Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
χαχαχα. Όντως. Αλλά δεν έλεγε ρε κάτι. Ούτε καν η τύπισσα. Χωρίς μαλακίες το τράβηξα γα την πλάκα.

Πάνω που σκεπτόμουν να πω ότι έγινε καταλάθος για κακή μου τύχη, με μαγκώσατε ότι θα είναι χειρότερο.
Οταν της περασει λιγο, ξεκίνα τα γνωστα ανδρικά γλοιώδη.
Παρε κανενα λουλουδακι, κανε της κανενα δωρο την ακριβη τσαντα που ειδε τις προαλλες στη βιτρινα, ταξε της κανενα σαββατοκυριακο εκδρομη, μια χαρα θα μασησει.
Την αγαπας μπαγασάκο ε? Τρεμεις μην σε αφησει!!!
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ρε χιτμαν, μου κάνει εντυπωση παντως που ανοιξες τετοιο θεμα πριν δεκα μηνες, και τωρα το "χρειαστηκες" για προσωπικο ζητημα!!!!
Το συμπαν συνωμοτησε επειδη ανοιξες το θρεντ αυτο μαλλον!!!

Καλά το είχα ανοίξει για χοντρά θέματα. Αλλά έτσι όπως έφυγε η δικιά μου έτσι, σοβάρεψε πολύ η κατάσταση.

Και να πω ότι έκανα και κάτι σοβαρό ρε γαμώτο. Τσάμπα η όλη φασαρία
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
χαχαχα. Όντως. Αλλά δεν έλεγε ρε κάτι. Ούτε καν η τύπισσα. Χωρίς μαλακίες το τράβηξα γα την πλάκα.

Πάνω που σκεπτόμουν να πω ότι έγινε καταλάθος για κακή μου τύχη, με μαγκώσατε ότι θα είναι χειρότερο.
ποσο σοβαρα εισαι με την τυπισα τυπε?...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Οταν της περασει λιγο, ξεκίνα τα γνωστα ανδρικά γλοιώδη.
Παρε κανενα λουλουδακι, κανε της κανενα δωρο την ακριβη τσαντα που ειδε τις προαλλες στη βιτρινα, ταξε της κανενα σαββατοκυριακο εκδρομη, μια χαρα θα μασησει.
Την αγαπας μπαγασάκο ε? Τρεμεις μην σε αφησει!!!
ΜΗΝ ΜΗΝ ΜΗΝ κανεις τιποτα απο τα παραπανω    :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Οταν της περασει λιγο, ξεκίνα τα γνωστα ανδρικά γλοιώδη.
Παρε κανενα λουλουδακι, κανε της κανενα δωρο την ακριβη τσαντα που ειδε τις προαλλες στη βιτρινα, ταξε της κανενα σαββατοκυριακο εκδρομη, μια χαρα θα μασησει.
Την αγαπας μπαγασάκο ε? Τρεμεις μην σε αφησει!!!

Αν δεν την αγαπούσα αυτή τη στιγμή θα ήμουν στο χθεσινό πάρτυ που ανέφερες...

Αλλά είναι Άνθρωπος ! και αυτό σπανίζει. Και γιαυτό δε γουστάρω να χρεωθώ για μια παπαριά που δεν έχει νόημα !
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Αν δεν την αγαπούσα αυτή τη στιγμή θα ήμουν στο χθεσινό πάρτυ που ανέφερες...

Αλλά είναι Άνθρωπος ! και αυτό σπανίζει. Και γιαυτό δε γουστάρω να χρεωθώ για μια παπαριά που δεν έχει νόημα !
ελα ρε... θα καταλαβει τοτε την μαλακια σου....αλλωστε αυτο εισαι μην πλασαρεις κατι που δεν εισαι...κατα καιρους θα κανεις μαλακιες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Αν δεν την αγαπούσα αυτή τη στιγμή θα ήμουν στο χθεσινό πάρτυ που ανέφερες...

Αλλά είναι Άνθρωπος ! και αυτό σπανίζει. Και γιαυτό δε γουστάρω να χρεωθώ για μια παπαριά που δεν έχει νόημα !
Ανθρωπος-ξε ανθρωπος, βλεπω ομως ειναι λιγο τσουχτρίτσα να δημιουργει θεματαρα απο κατι τοσο χαζούλικο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
ελα ρε... θα καταβει τοτε την μαλακια σου....αλλωστε αυτο εισαι μην πλασαρεις κατι που δεν εισαι...κατα καιρους θα κανεις μαλακιες
Σωστος. Ας πει ναι το εκανα, ας ζητησει και συγνωμη και τελος. Τι να κανουμε τωρα δηλαδη, να πεθανουμε?
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν την μαλακία στον εγκέφαλο που έχουμε εμείς οι άντρες ώρες ώρες. Ότι απερίσκεπτα μπορεί να κάνουμε κάτι και ας μην μας λέει κάτι.

Και δυστυχώς αυτό είναι ακριβώς αυτό που συνέβη.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ανθρωπος-ξε ανθρωπος, βλεπω ομως ειναι λιγο τσουχτρίτσα να δημιουργει θεματαρα απο κατι τοσο χαζούλικο.
μπα εχεις παρει ματι εσυ βιντεοτσοντα απο την δικια σου (λεμε τωρα) και να μην μασησεις? α ρε κουλ αλεξη   :2funny: :2funny: :2funny:
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
Πηδαγα για ενα εξάμηνο παντρεμένη 44 χρόνων της υψηλής κοινωνίας. Ο άντρας της 60 χρόνων. Αυτός την ζήλευε τρέλα  και την είχε πιάσει να τον κερατώνει, άλλα δεν την χώρισε.
Μια φορά την βδομάδα αυτός έπαιζε χαρτιά στο σπίτι της αδερφής της κι η κυρία πηγαινε μαζί. Επειδή όμως είχαμε καιρο να βρεθούμε , κι ήθελε να πηδηχτει, του λεει θα πάω απέναντι στην κουμπαρα μας να τα πούμε , κι οταν τελειώσεις ´με τα χαρτιά θα έρθω να φύγουμε. Η κουμπαρα έμενε στην απέναντι πολυκατοικία. Οπότε πήγα , την πήρα , πήγαμε μια βόλτα ´με το αμάξι , πηδηχτηκαμε και μετά την επέστρεψα στον σύζυγο.
Αν θέλουν να πηδηχτουν , κάνουν τα πάντα.......
Μιλάμε για πολλά γαμήσια η τυπισα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
μπα εχεις παρει ματι εσυ βιντεοτσοντα απο την δικια σου (λεμε τωρα) και να μην μασησεις? α ρε κουλ αλεξη   :2funny: :2funny: :2funny:
Πού ξερεις τι μπορει να εχω δει απο την δικια μου (που δεν ξερει να διαγραφει ιστορικο) και πώς αντεδρασα ή ΔΕΝ αντεδρασα ή αποθήκευσα  :rolleyes: για χρηση στο μελλον προς συμψηφισμο????
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
εννοουσα οτι μπορεις να πεις πως πηγες με ενα φιλο κ αυτος το τραβηξε . το κακο ειναι αν ρωτησει ποιος τι θα πεις
η αλλη λυση ειναι να τις ακουσεις
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ανθρωπος-ξε ανθρωπος, βλεπω ομως ειναι λιγο τσουχτρίτσα να δημιουργει θεματαρα απο κατι τοσο χαζούλικο.

Δε θα το κρατήσει μανιάτικο και να μου το πετάει μια ζωή (φαντάζομαι τουλάχιστον), μα και γιαυτό έφυγε γιατί την πιάσανε τα νεύρα της.

Αλλά ρε πούστη μου πραγματικά για μένα ήταν μια παπαριά όλο αυτό. Γιαυτό ψάχνω την δικαιολογία.

Ρε σίγουρα να μην πω ότι πατήθηκε η παπαριά το κωλοκινητό???
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Πού ξερεις τι μπορει να εχω δει απο την δικια μου (που δεν ξερει να διαγραφει ιστορικο) και πώς αντεδρασα ή ΔΕΝ αντεδρασα ή αποθήκευσα  :rolleyes: για χρηση στο μελλον προς συμψηφισμο????
α ετσι???    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


γκετ ε λαιφ ρε αλεξακο....   :2funny: :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Δε θα το κρατήσει μανιάτικο και να μου το πετάει μια ζωή (φαντάζομαι τουλάχιστον), μα και γιαυτό έφυγε γιατί την πιάσανε τα νεύρα της.

Αλλά ρε πούστη μου πραγματικά για μένα ήταν μια παπαριά όλο αυτό. Γιαυτό ψάχνω την δικαιολογία.

Ρε σίγουρα να μην πω ότι πατήθηκε η παπαριά το κωλοκινητό???
μουρμουρισε το....αν θελει να το ξεχασει και αυτη αυτο θα πιστευει σε λιγο....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Δε θα το κρατήσει μανιάτικο και να μου το πετάει μια ζωή (φαντάζομαι τουλάχιστον), μα και γιαυτό έφυγε γιατί την πιάσανε τα νεύρα της.

Αλλά ρε πούστη μου πραγματικά για μένα ήταν μια παπαριά όλο αυτό. Γιαυτό ψάχνω την δικαιολογία.

Ρε σίγουρα να μην πω ότι πατήθηκε η παπαριά το κωλοκινητό???
Ρε θα ηρεμησεις? Εισαι σε πανικο. Ποτέ δεν βγαινει κατι καλο οταν ειμαστε σε πανικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom