Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβες. Δε θα είχε πρόβλημα να έχω κρατημένες φωτό από πρώην.

Άλλωστε ξέρει τι έκανα πριν την γνωρίσω. Μέχρι και ότι έχω κάνει παρτούζες της έχω πει φαντάσου.

Είναι όπως σας είπα λογική. Δηλαδή το τι έκανες πριν δε με πειράζει, αρκεί τώρα που είμαστε μαζί να είσαι κύριος.

Όταν είδε ημερομηνία  πρόσφατη με γκόμενες σκέφτηκε, ότι αυτος μιλάει με κάποια, του την έστειλε, και ποια είναι αυτή και κλπ κλπ..

Όχι ότι απλά κατέβασα μια φωτογραφία.

Εδώ στην αρχή όταν μου τις πρωτοέδειξε, λέω τι σκαλώνεις από το ίντερνετ είναι. Και μου λέει όχι αυτή, αλλά αυτές εδώ και έδειχνει το βίντεο που είχα τραβήξει και πάει λέγοντας.

Όσον αφορά το να τραβήξω λουριά, ήδη έχω μπεί σε ένα τρυπάκι θυγμένου. Αλλά πιστεύω ότι αφού έκανα εγώ την εξαρχής μαλακία, απέχει μια λεπτή γραμμή το να της δείξω ότι με τη στάση μου δεν έκανα κάτι κακό με το να την τσαντίσω και άλλο και να την πιάσουν εγωισμοί. Το λέω αυτό γιατί το να αλλάξω κλειδαριά και να της μαζέψω τα πράγματα το θεωρώ πολύ βαρύ. Αξιοπρέπεια να έχει ο άλλος τα παίρνει και φεύγει.... Δε βάζει μυαλό. Απλά παίρνει τα πράγματά του και φεύγει.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Γάμα τα ! Και κάπως έτσι γίνονται οικογένειες και αναθρέφονται άνθρωποι για να κάνουν; Τα ίδια ;

Αδερφέ την νοιώθω την κοπέλα γιατί ξέρω τι σημαίνει να είσαι εντάξει και να βλέπεις απ τον άνθρωπο
που "επενδύεις" την ζωή σου να βλέπει βιντεάκια (αυτό τρώγεται) και μετά να βλέπεις τον ίδιο άνθρωπο
να προσπαθεί να σου πει ψέματα; (αυτό δεν τρώγεται).

Άποψή μου,αν την θέλεις πραγματικά και δεν θες απλά να σώσεις την μαλακία που έκανες,κόψτο τελείως
γιατί ενώ έκανες μαλακία και αυτή έφυγε-δεν απαντάει,της στέλνεις μνμ να της πείς ότι είσαι θυμωμένος
μαζί της;Φαίνεσαι πολύ ανδρίκελο!

Μην ξαναστέλνεις τίποτα.Όταν από μόνη της σε πάρει τηλέφωνο,το νούμερο 1 σου θα είναι ότι θες να της πεις
για το συγκεκριμένο και μόνο.Αν σου πει το ξεπέρασα πάμε παρακάτω δεν θα το δεχτείς.Θα εμείνεις ότι θες να της
πείς για ότι συνέβη.Αδιαπραγμάτευτος όρος σου θα είναι ότι είναι έτοιμη να ακούσει από μέρους της και όχι απλά
να γνέφει καταφατικά!

Όταν γίνει αυτό θα της λές μόνο αλήθειες ! Ότι δλδ ήσουν άντρας και πριν απ αυτήν και σου χουν μείνει αυτά που έκανες
παλιά,τα οποία πια είναι μόνο φωτογραφίες και βίντεο απ το ίντερνετ.Είναι μεν θα της πείς ανωριμότητα να τραβάω βιδεάκια
ενώ είμαι καλά με σένα αλλά οι μαλακίες είναι για τους ανθρώπους.

"Αν εσύ όμως τα παπαροβιδεάκια και οι μαλακίες από μέρους μου τα μεταφράζεις σε απιστία ή δεν ξέρω γω τι,τότε κάναν καλή
δουλειά και μας έφεραν στην επιφάνεια τη σαθρότητα της σχέσης μας".

Απλά αντρίκια χωρίς μυξοκλάματα.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Γάμα τα ! Και κάπως έτσι γίνονται οικογένειες και αναθρέφονται άνθρωποι για να κάνουν; Τα ίδια ;

Αδερφέ την νοιώθω την κοπέλα γιατί ξέρω τι σημαίνει να είσαι εντάξει και να βλέπεις απ τον άνθρωπο
που "επενδύεις" την ζωή σου να βλέπει βιντεάκια (αυτό τρώγεται) και μετά να βλέπεις τον ίδιο άνθρωπο
να προσπαθεί να σου πει ψέματα; (αυτό δεν τρώγεται).

Άποψή μου,αν την θέλεις πραγματικά και δεν θες απλά να σώσεις την μαλακία που έκανες,κόψτο τελείως
γιατί ενώ έκανες μαλακία και αυτή έφυγε-δεν απαντάει,της στέλνεις μνμ να της πείς ότι είσαι θυμωμένος
μαζί της;Φαίνεσαι πολύ ανδρίκελο!

Μην ξαναστέλνεις τίποτα.Όταν από μόνη της σε πάρει τηλέφωνο,το νούμερο 1 σου θα είναι ότι θες να της πεις
για το συγκεκριμένο και μόνο.Αν σου πει το ξεπέρασα πάμε παρακάτω δεν θα το δεχτείς.Θα εμείνεις ότι θες να της
πείς για ότι συνέβη.Αδιαπραγμάτευτος όρος σου θα είναι ότι είναι έτοιμη να ακούσει από μέρους της και όχι απλά
να γνέφει καταφατικά!

Όταν γίνει αυτό θα της λές μόνο αλήθειες ! Ότι δλδ ήσουν άντρας και πριν απ αυτήν και σου χουν μείνει αυτά που έκανες
παλιά,τα οποία πια είναι μόνο φωτογραφίες και βίντεο απ το ίντερνετ.Είναι μεν θα της πείς ανωριμότητα να τραβάω βιδεάκια
ενώ είμαι καλά με σένα αλλά οι μαλακίες είναι για τους ανθρώπους.

"Αν εσύ όμως τα παπαροβιδεάκια και οι μαλακίες από μέρους μου τα μεταφράζεις σε απιστία ή δεν ξέρω γω τι,τότε κάναν καλή
δουλειά και μας έφεραν στην επιφάνεια τη σαθρότητα της σχέσης μας".

Απλά αντρίκια χωρίς μυξοκλάματα.

Ξηγημένο το μήνυμά σου και κάπως έτσι λειτουργώ. Ίσως δεν το μετέφερα σωστά. Δεν εννοώ ότι της δείχνω νευριασμένος. Απλά επειδή θέλω και να της δείξω ότι είμαι πιστός σε εκείνη, της βγάζω και ένα παράπονο για το ότι ξαφνικά με βλέπει σαν τον πιο άπιστο και ότι με ξέρει τόσα χρόνια το πως της φέρομαι και ότι ναι μεν έκανα μια μαλακία αλλά μην τα διαγράφουμε όλα.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τύπε, η ζωή συνεχίζεται.

Δεν αξίζει κανένα μουνί περισσότερο από εσένα.

Τώρα μάλλον περιμένεις και βλέπεις.

Αν και, όσο περνούν οι ημέρες δεν είναι υπέρ σου, στο ότι θα γυρίσει.




Στην επόμενη λοιπόν, όπως έκανε και ο εικονιζόμενος στο avatar σου, όταν χώρισε από την γιαγιά Τσίπρα...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ξηγημένο το μήνυμά σου και κάπως έτσι λειτουργώ. Ίσως δεν το μετέφερα σωστά. Δεν εννοώ ότι της δείχνω νευριασμένος. Απλά επειδή θέλω και να της δείξω ότι είμαι πιστός σε εκείνη, της βγάζω και ένα παράπονο για το ότι ξαφνικά με βλέπει σαν τον πιο άπιστο και ότι με ξέρει τόσα χρόνια το πως της φέρομαι και ότι ναι μεν έκανα μια μαλακία αλλά μην τα διαγράφουμε όλα.

Εκεί που όλα σας πήγαιναν καλά,βγήκε μαλακία.Αυτή τη μαλακία την δημιούργησες εσύ και τώρα της προτείνεις αναίμακτα
να μην τα "διαγράφουμε" όλα.Αυτό το κλίμα στην προκειμένη στιγμή πρέπει να το δουλέψεις εσύ να αλλάξει ώστε
το ίδιο που εσύ είπες με ευκολία να το πει αυτήν.Εσύ σαφώς και θες να μην τα "διαγράψετε όλα" γιατί φταίς.
Εν ολίγοις,αφού την ξέρεις,πρέπει να πιάσεις τον παλμό της-τι θέλει δλδ και να το πάς αναλόγως.Και μην σκέφτεσαι
μαλακίες του τύπου πως να αλλαξω ημ/νίες κλπ.Άλλαξε υπολογιστή.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εκεί που όλα σας πήγαιναν καλά,βγήκε μαλακία.Αυτή τη μαλακία την δημιούργησες εσύ και τώρα της προτείνεις αναίμακτα
να μην τα "διαγράφουμε" όλα.Αυτό το κλίμα στην προκειμένη στιγμή πρέπει να το δουλέψεις εσύ να αλλάξει ώστε
το ίδιο που εσύ είπες με ευκολία να το πει αυτήν.
Εσύ σαφώς και θες να μην τα "διαγράψετε όλα" γιατί φταίς.
Εν ολίγοις,αφού την ξέρεις,πρέπει να πιάσεις τον παλμό της-τι θέλει δλδ και να το πάς αναλόγως.Και μην σκέφτεσαι
μαλακίες του τύπου πως να αλλαξω ημ/νίες κλπ.Άλλαξε υπολογιστή.

Συμφωνώ με αυτά που λες.. αν και είναι αντίθετα με τα ζοριλίκια που προτείνουν άλλοι. Ο κάθε ένας έχει τον χαρακτήρα του βέβαια.

Όσον αφορά τις ημερομηνίες έχετε μπερδευτεί μου φαίνεται αρκετοί. Δε θέλω να μαθω να αλλάζω ημερομηνίες ρε παιδιά για να συνεχίζω να αποθηκεύω. Αλλά θέλω να δω ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος ώστε να της πω "ορίστε καρδιά μου ένα αρχείο που έχω από το σχολείο πχ, με μια απλή κινησούλα παίρνει την σημερινή ημερομηνία".

"Άρα οι φωτό μπορεί να είναι από τον φίλο μου τον Μήτσο που της είχε στείλει 10 χρόνια πριν αλλά άλλαξαν σε πρόσφατη ημερομηνία".

Με πιάνετε?

Και ρε μουνοχαλαστή εσύ τι προτείνεις? Να επικοινωνήσω σήμερα μαζί της? Να την πάρω με το μαλακό?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Συμφωνώ με αυτά που λες.. αν και είναι αντίθετα με τα ζοριλίκια που προτείνουν άλλοι.Οι άλλοι την έχουν στ αρχίδια τους γραμμένη,εσύ όμως όχι. Ο κάθε ένας έχει τον χαρακτήρα του βέβαια.

Όσον αφορά τις ημερομηνίες έχετε μπερδευτεί μου φαίνεται αρκετοί. Δε θέλω να μαθω να αλλάζω ημερομηνίες ρε παιδιά για να συνεχίζω να αποθηκεύω. Αλλά θέλω να δω ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος ώστε να της πω "ορίστε καρδιά μου ένα αρχείο που έχω από το σχολείο πχ, με μια απλή κινησούλα παίρνει την σημερινή ημερομηνία". Κάτι τέτοιο στην παρούσα φάση θα την ξενερώσει εντελώς!Θα της δείξεις ότι ασχολείσαι με μαλακίες.Ή την κάνεις ή δεν την κάνεις την παπαριά και εσύ την έκανες.

"Άρα οι φωτό μπορεί να είναι από τον φίλο μου τον Μήτσο που της είχε στείλει 10 χρόνια πριν αλλά άλλαξαν σε πρόσφατη ημερομηνία".

Με πιάνετε?

Και ρε μουνοχαλαστή εσύ τι προτείνεις? Αν ακούσεις εμένα κάηκες αλλά πάρε την άποψή μου Να επικοινωνήσω σήμερα μαζί της?Το προσπάθησες ήδη και έχει να φανεί τρείς μέρες,άρα παίξε όπως και αυτή αναγκαστικά.Δώσε της χώρο και μην την ζαλίζεις,επίσης μην μιλάς για το θέμα απ το τηλέφωνο,μόνο από κοντά,να σε βλέπει όταν της λές αλήθεια και το παραδέχεσαι σαν άντρας,όχι να προσπαθείς να τα φορτώσεις στο Μήτσο Να την πάρω με το μαλακό? Όχι μην την πάρεις με κανένα μαλακό!Πες μόνο αλήθεια και θα σου βγει σε καλό.Αφού τελικά το δεχτεί και κρίνεις ότι χαλάρωσε τότε θα περάσεις στην αντεπίθεση που λεν οι υπόλοιποι και πες (γιατί αυτό είναι όντως υπερβολικό από μέρους της) έτσι θα πηγαίνει από δω και στο εξής; Όποτε υπάρχει θέμα θα εξαφανίζεται ο άλλος μέχρι να του περάσει ή θα το συζητάμε για να του περάσει;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
To ίδιο που είπε ο Άλεξ θα έλεγα. Τι να συγχωρήσει? το βίντεο που τράβηξα για πλακα? Γιατί για πλάκα έγινε? Η φωτό κατεβασμένες από το ίντερνετ πχ? Το θεωρώ υπερβολή για να είναι αιώνια καχύποπτη.
Ανθρωπε αυτη δεν το θεωρει.. η κάμω λάθος; Επομενως δεν εχει σημασια τι λες εσυ..  :dunno:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Το ότι της μπήκε στο μυαλό ότι τσιλιμπουρδίζω ίσως ισχύει. Αυτό είναι το θέμα μας άλλωστε. Αλλά πραγματικά τόσα χρόνια είμαι απίστευτα κύριος χωρίς να έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα !!! Γιαυτό δε μπορώ να σταθώ στο ότι από αυτό ξαφνικά άρχισε να σκέφτεται ότι ξενοπηδάω κι όλας, οπότε αν με δεχτεί αργά ή γρήγορα θα κάνει τα ίδια. Δε νομίζω ότι αυτό ισούται και με κέρατο. Ισούται με μαλακία της στιγμής αλλά όχι με κέρατο.

Γενικά θεωρώ πως είσαι σωστή στο σκεπτικό σου. Απλά δε νομίζω πως αυτό που έγινε σημαίνει πως κεράτωσα. Μην τα τραγικοποιούμαι. Το ότι έκανα μαλακία δε σημαίνει ότι ξενοπηδάω. Αν εκείνη κερατώσει επειδή ΜΠΟΡΕΙ να ξενοπηδάω πραγματικά σηκώνω τα χέρια ψηλά. Δεν κερατώνουμαι πρώτα από εκδίκηση αλλά από πάθος και ανάγκη.
Επισης δεν ειπα οτι κερατωσες. ειπα οτι κατανοώ οτι δημιουργηθηκαν αμφιβολίες στην κοπελα και το θεωρω λογικο. Επισης ειπα οτι στην επομενη μλκια .. την εχεις βαψει. αν σε δεχτεί βεβαια γιατι αν ειναι σοβαρη δεν θα σε δεχτεί. Οχι γιατι εκανες μαλακια αλλα γιατι εσπασες την εμπιστοσυνη και γιατι θεωρει οτι δεν σε ξερει κι αν δωσεις αυτη την αισθηση στον ανθρωπο σου με τον οποιο θες να κανεις οικογενεια πριν ακομα δημιουργηθει.. τι διαβολο θα γινει αν στην πορεια ερθει η καθημερινοτητα που τα σαρωνει ολα;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
φιλε και εχεις αργησει να φορτωσεις
οσα νευρα και να εχει καποια αυτή η συμπεριφορα συμενει ελειψη εκτιμισεις στο προσωπο σου
η ερη καλα τα λεει αλλα δεν λαμβανει υποψιν μια μικρη λεπτωμερια
δεν σε γνωρισε χτες δεν ηταν μια συντομη σχεσηπηγενε για γαμο
ο γαμος θελει υποχωρήσεις και συζητηση
συνενοηση και διαλογο
πλεον μετα από 2 μερες απουσιας χωρις να ξερεις που είναι τι κανει
κατά την γνωμη μου παντα
αντι να σκεφτεσε αν θα γυρισει πισω σκεψου τι θα γινει αυριο με 2 παιδια
θα παρατησει τα παιδια και θα φυγει με την πρωτη μαλακια?
η θα τα παρει και δεν θα σε αφηνει να τα δεις?

εδώ μου την εχει πεσει γκομενα μπροστα στην δικια μου κ δεν εφυγε αλλα εκατσε κ ρωτησε γιατι δεν την διαολοστειλα
παρολο που ηταν ετοιμη να την ξεμαλιασει εκατσε κ συζητησε
κ καταλαβε ότι δεν μπορουσα να την στειλω να παει να γαμηθει λογο διακριτικότητας

αυτή δεν μπορει να κατσει να συζητησει μια μαλακια?

2 μερες εκτως?

αλλαξε κλειδαρια κ μολις ερθει να της εχεις μαζεμένα τα πραγματα της ανοίγεις τα παιρνει
κ τις λες ηρεμα κ πσυχραιμα
"εγω πιστευα ότι ησουν αυτό.... αυτό.... αυτό... και εδειξες το ποσο με εμπιστεύεσαι και ολα για μια μαλακια αυριο με 2 παιδια και περισοτερα προβλήματα τι θα κανεις?"

αλιως να εισαι ετοιμος ότι θα γυρισεις πισω από την δουλεια και θα βρεις τα πραγματα της να απουσιαζουν και στην καλυτερη ένα συμειωμα να σου λεει τελος και εσυ θα τρεχεις να παρακαλας

η ακομα χειροτερα θα την βρεις στο σπιτι με κλαψομουνικο υφος να προσπαθει να σε πεισει ότι φταις κ θα σου δεινει αναξιοπιστες απαντησεις θυγμενη αν την ρωτας που ητανε
κ τοτε να ξερεις την εχει κανει την μαλακια της.....


και απλα παταειστην καουρα σου


στο ξαναλεω μια μερα τρώγετε
2 μερες εψαχνε αφορμή....


αυνελθε και ανοικσε τα ματια σου κ σκεψου παλι καλα που δεν ειχες κουλουρα η δεν εχεις παιδια
πλεον ξεπερασε το οριο της υπερβολικης αντιδρασης
το θεμα το ξεφτυλισε


σου λεω πως εχω αντιδρασει εγω στο παρελθον κ πως θα αντιδρουσα παλι
κ πιστεψε με δεν μουχε βγει σε κακο
ο γαμος θελει ειλικρινεια . Ουσια. Αν θες να λες ψεματα κανε σχεσουλες και πηδηματα. απλα  πραγματακια.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Επισης δεν ειπα οτι κερατωσες. ειπα οτι κατανοώ οτι δημιουργηθηκαν αμφιβολίες στην κοπελα και το θεωρω λογικο. Επισης ειπα οτι στην επομενη μλκια .. την εχεις βαψει. αν σε δεχτεί βεβαια γιατι αν ειναι σοβαρη δεν θα σε δεχτεί. Οχι γιατι εκανες μαλακια αλλα γιατι εσπασες την εμπιστοσυνη και γιατι θεωρει οτι δεν σε ξερει κι αν δωσεις αυτη την αισθηση στον ανθρωπο σου με τον οποιο θες να κανεις οικογενεια πριν ακομα δημιουργηθει.. τι διαβολο θα γινει αν στην πορεια ερθει η καθημερινοτητα που τα σαρωνει ολα;

Ένα δάκρυ κύλησε στο μάγουλό μου  :bigdick:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ένα δάκρυ κύλησε στο μάγουλό μου  :bigdick:
εχεις δικιο.. και εγω κλαιω με μαυρο δακρυ για τον συναγωνιστη που θελει να γαμαει απο εδω και απο εκει και η σοβαρη του σχεση δεν τον κατανοει και πως θα κανουν παιδια ετσι με αυτα τα μυαλα  :grin:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Επισης δεν ειπα οτι κερατωσες. ειπα οτι κατανοώ οτι δημιουργηθηκαν αμφιβολίες στην κοπελα και το θεωρω λογικο. Επισης ειπα οτι στην επομενη μλκια .. την εχεις βαψει. αν σε δεχτεί βεβαια γιατι αν ειναι σοβαρη δεν θα σε δεχτεί. Οχι γιατι εκανες μαλακια αλλα γιατι εσπασες την εμπιστοσυνη και γιατι θεωρει οτι δεν σε ξερει κι αν δωσεις αυτη την αισθηση στον ανθρωπο σου με τον οποιο θες να κανεις οικογενεια πριν ακομα δημιουργηθει.. τι διαβολο θα γινει αν στην πορεια ερθει η καθημερινοτητα που τα σαρωνει ολα;

Hitman, σ' αυτό συμφωνώ με την Έρη. Νομίζω ότι το χειρότερο όλων σ' αυτή την ιστορία είναι ότι στα μάτια της δεν έχεις πλέον καθαρό ποινικό μητρώο.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Hitman, σ' αυτό συμφωνώ με την Έρη. Νομίζω ότι το χειρότερο όλων σ' αυτή την ιστορία είναι ότι στα μάτια της δεν έχεις πλέον καθαρό ποινικό μητρώο.

Αυτό είναι που με στενοχωρεί.

Μα και γιαυτό θέλω να περάσω το στυλ ότι το βίντεο ήταν απλά μια καφρίλα. Όχι γκομενικά απλά καφρίλα. Ξέρει ότι πιτσιρικάς ήμουν λίγο ατίθασος.

Δεύτερον για τις φώτο, θέλω να περάσω το ότι ναι μπορεί να κατέβασα κανα βιντεάκι ή φωτό από το νετ, ή να μου τις έστειλε κανάς φίλος. Όχι ότι παίζω με γκόμενες. Που άλλωστε δεν παίζω.

Με αυτά λοιπόν αν το καλοσκεφτούμε δεν έκανα και κάτι κακό. Σίγουρα για εκείνη που δε ξέρει μπορεί να φαντάζεται διάφορα και δικαίως. Αλλά θέλω να την πείσω για αυτά.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
εχεις δικιο.. και εγω κλαιω με μαυρο δακρυ για τον συναγωνιστη που θελει να γαμαει απο εδω και απο εκει και η σοβαρη του σχεση δεν τον κατανοει και πως θα κανουν παιδια ετσι με αυτα τα μυαλα  :grin:

Φαντάζεσαι με τις συμβουλές των μελών τελικά να του σώσουμε το στεφάνι;Τι να πει στα παιδιά του αργότερα;
Να ναι καλά το bourdela.com που μου σώσανε το γάμο;Και κάπως έτσι ξεκινάνε τα μεγάλα μυστικά...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
τι να πω μακαρι να βρουνε ακρη
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αυτό είναι που με στενοχωρεί.

Μα και γιαυτό θέλω να περάσω το στυλ ότι το βίντεο ήταν απλά μια καφρίλα. Όχι γκομενικά απλά καφρίλα. Ξέρει ότι πιτσιρικάς ήμουν λίγο ατίθασος.

Δεύτερον για τις φώτο, θέλω να περάσω το ότι ναι μπορεί να κατέβασα κανα βιντεάκι ή φωτό από το νετ, ή να μου τις έστειλε κανάς φίλος. Όχι ότι παίζω με γκόμενες. Που άλλωστε δεν παίζω.

Με αυτά λοιπόν αν το καλοσκεφτούμε δεν έκανα και κάτι κακό. Σίγουρα για εκείνη που δε ξέρει μπορεί να φαντάζεται διάφορα και δικαίως. Αλλά θέλω να την πείσω για αυτά.

Ρε συ τύπε; Όλα αυτά που γράφεις και ξαναγράφεις είναι το δέντρο.Δεν είναι το δάσος.Και συ καλείσαι να σώσεις το δάσος τώρα.
Ακόμα και γω που δεν είμαι γκόμενα και έχω στο μυαλό μου άλλες αρχιδιές όλα αυτά τα ακούω μπαρμπούτσαλα και με το να κάνεις
όλα αυτά που γράφεις συνεχώς,εγώ τουλάχιστον θα ξενέρωνα απίστευτα.Γι αυτό μην κολάς μ αυτά και επικεντρώσου στην ουσία.
Ανέκτησε την εμπιστοσύνη που κλονίστηκε.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ρε συ τύπε; Όλα αυτά που γράφεις και ξαναγράφεις είναι το δέντρο.Δεν είναι το δάσος.Και συ καλείσαι να σώσεις το δάσος τώρα.
Ακόμα και γω που δεν είμαι γκόμενα και έχω στο μυαλό μου άλλες αρχιδιές όλα αυτά τα ακούω μπαρμπούτσαλα και με το να κάνεις
όλα αυτά που γράφεις συνεχώς,εγώ τουλάχιστον θα ξενέρωνα απίστευτα.Γι αυτό μην κολάς μ αυτά και επικεντρώσου στην ουσία.
Ανέκτησε την εμπιστοσύνη που κλονίστηκε.

Ρε εσύ δεν έχεις άδικο, αλλά για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του άλλου θα πρέπει και κάπως έμπρακτα να του δείξεις ότι αυτά που του λες ισχύουν. Όταν λοιπόν έχει δεί ένα βίντεο τσόντας και νομίζει πως μου το έστειλε μια γκόμενα, θέλω πχ να της δείξω ότι αυτό πάρχει στο ίντερνετ και δε μου το έστειλε καμία. Να καταλάβει ότι δεν ισχύουν αυτά που έχει στο κεφάλι της.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τες πα,όποιος έχει το μαχαίρι έχει και το πεπόνι.θα τη βρεις την άκρη,για να μπορείς
επιτέλους να συνεχίζεις να μαλακίζεσαι και να κάνετε και οικογένεια ρε αδερφέ.Ώς πότε δλδ!  :gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom