Νέα

Πως να βάζετε εικόνες στο forum

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (6 μέλη και 66 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
και βάλε καμιά καλή φωτό όχι μαλακίες ε
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
η φωτο ειναι απο αλλο site ( δεν την εχω στο pc μου) και προσπαθω με copy και επικοληση απο το site που την βρηκα (dating slado).
αλλα μου κολαει το συστημα

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
βαλε το λινκ κατευθείαν...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
βαλε απλά το λινκ ρε παίχτη αν δυσκολεύεσαι ή κάντην αποθήκευση στο pc σου πρώτα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Εχω gifaki με κινηση και οταν το ανεβαζω για αβαταρ δεν λειτουργει ξερει κανεις γιατι?
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ φιλε

τα καταφερα....
δες στο summer in the city , faliro θεμα

 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
το να βαζεις εικονες ή βιντεο κλπ στο σιτε ειναι πολυ ευκολο και μπραβο στα παιδια που το εκανανε εφικτο
 

gpap33

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι καινούριος και δεν ξέρω τι έχετε συνηθίσει, οπότε πρέπει να ρωτήσω!
Επιτρέπεται αντί να ανεβάζουμε τις φωτο στο φορουμ, να δίνουμε απλά link σε τρίτες εταιρείς imagehosting που τις έχουμε ανεβάσει? (πχ imageshak, imageporter κ.α.)
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
Παιδιά είμαι καινούριος και δεν ξέρω τι έχετε συνηθίσει, οπότε πρέπει να ρωτήσω!
Επιτρέπεται αντί να ανεβάζουμε τις φωτο στο φορουμ, να δίνουμε απλά link σε τρίτες εταιρείς imagehosting που τις έχουμε ανεβάσει? (πχ imageshak, imageporter κ.α.)
ναι,αλλα καλυτερα να τις κανεις να φαινονται στο φορουμ για να μην κανουμε συνεχεια κλικ σε αλλα σαιτ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Τις περισσότερες φορές που βάζω εικόνες με τον τρόπο της καρτέλας δε φαίνονται μετά, με αποτέλεσμα να εκνευρίζομαι και να τα παίρνω εν κρανίοις. Μπας κι είμαι ματιασμένος;
 

Επισκέπτης
EΡΩΤΉΣΕΙΣ:
1) Θέλω να βάλω για αβατάρ κινούμενο GIFάκι. Το βάζω, το παίρνει και το δείχνει στατικό. Τι πρέπει να κάνω;

2) Πως ανεβάζχουμε βιντεάκι; Προσπαθώ από το «προσθήκη» , όπως με τις εικόνες, από αρχείο στο δίσκο μου αλλά δεν γίνεται τίποτα. Ούτε με επικόληση link από το youtube. Τι να κάνω;

( Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις)
 

markusvanbihten

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2012
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Exω βαλει στο προφιλ  μου  :)και δικια μου και του μωρου! :)
Συντομα θα  βαλω και ενα videaki δικο μας
 

Συνημμένα

  • Photo-0012.jpg
    Photo-0012.jpg
    70,8 KB · Εμφανίσεις: 63

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
οι εικονες πρεπει να ειναι οπωσδηοποτε αποθηκευμενες στο pc?απο αλλο site γινεται κατευθειαν να μπουνε;
πως μπαινουν video του youtube?
 

Επισκέπτης
πως μπαινουν video του youtube?
Λοιπον τυπε, πας στο youtube βρισκεις το βιντεο που θες να βαλεις, κανεις copy το link του βιντεο, μετα ερχεσε εδω που γραφεις και πανω ακριβως βλεπεις καποια emoticons και συμβολα!Εσυ θα πατησεις το συμβολο που λεει YOUTUBE και μεσα σε αυτο θα κανεις paste!
Και ετοιμος! :sunglasses:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
οι εικονες πρεπει να ειναι οπωσδηοποτε αποθηκευμενες στο pc?απο αλλο site γινεται κατευθειαν να μπουνε;
Αν θες να τις βάλεις ως συνημμένο αρχείο στο post, ναι. Από άλλο site καλύτερα να τις ανεβάζεις πρώτα σε κανά imagevenue, imagebam και μετά τις βάζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom