μαύρα...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Σύμφωνα με παλαιότερη έρευνα του πανεπιστημίου Αθηνών στην πορνεία σε κάθε της μορφή διακινούνται περίπου μισό δις ευρώ. Πρόκειται όμως για παλαιότερη έρευνα όπως είπα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Χαχαχα!!! Ούτε καν... Με την εφορία, ούτε "γεια" δε θέλω να λέω...

Απλά αναρωτιόμουν πόσα χρήματα περίπου μπορεί να διακινούνται συνολικά, που είναι κατ'εξοχήν μαύρα...

δεν μπορουν να υπολογιστουν τυπε γιατι υπαρχει μεγαλη γκαμα.

Ο γιασου το κανει με 9,99  οι σαουδαραβες στις βιζιτο-μοντελες στη μυκονο προσφερουν χρυσα ρολογια  :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Βερονικα από Φυλής 86α μου είπε τον Γενάρη που την πήρα, ότι έχει περίπου 35 πελάτες την ημέρα δηλαδή 700 ευρώ.
Αυτή όμως παίρνει τα μισά και επίσης τα 4 πρώτα λογικά πηγαίνουν στο μαγαζί, άρα βγάζει 290 ευρώ την ημέρα. Χώρια τα εξτραδακια από αγαπουληδες. Περίπου 8000 ευρώ τον μήνα. Για αυτό δεν μου κάνει εντύπωση που κάνει μεγάλα διαλείμματα όπως και η Αθηνά από φωκ.27 που πάνω κάτω σε αυτά τα ποσά θα παίζει.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Η λύση είναι μία:

#ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΠΟΡΝΕΙΑΣ ΚΑΙ Η ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΤΗΣ...


Βρωμοπούτανα θα πληρώνεται και εσείς φόρους... :s&m_3:

Σε πολλες χωρες γινεται ισως γλυτωναμε και τον ενφια για καποια χρονια απο τους φορους αυτους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom