Νέα

Πως να βρω γκόμενα..leader θεωρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.605
Κριτικές
1
Like
5.889
Πόντοι
2.306
Όχι..δεν είναι έτσι..εξηγώ..εσύ θα κάνεις δώρα 130-150ευρω τη βδομάδα..αλλά σε σταθερή βάση..η ελλεινιδαφυσικα και θα τη ψωνίσει
.θα αρχίσει να ψάχνει για πιο ακριβό χορηγό

Θα βρει όμως??θα ρισκάρει να χάσει τα δώρα κάθε μέρα?για ένα πουτσο..πουτσο ότι ώρα θέλουν,τον βρίσκουν..δώρα όμως που θα γεμίσουν τη ντουλάπα..που θα βρουν?ο πλούσιος..θα της κάνει ένα ακριβό δώρο..θα τη γαμησει μια φορά..και θα τη πετάξει..ενώ μαζί σου η ελλεινιδα
.θα ζει τη φαντασίωση

Ότι έχει μια σοβαρή σχέση
.με ένα άντρα που τη στηρίζει..(και οικονομικά)
τυπε εισαι ο My Δεη ….θα τις γεμισεις χαρα…
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.367
Κριτικές
10
Like
2.726
Πόντοι
3.385
Τεράστια θεωρία, μοναδικής σύλληψης και απόλυτα πρωτοποριακή.
Βγάλε βιβλίο, θα χεστείς στο χρήμα από τους αγάμητους μαλάκες που θα τo αγοράσουν.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.605
Κριτικές
1
Like
5.889
Πόντοι
2.306
Μη βαρατε ρε σεις…ειναι νεο μελος της επιστημονικης ομαδας, μια θεωρια εχει διατυπωσει, δεν την εχει εξακριβωσει πειραματικα, ωστε να δει ποσο νοστιμο ειναι το συσσίτιο του Δημου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.042
Πόντοι
17.311
Ρε ξερεις εσυ απο σπονσορισμο?
Υπάρχουν τυποι που λενε εγω θα συντηρώ μια γκόμενα και θα μου κάθεται καθαρο ντηλ.
Μονο κριτική εισαι ρε βλακεντιε εσυ....
όχι δε ξέρω αγορινα, γιατί απλά δεν ήμουν ποτέ σπόνσορας.
μοίρασε γνώση ανεστακο, είσαι ο Μαραδονα του πυρφορισμου άλλωστε, άσχετα αν στο άλλο θρεντακι το παίζεις μωβορικο και αυτοβελτιωμενο Rσενικο.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.521
Like
6.414
Πόντοι
1.056
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Ο πιο εύκολος τρόπος να πηδάς αβερτα είναι να είσαι διάσημος ....δεν πα να σαι σαν τον Κουασιμόδο λίγο να παίζει η μούρη σου σε ίντερνετ τηλεόραση λίγη τρελιτσα να πουλάς θα φορτώνεις αβερτα ....συν ότι θα βγάζεις περισσότερα από τον μέσο καρμίρη των 1200 ευρώ
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.701
Κριτικές
30
Like
19.773
Πόντοι
8.746
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Να γιατί διαβάζω κάθε μέρα μπου
Νούμερα, πολλά νούμερα...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
1
Like
1.080
Πόντοι
216
όχι δε ξέρω αγορινα, γιατί απλά δεν ήμουν ποτέ σπόνσορας.
μοίρασε γνώση ανεστακο, είσαι ο Μαραδονα του πυρφορισμου άλλωστε, άσχετα αν στο άλλο θρεντακι το παίζεις μωβορικο και αυτοβελτιωμενο Rσενικο.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Kαλα εισαι στόκος εντελως.
Αν αυτα που λεω θεωρεις οτι εχουν πυρφορισμο εισαι για γελια και για κλάματα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.334
Κριτικές
8
Like
10.992
Πόντοι
3.786
Ο Βαν Νταμ είχε προτείνει να σταματάς όποια σου αρέσει και να της κουνάς στη μούρη ένα πενηντάευρο. Μπροστά στο λιντερισμό αρχίζει να μοιάζει λογική η θεωρία του.

Ρε φίλε Λίντερ, δεν έχω πρόβλημα με τη χώρα σου, έχω πρόβλημα με το γεγονός ότι είσαι ένα τρολ που θες συνέχεια να σε βρίζουν και να γίνεται μανούρα. Δε βρίσκεις καμιά γκόμενα να γεμίσει με κάτι η ζωή σου, να μην ασχολείσαι μόνο με το μπου;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.605
Κριτικές
1
Like
5.889
Πόντοι
2.306
Τυπε νηματοθετη, η λυση στο προβλημα σου ειναι μια:
μαζεψε οτι φραγκο εχεις και βρες μια «διασημη» επιπεδου Τουνη να βγαλει φωτο στα σοσιαλ μαζι σου.
θα στην πεφτουν μετα και οι θηλυκες μυγες, να δουν τι σου βρηκε (η πρωτη υποψία ατο μυαλο της γυναικας παει παντα στο πουλι, θα βαρεθεις να γαμας).
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.258
Πόντοι
1.041
Δε θα μένετε μαζί..θα πηγαίνεις σπίτι της θα δίνεις το δωράκι..θα χουφτωνεις θα γμσσε.οαι θα φεύγεις!!αλλά κάθε μέρα θα έχεις σεξακι..και μασαζακι
Δεν θα μένετε μαζί ρε…. Ο λιντερ μένει ακόμα στο παιδικό του δωμάτιο τι θέλετε να έχει κ σπίτι με την πολύ καλή δουλειά που θα βρει με τα 1200 ευρώ! :headbang:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.042
Πόντοι
17.311
Kαλα εισαι στόκος εντελως.
Αν αυτα που λεω θεωρεις οτι εχουν πυρφορισμο εισαι για γελια και για κλάματα
α και ξέχασα πριν....
είσαι και ο Πελέ της μαλακίας συνάμα.
μια μίξη δηλαδή Μαραδονα πυρφορισμου και Πελέ μαλακίας.
τέτοια μιξη ούτε ο διζεη Δε λε α σης ναουμε...
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
478
Κριτικές
4
Like
4.034
Πόντοι
721
Ο Βαν Νταμ είχε προτείνει να σταματάς όποια σου αρέσει και να της κουνάς στη μούρη ένα πενηντάευρο. Μπροστά στο λιντερισμό αρχίζει να μοιάζει λογική η θεωρία του.

Ρε φίλε Λίντερ, δεν έχω πρόβλημα με τη χώρα σου, έχω πρόβλημα με το γεγονός ότι είσαι ένα τρολ που θες συνέχεια να σε βρίζουν και να γίνεται μανούρα. Δε βρίσκεις καμιά γκόμενα να γεμίσει με κάτι η ζωή σου, να μην ασχολείσαι μόνο με το μπου;
Λήντερ/Ληντερισμός μέ ήτα παρακαλώ ,εξάλλου και για να μη συγχέεται με το λιντλερισμό/λιντλισμό:confused::confused::confused:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.548
Like
1.441
Πόντοι
216
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Που θα πάει,εσύ θα γίνεις φίρμα στα κανάλια κάποια μέρα και δεν θα ναι για καλό...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.548
Like
1.441
Πόντοι
216
Αλβανός είναι τύπε, μην περιμένεις να σκεφτεί κάτι τόσο περίπλοκο για το μυαλό του.
Άμα δεν του αρέσει στην Ελλάδα,ας γυρίσει πίσω στη μαμά Αλβανία

Εκτός κι αν οι Αλβανίδες τον έχουν καταλάβει με τη μία.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
223
Like
504
Πόντοι
81
Ρε μουρλε με 40 ευρω τη βδομαδα γαμας 4 φορες 4 διαφορετικες γκομενες στο μεταξουργειο και με 80 ευρω 4 φορες 4 διαφορετικες στη Φυλης. και εσυ μας λες 120 τη βδομαδα για να γαμας (αν σου καθεται κιολας) την ιδια ελεεινιδα.
Ηθελα να ηξερα τι δουλεια κανεις. Ελπιζω να μην εισαι ελευθερος επαγγελματιας γιατι θα το κλεισεις συντομα το μαγαζι.:confused:
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
5
Like
5.127
Πόντοι
456
Αν ειναι να της παίρνεις δώρα για να σου κάθετε.....τοτε τζαμπα την κρατάς, πάνε δωσ'τα σε καμιά εσκορτ καλύτερα να φορτώνεις κάθε εβδομάδα καινούργιο μωρό!
Και πώς θα πηγαίνει για τους καφέδες και τα ποτά του τύπε;
Με την εσκορτ;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.575
Κριτικές
32
Like
9.629
Πόντοι
11.746
Λήντερ/Ληντερισμός μέ ήτα παρακαλώ ,εξάλλου και για να μη συγχέεται με το λιντλερισμό/λιντλισμό:confused::confused::confused:
το είχα γράψει στη προηγούμενη σελίδα,
τα μεγάλα πνεύματα (του μπου) συναντιούνται :confused:
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
266
Like
303
Πόντοι
21
Ρε μουρλε με 40 ευρω τη βδομαδα γαμας 4 φορες 4 διαφορετικες γκομενες στο μεταξουργειο και με 80 ευρω 4 φορες 4 διαφορετικες στη Φυλης.
Δεν έχουν ανέβει οι τιμές με τόσο πληθωρισμό; Ακόμα τα ίδια παίρνουν;

Έχω χρόνια να πατήσω... προ COVID.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom