Νέα

Πόσα τρώμε στις πουτάνες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Πόσα λεφτά χαλάτε το μήνα για τα κορίτσια του αγοραίου έρωτα;

  • 0-50 ευρω.

    Ψήφοι: 153 29,5%
  • 50-100 ευρω.

    Ψήφοι: 110 21,2%
  • 100-150 ευρω.

    Ψήφοι: 72 13,9%
  • 150-200 ευρω.

    Ψήφοι: 43 8,3%
  • 200-250 ευρω.

    Ψήφοι: 40 7,7%
  • 250-300 ευρω.

    Ψήφοι: 26 5,0%
  • 300-350 ευρω.

    Ψήφοι: 23 4,4%
  • 350-400 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 400-450 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 450-500 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 500-600 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 600-700 ευρω.

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 700-800 ευρω.

    Ψήφοι: 3 0,6%
  • 800-900 ευρω

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 900-1000 ευρω.

    Ψήφοι: 6 1,2%
  • 1000 και πανω

    Ψήφοι: 49 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.968
Κριτικές
14
Like
3.898
Πόντοι
2.777
πάντως από επιλεγμένες κριτικές βγάζει κανείς συμπέρασμα για τα μέλη και το πόσα διαθέτουν. (Που τα βρίσκουν;)
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Σήμερα είχαμε μια συζήτηση με τον τσάτσο της Εμανουελας στο Φ65 και μιλάγαμε για τα στούντιο.Εγώ ειχα ανοιξει ενα θέμα, γιατί οταν τελειώνεις η κοπέλα εξαφανίζεται αμέσως απο το δωμάτιο.Ακουσε ο τσάτσος την συζητηση και μας λέει οτι έτσι πάει.Αν τελείωσεις,παεικαι το πενηνταρικο.Λέω δεν θα ταν σωστό να συνεχίζαμε σεξ για κανα δεκάλεπτο ακόμα για να πιάσει τοπο το 50νηντάρικο;Oxi Μου απαντάει δεν υπάρχουν αυτα.Δηλαδή 5 λεπτά για 50 ευρώ;Γιατί να μην κάτσει κιάλο;.. ρωταω.Ακούει την συζητηση η Μπαρμπαρα από το μπαλκλόνι...και λέει εξαρταται...Την ρωτάω ειναι σωστό να φεύγεις στα 2 λεπτά αν τελειώσει ο αλλος..;δεν απάντησε και συνεχισε να ρεμβάζει!Μας λέει ο τσάτσος οτι μόνο αμα πληρώσεις ωρα μπορεις να κάνεις οτι θελεις μεσα στο δωμάτιο.Αρα το συμπερασμα είναι οτι με τα 50 ευρώ πληρώνεις μεχρι να τελειώσεις και εχεις ενα χρονικο περιθώριο 15-20 λεπτά αναλογα το μαγαζί.Και με 150-200 ευρω πλρώνεις ωρα,που εκει μπορείς να τελιωσεις και σε 2 λεπτά χωρίς να φύγει η κοπέλα.Αυτη η συζητηση είναι μεγάλη και απάντηση καθαρή δεν μπορώ να πάρω.Εχει ξανασυζητθει αυτο το θεμα με διάφορες υπηρεσίες χωρίς να καταλήξουμε κάπου!Αρα για να πιάσει τοπο το 50νηνταρικο σε πειπτωση που τελειώσεις αμέσως,θα πρέπει η κοπέλα να βρεί τρόπο να σε ευχαριστήσει,με μια μικρή παραμονή στο δωμάτιο,που δυστυχώς δεν ξερεις ποιες εινα αυτες που το κανουν.Αλλά και να το ξερεις μπορει να μην κάτσει παραπάνω σε εσένα.Μια αλλη απορία ηταν πώς διαολο οι κοπελες υπολογίζουν τον χρόνο στο δωμάτιο χωρίς ρολόι!Πετάγεται η Μπαρμπαρα,και λέει..με τα τραγουδια..Ομολογώ εντυπωσιαστηκα γιατι δεν το χα σκεφτεί.Η κοπέλα μπαινει στο δωμάτιο την ωρα που ξεκιναει ενα τραγουδι.Ολα τα γνωστα ραδιοφωνικά τραγούδια δεν ξεπερνανε τα 4 λεπτά.Αρα στα 2 τραγούδια,η κοπέλα ξερει οτι σε 2 λεπτά πρεπει να εχει βγει.Γαμάτο πάντως.Θα το τσεκάρω την επόμενη φορά που θα μου πει η κοπελα οτι πρέπει να τελειώνω!Το συμπέρασμα για μενα είναι οτι η πουτανες ειναι σαν το καζίνο.Ποντάρεις ..και αν σου κατσει ..καλώς..αλλιως πρεπει να ξαναπονταρεις σε αλλο νουμερο(πουτάνα-μαγαζί)!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σήμερα είχαμε μια συζήτηση με τον τσάτσο της Εμανουελας στο Φ65 και μιλάγαμε για τα στούντιο.Εγώ ειχα ανοιξει ενα θέμα, γιατί οταν τελειώνεις η κοπέλα εξαφανίζεται αμέσως απο το δωμάτιο.Ακουσε ο τσάτσος την συζητηση και μας λέει οτι έτσι πάει.Αν τελείωσεις,παεικαι το πενηνταρικο.Λέω δεν θα ταν σωστό να συνεχίζαμε σεξ για κανα δεκάλεπτο ακόμα για να πιάσει τοπο το 50νηντάρικο;Oxi Μου απαντάει δεν υπάρχουν αυτα.Δηλαδή 5 λεπτά για 50 ευρώ;Γιατί να μην κάτσει κιάλο;.. ρωταω.Ακούει την συζητηση η Μπαρμπαρα από το μπαλκλόνι...και λέει εξαρταται...Την ρωτάω ειναι σωστό να φεύγεις στα 2 λεπτά αν τελειώσει ο αλλος..;δεν απάντησε και συνεχισε να ρεμβάζει!Μας λέει ο τσάτσος οτι μόνο αμα πληρώσεις ωρα μπορεις να κάνεις οτι θελεις μεσα στο δωμάτιο.Αρα το συμπερασμα είναι οτι με τα 50 ευρώ πληρώνεις μεχρι να τελειώσεις και εχεις ενα χρονικο περιθώριο 15-20 λεπτά αναλογα το μαγαζί.Και με 150-200 ευρω πλρώνεις ωρα,που εκει μπορείς να τελιωσεις και σε 2 λεπτά χωρίς να φύγει η κοπέλα.Αυτη η συζητηση είναι μεγάλη και απάντηση καθαρή δεν μπορώ να πάρω.Εχει ξανασυζητθει αυτο το θεμα με διάφορες υπηρεσίες χωρίς να καταλήξουμε κάπου!Αρα για να πιάσει τοπο το 50νηνταρικο σε πειπτωση που τελειώσεις αμέσως,θα πρέπει η κοπέλα να βρεί τρόπο να σε ευχαριστήσει,με μια μικρή παραμονή στο δωμάτιο,που δυστυχώς δεν ξερεις ποιες εινα αυτες που το κανουν.Αλλά και να το ξερεις μπορει να μην κάτσει παραπάνω σε εσένα.Μια αλλη απορία ηταν πώς διαολο οι κοπελες υπολογίζουν τον χρόνο στο δωμάτιο χωρίς ρολόι!Πετάγεται η Μπαρμπαρα,και λέει..με τα τραγουδια..Ομολογώ εντυπωσιαστηκα γιατι δεν το χα σκεφτεί.Η κοπέλα μπαινει στο δωμάτιο την ωρα που ξεκιναει ενα τραγουδι.Ολα τα γνωστα ραδιοφωνικά τραγούδια δεν ξεπερνανε τα 4 λεπτά.Αρα στα 2 τραγούδια,η κοπέλα ξερει οτι σε 2 λεπτά πρεπει να εχει βγει.Γαμάτο πάντως.Θα το τσεκάρω την επόμενη φορά που θα μου πει η κοπελα οτι πρέπει να τελειώνω!Το συμπέρασμα για μενα είναι οτι η πουτανες ειναι σαν το καζίνο.Ποντάρεις ..και αν σου κατσει ..καλώς..αλλιως πρεπει να ξαναπονταρεις σε αλλο νουμερο(πουτάνα-μαγαζί)!

ωραια πολυ μου αρεσε η αναλυση σου φιλε Megatherion πας και καζινακι live τοτε ισως θα πρεπε να συμμετασχεις και στα αλλα θρεντακια σχετικα με το θεμα εισαι more than welcome :) :) :) ;) ;)!!!!!
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
ωραια πολυ μου αρεσε η αναλυση σου φιλε Megatherion πας και καζινακι live τοτε ισως θα πρεπε να συμμετασχεις και στα αλλα θρεντακια σχετικα με το θεμα εισαι more than welcome :) :) :) ;) ;)!!!!!

Πες όμως και την αποψή σου!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
γύρω στα 450-500 κάθε μήνα.
Αύγουστο/Σεπτέμβριο διπλασιάστηκαν τα έξοδα κίνησης(πολύ βίζιτα).
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
γαμηστε τα ολα ρε,γαματεεεε
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ρε παιδιά!Το χω μια απορία και είπα να την λύσω με συναδέλφους μου.
Πόσα φράγγα περίπου χαλάτε στις πόρνες την χρονιά;Εγώ μ ένα πρόχειρο
κοντρόλ είμαι στην χήνα (1000 ευρά) το χρόνο και προσπαθώ να το μειώσω
αλλά αν δεν έχεις γκόμενα πόσο να δουλέψει και το αυτόματο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.458
Κριτικές
16
Like
13.662
Πόντοι
6.515
Ρε παιδιά!Το χω μια απορία και είπα να την λύσω με συναδέλφους μου.
Πόσα φράγγα περίπου χαλάτε στις πόρνες την χρονιά;Εγώ μ ένα πρόχειρο
κοντρόλ είμαι στην χήνα (1000 ευρά) το χρόνο και προσπαθώ να το μειώσω
αλλά αν δεν έχεις γκόμενα πόσο να δουλέψει και το αυτόματο.


μην το μειωσεις τυπε, ετσι κι αλλιως και να σου μεινουν θα τα παρει ο στουρναρας  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ρε παιδιά!Το χω μια απορία και είπα να την λύσω με συναδέλφους μου.
Πόσα φράγγα περίπου χαλάτε στις πόρνες την χρονιά;Εγώ μ ένα πρόχειρο
κοντρόλ είμαι στην χήνα (1000 ευρά) το χρόνο και προσπαθώ να το μειώσω
αλλά αν δεν έχεις γκόμενα πόσο να δουλέψει και το αυτόματο.
φετος ξοδευω κανα 150-240 ευρω τον μηνα......λιγοτερα πολυ σε σχεση με παλια....συνηθως παω ενα σαββατο καθε βδομαδα και παιρνω ενα λιγο καλυτερο προγραμμα σε στουντιο
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
παιδια φετος τον παιζω περσι κατι γινοταν  :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
φετος ξοδευω κανα 150-240 ευρω τον μηνα......λιγοτερα πολυ σε σχεση με παλια....συνηθως παω ενα σαββατο καθε βδομαδα και παιρνω ενα λιγο καλυτερο προγραμμα σε στουντιο
εισαι καπιταλιστης :cheesy:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Όσοι επιλέγουν CG αντιλαμβάνονται ότι το κόστος είναι αρκετά ψηλά (βάλε ξενοδοχείο extras κλπ)...

Αν οι κοπέλες (και οι μεσάζοντες) το χειρίζονταν καλλύτερα (εριχναν τιμές) θα είχαν και περισσότερα έσοδα. Γιατί ο αγοραίος έρωτας είναι έξη και ακόμα και αυτός που διαθέτει τώρα χρήματα δεν θα σπαταλούσε λιγότερα, λόγω μειωμένων τιμών, αλλά θα αύξανε τον αριθμό των ραντεβού.

Όσο περνάει ο χρόνος πάντως η αγορά θα κάνει διορθώσεις (πιθανόν και στις υπηρεσίες και στον χρόνο και όχι τοσο στο κόστος αρχικά)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom