Νέα

Πως να γαμήσεις κώλο σωστά χωρίς να πονέσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ξενυχτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Οσοι ξερουν πως γινεται αυτο ας δοσουν τα φωτα τους εγω προσωπικα δεν εχω γαμησει κωλο κανονικης κοπελας μονο ιεροδουλης
Και τωρα μια γκομενα που γαμαω δεν εχει προβλημα να το δοκιμασουμε αλλα το προβλημα ειναι οτι το χε δοκιμασει με αλλους 3 και την πονεσε και εχει ασχημη εμπειρια
Τι να κανω για να μπορεσω να χωρεσω χωρις να πονεσει σημειωτεον οτι τον εχω 18 εκ . Χοντρο σχετικα
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
969
Κριτικές
39
Like
2.592
Πόντοι
6.745
μαλλον σου πουλάει φίδια γιατι αμα το έχει δοκιμάσει με αλλους 3 και πόνεσε οχι μονο δεν θα σου έλεγε οκ σε 18εκ χοντρο ουτε θα σε άφηνε να ακουμπήσεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.831
Κριτικές
98
Like
47.216
Πόντοι
21.511
Οσοι ξερουν πως γινεται αυτο ας δοσουν τα φωτα τους εγω προσωπικα δεν εχω γαμησει κωλο κανονικης κοπελας μονο ιεροδουλης
Και τωρα μια γκομενα που γαμαω δεν εχει προβλημα να το δοκιμασουμε αλλα το προβλημα ειναι οτι το χε δοκιμασει με αλλους 3 και την πονεσε και εχει ασχημη εμπειρια
Τι να κανω για να μπορεσω να χωρεσω χωρις να πονεσει σημειωτεον οτι τον εχω 18 εκ . Χοντρο σχετικα
εδω εισαι μαστορα
 

Thirsttrap

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
115
Like
145
Πόντοι
1
Οσοι ξερουν πως γινεται αυτο ας δοσουν τα φωτα τους εγω προσωπικα δεν εχω γαμησει κωλο κανονικης κοπελας μονο ιεροδουλης
Και τωρα μια γκομενα που γαμαω δεν εχει προβλημα να το δοκιμασουμε αλλα το προβλημα ειναι οτι το χε δοκιμασει με αλλους 3 και την πονεσε και εχει ασχημη εμπειρια
Τι να κανω για να μπορεσω να χωρεσω χωρις να πονεσει σημειωτεον οτι τον εχω 18 εκ . Χοντρο σχετικα
Αναισθητική κρεμούλα στον δακτύλιο (εσωτερικά δε χρειάζεται), λίπανση φυσικά (τα γυναικεία υγρά είναι η καλύτερη) αργές κινήσεις και κυρίως μικρές στην αρχή. Το να μπεις και να βγεις ολόκληρος όσο είναι ακόμα νωρίς είναι ό,τι χειρότερο. Μπες αργά, με κίνηση μόνο προς τα μέσα. Κάνε μια μικρή κίνηση προς τα έξω, και μετά ξανά μεσα. Κάποια στιγμή θα ανοίξει.
Η πιο εύκολη στάση είναι το ιεραποστολικό και αν της προτείνεις να παίζει με την κλειτορίδα της ταυτόχρονα να είσαι σίγουρος ότι θα το ευχαριστηθεί πολύ περισσότερο.
 
OP
OP
ξενυχτης

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
μαλλον σου πουλάει φίδια γιατι αμα το έχει δοκιμάσει με αλλους 3 και πόνεσε οχι μονο δεν θα σου έλεγε οκ σε 18εκ χοντρο ουτε θα σε άφηνε να ακουμπήσεις.
Ρε μεγαλε δοκιμασα να της βαλω δαχτυλο κ ηταν στενη
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.219
Πόντοι
2.591
Ξεκινά με δάκτυλο, αν γουστάρετε πιάστε τα φρούτα - με προφύλαξη πάντοτε μην γίνετε μανάβικο - όχι σοβαρά σ ε περίπτωση που σπάσει το καρότο ή το αγγούρι - δόξα το θεό σε μεσογειακή χώρα ζούμε από όλα έχει ο μπαξές. Υπάρχουν λιπαντικά - αυτό είναι πολύ σημαντικό και βασικά σκέψου ότι θέλει σταδιακά : πχ σήμερα δάκτυλο , αύριο καρότο , και σιγά σιγά θα αναζητήσει και η ίδια το καυλί σου (αυτός είναι και ο σκοπός) . Πάντως σιγά σιγά και με λίπανση γίνεται η δουλειά . Πρέπει επίσης να είναι χαλαρή και να μην σφίγγεται - επίσης σημαντικό !
 
OP
OP
ξενυχτης

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Αναισθητική κρεμούλα στον δακτύλιο (εσωτερικά δε χρειάζεται), λίπανση φυσικά (τα γυναικεία υγρά είναι η καλύτερη) αργές κινήσεις και κυρίως μικρές στην αρχή. Το να μπεις και να βγεις ολόκληρος όσο είναι ακόμα νωρίς είναι ό,τι χειρότερο. Μπες αργά, με κίνηση μόνο προς τα μέσα. Κάνε μια μικρή κίνηση προς τα έξω, και μετά ξανά μεσα. Κάποια στιγμή θα ανοίξει.
Η πιο εύκολη στάση είναι το ιεραποστολικό και αν της προτείνεις να παίζει με την κλειτορίδα της ταυτόχρονα να είσαι σίγουρος ότι θα το ευχαριστηθεί πολύ περισσότερο.
Τι ειναι αυτη η αναισθητικη κρεμα πρωτη φωρα το ακουω αυτο
 

Thirsttrap

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
115
Like
145
Πόντοι
1
Ξεκινά με δάκτυλο, αν γουστάρετε πιάστε τα φρούτα - με προφύλαξη πάντοτε μην γίνετε μανάβικο - όχι σοβαρά σ ε περίπτωση που σπάσει το καρότο ή το αγγούρι - δόξα το θεό σε μεσογειακή χώρα ζούμε από όλα έχει ο μπαξές. Υπάρχουν λιπαντικά - αυτό είναι πολύ σημαντικό και βασικά σκέψου ότι θέλει σταδιακά : πχ σήμερα δάκτυλο , αύριο καρότο , και σιγά σιγά θα αναζητήσει και η ίδια το καυλί σου (αυτός είναι και ο σκοπός) . Πάντως σιγά σιγά και με λίπανση γίνεται η δουλειά . Πρέπει επίσης να είναι χαλαρή και να μην σφίγγεται - επίσης σημαντικό !
Κακές συμβουλές. Αν θέλουμε να είμαστε χρήσιμοι ας δώσουμε συμβουλές στην τεχνική. Αγγούρια και καρότα έχουμε όλοι.
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
969
Κριτικές
39
Like
2.592
Πόντοι
6.745
Ρε μεγαλε δοκιμασα να της βαλω δαχτυλο κ ηταν στενη
Κλεινει η τρυπα μετα απο λίγο δεν μένει για πάντα ανοιχτή εκτός αν γαμιέται κάθε μερα μόνο απο κώλο μπορεί να χαλαρωσει!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.937
Κριτικές
15
Like
11.711
Πόντοι
3.846

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.748
Κριτικές
20
Like
23.625
Πόντοι
8.346
Πάντως αν οι προηγούμενοι ειχαν μικρότερο γκιωνη απο σενα και πονεσε , εσυ ουτε απεξω δεν θα περναγες. Δεν θα το σκεφτοταν καν. Απλα ηταν μπονομπο οι προηγούμενοι. Ξεκινα με δαχτυλο-α και μπολικο λιπαντικο και πήγαινε βημα-βημα μην πας να μπεις ολόκληρος με την μια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.831
Κριτικές
98
Like
47.216
Πόντοι
21.511
Ξεκινά με δάκτυλο, αν γουστάρετε πιάστε τα φρούτα - με προφύλαξη πάντοτε μην γίνετε μανάβικο - όχι σοβαρά σ ε περίπτωση που σπάσει το καρότο ή το αγγούρι - δόξα το θεό σε μεσογειακή χώρα ζούμε από όλα έχει ο μπαξές. Υπάρχουν λιπαντικά - αυτό είναι πολύ σημαντικό και βασικά σκέψου ότι θέλει σταδιακά : πχ σήμερα δάκτυλο , αύριο καρότο , και σιγά σιγά θα αναζητήσει και η ίδια το καυλί σου (αυτός είναι και ο σκοπός) . Πάντως σιγά σιγά και με λίπανση γίνεται η δουλειά . Πρέπει επίσης να είναι χαλαρή και να μην σφίγγεται - επίσης σημαντικό !
καροτα, αγγουρια, μεσογειακη χωρα.... γρικ σαλαδ το εκανες το σκηνικο ρε φιλε.
πεστου να εχει και κανα μισολιτρο λαδακι (αγνο παρθενο ελαιολαδο), μισο κιλο ψωμι (προζυμι) για να κανει και την παπαρα του στην τελικη, αμα φαει πορτα :tooth:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
Οσοι ξερουν πως γινεται αυτο ας δοσουν τα φωτα τους εγω προσωπικα δεν εχω γαμησει κωλο κανονικης κοπελας μονο ιεροδουλης
Και τωρα μια γκομενα που γαμαω δεν εχει προβλημα να το δοκιμασουμε αλλα το προβλημα ειναι οτι το χε δοκιμασει με αλλους 3 και την πονεσε και εχει ασχημη εμπειρια
Τι να κανω για να μπορεσω να χωρεσω χωρις να πονεσει σημειωτεον οτι τον εχω 18 εκ . Χοντρο σχετικα
Τυπε χωρις παρεξηγηση, μηπως θες να τον φας εσυ..και θελεις να μαθεις αν ποναει; :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αναισθητική κρέμα ουτε για αστείο. Η απουσία αίσθησης μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρό τραυματισμό. Βάζουν ξυλοκαΐνη και μετά τρέχουν στα επείγοντα με ρήξεις. Καλύτερα να έχει τελειώσει μία ή δύο φορές η κοπέλα για να είναι χαλαρή. Ξεκίνα στοματικό και βάλε δάκτυλο με μπόλικο λιπαντικό. Έχει η αγορά αρκετές επιλογες και είναι πολύ καλά τα περισσότερα. Δοκίμασε ενα με βάση το νερό. Δεν επηρεάζει το προφυλακτικό και δε δημιουργεί αίσθηση λαδιλας μετά. Το λιπαντικό είναι το Α και το Ω. Ουτε σάλιο ουτε κολπικά υγρά. Στεγνώνουν σε χρόνο dt. Ούτε για αστείο μην τα σκέφτεσαι αυτά. Ειδικά σε πρωτάρα. Σιγά σιγά και αναλογα του πως αισθάνεται βάζεις δύο ή περισσότερα δάκτυλα ή προχωράς με το ένα αλλά με πιο έντονες κινήσεις. Αν η πρώτη δοκιμή είναι θετική θα σε αφήσει να δοκιμάσεις κάτι περισσότερο την επόμενη. Και πιο πολλά τη μεθεπόμενη. Αν πας φορτσατος να μπεις την πρώτη και χωρίς λιπαντικό μάλιστα, τελείωσε το παιχνίδι πριν καν αρχίσει.
Aγάλι αγάλι γίνεται η αγουριδα μέλι.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.934
Πόντοι
20.686
Φιλε πρεπει να γινει οπως οταν ανοιγεις μια μεγαλη τρυπα με το τρυπανι.
Βαζεις πρωτα μικροτερο τρυπανι και μετα το μεγαλυτερο.
Θα σε βοηθησει ενας με μικροτερο πουλι.
στην αρχη.
ΥΓ Τον εχω μικροτερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom