Νέα

Πώς τον πρωτοπήραν οι σχέσεις σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απαντάτε μόνο για τις σχέσεις σας ή τη γυναικά σας. Αυτές που γνωρίσατε στην παρέα και την μαμά!

  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 0

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 1-3

    Ψήφοι: 25 35,2%
  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 4-9

    Ψήφοι: 7 9,9%
  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 10-19

    Ψήφοι: 9 12,7%
  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 20-30

    Ψήφοι: 3 4,2%
  • Το bodycount της δικιάς μου όταν τα έφτιαξα μαζί της ήταν 31+

    Ψήφοι: 6 8,5%
  • Είχε πάρει πίπα απο 0

    Ψήφοι: 6 8,5%
  • Είχε πάρει πίπα απο 1-3

    Ψήφοι: 15 21,1%
  • Είχε πάρει πίπα απο 4-9

    Ψήφοι: 7 9,9%
  • Είχε πάρει πίπα απο 10-19

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Είχε πάρει πίπα απο 20-30

    Ψήφοι: 3 4,2%
  • Είχε πάρει πίπα απο 31+

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • Πήρε την πρώτη πίπα πριν απο τα 16

    Ψήφοι: 10 14,1%
  • Πήρε την πρώτη πίπα 16-17

    Ψήφοι: 7 9,9%
  • Πήρε την πρώτη πίπα 18-21

    Ψήφοι: 21 29,6%
  • Πήρε την πρώτη πίπα 22-29

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Πήρε την πρώτη πίπα 30+

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Έχασε την παρθενιά της πριν απο τα 16

    Ψήφοι: 7 9,9%
  • Έχασε την παρθενιά της 16-17

    Ψήφοι: 18 25,4%
  • Έχασε την παρθενιά της 18-21

    Ψήφοι: 25 35,2%
  • Έχασε την παρθενιά της 22-29

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Έχασε την παρθενιά της 30+

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Έδωσε κώλο πριν απο τα 16

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • Έδωσε κώλο 16-17

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • Έδωσε κώλο 18-21

    Ψήφοι: 17 23,9%
  • Έδωσε κώλο 22-29

    Ψήφοι: 8 11,3%
  • Έδωσε κώλο 30+

    Ψήφοι: 8 11,3%
  • Ειχε κανει λεσβιακό

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Δεν ειχε κανει λεσβιακό

    Ψήφοι: 29 40,8%
  • Ειχε κανει παρτουζα

    Ψήφοι: 9 12,7%
  • Δεν είχε κανει παρτουζα

    Ψήφοι: 33 46,5%
  • Ειχε καποιος σεξ βιντεο και νουντς

    Ψήφοι: 16 22,5%
  • Δεν είχε καποιος σεξ βιντεο και νουντς της

    Ψήφοι: 22 31,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    71

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
εμένα η γυναίκα μου, έχει και γράψει και κάποια χιλιόμετρα στο εξωτερικό ...!!!
Είχε πάει φοιτήτρια με το erasmus Γερμανία και μου είπε ότι πέρασε καλά ....

άλλο level ....!!!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
72
Like
12.921
Πόντοι
25.036
Δεν ρωτάω ποτέ το body count μιας κοπέλας γιατί αφενός είναι άκομψο, αφετέρου δεν έχει νόημα. Ενας άντρας και μια γυναίκα που έχουν πάει με 10 ο κάθε ένας, αν τους ρωτήσεις, ο άντρας θα σου πει 50 και η γυναίκα 2... Πιο χρήσιμη ερώτηση είναι αν είχε κάποια ή κάποιες μακροχρόνιες σχέσεις στο παρελθόν, γιατί ανάλογα την απάντηση μπορεί να σχηματίσεις μια εικόνα. Αν είναι της σχέσης δεν θα έχει πάρα πολλούς αν όχι είναι μάλλον πουτσομαζόχτρα. Επίσης την ώρα του σεξ καταλαβαίνεις πολλά ανάλογα την εμπειρία που δείχνει...
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.187
Like
10.536
Πόντοι
2.256
εμένα η γυναίκα μου, έχει και γράψει και κάποια χιλιόμετρα στο εξωτερικό ...!!!
Είχε πάει φοιτήτρια με το erasmus Γερμανία και μου είπε ότι πέρασε καλά ....

άλλο level ....!!!
Πουτσομαζεύουνε καταιγιστικό σπρώξιμο στο Erasmus τύπε. Όταν σπούδαζα εξωτερικό, μεταξύ Μαρόκου-Ισπανίας-Τυνησίας, ψωλοτραμπαλίζονταν οι Ελληνίδες. Και όταν έρχονταν σε μας τους ψυχοπονιάρηδες να κλαφτούν γιατί τις παράτησαν οι μελαψοί επιβήτορες, έτρωγαν και ένα ελληνικό κάρφωμα της παρηγοριάς. Οπότε, να ΄σαι σίγουρος ότι μάλλον έχει κάνει δυνατό σαφάρι.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Νήμα με πολλές προεκτάσεις...

Εγώ πάντως μια που γάμησα τώρα τελευταία δεν μου έκανε πίπα για κανένα λόγο.. και μου είπε δεν έχει κάνει ποτέ...
Επίσης δεν της είχαν κάνει γλειφομούνι.. σπαρταραγε σαν ψάρι όταν της έκανα...
Αλλά η ρουφιάνα δεν το ανταπέδωσε...
Και μιλάμε για πάνω από 35 ετών

έχω "βρεθεί" (50άρης plus) με γκόμενες που μόνο με τσιμπούκωσαν (πάνω από 15) και μάλιστα οι περισσότερες ήταν πραγματικές μαστόρισες (να διευκρινήσω ότι δεν έπεσε πηδουλος, λόγω περιόδου, ή προφυλακτικού, ή δεν γούσταρε ένας από τους 2 μας πήδημα, άλλες φορές ήταν κ το σκηνικό "περίεργο") ΑΛΛΑ τα τελευταία 4-5 χρόνια έπεσε πηδουλος με 3 κύριες που ορκίζονταν στα παιδιά τους ότι δεν έχουν κάνει ΠΟΤΕ στοματικό σε άνδρα. Κοινώς ΔΕΝ έχουν πιπώσει ποτέ κανέναν .. Άντε βγάλε άκρη.

Και στις 3 (χωρίς να πιπώσουν), έπεσε πήδουλος από το πρώτο βράδυ (και με τις 3 βρισκόμαστε αραιά κ που).
Καθηγήτρια 45άρα η μια, την βοήθησα να βάλει αέρα στο βενζινάδικο στην ΠΑΘΕ κ τελικά διανυκτερεύσαμε στην Στυλίδα..
Η άλλη μιλφάρα που το ίδιο βράδυ την έβγαζα φωτό με τα χύσια στο πρόσωπο αλλά πίπα ΔΕΝ έκανε ..(έχουμε βρεθεί πάνω από 10 φορές κ πάντα το σκηνικό είναι ότι γυρίζουμε ταινία σεξ (...έτσι φτιάχνονταν..) οπότε το .. "γράφουμε" σε ένα παλιό κινητό στημένο σε gimbal.
Η άλλη μιλφάρα πάλι, που σταμάταγε κάθε τρεις κ λίγο και σκούπιζε τα πάντα με μωρομάντηλο (προ κοβινντ εποχή) και μου έσπαγε τα @@@ αλλά την είχα τρελό άχτι γιατί είχε ΒΥΖΑΡΕΣ (5άρια) κ ήταν η κολλητή μιας πρώην κ ήθελα να το μάθει η πρώην για να σκυλιάσει..


Nτοκτορ συμφωνώ αλλά και πάλι δεν είσαι 100% σίγουρος για το ιστορικό αν δεν ψαχτεις ή να σου σφυρίξει κάποιος τι παίζει.Στα αυτοκίνητα πλέον σχεδόν όλα καταγράφονται στον εγκέφαλο πχ.τα σέρβις κ στη φανοποιεια ενα έμπειρο μάτι κ ένα σύγχρονο τεστερ βαφής διαβάζει τυχόν επισκευη.Στην γκόμενα που έχει μάθει επιδέξια να κάνει διπλή, τριπλή ζωή μαθαίνοντας από μικρή να το δίνει όπου καβλωσει αλλά στο τέλος ψάχνει έναν μαλακά ,το σίγουρο λιμάνι της κ να κάνει οικογένεια πως την τεσταρεις;Έχω γνωρίσει κοπέλα σοβαροφανη με σεμνό στυλακι κ γυαλακια και πάνω στην κουβέντα, αφού της κέρδισα την εμπιστοσύνη παίζοντας της ότι είμαι open minded και λοιπές παπαριές ,μου έιπε εμπειρίες που είχε σε χοτ σποτ και πως δεν την άφηναν να παίρνει ανάσα.Ξαλαφρωνε κόσμο κ αν την έβλεπες έξω έλεγες wife material.Για αυτό έχω αποκλείσει κάθε περίπτωση να δω γυναίκα σοβαρά.
Μην είσαι κ τόσο σίγουρος για τα "βαμμένα" αυτοκίνητα μαν. Έχω δει σε μάντρα να έρχεται πελάτης με 2 φαναρτζήδες (αδερφός του κ ξάδερφος του) για να πάρουν αμάξι ενός φίλου μου, το οποίο ήταν όλο βαμμένο στην δεξιά πλευρά και τα τζιμάνια φανοποιοί μετά από μισή ώρα του λένε "το αμάξι είναι πένα .. πάρ' το με κλειστά τα μάτια .."). Άσχετο τώρα, αλλά πείτε μου αμάξι που πλέον να μην έχει βαμμένο φτερό ή προφυλακτήρα την σήμερον ημέρα...

Στο θέμα μας: εγώ ΔΕΝ θα ήθελα να ξέρω το παρελθόν την, όπως και αυτή ΔΕΝ θα ήθελα να ξέρει το δικό μου παρελθόν..

Κάποτε σε μια 2χρονη σχέση με μιλφάρα φωτιά που το πήγαινε το γράμμα (τα είχαμε κάνει ΟΛΑ) στην πορεία μου διηγόντανε σκηνικά από παλιότερες σχέσεις της (συνήθως όταν βγαίναμε έξω κ τα κοπανάγαμε τα ποτάκια μας). Με το που χώρισε (στα 42της) μέχρι τα 45 της που την περιέλαβα εγώ, πρέπει να είχε καβαλήσει καμιά 25αριά στο πολύ χαλαρό σε μια 3ετία, με βάση τις περιγραφές της... Βάλε και ένα 50% ακόμη που δεν το μου ομολόγησε ποτέ, μας κάνει καμία 40αριά παλληκαραίους.. Not Bad για αυτήν, προκειμένου να εκδικηθεί τον πρώην σύζυγό της, με τον οποίο πέρασε τα καλύτερα χρόνια της, μαζί του..

Στην πράξη φαίνεται η περπατημένη γυναίκα πάντως.. Στον αγωνιστικό στίβο.
Όπως φαίνεται αυτή που έχει να γαμηθει καιρό κ πονάει ή είναι σφιχτή.. Όπως αν είναι από πίσω "δουλεμένη" ή όχι.. Τεσπα

Πάντως να πω και ένα αντίλογο:
Αν μια γυναίκα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ όταν πρέπει, στην ηλικία που πρέπει, θα τις αναζητήσει αργότερα και τότε αρχίζει κ παράκρουση τους και το ξεσάλωμα τους, για αυτά (τα επεισόδεια κ τις εμπειρίες) που έχουν χάσει μέχρι τώρα στην ζωή τους (κάτι σαν στερημένες)..
 
Τελευταία τροποποίηση:

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Είχα μια φοιτήτρια στο πρώτο έτος και επειδή ήταν παρθένα κάναμε μόνο αναλ και πίπες μετά της τον έσπασα τον υμένα αλλά πέρασαν 6 μήνες βαρέθηκα τον κωλο
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
εμένα η γυναίκα μου, έχει και γράψει και κάποια χιλιόμετρα στο εξωτερικό ...!!!
Είχε πάει φοιτήτρια με το erasmus Γερμανία και μου είπε ότι πέρασε καλά ....

άλλο level ....!!!
International
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Ούτε ρωτάω , ούτε θέλω να μάθω όπως και εγώ δεν λέω .
Ότι δεν γνωρίζεις δεν σε πονάει και αυτό ισχύει και για τους δυο
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Είχα μια φοιτήτρια στο πρώτο έτος και επειδή ήταν παρθένα κάναμε μόνο αναλ και πίπες μετά της τον έσπασα τον υμένα αλλά πέρασαν 6 μήνες βαρέθηκα τον κωλο
Αυτά είναι κελεπούρια!
Να γίνεις μέσα σε κώλο παρθένας
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Μετά που έμαθε μουνι δεν έδινε εύκολα κωλο χαχαχχαχαχαχ
Με μένα έχει συμβεί το αντίθετο.
Στην αρχή έδινε μόνο μουνι .
Όταν της ξεπαρθενιασα τον κωλο.....μετά το μουνι της έπιασε αράχνες ...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.083
Like
25.104
Πόντοι
5.006
Με μένα έχει συμβεί το αντίθετο.
Στην αρχή έδινε μόνο μουνι .
Όταν της ξεπαρθενιασα τον κωλο.....μετά το μουνι της έπιασε αράχνες ...
Μη βρίζεις μαν ηρεμα
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Στο θέμα της παρτούζας τα νούμερα μιλάνε. 22% είχαν κάνει και 78% όχι. Τουλάχιστον τις έπαιρναν κατά μόνας και όχι ομαδικά. Σαν να λέμε μία στις 5 την συντονίζει την ορχήστρα

Στο λεσβιακό κάπως εντυπωσιάζομαι 29% είχαν κάνει. Για κάποιο λόγο φανταζόμουν πως θα ήταν ακόμα λιγότερες.
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Είχα φιλοδοξία να φτάσουμε το 120 στις απαντήσεις αλλά βρήκα το πείραμα επιτυχημένο.

Ευχαριστώ .

Λέω να συνεχίσουμε και με άλλα
 

aenaos57

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
18
Like
35
Πόντοι
0
Είχα φιλοδοξία να φτάσουμε το 120 στις απαντήσεις αλλά βρήκα το πείραμα επιτυχημένο.

Ευχαριστώ .

Λέω να συνεχίσουμε και με άλλα
Πάντως και οι 69 απαντήσεις είναι πολύ καυλιάρικο νούμερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom