Νέα

Πως να βρω γκόμενα..leader θεωρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.554
Like
1.443
Πόντοι
216
Οι λεσβίες σιχαίνονται να κάνουν σεξ με τους άνδρες,πόσο μάλλον να κάνουν σχεση μαζί τους.Εφόσον η τύπισσα σε γλυκοκοιτάει, είναι bi.Και αυτήν την περίοδο να γουστάρει να κάνει σεξ ή και σχέση με άνδρα.Εμένα αν μου άρεσε μια bi σε εμφάνιση και χαρακτήρα,θα έκανα σχέση μαζί της.
Λυπήσου την κοπέλα ρε,να μπλέξει με το χαζό;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.776
Πόντοι
3.786
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.646
Πόντοι
456
Οι λεσβίες σιχαίνονται να κάνουν σεξ με τους άνδρες,πόσο μάλλον να κάνουν σχεση μαζί τους.Εφόσον η τύπισσα σε γλυκοκοιτάει, είναι bi.Και αυτήν την περίοδο να γουστάρει να κάνει σεξ ή και σχέση με άνδρα.Εμένα αν μου άρεσε μια bi σε εμφάνιση και χαρακτήρα,θα έκανα σχέση μαζί της.
Ναι και εγώ έτσι νομίζω..η θέλει να με στραποναρει..εγώ αυτή θα τη φλούδα..μόνο άμα άφηνε μακρυά μαλλιά.και έβαζε κανέναν γυναικείο ρουχο
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
9
Like
959
Πόντοι
301
Ναι και εγώ έτσι νομίζω..η θέλει να με στραποναρει..εγώ αυτή θα τη φλούδα..μόνο άμα άφηνε μακρυά μαλλιά.και έβαζε κανέναν γυναικείο ρουχο
Κοίτα πρέπει να είσαι ανοιχτόμυαλος...
Πάνε αύριο, πάρε καφέ και αν δεις καλή ενέργεια ρωτά την αν σχολάει πάλι 15:30 γιατί θέλεις να την πάρεις να πάτε βόλτα, φαγητό, καφέ, τάισμα πάπιας σε παρακείμενο πάρκο, ότι σε φτιάχνει τελωσπάντων. Μόλις την ξεμοναχιασεις κάπου και αισθανθείς καλά vibes κάνε πολύ αργά κίνηση να την φιλήσεις. Αν δεν σε χαστουκίσει και αφεθεί στο φιλί σού, παρατήρησε το χέρι της. Αν πάει προς πούτσο είσαι αρχηγός (λίντερ), αν πάει προς κωλοτρυπίδα ετοιμάσου για στραπονάρισμα...
Πίστεψε με θα σου αρέσει, είναι καλύτερο και από χέσιμο γιατί μπαίνει κιόλας...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.866
Κριτικές
94
Like
46.103
Πόντοι
17.311
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.646
Πόντοι
456
η θεωρια λιντερ ειναι η πιο καλη..ολοι το ξερετε.μονο αρνητικο οτι η θεωρια μου..δε σου γνωριζει μουνακια..για να γνωρισεις πρεπει να βρεις..η θεωρια μου ομως λυνει το προβλημα τι θα γινει αμα βρεις..αν κανεις δωρα..θα εχεις την ελλεινιδα δικια σου για παντα..600ευρω το μηνα..δεν ειναι τιποτα..γιατι θα γαμας 60φορες τομηνα(2 τη μερα) και χουφτοματα οσας θες εσυ..με 600ευρω το μηνα..με τη μεθοδο σπονσορετα του κμαν..γαμας μονο μια φορα..για μια,μιαμιση ωρα το πολυ..με τη μεθοδο λιντερ..με 600ευρω..γαμας..οποτε θες εσυ..οτι μερα θες εσυ..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.106
Πόντοι
216
Οι λεσβίες σιχαίνονται να κάνουν σεξ με τους άνδρες,πόσο μάλλον να κάνουν σχεση μαζί τους.Εφόσον η τύπισσα σε γλυκοκοιτάει, είναι bi.Και αυτήν την περίοδο να γουστάρει να κάνει σεξ ή και σχέση με άνδρα.Εμένα αν μου άρεσε μια bi σε εμφάνιση και χαρακτήρα,θα έκανα σχέση μαζί της.
H καλύτερη φιλια που μπορεί να γινει ειναι λεσβια με γκει
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
298
Like
178
Πόντοι
1
Aμα θες να πουλησεις παραμυθι, δε χρειαζεται να κανεις επιδειξη χρηματων. Δεν σε συμφερει, γιατι οι απαιτησεις θα ανεβουν. Την πας καποιες βολτες με νορμαλ, αλλα ανω του μεσου ορου εξοδα και το παιζεις μυστηριος, οταν αρχισει τις ερωτησεις. Να πιστεψει οτι ΜΑΛΛΟΝ εχεις λεφτα, αλλα χωρις να ειναι σιγουρη για το μεγεθος των χρηματων.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.776
Πόντοι
3.786

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.592
Πόντοι
3.346
Όλες θέλουν λεφτά και δώρα

Γιατί να σε αφήσει?θα σε αφήσει αμα.δεν της κανείς δωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν τη βρούμε έτσι θα τη κρατάνε.με δωρα
Ειδα σημερα μια Ελληνιδα σχετικα μικρη 25 αρα μ εναν αλβανο..θα ταν 35+ αυτος,λες να παιζει τιποτα; πολυ του χαμογελουσε. :coffee:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
529
Like
735
Πόντοι
86
Ευτυχώς που υπάρχουν τόσες πολλές ΣΟΒΑΡΕΣ θεωρίες στο σάι και μπορούμε όλοι και γαμάμε τύποι :confused:
Το πρόβλημα είναι ότι δε ξέρεις ποια να διαλέξεις :confused:
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.646
Πόντοι
456
Ειδα σημερα μια Ελληνιδα σχετικα μικρη 25 αρα μ εναν αλβανο..θα ταν 35+ αυτος,λες να παιζει τιποτα; πολυ του χαμογελουσε. :coffee:
Καλά είσαι..παίζει πουτσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με τη μέθοδο Κμαν γαμάς θεές.
Οχι.ο κ μάν γαμαει 35αρες πουτανες με πολλλα χιλιομετρα..δίνει 600ευρω για μια μιάμιση ώρα γαμησι.με τη δικια μου θεωρία μιλάμε ότι με 600ευρω δώρα το μήνα
.θα έχει σταθερή σχέση με πιπινακι 25χρονων..όχι τελειωμενη βιζιτα του κμαν
.θα γαμας κάθε μέρα..όση ώρα και όσες φορές θες εσύ..χουφτοματα όσα θες εσύ..η μεθοδος μου είναι πιο καλή.αν βρεις γκόμενα.και κάνεις δώρα.δεν θα σου φύγει ποτέ!
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.265
Like
7.041
Πόντοι
1.056
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
τετοια γκομενα να μασ λυπει φιλαρακι.μακρια απο τετοιεσ.οχι απο τσιγκουνια αλλα για τον παλιο χαρακτηρα τησ.και οχι δεν ειναι ολλεσ ετσι.το εχω ξανα πει.υπαρχουν τετοιεσ το ξερουμε αλλα οχι οτι ειναι ολλεσ.ουτε οι περισσοτερεσ.ειναι μεγαλη μαλακια αυτο που εχει επυκρατησει.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.265
Like
7.041
Πόντοι
1.056
Αδέρφια για 8 ώρες σεξ εβδομαδιαίως θα ακούς 70 ώρες γκρίνια και μαλακίες που θα σου σπάνε τα νεύρα !
Άρα το κόστος είναι 480 € συν 70 ώρες τα νεύρα σου τσατάλια vs 700 € σε δύο στανταρακια βιζιτακια γλιτώνοντας τις 70 ώρες γκρίνια . Για 220 € διάφορα δεν αξίζει ( χώρια που θα σου γνωρίσει και την μαμά !!!)
εξαρταται απο τη γκομενα.για μενα παντοσ καλυτερεσ ειναι οι μιλφαρεσ.στο γαμησι σου πετανε τα ματια εξω ,δεν σου σπανε τ αρχιδια και δεν σου ζητανε ποτε τιποτα,και αν σου ζυτησουνε μια στισ τοσεσ θα ειναι κατι που δεν θα σου στοιχηζει σχεδων τιποτα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
15
Like
11.251
Πόντοι
3.846
Αλβανε για τον πούτσο ήσουν πάντα και για τον πούτσο θα είσαι και στο μέλλον.
Πάρτο απόφαση, γκόμενα κανονική δε βρίσκεις τέτοιο ναυάγιο που είσαι.
Βρες καμία κατσίκα εκεί Μενίδι που συχνάζεις. Πιο οικονομικά θα σου βγαίνει, λεφτά για δώρα δεν έχεις, μην κοροϊδεύεσαι.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.704
Κριτικές
30
Like
19.785
Πόντοι
8.746
Καλά είσαι..παίζει πουτσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι.ο κ μάν γαμαει 35αρες πουτανες με πολλλα χιλιομετρα..δίνει 600ευρω για μια μιάμιση ώρα γαμησι.με τη δικια μου θεωρία μιλάμε ότι με 600ευρω δώρα το μήνα
.θα έχει σταθερή σχέση με πιπινακι 25χρονων..όχι τελειωμενη βιζιτα του κμαν
.θα γαμας κάθε μέρα..όση ώρα και όσες φορές θες εσύ..χουφτοματα όσα θες εσύ..η μεθοδος μου είναι πιο καλή.αν βρεις γκόμενα.και κάνεις δώρα.δεν θα σου φύγει ποτέ!
Λίντερ σου βρήκα κι άλλη μέθοδο...

Screenshot_20240419_204236_Facebook.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom