Νέα

Πως να βρω γκόμενα..leader θεωρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
707
Κριτικές
5
Like
2.732
Πόντοι
726
Κάθε πρωί πάω σε ένα καφέ να πάρω καφέ.φρεντο καπουτσίνο..Εκει δουλεύει μια τυπισα,30αρα,που είναι σαν λεσβία,κοντό μαλλί,σκουλαρίκια στα αυτια,τατού στο χέρι,αντρικο μπλουζάκι και παντελόνι,λοιπόν κάθε μέρα έχω δει ότι μου πιάνει τη κουβέντα μόνη της μου λέει για το καιρό και σήμερα μου έλεγε ότι σχολάει στις 3και μισή,χωρίς να τη ρωτήσω,άντε να σχολασω λέει.επισης έχω δει ότι με κοιτάει.ΕΙναι αδύνατη,αλλά αγυμναστη θα έλεγα,έχει αντρικό σώμα,μου αρέσει να της μιλαω γιατί φαίνεται σχετικά οκ σαν ατομο και μου αρέσει γιατί κανω προπόνηση και μπορώ επιτέλους να λέω και καμια κουβέντα με γυναίκα,αλλά μήπως η τυπισα πάρει λάθος μήνυμα?αβριο σκεφτομε να πάω αλλού για καφέ γιατί η κατάσταση έχει αρχίσει να γίνεται παράξενη..έτσι όπως παμε αν ζητήσω τηλέφωνο νομίζω θα μου το δώσει..Και αμα βγούμε,τι θα κάνουμε?Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι λεσβία η τυπισα,μήπως με βλέπει για γυναίκα?Τη τυπισα τη ξέρω φατσικα 3χρονια,αλλά τώρα τη βλέπω στον καφέ που έπιασε δουλειά..Εσείς θα κάνατε σχέση με λεσβία??
Δεν μπορεί ,δεν γίνεται ,φίλε μας τρολάρεις ,έτσι ???!!! Μπαίνεις και στο βάθος υπάρχει το fmf .( Εάν αληθεύουν τα γραπτά σου ).
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
198
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
281
Αλβανε για τον πούτσο ήσουν πάντα και για τον πούτσο θα είσαι και στο μέλλον.
Πάρτο απόφαση, γκόμενα κανονική δε βρίσκεις τέτοιο ναυάγιο που είσαι.
Βρες καμία κατσίκα εκεί Μενίδι που συχνάζεις. Πιο οικονομικά θα σου βγαίνει, λεφτά για δώρα δεν έχεις, μην κοροϊδεύεσαι.
Και "ναυαγιο" να μην ηταν,πιστευεις πως θα δημιουργουσε σχεση με σοβαρη κοπελα...?Τι πιθανοτητες εχει πλεον???Λιγο να δει καποιος τι συμβαινει γυρω του,θα καταλαβει τι εννοω...Απλα δεν αξιζει!Παρατηρητικοτητα θελει και τιποτα παραπανω...Απο το να ξοδευεις χρονο,ενεργεια και χρημα για μια ελλεεινιδα,καλυτερα να ξεδινεις στις πουτανες.Εχεις αλλη επιλογη???
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.624
Like
2.651
Πόντοι
456
Και "ναυαγιο" να μην ηταν,πιστευεις πως θα δημιουργουσε σχεση με σοβαρη κοπελα...?Τι πιθανοτητες εχει πλεον???Λιγο να δει καποιος τι συμβαινει γυρω του,θα καταλαβει τι εννοω...Απλα δεν αξιζει!Παρατηρητικοτητα θελει και τιποτα παραπανω...Απο το να ξοδευεις χρονο,ενεργεια και χρημα για μια ελλεεινιδα,καλυτερα να ξεδινεις στις πουτανες.Εχεις αλλη επιλογη???
Αυτός δεν ασχολείτε εκ γκομενες,τουρκαλαδες και Άραβες με μουστάκια.. έχει.για γείτονες
.εκει τη Κύπρο..και του αρέσουν τα γλιφοκολια(το έχει γράψει πολλές φορές)
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
198
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
281
Αυτός δεν ασχολείτε εκ γκομενες,τουρκαλαδες και Άραβες με μουστάκια.. έχει.για γείτονες
.εκει τη Κύπρο..και του αρέσουν τα γλιφοκολια(το έχει γράψει πολλές φορές)
Δε ξερω πως τη βρισκει ο τυπος και δεν ειμαι σε θεση για να κρινω κακοπροαιρετα.Ο καθενας απο εμας τη βρισκει με τον δικο του τροπο...Και εμενα μ'αρεσει να φιλαω τα κωλομαγουλα της πουτανας...Να την εχω μπρουμυτα και να τη πνιγω στα φιλια!Ομορφα πραγματα...
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
557
Πόντοι
21
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Το ' Μάρα ' τι είναι :think: , αμα είναι να δίνω 100 - 130 ευρώ την βδομάδα για να γαμήσω μια ελληνίδα ερασιτέχνιδα ( 2-3 φορες την 'βδομαδα μην νομίζεις για παραπάνω )τότε τι να πώ , μου αξίζουν τα χειρότερα . Προτιμώ να δώσω 150 την βδομάδα και να πηδήξω κορασίδα επαγγελματία , δοκιμασμένη , στουντιάκι κατα προτίμηση 3 φορες την βδομαδα . Ζωάρα θα κάνω αν ποτέ το πραγματοποιήσω αυτό.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.624
Like
2.651
Πόντοι
456
Το ' Μάρα ' τι είναι :think: , αμα είναι να δίνω 100 - 130 ευρώ την βδομάδα για να γαμήσω μια ελληνίδα ερασιτέχνιδα ( 2-3 φορες την 'βδομαδα μην νομίζεις για παραπάνω )τότε τι να πώ , μου αξίζουν τα χειρότερα . Προτιμώ να δώσω 150 την βδομάδα και να πηδήξω κορασίδα επαγγελματία , δοκιμασμένη , στουντιάκι κατα προτίμηση 3 φορες την βδομαδα . Ζωάρα θα κάνω αν ποτέ το πραγματοποιήσω αυτό.
Δε θα γαμας δύο φορές τη βδομάδα την ελλεινιδα αματουρι..θα τη γαμας κάθε μέρα.. δυο φορές τη.μερα..και χουφτοματα και φιλια όσα θες εσυ.αμα δώσεις τα 150 για επαγγελματία..γαμας με τη πίεση του χρόνου..άστο φίλε..για χυσω δεφτερη φορά..κάνω αγώνα..
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.569
Like
1.449
Πόντοι
216
Δε θα γαμας δύο φορές τη βδομάδα την ελλεινιδα αματουρι..θα τη γαμας κάθε μέρα.. δυο φορές τη.μερα..και χουφτοματα και φιλια όσα θες εσυ.αμα δώσεις τα 150 για επαγγελματία..γαμας με τη πίεση του χρόνου..
Ούτε σε επαγγελματία να πας.Λυπησου την
άστο φίλε..για χυσω δεφτερη φορά..κάνω αγώνα..
Κάνεις και κακή ζωή με τσιγάρο και σαβουροφαγια;
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.269
Like
7.065
Πόντοι
1.056
Δε ξερω πως τη βρισκει ο τυπος και δεν ειμαι σε θεση για να κρινω κακοπροαιρετα.Ο καθενας απο εμας τη βρισκει με τον δικο του τροπο...Και εμενα μ'αρεσει να φιλαω τα κωλομαγουλα της πουτανας...Να την εχω μπρουμυτα και να τη πνιγω στα φιλια!Ομορφα πραγματα...
οτι του αρεσει του καθενωσ περη ωρεξεωσ ουδεισ λογοσ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.264
Πόντοι
3.846
Αυτός δεν ασχολείτε εκ γκομενες,τουρκαλαδες και Άραβες με μουστάκια.. έχει.για γείτονες
.εκει τη Κύπρο..και του αρέσουν τα γλιφοκολια(το έχει γράψει πολλές φορές)
Αλβανε τις Ρωσίδες που γαμάω εγώ σε ένα μήνα, δεν τις βλέπεις σε 10 χρόνια.
Τράβα πίσω στη σπηλιά σου και γάμα καμία κατσίκα που μπορείς. Μέχρι εκεί φτάνεις.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.270
Κριτικές
6
Like
10.267
Πόντοι
2.736
Κάθε πρωί πάω σε ένα καφέ να πάρω καφέ.φρεντο καπουτσίνο..Εκει δουλεύει μια τυπισα,30αρα,που είναι σαν λεσβία,κοντό μαλλί,σκουλαρίκια στα αυτια,τατού στο χέρι,αντρικο μπλουζάκι και παντελόνι,λοιπόν κάθε μέρα έχω δει ότι μου πιάνει τη κουβέντα μόνη της μου λέει για το καιρό και σήμερα μου έλεγε ότι σχολάει στις 3και μισή,χωρίς να τη ρωτήσω,άντε να σχολασω λέει.επισης έχω δει ότι με κοιτάει.ΕΙναι αδύνατη,αλλά αγυμναστη θα έλεγα,έχει αντρικό σώμα,μου αρέσει να της μιλαω γιατί φαίνεται σχετικά οκ σαν ατομο και μου αρέσει γιατί κανω προπόνηση και μπορώ επιτέλους να λέω και καμια κουβέντα με γυναίκα,αλλά μήπως η τυπισα πάρει λάθος μήνυμα?αβριο σκεφτομε να πάω αλλού για καφέ γιατί η κατάσταση έχει αρχίσει να γίνεται παράξενη..έτσι όπως παμε αν ζητήσω τηλέφωνο νομίζω θα μου το δώσει..Και αμα βγούμε,τι θα κάνουμε?Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι λεσβία η τυπισα,μήπως με βλέπει για γυναίκα?Τη τυπισα τη ξέρω φατσικα 3χρονια,αλλά τώρα τη βλέπω στον καφέ που έπιασε δουλειά..Εσείς θα κάνατε σχέση με λεσβία??
Με τετοιο μυαλο που κουβαλας κακως σε εχουν αφησει να κυκλοφορεις οχι μονο εξω αλλα και εδω μεσα για να γραφεις.
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
198
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
281
Με τετοιο μυαλο που κουβαλας κακως σε εχουν αφησει να κυκλοφορεις οχι μονο εξω αλλα και εδω μεσα για να γραφεις.
Παιζει να πατησε πεντε με τεσσερα τριφυλλα προτου γραψει το συγκεκριμενο μυνημα...Πραγματικα δε μπορω να καταλαβω το συλλογισμο του μερικες φορες!Ενας αχταρμας σκετος...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.624
Like
2.651
Πόντοι
456
Με τετοιο μυαλο που κουβαλας κακως σε εχουν αφησει να κυκλοφορεις οχι μονο εξω αλλα και εδω μεσα για να γραφεις.
εγω φτιαχνω θρεντς και λεω την σωστη αποψη μου χωρις φοβο..εσυ τι κανεις?οσο και να γλυφεις τις χαζοελλεινιδες..δεν σου καθοντε!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
557
Πόντοι
21
Δε θα γαμας δύο φορές τη βδομάδα την ελλεινιδα αματουρι..θα τη γαμας κάθε μέρα.. δυο φορές τη.μερα..και χουφτοματα και φιλια όσα θες εσυ.αμα δώσεις τα 150 για επαγγελματία..γαμας με τη πίεση του χρόνου..άστο φίλε..για χυσω δεφτερη φορά..κάνω αγώνα..
Άμα είναι για κάθε μέρα και μαλιστα απο 2-3 φορές τότε να το ξανασκεφτώ , ακούγεται δελεαστικό ....:2funny: , όμως το στουντιάκι μου δίνει περισσότερη ασφάλεια , θα περάσω καλα εγγυημένα , τωρα αυτό για τον χρόνο που λές δεν ισχυεί , γαμας μεχρι να χύσεις.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.248
Like
1.993
Πόντοι
216
Η όλη υπόθεση είναι πως να γαμάς, χωρίς να σπαταλάς τα λεφτά σου.

Άμα είναι να τα ακουμπάς, πάντα προκύπτουν γκόμενες.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.270
Κριτικές
6
Like
10.267
Πόντοι
2.736
εγω φτιαχνω θρεντς και λεω την σωστη αποψη μου χωρις φοβο..εσυ τι κανεις?οσο και να γλυφεις τις χαζοελλεινιδες..δεν σου καθοντε!
Καλα ενταξει, μολις ωριμασεις και φτασεις τα 18 αφου ξεπερασεις τα 12 τα ξαναλεμε. Εως τοτε εχεις πολυ δρομο ακομη .
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.270
Κριτικές
6
Like
10.267
Πόντοι
2.736
γλυφεις τις χαζοελλεινιδες..δεν σου καθοντε!
Ναι δικιο εχεις- μερικες απο αυτες οχι μονο μ καθονται οπως λες, αλλα πανω στην καβλα τους γλυφουν το πουτσοκεφαλο με μερεντα που τυγχανει να εχω βγαλει απ το κωλι τους κ το κανουν λουστρινι. Ειναι οι ιδιες που καραμελωνουν με λυσσα αντρικες κωλ@τρυπιδες και τους αρεσει το κατουρο στη μαπα και στο σωμα.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.624
Like
2.651
Πόντοι
456
Η όλη υπόθεση είναι πως να γαμάς, χωρίς να σπαταλάς τα λεφτά σου.

Άμα είναι να τα ακουμπάς, πάντα προκύπτουν γκόμενες.
Κανένας δε γαμαει τζάμπα

Όλοι αυτοί που βλέπεις έξω με γκόμενα..νομίζεις τη γαμανε τζάμπα?της πληρώνουν το νοικι τη ΔΕΗ..τη βενζίνη το σήμα του αυτοκινήτου της..και έχουν το ιλουζιον ότι έχουνε σχέση!!!
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.248
Like
1.993
Πόντοι
216
Κανένας δε γαμαει τζάμπα

Όλοι αυτοί που βλέπεις έξω με γκόμενα..νομίζεις τη γαμανε τζάμπα?της πληρώνουν το νοικι τη ΔΕΗ..τη βενζίνη το σήμα του αυτοκινήτου της..και έχουν το ιλουζιον ότι έχουνε σχέση!!!


Νομίζεις. :-)

Κοπέλα τραπεζουπάλληλος είναι με δικό μου φίλο, υπάλληλο σε κατάστημα αθλητικών ειδών εδώ και χρόνια, κι ο φίλος μου της τα τρώει.

Τόσα λίγα που βγάζει αυτός, και τόσο σπάταλος που είναι με τα αυτοκίνητα, δεν έχει μία να της δώσει. Της τρώει λεφτά με τους «κοινούς λογαριασμούς» για όλα. Αλλά είναι ωραίος τύπος.

Βγάζει άνετα γκόμενες γενικώς.

Και είναι μόνο ένα παράδειγμα. Έχω κι άλλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom