Νέα

Πόσα λεφτά έχετε χαλάσει σε κοπέλες του χώρου και κανονικά για γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ξενυχτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΛΕΦΤΑ

  • Κατω απο 1000

    Ψήφοι: 16 14,3%
  • 1000 - 4000

    Ψήφοι: 19 17,0%
  • 4000 - 10.000

    Ψήφοι: 21 18,8%
  • 10.000 - 20.000

    Ψήφοι: 15 13,4%
  • Πολυ παραπανω

    Ψήφοι: 41 36,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    112

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.460
Κριτικές
94
Like
46.767
Πόντοι
17.311
Γιατί ρε 3 χρόνια τόσα λεφτά για Πορνες και τόσα ραντεβού δε είναι λιγα,τώρα στις γκόμενες όντως δε έχω χαλάσει πολλά.
τωρα που εισαι νεος και ωραιος σαν τα κρυα τα νερα, σου προτεινω να αλλαξεις λιγο το σκηνικο, μπας και κανεις και κανα σταθερο κονε με κανα γκομενακι και να αφησεις τις πορνες για αραια και που.
μετα θα ειναι αργα και θα κλαις.
οι πορνες ειναι για ξεμπουκωμα στιγμης.
τωρα αν σου κατσει και σε ερωτευτει καμια απο το πουθενα, πασο... αλλα εκει πας σε αλλα μονοματια, λιγο μυστηρια.
 

piato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
944
Πόντοι
311
Τελικά το bou εκτός από το φόρουμ με τους περισσότερους σοφούς είναι και το φόρουμ με τους περισσότερους εκατομμυριουχους.... Α ρε Γιωργάκη Παπανδρέου τελικά είχες δίκιο
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ενδιαφέρον θεματάκι.
Λοιπόν, υπολογίζω περίπου το 40% των χρημάτων που έχω βγάλει ως ενήλικας έχουν πάει στις πουτανες-επισημες και ανεπισημες-
ένα 40% το έχω δώσει εφορία, ΔΕΚΟ, τράπεζες κτλ και ένα περίπου 20% για πάρτη μου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.460
Κριτικές
94
Like
46.767
Πόντοι
17.311
Τελικά το bou εκτός από το φόρουμ με τους περισσότερους σοφούς είναι και το φόρουμ με τους περισσότερους εκατομμυριουχους.... Α ρε Γιωργάκη Παπανδρέου τελικά είχες δίκιο
ολοι οι ωνασηδες εδω μεσα ειναι μαζεμενοι :confused:
μονο εγω ο κακομοιρης παω με τα 3μ... ποτανα κενωνια :cry:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.225
Πόντοι
481
Στον στρατηγό Charles De Gaulle αποδίδεται το εξής:

Τρεις είναι οι τρόποι που μπορεί να οδηγήσουν έναν άντρα στην καταστροφή -- ο τζόγος, οι γυναίκες, και οι συμβουλές των ειδικών.

Ο πρώτος είναι ο πιο γρήγορος, ο δεύτερος ο πιο ευχάριστος, ο τρίτος ο πιο βέβαιος.

Φαντάζομαι δεν συμφωνούμε όλοι στο ακέραιο - όμως δύσκολα θα διαφωνήσει κανείς με το Νο2
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.460
Κριτικές
94
Like
46.767
Πόντοι
17.311
Στον στρατηγό Charles De Gaulle αποδίδεται το εξής:

Τρεις είναι οι τρόποι που μπορεί να οδηγήσουν έναν άντρα στην καταστροφή -- ο τζόγος, οι γυναίκες, και οι συμβουλές των ειδικών.

Ο πρώτος είναι ο πιο γρήγορος, ο δεύτερος ο πιο ευχάριστος, ο τρίτος ο πιο βέβαιος.

Φαντάζομαι δεν συμφωνούμε όλοι στο ακέραιο - όμως δύσκολα θα διαφωνήσει κανείς με το Νο2
παιχταρα μου....
ασε... τους (κουλο)ειδικους τους μαθαμε εδω και 2 χρονια (πιμποδικηγοροι, βατσινοβλακες και τυροχλεχλεδες)
:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.009
Κριτικές
18
Like
15.823
Πόντοι
4.546
Νομίζω περίπου 15-20.000 έως τώρα, γεροί να είμαστε.
 

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Πρωτοπήγα σε μπουρδέλο στην τρυφερή ηλικία των 13 με 3.000 δρχ τέλη της δεκαετίας του 90. Από τότε με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς έχω χαλάσει 25.000 - 30.000 ευρώ σε μπουρδέλα, studio, μασατζίδικα και call girls.

Προσωπικά θεωρώ πως τα λεφτά που χάλασα στις σπουδές, σε εξοπλισμό γραφείου και τις πουτάνες τις καλύτερες επενδύσεις που έκανα ποτέ.

1) αν δεν είχα επενδύσει αυτά τα λεφτά σε υπέροχες εμπειρίες με πεταλούδες της νύχτας θα τα είχα φάει αλλού σε μαλακίες με απώτερο σκοπό να γαμήσω .... κοινώς καγκουρομαλακίες.

2) Γάμησα μουνάρες με το κιλό που αντικειμενικά αν δεν είσαι star, εφοπλιστής, πολιτικός κ.τ.λ δεν γαμάς.

3) Μου δώσαν τρομερή αυτοπεποίθηση διότι α) όταν στα 16 σου γαμάς 2 φορές την εβδομάδα στην φυλής το 2000 την μουνάρες Ρωσίδες που ποια βλέπεις μόνο στο ινσταγκραμ δεν κάθεσαι να τρέχεις πίσω από ένα μέτριο 16χρονο να το παρακαλάς για να σου κάτσει β) δεν έγινα ποτέ μουνόδουλος μιας για να γαμήσω γιατί πολύ απλά είχα διέξοδο.

4) Μου δώσαν απίστευτο κινητρο για να βγάζω περισσότερα λεφτά ώστε απο τα μπουρδέλα να πάω στα studio και απο τα studio στα call girls. Πιστεύω δηλαδή οτι τα λεφτά τους μου τα γυρίσαν και με το παραπάνω.

5) Επειδή δεν είμουν κάφρος και από την φύση μου σέβομαι όλους τους ανθρώπους το ίδιο, οι πεταλουδίτσες που εξηγήθηκαν πολλές φορές και το πιο σημαντικό είναι οτι με μάθαν πολλά πράγματα (όχι μόνο γύρω απο το σεξ).

Η αλήθεια είναι ότι τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει χωρίς πληρωμή. Κακά τα ψέματα όταν η γκόμενα σου δίνεται και σε κάνει να αισθανθείς οτι ζει για να την γαμάς δεν μπορεί να συγκριθεί με ένα γαμήσι επι πληρωμή. Επίσης η αίσθηση που έχει οταν μια γκόμενα που κυνηγάς σου κάτσει δεν συγκρίνεται με το καλύτερο city tour.

Πιστεύω οτι αν κάποιος έχει σεξουαλική ζωή εκτός αγοραίου έρωτα, δεν γίνεται αγαπούλης ώστε να του τα τρώει μια πουτάνα την φορά και γενικά ξοδεύει όσα μπορεί να ξοδέξει και δεν καταστρέφεται με απλά λόγια ότι κάνει το κάνει με μέτρο ποτέ δεν θα μετανιώσει για τα λεφτά που "επένδυσε" σε πουτάνες.

Εχω φίλους που στα 35 έχουν πάει με 2 γυναίκες. Τους χαίρομαι γιατί οι περισσότεροι έχουν καλές σχέσεις και η καλή σχέση είναι πραγματική ευτυχία, αλλά καμμια φορά που συζητάμε για σεξ πραγματικά καταλαβαίνω πόσα έχουν χάσει.

Προσωπικά έχω κάνει πολλές μαλακίες στην ζωή μου (ευτυχώς όχι κάτι χοντρό). Για 2 μαλακίες μετανιώνω. Η μια είναι για τον καιρό που πέρασα να είμαι στεναχωρημένος για κοπέλα. Η δεύτερη είναι προσωπική....
 

skipper1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Ενα δεκαρικακι στα 20 χρονια…tdm θα χα παρει…στα 90 αυτα θα θυμασαι…
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: piato

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.460
Κριτικές
94
Like
46.767
Πόντοι
17.311
Η μια είναι για τον καιρό που πέρασα να είμαι στεναχωρημένος για κοπέλα.
παιχταρα μου συμπιπτουμε σε πολλα, αν οχι σε ολα σχεδον.
αν δε στεναχωρηθεις ομως, δε θα εκτιμησεις :eyebrows:
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Τον πληρωμένο έρωτα τον ξεκίνησα στα 13 βέβαια είχα τις κατακτήσεις μου στο γυναικείο φύλο πιτσιρικάς αλλά τον έδινα και δεξιά αριστερά στα στούντιο μπουρδελακια . Όσο μεγάλωνα και πέρναγαν λεφτά από τα χέρια μου πήγαινα και τις τσάρκες μου στα στριπ και στα κωλομπαρα χωρίς να ξεχάσω τα αγαπημένα μου σπιτάκια . Το αποκορύφωμα όταν έγινα μετανάστης πάλι για δουλειά πάλι επισκεπτόμουν τα κορίτσια του οίκου . Στην προσωπική μου ζωή έχω πάρει καμία δεκαριά αλλά στον πληρωμένο έρωτα έχω πάρει για την ηλικία μου παρά να παρά πολλές όποτε πάω για σίγουρα +20000€
 
  • Like
Αντιδράσεις: piato

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
παιχταρα μου συμπιπτουμε σε πολλα, αν οχι σε ολα σχεδον.
αν δε στεναχωρηθεις ομως, δε θα εκτιμησεις :eyebrows:
Χαχα, Χαίρομαι.. Η αλήθεια είναι οτι ο λόγος που έχω μετανιώσει είναι καθαρά ο εαυτός μου. Δεν θα πω οτι η κοπέλα δεν το αξίζε απλά το θέμα ήταν το ότι είμουν στεναχωρημένος ήταν καθαρά δικό μου θέμα. Το δημιουργούσα εγώ στον εαυτό δηλαδή. Δυστυχώς αυτά τα πράγμα δεν αλλάζουν εύκολα και η μαλακία ξαναγίνεται εύκολα. Ευτυχώς όταν είμαι στεναχωρημένος έχω απίστευτη όρεξη για αγοραίο έρωτα που η αλήθεια είναι βοηθάει αρκετά να ξεφεύγει το μυαλό και να απομυθοποιεί κάποια πράγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: piato

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.460
Κριτικές
94
Like
46.767
Πόντοι
17.311
Χαχα, Χαίρομαι.. Η αλήθεια είναι οτι ο λόγος που έχω μετανιώσει είναι καθαρά ο εαυτός μου. Δεν θα πω οτι η κοπέλα δεν το αξίζε απλά το θέμα ήταν το ότι είμουν στεναχωρημένος ήταν καθαρά δικό μου θέμα. Το δημιουργούσα εγώ στον εαυτό δηλαδή. Δυστυχώς αυτά τα πράγμα δεν αλλάζουν εύκολα και η μαλακία ξαναγίνεται εύκολα. Ευτυχώς όταν είμαι στεναχωρημένος έχω απίστευτη όρεξη για αγοραίο έρωτα που η αλήθεια είναι βοηθάει αρκετά να ξεφεύγει το μυαλό και να απομυθοποιεί κάποια πράγματα.
ολα (σχεδον) αλλαζουν... μονο αν θες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: piato

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
οι πουτανες σου γαμανε τη τσεπη, οι γκομενες τη ψυχη...τα βαζεις κατω και τα ζυγιζεις αναλογα
οσο η τσεπη μου αντεχει, επενδυω στο πρωτο και ειναι χαρουμενο και το πανω και το κατω κεφαλι..
 

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Εγώ έχω χαλάσει πολλά. Ένας από τους λόγους που καταστράφηκα οικονομικά. Μπαρ στριπτίζ αδικία μπουρδέλα εσκορτ φαιησμπουκ γνωριμίες ινστσγκρσμ γνωριμίες γκόμενες επί πληρωμή. Αν τα μετρήσω 35 χρόνια μάλλον πρέπει να πάω να αυτοκτονήσω .θα είχα πολυκατοικία τουλάχιστον .οποίος δεν έχει μυαλό έχει ποδαρια. Μάλλον είμαι χαζός ..άστα χεστα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
8
Like
11.297
Πόντοι
3.786
μήπως ο νηματοθέτης είναι ρουφιάνος του Υπουργείου Οικονομικών;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.492
Πόντοι
11.956
Πρωτοπήγα σε μπουρδέλο στην τρυφερή ηλικία των 13 με 3.000 δρχ τέλη της δεκαετίας του 90. Από τότε με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς έχω χαλάσει 25.000 - 30.000 ευρώ σε μπουρδέλα, studio, μασατζίδικα και call girls.

Προσωπικά θεωρώ πως τα λεφτά που χάλασα στις σπουδές, σε εξοπλισμό γραφείου και τις πουτάνες τις καλύτερες επενδύσεις που έκανα ποτέ.

1) αν δεν είχα επενδύσει αυτά τα λεφτά σε υπέροχες εμπειρίες με πεταλούδες της νύχτας θα τα είχα φάει αλλού σε μαλακίες με απώτερο σκοπό να γαμήσω .... κοινώς καγκουρομαλακίες.

2) Γάμησα μουνάρες με το κιλό που αντικειμενικά αν δεν είσαι star, εφοπλιστής, πολιτικός κ.τ.λ δεν γαμάς.

3) Μου δώσαν τρομερή αυτοπεποίθηση διότι α) όταν στα 16 σου γαμάς 2 φορές την εβδομάδα στην φυλής το 2000 την μουνάρες Ρωσίδες που ποια βλέπεις μόνο στο ινσταγκραμ δεν κάθεσαι να τρέχεις πίσω από ένα μέτριο 16χρονο να το παρακαλάς για να σου κάτσει β) δεν έγινα ποτέ μουνόδουλος μιας για να γαμήσω γιατί πολύ απλά είχα διέξοδο.

4) Μου δώσαν απίστευτο κινητρο για να βγάζω περισσότερα λεφτά ώστε απο τα μπουρδέλα να πάω στα studio και απο τα studio στα call girls. Πιστεύω δηλαδή οτι τα λεφτά τους μου τα γυρίσαν και με το παραπάνω.

5) Επειδή δεν είμουν κάφρος και από την φύση μου σέβομαι όλους τους ανθρώπους το ίδιο, οι πεταλουδίτσες που εξηγήθηκαν πολλές φορές και το πιο σημαντικό είναι οτι με μάθαν πολλά πράγματα (όχι μόνο γύρω απο το σεξ).

Η αλήθεια είναι ότι τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει χωρίς πληρωμή. Κακά τα ψέματα όταν η γκόμενα σου δίνεται και σε κάνει να αισθανθείς οτι ζει για να την γαμάς δεν μπορεί να συγκριθεί με ένα γαμήσι επι πληρωμή. Επίσης η αίσθηση που έχει οταν μια γκόμενα που κυνηγάς σου κάτσει δεν συγκρίνεται με το καλύτερο city tour.

Πιστεύω οτι αν κάποιος έχει σεξουαλική ζωή εκτός αγοραίου έρωτα, δεν γίνεται αγαπούλης ώστε να του τα τρώει μια πουτάνα την φορά και γενικά ξοδεύει όσα μπορεί να ξοδέξει και δεν καταστρέφεται με απλά λόγια ότι κάνει το κάνει με μέτρο ποτέ δεν θα μετανιώσει για τα λεφτά που "επένδυσε" σε πουτάνες.

Εχω φίλους που στα 35 έχουν πάει με 2 γυναίκες. Τους χαίρομαι γιατί οι περισσότεροι έχουν καλές σχέσεις και η καλή σχέση είναι πραγματική ευτυχία, αλλά καμμια φορά που συζητάμε για σεξ πραγματικά καταλαβαίνω πόσα έχουν χάσει.

Προσωπικά έχω κάνει πολλές μαλακίες στην ζωή μου (ευτυχώς όχι κάτι χοντρό). Για 2 μαλακίες μετανιώνω. Η μια είναι για τον καιρό που πέρασα να είμαι στεναχωρημένος για κοπέλα. Η δεύτερη είναι προσωπική....
Πωπω μύνημα εγώ θα βαριόμουν να γράψω τόσα πολλά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μέχρι το 1995σιγουρα 2 μυρρια....μετά ούτε θυμάμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom